Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
twitterre írta egy Patses újságírónak. nyilván semmi konkrét, mindenesetre érdekes.

ha nem itt lesz az azt jelenti h trade-eltük (cutban én nemhiszek), úgyh biztos h látjuk a ligában jövőre is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Honnan jött az info hogy szeretne elmenni? Mondjuk az biztos hogy sértve érzi magát és be kellett látnia hogy talán a Bengals better off without him ami a büszkeségét is bántja de nekem ez új hogy el akarna menni.

Szerintetek ha nem itt lesz jövőre akkor lesz valahol?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Az igazi poén az, hogy azok tényleg megtennék. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Redskins adhatna érte két első kört 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Aki menni akar, az menjen is.

Ebből csere lesz. Nem mondom, hogy konkrétan Billékhez, de valahova tuti.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ochocinco just sent me a tweet that read only this: "@RapSheet PePe and Bill #EPIC."

hát ha Billhez akar menni, menjen. kíváncsi lennék h mit kaphatnánk érte, van bőven pickje a Patsnek, más kérdés h szerintem (bármennyire is csípi őt Bill) nem adnák oda azt, amiért megérné elengedni.
szerencsére mi se vagyunk rászorulva (annyira).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Offszízönben belefér.
The former linebacker, who played just 16 games for the Bengals, returned home to Georgia. He hosts an afternoon drive sports talk show on 790-AM The Zone in Atlanta. He also works for ESPNU. At the age of 28, he's learning a new trade.

"It's been a fun transition; I've already learned a lot," he said. "It's like when you play as a freshman. You think you're doing fine, but then you look back and say, 'Man, I sucked.'

David Pollack on his new career as a radio host
😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nincs konkrét info (senkiről), de én nagyon meglepődnék ha Dh Jones nem kapna még (legalább) egy évre szerződést, többször elmondta Zimmer, hogy Mau egyáltalán nincs kész erre, nem eléggé ösztönös és sokszor vagy egyszerűen eltűnik a playben, mert totál rossz helyre kerül, vagy egyszerűen túlregálja megint csak nem PoA-t támadja.

a playhívásról ennek függvényében nem is lehetne szó. hintették sokáig, hogy idén többet fogjuk látni bent, aminek talán meg kellett volna történnie ha cél lenne Dhani elengedése. de sztem (egyelőre) nem az.

Mike Johnson pedig azért érdekes kérdés, mert ugye ő a teljes TC-t slb szerepre készülve tolta végig, majd a sérülések miatt került vissza DE pozícióba. ami nekem meglepetés volt ebben, hogy az gyenge-oldali szerepeltetése ellenére inkább futás ellen voltak hatalmas játékai, az irányítóra kevesebb veszélyt jelentett, általában is, Dunlap összevetésben pedig mindenképpen.

egy biztos, hogy a draft hírekkel ellentétben munkavégzésére semmilyen panasz nincs, sokat erősödött, és még mindig csak 23.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Nyilatkozni senki nem nyilatkozott erről semmit, és pletykát sem nagyon lehetett olvasni.

Az biztos, hogy Mike Johnson nagyon jól játszott RDE poszton a szezon második felében, ezáltal engem meglepne, ha tovább próbálkoznának Zimmerék vele OLB-ként.

Az LB coach Jeff Fitzgerald nyilatkozott egy olyat, hogy ha Jones nem marad, akkor ő Maualugát és Muckelroyt is el tudja képzelni középen, de bizonyos pletykák szerint inkább Muckelroy lehet esélyes MLB-re, mert neki inkább megvannak a hozzá szükséges adottságai, mint Maunak.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Tervezitek visszahozni Dhani Jonest még 1-2 évre vagy Maualugából lesz MLB? Csak azért kérdezem, mert mintha rémlene , hogy idény elején volt szó arról, hogy Michael Johnsont úgy próbálnátok SOLB-ként használni, ahogy a Redskins tette például Orakpoval újonc korában (remek eredménnyel) vagy a Giants próbálkozott Clint Sintimmel (bukás).

Vagy az endként mutatott játéka miatt inkább ott tartjátok, hiszen az erős oldali OLB mégsem bír akkora jelentőséggel a védelemben, így könnyebb is betölteni játékossal, míg jó, eredményes pass rusher endet találni sosem egyszer, és ott lehet igazán meccsek eredményét befolyásoló játékot bemutatni?
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Highlights kedvencek? Nem is kérdés, az első Simpson TD, Whit TDje is nagyon ott volt.nasheem
Chad TD az indi meccsen amit visszafújtak ha jól emlékszem valami felállás dolog miatt


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
nem csak a méret a lényeg, de a mi falunk az ilyen:
whit: 6-7, 335; livings: 6-5, 332; cook: 6-3, 316; bobbie: 6-4 345; smith: 6-4, 345

és a fő cserék: collins 6-5, 324; mathis: 6-5, 302; roland: 6-9, 320.

az még anno a hard knocksban elhangzott, hogy Alexander (OL coach) a jó nagy darab csókákat szereti a falban (shirley projekt).

szal Cannonról meg jókat olvastam, jó gyerek, megfelelő hozzáállással, TCU-n T volt de NFL-ben belül lehet isten. Whitworth is micsoda steal volt a második kör vége fele és igen jó G volt eleinte, hogy aztán 2009re mégjobb T legyen.gabtsi
Csak hülyéskedtem, tudom, hogy nem kilóra draftolunk. A Mathis-Livings kérdésnél olvastam még tavaly egy érvet Livings mellett, hogy testalkatra közelebb áll az ideális G-hez. Talán Alexandertől, de én inkább Lewisre emlékszem.

