Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 853
Közben nézelődtem más topikokban is;

Luck 1/1 lesz a Panthersnél egy nyilatkozat alapján, szóval ő kilőve, akkor Peterson lehet az első körös pickünk?

Santana Moss-ról mit gondolsz? (FA, WR lehet)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Szerintem Owens nem jön vissza. Egyrészt ő maga nyilatkozta, hogy úgy hallotta, nem szándékoznak megtartani, másrészt szvsz egyszerűen nincs rá szükség. Simpson és Caldwell is bizonyított. Annyira mindenképp, hogy Chad maradásával ne kelljen.

A cornerekről fentebb írtam, szóval nem ismételném magam.

Safetyben szerintem a Crocker - Ndukwe duó is elég lenne. Nem elit, de korrekt. Cserének pedig R. Nelson megteszi, az utolsó meccseken nagyon jól játszott. Egy csere SS viszont kéne, ha TRRW nem marad.

LB kérdés? Mivel tartom magam a "jövőre tanulunk, 2 év múlva oktatunk" mottóhoz, én azt mondom, Maut be kell szépen rakni MIKE-nak (azaz középre). Futás ellen rendben van, de passz ellen sokat kell fejlődnie. Ezt viszont csak úgy fogja megtenni, ha bemegy középre.
Ez esetben Muckelroy is mehetne SAM-be. Én kinézem belőle, hogy kezdő SLB legyen. (Meg az LB coach Fitzgerald is ezt mondta.)

QB poszton szerintem nem lesz változás. Kicsi Palmer maradni fog a báty miatt, DLF pedig projekt, ő meg azért.

A fallal valóban kezdeni kell valamit. LG nagyon kéne.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 853
Szerintetek mi lesz T.O. sorsa? Szinte 100%, hogy megy? De hova? Van még számára valahol hely?

Mikey, a CB-t azért írtam, mert a Jones, Hall, Wade, Pacman, Ghee 5-s azért nem lenne rossz. Safetyben, hiába volt jó meccse Nelson #20-nak, kevésnek érzem, de a többi Safety sem villogott idén.

A LB kérdésről mit gondolsz? Mau elég lesz középre jövőre? Muckelroy NFL ready? Nálam itt csak Rivers fix pont, bár Maunak is voltak pillanatai azért.

Nálam a QB továbbra sem elsimított kérdés. Rendben, Palmer kap még 1 szezont egy úgy OC-val, hátha, de #2 QB ki lesz? A kis Palmer kevés oda szerintem, DLF pedig szerintetek nem NFL érett. Oda kéne egy FA nem?
Persze ha Run First akkor a fallal is kezdeni kell valamit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Nem tudom ki lájkolta az előző hsz-t, de tenkjú neki. Ezennel "simpsoni" magasságokba értem. :cool:

(User karma.)

Hogy ne legyek off. Chad még mindig durci Marvinra. 😊
Said Ochocinco on the show about Lewis coming back: “I have nothing to say about that. I’m not the owner of the team. My hands are out of that situation. The only thing I can remember, as of right now, about Coach Lewis, is Coach Lewis throwing me under the bus. When it was time to play the Chargers, knowing that I was hurt. That’s the only thing I can remember at this point.”
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Marvin: "Chad's under contract for the 2011 season. There is no option. No anything like that people keep speaking about. He's just flat under contract. He's a member of this football team and at some point he's going to address his ankle this offseason and move forward."

Akkor azt hiszem ez nem kérdés a továbbiakban.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Szerintem a siker/sikertelenség felfogásában van köztünk eltérés. somoskovig
ez a legfontosabb. sajnos nekünk máshogy kell mérnünk a sikert, mint másoknak.

és nDRo az Oakland topikban sem leugatni akartalak, csak azzal kell tisztában lenni, hogy itt teljesen más lehetőségekkel/körülményekkel kell megküzdeni egy HC-nak mint bárhol máshol.

amóta Mike Brown viszi a franchiset ('91) kettő darab győztes szezonunk volt (= csoportgyőzelem és PO), illetve négy 8-8-as szezon. egy 8-8as szezont kivéve mind Marvin alatt.

