NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
reál tárgyak nem az erősségeim, de sacc/kbgabtsi
😀

Nem értem, hogy lehet kérdés. Remélem nem keféljük el. JoJo nélkül Hall is sokkal gyengébb. Ha szét akarjuk cseszi a teljes passzvédelmünket, itt az alkalom...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
reál tárgyak nem az erősségeim, de sacc/kb

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
Jó értem, hogy átlagosan 44 yardot kaptunk róla meccsenként?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
JJo: only allowing three touchdowns in 2010 and an opposing quarterback rating of 79.2. Additionally with an injury-plagued season, Joseph is one of the least thrown-to cornerbacks in the league (4.25 passes/game) and his 10.4 yards/receiving allowed to opposing receivers is better than Aaron Ross, Devin McCourty, Ronde Barber, Cortland Finnegan, Champ Bailey, Charles Woodson and Darrelle Revis, who is allowing 16.9 yards/receiving to opposing receivers this season.

tegnap volt a cikk, amelyben 5 érvet soroltak Benson over Joseph mellett, hát én egyet se tudok mondani/elfogadni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
Top 5 Reasons the Bengals Could be Back in the Playoffs Next Season

Semmi mélyenszántó gondolat, de mégis jó írás.

Az előző hsz-em fényében kiemelném a Reason 4 c. bekezdést. 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
Hát nem egy Brownos húzás azt biztos a draftday trade, elég ha a New Orleansos esetre gondoltok 😀 Szerintem előre eldönti mit akar és nem akarja hogy egy ilyen cserével megzavarják a tervét amit oly nehezen kidolgozott 😀85
Mondjuk a draftba egy ideje Marvinnak már igen nagy beleszólása van, szóval ez így picit sántít. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a legjobb az lenne ha most (legkésőbb nyáron), mind Joseph mind Hall megkapná a hosszabbítást, és a centire ugyanolyan szerződést.

Geathers és Odom is cca 4 misi körül kapna jövőre, simán kuka mindkettő, a felszabaduló pénzt meg el lehetne költeni a CB-kre. nagy FA igazolásra amúgyse nagyon van szükség imho. és stabil futó nem _annyira_ borsos. (btw, olvasom a másik topikban, hogy Brandon Jacobs elvágyódik a Giantstől, na egy ilyen bálnavadász se jönne rosszul).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Hát nem egy Brownos húzás azt biztos a draftday trade, elég ha a New Orleansos esetre gondoltok 😀 Szerintem előre eldönti mit akar és nem akarja hogy egy ilyen cserével megzavarják a tervét amit oly nehezen kidolgozott 😀

Petersonhoz annyit (továbbra sem nézek NCAA-t csak nagyon ritkán szóval kb 1 embert sem ismerek) hogy manapság a rookie fizuk elég nagyok, és JJo egy ilyen év után talán olcsóbban is megszerezhető mint korábban hittük szóval kis szerencsével nem sokkal drágábban őt tarthatnánk meg. Én azt jobban szeretném, ismerjük már NFL szinten és jól is játszik, egy rookie mindig kockázatos lehet ráadásul így tovább erősíthetnénk OL/DL téren. Szerintetek mekkora különbség lehetne egy sérült JJo és egy 1/4 CB között fizetés szempontjából?

Mondjuk azt hiszem arról is tárgyalnak a CBA kapcsán hogy legyen valami rookie fizetési korlát nem?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
abban egyetértünk hogy a frontokat erősíteném én is az első két körben.

a trade-ben én nem nagyon hiszek megmondom őszintén, amióta az eszemet tudom példa nem igen volt rá, asszem volt ilyen stat h legutolsók vagyunk a draft napi trade-ek számát tekintve.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Elfelejtitek, hogy Joseph jövője még koránt sem biztos, és akkor viszont nagy need lesz Peterson.

Roy Helu Jr. (Nebraska) szerintetek hanyadik körös lesz? Megérné őt kihúzni nekünk?

