Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=6051119

:oa.kacsa
mit tudtok adni érte? 😀

kíváncsi vagyok mennyi a valóságalapja, több helyen is írják..


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=6051119

:o
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 664
Cincy Jungle: Annual Reviews Part 2: Bob Bratkowski

"The problem was, that instead of continuing what worked so well, they decided the modern-day wheel wasn't good enough and that maybe they should reinvent a new one. And so they did."

Az idézett rész lényegében a 2010-es szezon összefoglalása 'egyetlen' mondatban.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 664
John Thornton blog:
I asked someone from the Bengals their thoughts and they said it was the first they heard about it. So if they didn’t hear, Marvin could be just getting ideas from Chilly. Or my peeps could just be keeping quiet. But given the loyalty that the Bengals show their employees, I doubt Brat would get fired at this point. Why take him to Senior Bowl, make him coach, then fire him? If Chilly came in, I see him as a offensive consultant, kinda like Tom Moore is in Indy. Childress is still getting paid for the next few years by the Vikings, he signed a big extension last season. So coming to Cincy would have to be a good situation for him, stepping stone for next job.
Mondjuk én egy ideje már nem adok a véleményére, de érdekességnek elmegy.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://www.nfl.com/videos/nfl-videos/09000d5d81dd6638/Best-of-NFL-Fantasy-Live

hahaha tekerjetek kb 3:20-hoz !


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Greentől én sem vagyok elájulva, nem izgat különösebben. Ráadásul az új rendszerben nem lesz annyira szükséges hogy legyen egy nagy elsőszámú elkapónk, ez kiderült az utolsó két meccsen, nekem valahogy nem is illene bele egy nagy név a rendszerbe. Chad más ha marad azért mert ő régóta része az egésznek.

Amúgy annyira furcsa volt az utolsó 2 meccsen hogy úgy mentek a passzok hogy olyan természetesnek tűnt, Palmer nem erőltette a passzokat csak úgy dobta őket és bejöttek, nem is hittem el hogy ugyanaz játszik mint előtte.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 664
Vagy lehetne Simpson is. Ő legalább már megmutatta NFL szinten is, hogy tud.

(Egyáltalán nem értelek benneteket...)
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

A.J. Green WR, Georgia első körben? Ha elmennek a szuperhősök, lehetne "franchise WR".

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
Jövőre eddig: Se T.O., Se Ocho, Se Benson?!, marad OC és teljes Staff, ja és lesz FB..csodás, talán ez a minimum egy RunFirst csapatnál. Nem vagyok optimista, hátha alakul valami a drafton.

Jövőre Lock out?!Amadeus91
Ocho Raiders(?), T.O hova megy? És Benson? Bocs de levagyok maradva 😛Hall Of Green
T.O. és Benson szerződése lejár. T.O. szerződését eddig nem kapkodtuk el megújítani, Benson pedig kerekperec megmondta, hogy nem jön vissza, ha marad a jelenlegi OC. Ochocinco meg végre gyűrűt akarna nyerni, vagy legalábbis valami jobb szezont futni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 664
Nah urak, január 22-én ne kezdjenek már el borút látni. 😛

Egyelőre még korántsem biztos pl. Chad és Benson távozása, és Brat maradása sem.

Másrészt free agencyn és drafton ott a lehetőség előbbieket pótolni, ha Marvinék is szükségesnek érzik.
(Itt most Chadre gondolok első sorban, mert az RB evidens, ha Benson nem marad.)
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Jövőre eddig: Se T.O., Se Ocho, Se Benson?!, marad OC és teljes Staff, ja és lesz FB..csodás, talán ez a minimum egy RunFirst csapatnál. Nem vagyok optimista, hátha alakul valami a drafton.

Jövőre Lock out?!Amadeus91
Ocho Raiders(?), T.O hova megy? És Benson? Bocs de levagyok maradva 😛

több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
minden évben várjuk a nagy változásokat, és erre semmi... 1-2 éve történt valami, jöttek nagyobb nevek... lett is élet egyből
...és most ismét hagyjuk a szart tovább keményedni:S:S újítani kéne most is és ahhoz 1 fire oc kellene...

itt tényleg már csak 1 tulaj csere segíthet...:S az meg nem lesz egyhamar.
jövőre gyenge sorsolás.. lehet po(persze csak ha lesz szezon:S)... aztán ugyan úgy 1-2-3 győzelem... ebbe mi a jó.. nem értem


több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
Jövőre eddig: Se T.O., Se Ocho, Se Benson?!, marad OC és teljes Staff, ja és lesz FB..csodás, talán ez a minimum egy RunFirst csapatnál. Nem vagyok optimista, hátha alakul valami a drafton.

Jövőre Lock out?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 664
Idén is volt kismillió sérült, ahogy akkor. A konkrét személyek lényegtelenek ilyen szempontból.

Marvin pedig a coaching staffre gondol, amikor a 'kevesebb néha több' szlogent hangoztatja. Nem a játékoskeretre vagy a mentalitásra.


@nasheem

+1 Dunlapre. Vártam, hogy jó lesz, de a 9,5 sack azért nagy meglepetés így is.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Tetszik benne az a mondat, hogy esélyt adnak a változásnak.

Az 1. pont jól hangzik. A 4. pont meg evidens.

Hogy várod el, hogy egy csapat 4-12-ről PO csapat legyen? Ahogy 4-11-1-ről az lett. Kevesebb sérülés, jóval könnyebb sorsolás, és szerencse.Mikey
Hogy várod el hogy PO legyen ha semmit nem változtatsz? a 4-11-1 nél nem volt Palmer és Benson sem végig. Ott változott a mentalitás és a keret is, így lett belőle PO.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Szerintetek ki lett a szezon meglepetésembere? (mármint pozitív értelemben)
Nálam Dunlap egy hajszállal veri Simpsont ebben a kategóriában.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 664
Tetszik benne az a mondat, hogy esélyt adnak a változásnak.

