Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem akarok betrollkodni, de EJ Manuel is milyen jó húzás volt a Billsnek 😀
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ott azért nagyon kimelekedo tehetségnek volt kikialtva Luck, kicsi volt az esélye hogy bust lesz. Az idei classban sehol nincs ilyen.
JustoVillar
Tényleg nehezen hiszem el, h. ez minden évben előkerül. Luckra (2012) azt mondták, h. Manning (1998) óta nem volt olyan tehetséges irányító a drafton, mint ő. Tehát várjunk 2026 körülig a QB-drafttal, mert addig túl nagy rizikó?

Asszem Holmgren mondta, h. addig kell QB-t húzni, amíg meg nem találod az "igazit", akár minden évben lehet egyet választani. Most itt a lehetőség, h. a class legjobbját behúzzuk és az OL-ről beszélgetünk ?!

Még egy év RG-val // Cutler // Romo (aki mondjuk tény, h. az elmúlt 20 év legjobbja lenne a Brownsban, csak éppen 37 lesz jövőre és porcelán), hagyjuk már, hánynom kell.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Én a helyetekben semmiképpen nem húznék QB-t se az 1/1-el se a az 1/12-vel. Édes mindegy, hogy Watson -t verik szarrá vagy Griffint. OL-t kell megerősíteni és BPA alapon kell játékosokat húzni. Szerintem az se lenne nektek rossz döntés ha lefele cserélgetnétek, akár az 1/1-ről is, már persze ha valaki akar oda cserélni. Egy jó OL-nal megindulhatna a futás ami rengeteg terhet le tudna venni a az irányítóról és máris könnyebb lenne annak a jövő évi jobb QB classból( a jövő évi mindig jobb...) húztok.

A JG cseréről az a véleményem, hogy az az 1/12 az sok érte, ha lejjebb cserélnétek a legendás 22. helyre például az már reálisabb lenne, de ahogy korábban írtam szerintem nektek nem most kell megtalálni a franchise qb-t.

ui.: Ha Cutlert kivágja a Bears azt mondjuk lehet érdemes lenne bepróbálni.
JustoVillar
Örökzöld hozzászólás, minden évben elolvashatjátok ezt. Remekül bejött ez a stratégia évek óta.
Nem kel korai QB. Majd az OL meg a DL megnyeri a meccseket.
Javaslom, hogy legyen a QB Hoyer vagy McCown esetleg Cassel. Ők remekül menedzselnek majd a jó OL mögött.
Bazzani
Nem azt írtam hogy ilyen szintű iranyitokkal kell super bowlt nyerni, hanem hogy amíg nincs fal, addig qbt sem érdemes húzni, mert úgy elhupaljak mint idén akármelyik iranyitot aki játszott a Brownsban.
JustoVillar
Akkor a Coltsnak is egy falembert kellett volna húznia Luck helyett?
Bazzani
Ott azért nagyon kimelekedo tehetségnek volt kikialtva Luck, kicsi volt az esélye hogy bust lesz. Az idei classban sehol nincs ilyen.
JustoVillar
Amikor a Cowboys 1/1 volt sokan megkérdőjelezték hogy ér-e a drafton az adott irányító első választást és különben is mennyi lyuk van. Troy Aikman-ről beszélünk. Vagy ott van Stafford 0-16os csapatba draftoltak es sokan Bustfordnak emlegettek egyből a draft után. Garancia semmire nincs (JMR), de van amikor ezt kell lépni. Browns most ebben a helyzetben van.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én a helyetekben semmiképpen nem húznék QB-t se az 1/1-el se a az 1/12-vel. Édes mindegy, hogy Watson -t verik szarrá vagy Griffint. OL-t kell megerősíteni és BPA alapon kell játékosokat húzni. Szerintem az se lenne nektek rossz döntés ha lefele cserélgetnétek, akár az 1/1-ről is, már persze ha valaki akar oda cserélni. Egy jó OL-nal megindulhatna a futás ami rengeteg terhet le tudna venni a az irányítóról és máris könnyebb lenne annak a jövő évi jobb QB classból( a jövő évi mindig jobb...) húztok.

