Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
gabtsi, én csak Amadeus kérdésére reagáltam fentebb. 😊 Elképzelni nem tudom Adam Jonest kezdő CB-ként. Egyébként persze, a minimum, hogy maga Jones azt nyilatkozza, hogy szeretne kezdő lenni.

A corner ötös pedig nem kérdés. Hall, Joseph, Jones, Trent, Ghee. Mindenki más mehet, aki szezon közben jött.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hall-Joseph-Jones-Trent-Ghee

ez az 5 corner a rosteren alapesetben. Ghee projekt playa, atletikus és erős gyerek, kevésbé ügyes és okos. ő nem holnap lesz adekvát megoldás, de van benne potenciál. akár S-ként is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Hát ha JoJo megy, akkor inkább őt (Pacman) látnám Hall ellentétes oldalán, mint valami null kilométeres rookiet :rolleyes: .
DE JoJo-t mindenképpen meg KELL tartani! Amugy meg egy kis poszt-csata sosem árt a csapatnak, a bizonyítási vágy miatt hátha jobban teljesítenének mindhárman (habár eddig sem voltak sz*rok, egyedül Pacman vs Roddy White elleni meccse alatt volt olyan érzésem, hogy nagyon nem fair ez így :/ )
szerk: nem értem én ezt az NFL readyzést egyébként, ha nem játszik sose meccsen, akkor honnan fog tapasztalatot szerezni? Ott van pl Whitehurst a seahawksnál, elvileg edzéseken god mode-ban dobál, meccsen meg nem annyira jó. Be kell dobni mindenkit a mélyvízbe, aztán bizonyítson (pl Shields a GB-nél, vagy a már sokszor említett Carr-Flowers duó Kansas Cityben 😊 )

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
3rd CB-nek Jones szerintem jó. Jojo-Hall-Jones elég.

Ghee -vel mi van? Ő még nem NFL ready mint DLF a QB-knál?
#26 Wade-ről mit gondoltok? Szerintem egész jól játszott. Lesz neki hely a rosteren?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát de most mit mondjon ? jó a nickel ?! legyen kompetitív, ha lesz JJo esélye nincs, de már annyira standard a három CB-s felállás h alig van kevesebb snap száma. lényegében játék a szavakkal.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Atkins szerintem sosem lesz több szituációs DT-nél. De abból viszont nagyon jó lehet idővel.

Adam Jones kezdőnek? Na neee...
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
http://www.bengals.com/news/article-1/Jones-eyes-another-comeback/67fc8e83-4fc8-496c-a7e4-e88848770215

Packman Jones megpályázza a Starter CB helyett, ergo Jojo helyét? Szerintetek van olyan jó, hogy starter legyen? (bocsi ha rosszul értem, németes vagyok inkább)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Atkins nagyon jó, de egyelőre nem több szituációs rushernél, főleg teljes létszámban. igazából nincs 3downos DT-nk, aki folyamatos veszélyt jelentene.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Atkins nem jó? Dunlap-Johnson DE páros tökéletes hosszú távra, nem need. Én LB-t hoznék feltétlen és futót. Jojo-t meg ideláncolni, Odom-Geathers mehet...(főleg Odom). Ha Chad megy, akkor vagy FA vagy Draft WR.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mindenesetre súlyban és erőben talán felvennénk a versenyt a divízió riválisokkal (és akár egy 3-4re is lenne personnel, de ezt csak csendben). még a linebacker sorból tudnánk minőségi játékot kicsikarni, egész pofás D lenne. JJo-val!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Ha a Dunlap - Peko - Dareus - Mike Johnson line nem tudna dominálni, akkor helyből be is zárhatnánk a boltot.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért Pekoval elég masszív páros lenne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Ha DL, akkor Dareus.

DE nem kell, és Fairley úgyis kimegy előbb.

