Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Mays-ről érdekeseket írt illetve idézett reedy:
Consensus from scouts on Mays: "If he didn't have the name or the school, he would have have been a sixth-round pick at best."

Ha Whitner tényleg béna coverben, akkor nem hiszem, hogy Mays ilyen fizikai adottságokkal ne tudná hozni legalább ugyan azt a szintet, azzal a különbséggel, hogy benne több a potenciál. Zimmer csípi az ilyen safetyket. Azt mondom legyen meg az öröme 😊

Whitner és az ügynöke meg elmegy a picsába. Faszán lejáratták magukat. Egy nyilvános "Who dey!"-ezés után pár órával átjelentkezni a 9ershez... Majmok. Remélem ha találkozunk velük WR csikóink oda vissza szopatják Donte barátunkat, Gresham meg úgy letarolja, hogy azt hisz egy vizilócsorda gázolt át rajta.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
"Just as Bengals fans began to rejoice reports that the Bengals landed Donte Whitner, the safety pulled a 180 and signed with the 49ers."

Na persze...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
le kell csapni rá. csak aztán nehogy szokás szerint megszívjuk.. gondolom -2010es szezon ide vagy oda- több csapat érdeklődhet felőle



Tippelde 25
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mays dologban lenne ráció, tavaly Zimmer elmondta, hogy még fel is tradeltünk volna érte csak nem jött össze (meglepő). nem hinném h túl nagy árat kérne a 49ers, főleg talán azok után h ilyen körülmények között ment oda Whitner.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
😊 Akkor jön Mays és/vagy Nedu!nasheem
vagy mindkettő 😊 Mays-nek örülnék nagyon, Ndukwe meg alap.



Tippelde 25
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
😊 Akkor jön Mays és/vagy Nedu!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Még sincs meg Whitner:
Schefter: "Former Bills S Donte Whitner did NOT go to Cincinnati. He agreed to a 3-year, $11.75 million deal with $4 million gtd with the 49ERS."tenorx
mint sz@rnak a pofon.. ezen már nem fog múlni.Rush
pont most akartam írni, hogy a Facebook-n láttam....
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
Még sincs meg Whitner:
Schefter: "Former Bills S Donte Whitner did NOT go to Cincinnati. He agreed to a 3-year, $11.75 million deal with $4 million gtd with the 49ERS."tenorx
mint sz@rnak a pofon.. ezen már nem fog múlni.



Tippelde 25
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Még sincs meg Whitner:
Schefter: "Former Bills S Donte Whitner did NOT go to Cincinnati. He agreed to a 3-year, $11.75 million deal with $4 million gtd with the 49ERS."
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Palmer elvesztésével már majdnem biztos volt, hogy nem erősödhetünk. Erre elmegy még a legértékesebb FAnk is.
Átmeneti év lesz, de nagyon fontos. Most rakjuk le az alapokat. Ha jól dolgozik a stáb, akkor 2-3 év múlva összeállhat egy komoly PO csapat. Kár hogy mindig elbasszuk valamivel 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
2011 FA-i, akik nálunk kötöttek ki:
Donte Whitner(S), Manny Lawson(LB), Max Jean-Gilles(G), Nate Clements(CB), Bruce Gradkowski(QB), Thomas Howard (LB),

per pillanat akiket nélkülöznünk kell: Palmer, Ocho, JoJo, Duke Nukem, Jones, Mathis, Rivers, Pacman, Fanene (Owens).
azért e két felsorolást végig nézve, azt kell hogy mondjam, oltári nagy szívás ez a 2011-es FA avagy szezon kezdet tavalyihoz képest.
ami miatt nem készülök ki totálisan, az az, hogy van egy remek Draftunk Green, Dalton, Moch, Boling személyében.
ha valakit kihagytam a nagy sietségben, írjátok



Tippelde 25
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
valamiről lemaradtam? úgy tudom 13.-án hajnali ...fél 2 fele játszunk 😊Rush
Így van.Mikey
akkor ki írta még a hétvégén, hogy "Jövőhét péntek"? Azt hittem itt láttam.... :/Amadeus91
a jövőhét péntek.. még mindig a jövőhét péntekre esedékes 😊

Bengals at Lions
Friday, Aug 12, 2011 at 7:30PM EDT



Tippelde 25
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
tényleg, holnap magyar idő szerint mikor játszunk? Stream lesz?Amadeus91
valamiről lemaradtam? úgy tudom 13.-án hajnali ...fél 2 fele játszunk 😊Rush
Így van.Mikey
akkor ki írta még a hétvégén, hogy "Jövőhét péntek"? Azt hittem itt láttam.... :/
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
tényleg, holnap magyar idő szerint mikor játszunk? Stream lesz?Amadeus91
valamiről lemaradtam? úgy tudom 13.-án hajnali ...fél 2 fele játszunk 😊Rush
Így van.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
tényleg, holnap magyar idő szerint mikor játszunk? Stream lesz?Amadeus91
Holnap? 11.én kezdődik a preseason ha jól tudom.
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
tényleg, holnap magyar idő szerint mikor játszunk? Stream lesz?Amadeus91
valamiről lemaradtam? úgy tudom 13.-án hajnali ...fél 2 fele játszunk 😊



Tippelde 25
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
tényleg, holnap magyar idő szerint mikor játszunk? Stream lesz?
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Szerintem jó húzás Whitner.Amadeus91
Közben a 49ers piacra dobta a tavalyi draft favoritomat. Mays nem váltotta meg a világot. Most már nagyon remélem, hogy nem jön hozzánk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Szerintem jó húzás Whitner.
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Közben reedy ezt írta:
For all those asking about Chinedum Ndukwe, he still hasn't fully recovered from his knee injury and is rehabbing in Arizona. He has had offers but is waiting on signing until the knee is close to 100 percent.

