Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Sources: Childress visits

Head coach Marvin Lewis took his vow to overhaul the Bengals offense to the next step Thursday night when he hosted former Vikings head coach Brad Childress at Paul Brown Stadium.

Lewis said Thursday he's not looking to completely change the Bengals scheme, but Childress comes from a different background than offensive coordinator Bob Bratkowski. While Reid called the plays in his West Coast scheme, Childress developed Eagles quarterback Donovan McNabb in his first six seasons from 1999-2005.


Azért, a stadionba nem véletlenül hívnak meg szakembereket.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyre optimistább vagyok. egy baráti vacsorát csak nem említenének így a hivatalos fórumok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Szöszisre véve a stílust: lécci, léccii, léccííí !!!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
@Bengals
Cincinnati Bengals
Sources say former Vikings head coach Brad Childress met with Marvin Lewis Thur. night over Xs and Os as well as dinner.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Az igaz, de ez a franchise más mint a többi. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ilyen a mai világ. Nem az számít, hogy mit tudsz, hanem hogy kinek a kicsodája vagy.

Bratkowski pedig nagyon közel van Brownhoz, szóval biztos, hogy le kell róni néhány kört Marvinnak, hogy elérje a célját.

Feltéve, hogy tényleg célja Brat eltakarítása. De én addig bízni fogok ebben, amíg nem jelentik ki, hogy Brat marad.Mikey
Ha Magyarországról beszélnénk, akkor engem sem lepne meg, de Brat megtartása épp azért lenne brutális, mert Amerika nagyon máshogy működik (legalábbis amennyit én ismerek belőle). Kell az előrejutáshoz a kapcsolati tőke, de teljesítmény nélkül nagyon gyorsan kidurran a lufi.

Ez a Bratkowski lufi már rég kidurrant, mégis ott lifeg a franchise-on. Érthetetlen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Chad is kéthetente mást nyilatkozik, mindenesetre több ráció van benne mint a Pats dologban. és mentorálhatná a fiatal WR-eket Oaklandben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
gondolom néztétek már, raiders topikból másolom

Ochocinco:
“I would not care where Hue Jackson got a job. I would go play for him, run through a wall, jump in front of a bus, etc. u get the point.”

“Man that was the greatest coach I ever had. Hue Jackson would choke me out, cuss me out, just to make sure I was precise on everything.

“It would be refreshing to be with Hue Jackson again. I know I wouldn’t have to worry about being thrown under a bus again.”

hahaha


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
véletlen lenne h Chilly épp akkor vacsorázik a városban amikor véglegesíteni kell a staffot a Senior Bowlra ?

tegnap este 100%-ig biztos voltam benne h Brat marad, kicsit csökkent ez.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Ilyen a mai világ. Nem az számít, hogy mit tudsz, hanem hogy kinek a kicsodája vagy.

Bratkowski pedig nagyon közel van Brownhoz, szóval biztos, hogy le kell róni néhány kört Marvinnak, hogy elérje a célját.

Feltéve, hogy tényleg célja Brat eltakarítása. De én addig bízni fogok ebben, amíg nem jelentik ki, hogy Brat marad.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ez a Bengals, itt sajna ezzel kell főznünk.

pletykálnak egy Ocho to Oakland dolgot, nyilván elsősorban Hue Jackson miatt. bár CBA nélkül semmi ilyenről nincs értelme beszélni, de van benne ráció. legalább olyan csapatba menne akit nagyon bírok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Szerintem (és a belinkelt cikk alapján) nem lesz itt OC váltás.

Szánalmas hogy ennyi szar év után abban hisznek hogy majd megújulunk, ahelyett hogy egyszerűen új embereket próbálnának ki. Más csapatoknál (lásd Seahawks) gondolkozás nélkül kirúgják az OC-t ha nem megy a szekér, hátha mással jobb lesz. Egy edzőnek ilyen téren nem kéne másnak lennie mint egy játékosnak - Coles szar volt, viszlát, Perry szar volt, viszlát, Brat szar, viszlát. Komolyan hihetetlen ez az egész.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
szeretnék én a főcsoport-döntőben bukni 😊

WCO= west coast offensegabtsi
😊 köszi, így megvan.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szeretnék én a főcsoport-döntőben bukni 😊

WCO= west coast offense

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
.... ő WCO hívő, ami a Bengalstól nagyon nem testidegen, viszont a jelenlegi csapat nagyon nem ezt nyomja. bár azért a futójáték nála is nagyon fontos.gabtsi
A WCO mit takar? Bocsi a tudatlanságomért, de lövésem sincs róla.