2008-ban a 4. fordulóban IR-re került Palmer, így QB nélkül ez jött ki, illetve az elmúlt szezon. ahol a sérülések mellett mindösszesen annyi történt, hogy a szoros meccsek folyton elbuktuk. megalázva agyonverve nem is emlékszem, hogy lettünk volna, mindezt úgy h az egész nfl legnehezebb sorsolása volt a mienk (2x-2x steelers és ravens, pats, atlanta, saints, colts, tampa).


az utóbbi évek draftjain is jól látható h mennyit jelent Lewis befolyása, sokkal jobban és tudatosabban építkezünk.

nem titok Lewisnak a Steelers az etalon franchise, Mike Brown és Rooney úr nagyon jó barátok, és sok apró részletet vehetsz észre amit próbálunk másolni. ezért is nagyon jó példa Cowher esete, pedig neki nagyságrendekkel "könnyebb" dolga volt.gabtsi
Hát nekem nem jött át hogy nem leugatni akartál, de értem mit akarsz mondani 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szerintem a siker/sikertelenség felfogásában van köztünk eltérés. somoskovig
ez a legfontosabb. sajnos nekünk máshogy kell mérnünk a sikert, mint másoknak.

és nDRo az Oakland topikban sem leugatni akartalak, csak azzal kell tisztában lenni, hogy itt teljesen más lehetőségekkel/körülményekkel kell megküzdeni egy HC-nak mint bárhol máshol.

amóta Mike Brown viszi a franchiset ('91) kettő darab győztes szezonunk volt (= csoportgyőzelem és PO), illetve négy 8-8-as szezon. egy 8-8as szezont kivéve mind Marvin alatt.

2008-ban a 4. fordulóban IR-re került Palmer, így QB nélkül ez jött ki, illetve az elmúlt szezon. ahol a sérülések mellett mindösszesen annyi történt, hogy a szoros meccsek folyton elbuktuk. megalázva agyonverve nem is emlékszem, hogy lettünk volna, mindezt úgy h az egész nfl legnehezebb sorsolása volt a mienk (2x-2x steelers és ravens, pats, atlanta, saints, colts, tampa).

az utóbbi évek draftjain is jól látható h mennyit jelent Lewis befolyása, sokkal jobban és tudatosabban építkezünk.

nem titok Lewisnak a Steelers az etalon franchise, Mike Brown és Rooney úr nagyon jó barátok, és sok apró részletet vehetsz észre amit próbálunk másolni. ezért is nagyon jó példa Cowher esete, pedig neki nagyságrendekkel "könnyebb" dolga volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle

mit olt ez a kép😀


több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Minden szavaddal egyetértek somos. (Tényleg zárójelben, de Tomlin olyannyira nem nyúlt a rendszerhez, hogy a DC megtartása mellett az OC-t is belülről nevezte ki, ugyanis Arians a Cowher-érában WR-coach volt)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Barátom, ha valaki kilenc év alatt kétszer tud pozitív mérleget elérni annak akár bengal akár nem, mennie kéne...Ebben a csapatban sokkal több van 😊nDRo
Megnézted szeretett franchise-unk Lewis előtti 9 évét is? Nézd és rájössz, hogy Lewis maga volt a megváltó 😊
Egyébként pont nem a statisztikák számítanak ilyenkor, hanem a potenciális lehetőségek. Na abból felénk nem sok van. ML-lel messze nagyobb az esély Brown háttérbevonulására és Brat elküldésére, mint bárki mással. Ha csak ezeket az előnyeit nézzük, már akkor maradnia kell, egyébként meg nem is rossz HC... főleg nem békaperspektívából.nasheem
Azt nem néztem meg. Idei meccseket néztem rush-al, és nekem olyan hihetetlen, hogy ilyen játékosokkal ilyen gyengére sikerült a szezon.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Somos, iszom szavaid. 😊

ellenben ezekkel a feltételekkel és körülményekkel nem hiszem, hogy másvalaki látványosan jobb eredményeket tudott volna elérnisomoskovig
Ez itt a lényeg.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Ez igaz, jól meg is fogalmaztad 😊

Hány évet adhatunk még Lewisnak? Mármint hány sikertelen év után mondanátok azt hogy akkor már tényég váltás kell? Nálam a nyolc volt ez.85
Szerintem a siker/sikertelenség felfogásában van köztünk eltérés. Az első PO-szezonban nagyon rosszkor jött Palmer sérülése, az két évvel visszavetette a csapatot. A tavalyi szezon után meg senki nem gondolta, hogy összeomlik a defense, de ez megint részben személyzeti, részben sérülésekre visszavezethető kérdés szerintem. Ráadásul a csoportban van két olyan domináns csapat, akik mellett nagyon nehéz labdába rúgni.