Illetve:
He's holding off right now because with the lockout and the way team's are doing physicals. It's 50/50 on passing right now

Még él a remény!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Jason Snelling | RB 2010 Team: Atlanta Exp: 4 years
Analysis: Snelling was traveling to New York on Sunday night to meet with the Giants, sources told NFL.com senior writer Steve Wyche and NFL Network insider Jason La Canfora.

Snelling, a reliable backup to Michael Turner for four seasons in Atlanta, has more than two teams, including the Falcons, interested in him.

ProFootballTalk.com cited a league source in reporting that the running back also has received interest from the Bengals, but they brought back Cedric Benson on Sunday, so it's unknown if they're still in the mix.

PFT also noted that the St. Louis Post-Dispatch recently linked Snelling to the Rams as a possible backup to Steven Jackson.

Scout.com, citing a source with knowledge of the situation, reported that Snelling worked out for the Chiefs on Wednesday.

nfl.com
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
"The Bengals have signed former Ohio State star Donte Whitner to a 2-year deal, reports Joe Reedy." - Enquirer

Különösen nasheem nem fog ennek örülni.Mikey
Megelőztél és eltaláltad. Kezd melegedni a pite. Nem hittem volna, hogy elkerülhet tőlünk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Csak összejött Whitner. 2 évre aláírt. Kezdek komolyan aggódni Chinért 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
elnézve a tc felvételeket illetve Mikey rosterét, nagyon kíváncsian várom, hogy Jary Gruden micsoda offense-t rajzol nekik.

ugye a históriai alapvetés szerint rookie qb (éljünk a gyanúperrel, hogy Dalton kezd a Barnák ellen) sikeréhez kettő dolog kell, ezek: (legalább) jó D, illetve stabil futójáték.
utóbbi érdekes most a mi szempontunkból - remélve, hogy a D nem teljesít alul idén. futójátékhoz kellene fasza fal, és/vagy jó futó. egyik se igen. bár a falat nem ekézném annyira, szokták mondani, hogy egy támadófalban a játékosok minőségét nem elhanyagolva fontos szempont a stabilitás, az összeszokottság. dagadtnak megelőlegezve a bizalmat, legalább LT, C, RG trió 3 éve tolja együtt, ha Smith játszani tud, mindenképpen upgrade RT poszton, és akkor várhatjuk, hogy ki nyeri a vígaszágon az LG versenyt. mauler fal, akár jól is elsülhet, de közepesnél semmiképpen se rosszabb egység.

aztán a futók: benson a playbookkal se igen találkozhatott az elmúlt időben, illetve ki tudja, hogy vár e rá (többszörös visszaesőként) valami bünti, azok után ami az offszezonban összemókázott. ha hozza amit tud rendben, de van pár kockázati tényező.
scott már sérült, én nagyon csípem, de 8-10 snapnél/ meccs már komolyan aggódnék h mi lesz vele (viszont kreatívan sokat lehetne használni, erről később)
leonard 3rd down back, de jellemzően elkapásokban jeleskedett, mint vészmegoldás.
futottak még.

szóval, futás szempontból nem igazán mondanám ezt így stabilnak, VISZONT ami engem izgalommal tölt el az a következő névsor:
Green, Simpson, Gresham, Shipley, Whalen (Caldwell, Coffman, Scott)

Whalen az kérlek egy-az-egyben Shipley valamivel nagyobb fizikummal. na most ezek 3-an (Gresh, Shipley, Whalen) mit fog tudni majd halászni, a két hiper-atletikus wr által középen nyitott zavarosban, abba már most jobb ha bele se gondol senki. ha csak mindenki azt hozza, amit az eddigiek alapján elvárhatunk, akkor nagyon szép dolgokat láthatunk. a három másik zárójelben lévő arc sem senki. látható nem egy dupla TE játék (akár egymás "mellett" is a fal jobb oldalán), amivel legalább a minőségi elkapók (contra foschi, coats) száma biztosan növekszik. scott is nagyon jól kap el, szóval Daltonnak bőven lesz opciója, ha isten is úgy akarja.

ehhez nem kell más csak egy kreatív koordinátor (úgytűnik pick), egy gyors-reagálású tüzér (meglátjuk) és egy tökös HC (háát).

lehet nem nyerünk sok meccset, de fun lesz az tuti.gabtsi
Jobb felvezető nekem nem is kell a szezon elé. Rock'nRoll!!! 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
"The Bengals have signed former Ohio State star Donte Whitner to a 2-year deal, reports Joe Reedy." - Enquirer

Különösen nasheem nem fog ennek örülni.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May