Szvsz.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én mindenképpen DL embert várok, bármelyik essen 4-ig. lesznek itt meglepetések, még a top3ban is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ha Bowers jön, akkor tuti a Geathers+Odom cut. Vagy majdnem tuti. Lenne lé Chad és/vagy JoJo szerződésére. És Bowers brutál jó. Szerintem nincs nagy baj ezzel a pick-kel sem. Ha nem valami agyament senki által nem látott géniuszt próbálunk beújítani az első körben, akkor mindenképp sokat erősödünk. A skill pozíció nagyon kockázatos, úgyhogy felőlem jöhet Fairley, Dareus, Bowers bármelyik jó. Utánuk persze egyből Green, de elég ideges lennék, ha pont a fenti 3 DL ember menne ki előttünk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Én nem örülnék ha DE lenne szeretem MJ-t és a játékát is


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én most az inkább Bowers mint Green állásponton vagyok

value-t kell húzni, ha need ha nem

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Mel Kiper mockja: http://insider.espn.go.com/nfl/draft2011/insider/news/story?page=KiperMockDraft1.0&action=login&appRedirect=http%3a%2f%2finsider.espn.go.com%2fnfl%2fdraft2011%2finsider%2fnews%2fstory%3fpage%3dKiperMockDraft1.0

Értem én hogy BPA, de egyre kevésbé örülnék Bowersnek.
Dunlap és Mike Johnson bőven jó.

szerk.: most nézem csak, hogy az 5. picktől lefele csak insiderek olvashatják. Mindegy, az a rész minket úgyse érint.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
David Jones a keretszűkítés áldozata lett volna, adekvát backup Nelson sztem. jó trade volt. főleg így.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Mondjuk én a jó jelzővel még várnék. Bár a szezon utolsó 4-5 meccsére nagyon belejött, előtte teljesen homály volt.

Az viszont igaz, hogy David Jonest egy percig nem sajnáltam miatta.


Szerk.: hubazmeg. Ránéztem CincyJungle-re... komolyan megijedtem, mikor megláttam Al Davis képét.Mikey
A trade maga jó volt. Az más kérdés, hogy Reggievel mennyire leszünk előrébb. Nem gondolom, hogy több lesz backup-nál, de annak lehet jó.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Mondjuk én a jó jelzővel még várnék. Bár a szezon utolsó 4-5 meccsére nagyon belejött, előtte teljesen homály volt.

Az viszont igaz, hogy David Jonest egy percig nem sajnáltam miatta.


Szerk.: hubazmeg. Ránéztem CincyJungle-re... komolyan megijedtem, mikor megláttam Al Davis képét.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Jó hír nektek; rossz nekünk. Mvel Reggie Nelson nem teljesítette azokat a feltételeket; amelyekhez a Bengals kötötte a kondicionális (amúgy nem 7. - ahogy eddig tudni lehetett-, hanem 6. körös) pickjét a trade alkalmával; ezért a Cincy megtarthatja a cetlit.iktriad
Reggie jó trade volt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 148 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír nektek; rossz nekünk. Mvel Reggie Nelson nem teljesítette azokat a feltételeket; amelyekhez a Bengals kötötte a kondicionális (amúgy nem 7. - ahogy eddig tudni lehetett-, hanem 6. körös) pickjét a trade alkalmával; ezért a Cincy megtarthatja a cetlit.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nem hiszem el, hogy egy ilyen szezon után maradhat szinte a teljes stáb. Mi kell a váltáshoz? OK, Lewis megtartása rendben van, Zimmeré meg evidencia, de a többiek? Minden jól van úgy ahogy volt? Ez nem sakkvakság, ez gyengeelméjűség. ML mit ért el a szerződéshosszabbítási tárgyalásain? 10 év múlva lesz fedett edzőpálya és jövőre ha lesz CBA felveszünk 2 munkanélküli pályamunkást scoutnak?

Ennél csak egy fokkal szarabb hír, hogy Chad leléphet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a rendszer lényege a power running game és a vertikális passzjáték. és Marvin állítólag ez utóbbit hiányolja inkább, hogy nem tudjuk mélyen támadni az ellenfelet.

Henry óta erre nincs megoldás, nézd pl h Wallace, hogy megnyitotta a Steelers offense-t. szerencsétlen Gresham is kapta a screeneket ahelyett, hogy kihasználtuk volna a fizikai fölényét a pálya közepén. meg felállítja az első körös TE-t fullbacknek, hát atyaisten de komolyan.

szerk: a senior bowlig remélhetőleg okosabbak leszünk, ha jól tévedek az jövőhét.

ami nem hajlik, az törik!