Szóval nem azt gondolom, hogy Lewis kimagaslóan a legjobb NFL-edző, ellenben ezekkel a feltételekkel és körülményekkel nem hiszem, hogy másvalaki látványosan jobb eredményeket tudott volna elérni. Szívesen vennék 1-2 olyan szezont, amikor Lewis tényleg szabad kezet kap, ha akkor sincs előrelépés, akkor lehet váltani szerintem.

több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Ez igaz, jól meg is fogalmaztad 😊

Hány évet adhatunk még Lewisnak? Mármint hány sikertelen év után mondanátok azt hogy akkor már tényég váltás kell? Nálam a nyolc volt ez.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Barátom, ha valaki kilenc év alatt kétszer tud pozitív mérleget elérni annak akár bengal akár nem, mennie kéne...Ebben a csapatban sokkal több van 😊nDRo
Megnézted szeretett franchise-unk Lewis előtti 9 évét is? Nézd és rájössz, hogy Lewis maga volt a megváltó 😊
Egyébként pont nem a statisztikák számítanak ilyenkor, hanem a potenciális lehetőségek. Na abból felénk nem sok van. ML-lel messze nagyobb az esély Brown háttérbevonulására és Brat elküldésére, mint bárki mással. Ha csak ezeket az előnyeit nézzük, már akkor maradnia kell, egyébként meg nem is rossz HC... főleg nem békaperspektívából.nasheem
Szerintem igaza van nDRonak. Lehet edzőket szeretni nem szeretni, de a számok magukért beszélnek. Lewis kihozta a gödörből a csapatot, NFL legaljáról felkerültünk a középmezőnybe de ennél többre nem volt képes. 8 év alatt 2 winning season az magáért beszél, ráadásul az a kettő sem egymás után volt. 4-11 után 10-6 aztán megint 4-12, teljesen inkonzisztens az egész. A másik ami szerintem fontos az az hogy egy játékosnak minél több edzője van annál több embertől tanulhat. Nyilván ne legyen mint évben más edzőgarnitúra, de ilyen évek után a változás nagy eséllyel pozitív hatású lehetne, kicsit felpezsdítené a csapatot. Illetve pezsdítette volna.85
Szerintem ez nagyon nem igaz, nézd meg, hogy a 2000-es évek nagy csapatainál mennyire állandó a stáb, és hány év kellett, hogy sikeresek legyenek. BB és Pats egyértelmű, Cowher és a Steelers is lenyomott pár évet együtt, Dungy-Colts, Sean Payton is 4. szezonja után nyert SB-t, Reid, Coughlin is őskövületek. Ritkák azok a kivételek, hogy egy új edző azonnal sikeres legyen, és akkor is az kell, hogy a rendszer ne változzon túl sokat (pl. Steelers, amikor Tomlin érkezése után is maradt a DC és ezzel a defense). Egy új edző új stábbal, új szisztémával legalább 2-3 éves építkezést jelentene, ráadásul ilyenkor szeretnek beruházni is az edzők (1-2 drágább free agent pl.), amit Mike Brown nem biztos, hogy tapsikolva fogadna. Lewis legnagyobb baja egyértelműen az, hogy személyzeti döntésekben nincs szabad keze (stáb, draft, free agency), és hogy a support színvonala (létesítmények, orvosi stáb, scouting) elmarad az NFL franchise-ok többségétől. Ez viszont megint nem edzői, hanem tulajdonosi kérdés.

több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Barátom, ha valaki kilenc év alatt kétszer tud pozitív mérleget elérni annak akár bengal akár nem, mennie kéne...Ebben a csapatban sokkal több van 😊nDRo
Megnézted szeretett franchise-unk Lewis előtti 9 évét is? Nézd és rájössz, hogy Lewis maga volt a megváltó 😊
Egyébként pont nem a statisztikák számítanak ilyenkor, hanem a potenciális lehetőségek. Na abból felénk nem sok van. ML-lel messze nagyobb az esély Brown háttérbevonulására és Brat elküldésére, mint bárki mással. Ha csak ezeket az előnyeit nézzük, már akkor maradnia kell, egyébként meg nem is rossz HC... főleg nem békaperspektívából.nasheem
Szerintem igaza van nDRonak. Lehet edzőket szeretni nem szeretni, de a számok magukért beszélnek. Lewis kihozta a gödörből a csapatot, NFL legaljáról felkerültünk a középmezőnybe de ennél többre nem volt képes. 8 év alatt 2 winning season az magáért beszél, ráadásul az a kettő sem egymás után volt. 4-11 után 10-6 aztán megint 4-12, teljesen inkonzisztens az egész. A másik ami szerintem fontos az az hogy egy játékosnak minél több edzője van annál több embertől tanulhat. Nyilván ne legyen mint évben más edzőgarnitúra, de ilyen évek után a változás nagy eséllyel pozitív hatású lehetne, kicsit felpezsdítené a csapatot. Illetve pezsdítette volna.