Cannont sajnos nem láttam, illetve nem emlékszem rá. Majd keresek egy TCU meccset, megnézegetem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem csak a méret a lényeg, de a mi falunk az ilyen:
whit: 6-7, 335; livings: 6-5, 332; cook: 6-3, 316; bobbie: 6-4 345; smith: 6-4, 345

és a fő cserék: collins 6-5, 324; mathis: 6-5, 302; roland: 6-9, 320.

az még anno a hard knocksban elhangzott, hogy Alexander (OL coach) a jó nagy darab csókákat szereti a falban (shirley projekt).

szal Cannonról meg jókat olvastam, jó gyerek, megfelelő hozzáállással, TCU-n T volt de NFL-ben belül lehet isten. Whitworth is micsoda steal volt a második kör vége fele és igen jó G volt eleinte, hogy aztán 2009re mégjobb T legyen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Highlights kedvencek? Nem is kérdés, az első Simpson TD, Whit TDje is nagyon ott volt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Gabtsi, ha a méret a lényeg, akkor ajánlom figyelmedbe az Irish végzős guardját Chris Stewart-ot 😊
Én mondjuk neki kifejezetten örülnék, mert mégiscsak ND, bár kétlem, hogy elkel a drafton.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Igazából elég sokra rá lehetne mondani, hogy nagy jelenetsor volt.
És Dunlap sack streakje még benne sincs a vidiben.

Nekem Shipley első, 60+ yardos TD-je a slant után a kedvencem. Ott Owens nagyot takarított.

A 4-12 ellenére sok szép emléket adott ez a szezon.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pacman fumbleje az atlanta ellen, óriási play volt, talán a legnagyobb a szezonban.

illetve a másik kedvencem a barnák ellen a caldwell screen playnél Whit pusztítása és sprintje.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
visszaszámlálás elindult.. még 9 hónap:/
Cincinnati Bengals 2010 season Highlights
1 kis összeállítás az idényről, nekem bejönrush999
Cincinnati Bengals, én így szeretlek! 😊

Simpson TD-jainál még most is kiült némi mosoly az arcomra. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
visszaszámlálás elindult.. még 9 hónap:/
Cincinnati Bengals 2010 season Highlights
1 kis összeállítás az idényről, nekem bejönrush999
hát milyen jó csapatunk van már ?! 😊

G kérdés: mindenképpen top prioritásnak gondolom. azért nem mondom h tuti második kör, mert az elsőben túl sok a variáció. HA Fairley elérhető nekünk az elsőben akkor mindenképpen G-t húznék a második kör elején. igazából a skill pozíciókban megvagyunk, rb-t lehet ugye később is találni (vagy Peerman), úgyh fal, fal, fal és fal.

nézegettem a propecteket, nekem ez a Marcus Cannon gyerek szimpatikus. 6-5, 350 font, botrány mód pusztítana.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Már maga a kinevezése hatalmas nagy öröm nekem, a többihez meg sok idő kell. 😉 (De ez nemidetartozik.)

Szerintem két dolog miatt húzzák le Hudsont. A fentebb már taglalt méretei miatt, ami szerintem fasság, másrészt maga a posztja miatt, merthogy guardot nem szokás korán vinni. Én ezt sem értem, de annyi baj legyen.
Plusz még benne lehet, hogy a csapata sem volt rivaldafényben annak eredményei miatt.

De én biztos vagyok benne, hogy aki behúzza, annak hosszú időre megoldódnak a gondjai az egyik G poszton.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
Szóval draftra fel! Egy kis anyag Hudsonról:
http://www.draftcountdown.com/ScoutingReports/OG/Rodney-Hudson.phpnasheem
😊Mikey
Gondoltam, ha King Kenny sem hozott sok örömet Neked, akkor legalább egy picit okozok én 😉
Mondjuk a 2-3. körös jóslat elég durva, de igazából nagyon nem bánnám ha kicsúszna az első körből, mert akkor reális esély lenne a dzsungelben üdvözölni idén.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Szóval draftra fel! Egy kis anyag Hudsonról:
http://www.draftcountdown.com/ScoutingReports/OG/Rodney-Hudson.phpnasheem
😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 381 — Bengals fan
visszaszámlálás elindult.. még 9 hónap:/
Cincinnati Bengals 2010 season Highlights
1 kis összeállítás az idényről, nekem bejönrush999
Hát igaz, nincs az a szar idény, amiről ne lehetne egy frankó kis 6 perces esszenciát vágni 😊
Amúgy persze tényleg jó videjó.

9 hónap? Inkább 3+6hónap. A draft azért felér pár nfl fordulóval.

Szóval draftra fel! Egy kis anyag Hudsonról:
http://www.draftcountdown.com/ScoutingReports/OG/Rodney-Hudson.php

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
visszaszámlálás elindult.. még 9 hónap:/
Cincinnati Bengals 2010 season Highlights
1 kis összeállítás az idényről, nekem bejön


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Én személy szerint sajnálom, hogy ebbe a topikba nem szokott írni.