"Pl. Bobbie Williamshez képest 5 centi, míg Mathishez 9 kg a különbség. Nem gondolom, hogy vészes lenne."

ami a súly(izomzat) kérdését illeti, még bőven alakulhat egy 20-s évei elején járó fiatalembernél. Szerintem sem vészes, hogy most 9 kilóval vékonyabb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
Ha a letrade nem megy és Fairley elmegy előttünk, akkor Dareushoz mit szólnátok? A játéka nagyon hasonlít Fairleyre, bár kevésbé látványos.
Illetve Castonzot nulla meccsen láttam. Ő milyen?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
Jah, tudom, hogy gondoltad, de látva Hudsont 25 meccsen, nem hiszem, hogy félteni kéne a méretei miatt.
De mondjuk én nem is értek hozzá, ezt szögezzük le.
Meg nyilván elfogult is vagyok valamilyen szinten.

Szóval valószínűleg inkább neked van igazad.

De én azért megnézném, mit tudna Whitworth jobb és Cook baloldalán.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hiszek neked, csak arra gondoltam, hogy ami power falunkba ő lehet kicsi lenne, azért Mathis is "jóval" kisebb a többieknél, és ugye nem is nagyon játszik.

inkább ZB falba való méretek ezek

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
Én kezdem már-már véglegesen úgy gondolni, hogy le kéne trédelni a 20-25. hely környékére Rodney Hudsonért.Mikey
nemismerem, megnéztem az adatlapját. nem kicsi ő G-nek ?gabtsi
Éppenséggel alulméretezett, de az az ~5 centi magasságkülönbség nem hiszem hogy számít, profi szinten pedig ~10 kg-ot fel lehet szedni 4 hónap alatt (=szezonkezdetre).

Pl. Bobbie Williamshez képest 5 centi, míg Mathishez 9 kg a különbség. Nem gondolom, hogy vészes lenne.

Ellenben van akkora zseni, hogy a 'kicsinysége' ellenére is megérje behúzni. Szvsz. Futásnál pusztít, és 4 kezdő éve alatt pl. nem engedett egyetlen sacket sem.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Én kezdem már-már véglegesen úgy gondolni, hogy le kéne trédelni a 20-25. hely környékére Rodney Hudsonért.Mikey
Nem tudom kiért, de szerintem is. Hatalmas needünk nincs amire biztosan megérné a top5, +1 pick viszont jól jön


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Én kezdem már-már véglegesen úgy gondolni, hogy le kéne trédelni a 20-25. hely környékére Rodney Hudsonért.Mikey
nemismerem, megnéztem az adatlapját. nem kicsi ő G-nek ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
mit gondoltok Fairleyről ?

én el tudnám képzelni mint Pouncey nemezise, nem mondom h sokat láttam, de nekem úgy tűnik jó kis dline-t lehetne köré építeni. magas draftpicket meg pont ilyen emberekre illik költeni.gabtsi
Nálam a letréd után a 2. opció. Kurva jó. Sajnos sanszos, hogy elmegy előttünk, pedig pár hete még szinte minden mock 10en kívülre tette. Vele meg is lenne az atom DL vagy 5 évig.nasheem
én már az itteni korai mockban is 5.nek raktam Fairleyt(vissza lehet nézni a cikkek között). Nem emiatt a meccs miatt jött ennyire fel, hanem mert vadállat volt egész szezonban.haromt
Ja láttam a mock-odat. Az angol site-okon arra emlékszem, hogy a draftdog vastagon 10en kívülről húzta fel most a Denverig, a Bleacherreportnál még mindig valami 13-14., a draftcountdown és a cbssport is az csak első kör közepén vitte volna ki.

Az a baj, hogy mindhárom előttünk húzónak kellhet. Így hogy Luck ugrott, agyon ugyan azok a nevek forognak mindenkinél: Green, Bowers, PP és Fairley. Remélem Cam Newton megszédít valakit és talán Mallett is csábító lehet a QB needre.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mit gondoltok Fairleyről ?