Nem tudom mennyire lesznek nagy változások, a nyilatkozatokban azt mondták hogy a CBA miatt a fedett edzőpálya meg az edzőkérdések nem olyan fontosak, Brown szerint a scouting az teljesen rendben van. Nagyon remélem hogy Bratkowskit legalább képesek leszünk kirúgni, meg Zampese is mehetne, a számok náluk is magukért beszélnek. Mikorra várható hogy végleges legyen az edzőkérdés szerintetek?

WR kérdést én úgy tudnám elképzelni hogy Chad-Simpson-Caldwell-Shipley ilyen rotációban játszana szinte, Shipley mindig a slotban persze, de hogy Simpson nem Chad mögött, hanem inkább mellette kapna szerepet. Ha csak Simpson-Caldwell-Shipley az elég sovány 😀 Ha Chad nem marad akkor valaki más, nem azért mert Simpson megbízhatatlan, hanem mert 3 használható elkapó kevés.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
10 dolog, hogy a Bengalsbol Patriots legyen

jó cikk, sok okos dologgal, kevés újdonsággal.

szerk: a hírek szerint Kubiak beszélt Lewisszal a Texans DC meló ügyében.gabtsi
Ez ilyen roppant egyszerű? Remélem olvassa valaki a familiából is 😊
Tényleg McDaniels-ről mi a hír? Keresi valaki HCnek, vagy megy vissza OCnek? Sajnos sok esélyt nem látok rá, hogy nálunk köt ki.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Barátom, ha valaki kilenc év alatt kétszer tud pozitív mérleget elérni annak akár bengal akár nem, mennie kéne...Ebben a csapatban sokkal több van 😊nDRo
Megnézted szeretett franchise-unk Lewis előtti 9 évét is? Nézd és rájössz, hogy Lewis maga volt a megváltó 😊
Egyébként pont nem a statisztikák számítanak ilyenkor, hanem a potenciális lehetőségek. Na abból felénk nem sok van. ML-lel messze nagyobb az esély Brown háttérbevonulására és Brat elküldésére, mint bárki mással. Ha csak ezeket az előnyeit nézzük, már akkor maradnia kell, egyébként meg nem is rossz HC... főleg nem békaperspektívából.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Barátom, ha valaki kilenc év alatt kétszer tud pozitív mérleget elérni annak akár bengal akár nem, mennie kéne...Ebben a csapatban sokkal több van 😊nDRo
részben igazad van, de ezt már személyesen is beszéltük. itt több dolog közre játszik, mint pölö kedves, szeretett brown tulajunk... én bízom benne, hogy mint csapatban is, ő benne is sokkal több lehet..
és mutassa meg a következőkben 😊


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Én össze tudom foglalni egy pontban is: Mike Brownnak ehhez csupán meg kell halnia.

Oké, tudom, gonosz vagyok. Nem is kívánok neki ilyet. Ettől még igaz.

Komolyra véve.

McDaniels, OC-ként, nagyon tetszene itt. Ahhoz, a vezetőedzőséggel ellentétben, ért.

Ha Ortonból jó QB-t csinált Denverben, Palmerből itt minimum MVP-t csinálna.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
10 dolog, hogy a Bengalsbol Patriots legyen

jó cikk, sok okos dologgal, kevés újdonsággal.

szerk: a hírek szerint Kubiak beszélt Lewisszal a Texans DC meló ügyében.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Nézegettem kicsit a FA listát, és kiírtam néhány nevet, akiket el tudnék képzelni a '11-es Bengalsben.