Én örülnék neki, mert a biztos rossznál bárki jobb, Childress ráadásul elismert szakember. Véletlenül senki nem lesz egy top klub HCje. Ott bukott egy szépet szó se róla, de attól még vastagon jó lenne hozzánk, akkor is ha Ried mellett tényleg tuti nem ő hívott.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nekem se negatív se pozitív véleményem nincs róla. kétségtelen viszont h elismert O szakember, akit csak kineveztek egy nem is rossz csapatnál HC-nek.

másfelől ha jól tudom Ő nem nagyon hívott playeket, Andy Ried mellett biztos nem, de sztem a Vikingsnél se nagyon, és ő WCO hívő, ami a Bengalstól nagyon nem testidegen, viszont a jelenlegi csapat nagyon nem ezt nyomja. bár azért a futójáték nála is nagyon fontos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Childress OC volt az Eagles-nél? No, akkor ez egy reménykeltő vacsi volt. Remélem minden részvevőnek ízlett a koszt 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Childress? Hát nem tudom. Bratkowskinál nyilván jobb lenne, de nem tudom, hogy érdemi előrelépés történne-e vele.

Tudom, hogy csak egy vacsora volt, csak eljátszottam kicsit a gondolattal.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én csak pletykaszinten olvastam róla. én jobban örülnék ha nálunk lenne OC, ha jól emlékszem tavaly a Bearsnél és a Bucsnál is felmerült a neve.

szerk: Marv tegnap Brad Childress-szel vacsorázott a városban. no kezd érdekes lenni a story, bár nem mintha ennek nagy hírértéke lenne, de talán mégis.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
nemfogja 😕gabtsi
Hát igen, rohadtul így áll a dolog. Azt hiszem lyukra futottunk, amikor a Brown-ML tárgyalások egyik kulcspontjaként a staff szabad alakítását (konkrétan Brat elzavarását) sejtettük. Illetve az is lehet, hogy tényleg így volt, de ebben ML engedett.
Még pár napja is reménykedtem a "offensive coaching staff is not finalized" szövegnél, de ezek szerint csak szájkarate volt...

A Zampese Atlanta románcról van valami hír?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nemfogja 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ettől az I believe we can change szövegtől a falra mászom. A HC ne higgyen, hanem tegyen. Bratkowski nem maradhat. Most vélhetően Lewis eltakaríthatja. Remélem megteszi.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
However, for those expecting bloodshed in terms of coaching staff changes, they will be minimal if any. And by interpreting Lewis’ comments, all indications are offensive coordinator Bob Bratkowski will be back for an 11th season.

“They’re clamoring for heads and I understand that. Right now at this point I’m not ready to give them heads yet and we’ll see what happens,” Lewis said. “I understand the frustration. If we lop some heads maybe we’ll get better but maybe we wouldn’t but that’s what I’m looking at. Minimal might make things better and more productive. Making major changes rather than an overhaul of the system. A new system is harder than an overhaul and looking how we do it.”
Az egész interjú olvasható itt: Lewis gives some direction on future
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
"They’re clamoring for heads and I understand that. Right now at this point I’m not ready to give them heads."

Marvin Lewis says Bengals looking at offensive overhaul. Also said coaching staff is not finalized.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Kötelező: Dunlap is a Florida Gator Again

"Of course, I love playing football and I want to be the best at it. I want to be an NFL Hall of Famer. But like my dad always says, the NFL stands for 'Not For Long.' I want to make sure I get my degree, and now is the time to do it."

"It was kind of unreal, my first sack coming against Peyton, a quarterback I grew up watching," Dunlap said. "My friends were saying, 'How was it sacking the guy you used to have on video games?' I think my first sack coming against Peyton is a sign of the career I'm trying to have."

😊

A bejegyzés utolsó mondata nagyon igaz: The 2011 NFL season can't get here soon enough.Mikey
Carlos Dunlap!!! (my favourite defensive player in the NFL)


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November