Az 1. pont jól hangzik. A 4. pont meg evidens.

Hogy várod el, hogy egy csapat 4-12-ről PO csapat legyen? Ahogy 4-11-1-ről az lett. Kevesebb sérülés, jóval könnyebb sorsolás, és szerencse.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://www.bengals.com/news/article-1/Find-a-way/4087805e-6cdd-4753-bbda-e16024be4336

ez volt már linkelve? akár igen akár nem van benne egy-két elég konkrét dolog Lewistól:

1. lesz fullbackünk
2. esélyes hogy Chad nem lesz jövőre
3. Benson azt mondta nem jön vissza ha ugyanez marad az offensive staff, Lewis szeretné ha visszajönne
4. FA támadófalemebreket keresünk majd
5. valószínűleg még valami változás lesz az edzői stábban, de alapvetőleg abban bízik hogy a mostani emberek tudnak majd megújulni (semmi értelme szerintem)

ezeken kívül védi Palmert valamint megy az ígérgetés, hogy jövőre megmutatjuk és kurva jók leszünk ami megeshet mert tudjátok/tudjuk hogy megvan az anyag hozzá, de ha semmit nem változtatsz hogy várod el hogy 4-12-ről PO csapat legyél??


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Az nem elképzelhető, hogy Bratkowskit buktatjuk visszább? Szerintem frankó kis FB coach lehetne 😊

Tényleg nehezen állnak össze a mozaikok, de a haraszt a dzsungelben sem zörög önmagától. Reménykedem.
Ez a play call dolog mennyire központi kérdés? Vannak koordinátorok, akik soha nem hívnak? Gondolom nem megtanulhatatlan. Ha a rendszert ismeri valaki (sőt gyak. ő az első számú építője), az ellenfelet szintúgy, akkor miért nem tud hívni? Valószínűbbnek tűnik, hogy eddig azért nem tette, mert mindig volt más aki ebben jobb volt, vagy magának akarta megtartani ezt a feladatot.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
Ha Ochocinco gyűrűt akar nyerni még az életben, akkor nem Oakland-be megy..... :rolleyes: Inkább Pats.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Chad is kéthetente mást nyilatkozik, mindenesetre több ráció van benne mint a Pats dologban. és mentorálhatná a fiatal WR-eket Oaklandben.gabtsi
hun lehet beiratkozni, az oktatás ezen formálya eszeveszettül érdekelne 😂 :cool: 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Ilyen a mai világ. Nem az számít, hogy mit tudsz, hanem hogy kinek a kicsodája vagy.

Bratkowski pedig nagyon közel van Brownhoz, szóval biztos, hogy le kell róni néhány kört Marvinnak, hogy elérje a célját.

Feltéve, hogy tényleg célja Brat eltakarítása. De én addig bízni fogok ebben, amíg nem jelentik ki, hogy Brat marad.Mikey
Ha Magyarországról beszélnénk, akkor engem sem lepne meg, de Brat megtartása épp azért lenne brutális, mert Amerika nagyon máshogy működik (legalábbis amennyit én ismerek belőle). Kell az előrejutáshoz a kapcsolati tőke, de teljesítmény nélkül nagyon gyorsan kidurran a lufi.

Ez a Bratkowski lufi már rég kidurrant, mégis ott lifeg a franchise-on. Érthetetlen.nasheem
Az NFL edzőkeringőkben azért nem szokott sok fantázia lenni. Egyik helyről kirúgják, hívják máshova, és inkább a bukott edzőt részesítik előnyben, mint mondjuk NCAA-ből áthozni valaki "ismeretlent".DoM
beltenyészet


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ja, bár senki sem NFL edzőnek születik, nagy részük azért csak az NCAA-ből jött.

mindenesetre mióta Childress szóba került, már nem Brat kapja a legtöbb flame-t a kinti fórumokon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ilyen a mai világ. Nem az számít, hogy mit tudsz, hanem hogy kinek a kicsodája vagy.

Bratkowski pedig nagyon közel van Brownhoz, szóval biztos, hogy le kell róni néhány kört Marvinnak, hogy elérje a célját.

Feltéve, hogy tényleg célja Brat eltakarítása. De én addig bízni fogok ebben, amíg nem jelentik ki, hogy Brat marad.Mikey
Ha Magyarországról beszélnénk, akkor engem sem lepne meg, de Brat megtartása épp azért lenne brutális, mert Amerika nagyon máshogy működik (legalábbis amennyit én ismerek belőle). Kell az előrejutáshoz a kapcsolati tőke, de teljesítmény nélkül nagyon gyorsan kidurran a lufi.

Ez a Bratkowski lufi már rég kidurrant, mégis ott lifeg a franchise-on. Érthetetlen.nasheem
Az NFL edzőkeringőkben azért nem szokott sok fantázia lenni. Egyik helyről kirúgják, hívják máshova, és inkább a bukott edzőt részesítik előnyben, mint mondjuk NCAA-ből áthozni valaki "ismeretlent".
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Az hogy másfajta offenseguru mint amit eddig itt csináltunk engem nem zavar, amit Brat csinált nem jött be, hátha bejön valami új.

Amúgy nem furcsa az NFL-ben hogy ha valaki edző akkor bármilyen edző lehet? Valaki WR coach aztán RB coach aztán HC aztán megint QB coach. Azt hinné az ember hogy ha valaki pl nagyon jó WR coach akkor marad is az de legfeljebb feljebb lép coordinatornak, nem megy át más pozíció edzőjének


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November