Fontos! Azt nem vettem figyelembe, hogy az adott emberekre mekkora az esély! Csak annyi volt, hogy FA leszel? Akkor beírlak. 😊

RB: DeAngelo Williams, Tim Hightower, Derrick Ward
WR: Ben Obomanu
TE: Ben Patrick, Jeff King, Leonard Pope, Randy McMichael
DT: Richard Seymour
S: Quintin Mikell

Erőfutók, rutin Simpsonék mögé, blokkoló TE-ek, király DT, szolid SS.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
maradjon lewis papa még sokáig.. én eddig is túl elfogult voltam vele.. nekem ő igazi bengal..
és megmutatta hogy mit tud.. kapja meg amit akar, brat mennyen. és igazi franchise leszünk
owens go, ocho maradjon!!! mellette caldwell-simson duó nekem igéretesnek tűnik, illetve kellene még 1 elkapó nekem
benson szerintem mennyen, jöjjön a helyére valaki más, és ott lesz mögötte buckup-nak scott

nem tudom hogy smith-be mi van még... nekem per pill nagy bust... akármennyire is jó lehetne... ez a 2 sérülés... vicc kategória
livings-mathis-roland helyére jöjjenek emberek erősítsük az O-D falat amennyire csak lehet (passprotection és passruss) számomra a leglényegesebb..
palmer ha jövőre is szar lesz... nagyon nagyon szomorú szívvel is de mennyen... és jöjjön az új generáció.
bár nagyon bízok az új OC-ban

offense:
QB: palmer
WR: chad- ? - shipley (caldwell - simpson)
TE: gresham (coffman)
FB: vakapuna
RB: ? (scott)
OL: whit - ? - cook - bobbie - ?

defense:
DL:mj-peko-johnson-dunlap (atkins)
LB: maualuga-jones-rivers (b.johnson)
CB:Jojo-hall (pacman-ghee-trent)
S: wilson-williams (ndukwe,crocker)
szerintem ideális lehetne... ?- ugye hiányposzt számomra, illetve kellennek az emberek backupn

sok újat nem irtam.. már már felesleges is.. de gondoltam hátharush999
Barátom, ha valaki kilenc év alatt kétszer tud pozitív mérleget elérni annak akár bengal akár nem, mennie kéne...Ebben a csapatban sokkal több van 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Most run first csapat vagyunkAmadeus91
Bratkowski szerint igen, de amúgy nem. Ill. az utolsó 3 meccsen Owens és Chad hiányában azok voltunk végre valahára. (---> újabb érv amellett, hogy nem kell a két celeb. Run first ---> 2 W in 3 games.)

TE nem kéne drafton? Mennyi van még Kelly-ben?Amadeus91
Kellyben szerintem van még egy év, de egy elsősorban blokkoló TE akár jöhet is. Nem feltétlen drafton, akár free agencyn is.

Vakapuna kezdő FB? Pressley is jó lenne nem?Amadeus91
Igen és de. Majd campben gondolom megint megmérettetnek, á la 2009. Vakapuna egy hajszálnyit ügyesebb kezű, míg Pressley valamivel jobban blokkol.

Talán CB poszton vagyunk a legszerencsésebbek. Én Wade-t megtartanám, nem volt rossz. Safety-t draftolnék illetve LB-t. mert a rush d nagyon gyenge volt idén (szerintem).Amadeus91
CB poszton vagyunk a legpechesebbek, én inkább így mondanám. 😊 Írjon alá először Joseph, aztán meglátjuk.
Adam Jones nickelnek nem volt jó szvsz, Trent szintén, sajnos. Wade viszont nem volt rossz, bár őt meg anno a méltán nemhíres Lions sec-ből is elküldték, szóval erőteljes fenntartásaim vannak hosszú távon vele kapcsolatban.

Persze run first csapatba nem árt egy kiemelkedő RB sem.Amadeus91
Egy percig nem aggódom afelől, hogy érkezni fog egy. Mert ugye kell. Vagy marad Benson, aki hátha megújul.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Mike Brown-Marvin Lewis transcript

Hosszú is, és semmi konkrétum nincs benne, de érdemes elolvasni. Nagyon hangoztatják, hogy lesznek változások, és minden szép és jó lesz.

Bízom benne, hogy tényleg így is lesz.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 853
Azért elég vékony lenne a WR corp ha menne T.O. és Chad is. Pláne Palmerrel. Most run first csapat vagyunk? Feljebb olvastam, hogy pass prot. falember kéne, lehet, hogy én nem értem. TE nem kéne drafton? Mennyi van még Kelly-ben? Vakapuna kezdő FB? Pressley is jó lenne nem? Talán CB poszton vagyunk a legszerencsésebbek. Én Wade-t megtartanám, nem volt rossz. Safety-t draftolnék illetve LB-t. mert a rush d nagyon gyenge volt idén (szerintem). Persze run first csapatba nem árt egy kiemelkedő RB sem.

criminal lawyer or criminal lawyer?