én el tudnám képzelni mint Pouncey nemezise, nem mondom h sokat láttam, de nekem úgy tűnik jó kis dline-t lehetne köré építeni. magas draftpicket meg pont ilyen emberekre illik költeni.gabtsi
Nálam a letréd után a 2. opció. Kurva jó. Sajnos sanszos, hogy elmegy előttünk, pedig pár hete még szinte minden mock 10en kívülre tette. Vele meg is lenne az atom DL vagy 5 évig.nasheem
én már az itteni korai mockban is 5.nek raktam Fairleyt(vissza lehet nézni a cikkek között). Nem emiatt a meccs miatt jött ennyire fel, hanem mert vadállat volt egész szezonban.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
Én kezdem már-már véglegesen úgy gondolni, hogy le kéne trédelni a 20-25. hely környékére Rodney Hudsonért.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 376 — Bengals fan
mit gondoltok Fairleyről ?

én el tudnám képzelni mint Pouncey nemezise, nem mondom h sokat láttam, de nekem úgy tűnik jó kis dline-t lehetne köré építeni. magas draftpicket meg pont ilyen emberekre illik költeni.gabtsi
Nálam a letréd után a 2. opció. Kurva jó. Sajnos sanszos, hogy elmegy előttünk, pedig pár hete még szinte minden mock 10en kívülre tette. Vele meg is lenne az atom DL vagy 5 évig.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Számomra az meglepő, hogy egy ilyen gyenge CP -rel a háta mögött is ilyen szezont tudott produkálni. Továbbra is megtartanám. Ügyes srác Caldwell meg Simpson, de egyik sem Terrell Owens. Amadeus91
Egy ilyen playa jelenléte alapjaiban változtatja meg egy csapat játékfilozófiáját. Ez jól látszott idén a Bengals csapatán. És ha nem alkalmas erre a csapat, márpedig a Cincy nem volt alkalmas rá, akkor nagyon rossz irányba változtatja. Erről nem TO tehet, mert fasza playa, de mindig minden esetben őt kereste CP, ezért halálra volt ítélve az egész.

Annak ellenére, hogy talán a legjobb WR-tek a képességeket nézve, sokkal jobban jártok, ha elengeditek. Hiányában (és persze Ocso hiányában) érdemes megnézni mennyivel jobb, változatosabb volt a playcalling. Rögtön hatékonyabb lett a Bengals támadójátéka.

Mondom, nem TO tehet róla, de rossz irányba változtatta meg a csapat játékát, teljesen rajta kívülálló okok miatt történt mindez.Soldados
Igazad van.

ha mondjuk 5 évvel fiatalabb lenne a TOCHO show, akkor megérné rájuk szabni a csapatot?Amadeus91
Ha Palmer is 5 évet fiatalódna, azaz akkori formájában játszik, akkor a válaszom igen. A mostani Palmert pedig csak kivégzi 2 ilyen elit WR, ez idén kiderült, mert mindent rájuk szabnak, de Palmer - sajnos, és ezt őszintén mondom - már nem elég jó hozzá. Ráadásul a playcallingot is egysíkúvá tette, ez mondjuk Brat hibája persze.

De a 2005-ös Bengals-ban ez gyilkos lett volna majd mindenki számára, amikor CP csúcson volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
4. helyen húzunk 😊

ha a Panthers nem viszi el szted 3-4be is kellene ?gabtsi
persze.
de a Panthers és a Denver legnagyobb needje a DL. Ergo nem hiszem hogy benn marad. A Buffaloról meg úgyse tudni mit akarnak 😛
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
4. helyen húzunk 😊

ha a Panthers nem viszi el szted 3-4be is kellene ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mit gondoltok Fairleyről ?

én el tudnám képzelni mint Pouncey nemezise, nem mondom h sokat láttam, de nekem úgy tűnik jó kis dline-t lehetne köré építeni. magas draftpicket meg pont ilyen emberekre illik költeni.gabtsi
kimegy top5-ben. de inkább 3-ban
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mit gondoltok Fairleyről ?

én el tudnám képzelni mint Pouncey nemezise, nem mondom h sokat láttam, de nekem úgy tűnik jó kis dline-t lehetne köré építeni. magas draftpicket meg pont ilyen emberekre illik költeni.

ami nem hajlik, az törik!