A JG cseréről az a véleményem, hogy az az 1/12 az sok érte, ha lejjebb cserélnétek a legendás 22. helyre például az már reálisabb lenne, de ahogy korábban írtam szerintem nektek nem most kell megtalálni a franchise qb-t.

ui.: Ha Cutlert kivágja a Bears azt mondjuk lehet érdemes lenne bepróbálni.
JustoVillar
Örökzöld hozzászólás, minden évben elolvashatjátok ezt. Remekül bejött ez a stratégia évek óta.
Nem kel korai QB. Majd az OL meg a DL megnyeri a meccseket.
Javaslom, hogy legyen a QB Hoyer vagy McCown esetleg Cassel. Ők remekül menedzselnek majd a jó OL mögött.
Bazzani
Nem azt írtam hogy ilyen szintű iranyitokkal kell super bowlt nyerni, hanem hogy amíg nincs fal, addig qbt sem érdemes húzni, mert úgy elhupaljak mint idén akármelyik iranyitot aki játszott a Brownsban.
JustoVillar
Akkor a Coltsnak is egy falembert kellett volna húznia Luck helyett?
Bazzani
Ott azért nagyon kimelekedo tehetségnek volt kikialtva Luck, kicsi volt az esélye hogy bust lesz. Az idei classban sehol nincs ilyen.
JustoVillar
De ha már egy Carr szintű játékost sikerül találni az is hatalmas dolog lenne itt.
A másik első körös pickel pedig jöhet az OL pick.

több mint 7 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Én a helyetekben semmiképpen nem húznék QB-t se az 1/1-el se a az 1/12-vel. Édes mindegy, hogy Watson -t verik szarrá vagy Griffint. OL-t kell megerősíteni és BPA alapon kell játékosokat húzni. Szerintem az se lenne nektek rossz döntés ha lefele cserélgetnétek, akár az 1/1-ről is, már persze ha valaki akar oda cserélni. Egy jó OL-nal megindulhatna a futás ami rengeteg terhet le tudna venni a az irányítóról és máris könnyebb lenne annak a jövő évi jobb QB classból( a jövő évi mindig jobb...) húztok.

A JG cseréről az a véleményem, hogy az az 1/12 az sok érte, ha lejjebb cserélnétek a legendás 22. helyre például az már reálisabb lenne, de ahogy korábban írtam szerintem nektek nem most kell megtalálni a franchise qb-t.

ui.: Ha Cutlert kivágja a Bears azt mondjuk lehet érdemes lenne bepróbálni.
JustoVillar
Örökzöld hozzászólás, minden évben elolvashatjátok ezt. Remekül bejött ez a stratégia évek óta.
Nem kel korai QB. Majd az OL meg a DL megnyeri a meccseket.
Javaslom, hogy legyen a QB Hoyer vagy McCown esetleg Cassel. Ők remekül menedzselnek majd a jó OL mögött.
Bazzani
Nem azt írtam hogy ilyen szintű iranyitokkal kell super bowlt nyerni, hanem hogy amíg nincs fal, addig qbt sem érdemes húzni, mert úgy elhupaljak mint idén akármelyik iranyitot aki játszott a Brownsban.
JustoVillar
Akkor a Coltsnak is egy falembert kellett volna húznia Luck helyett?
Bazzani
Ott azért nagyon kimelekedo tehetségnek volt kikialtva Luck, kicsi volt az esélye hogy bust lesz. Az idei classban sehol nincs ilyen.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Köszönöm Bazza!

Joe Thomas hány meccset nyert nekünk ?
Ráadásul a futással semmi baj nem volt, Crow és Duke is 5 yard körül átlagolt, Duke-ot kellett volna egy kicsit többet használni. Félre ne érts @JustoVillar tényleg kell segítség a falba, de így sose fogunk egyről a kettőre lépni.
szerintem nektek nem most kell megtalálni a franchise qb-t.
ezt meg nem tudom hova tenni majd 20 évnyi qb hiány után

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én a helyetekben semmiképpen nem húznék QB-t se az 1/1-el se a az 1/12-vel. Édes mindegy, hogy Watson -t verik szarrá vagy Griffint. OL-t kell megerősíteni és BPA alapon kell játékosokat húzni. Szerintem az se lenne nektek rossz döntés ha lefele cserélgetnétek, akár az 1/1-ről is, már persze ha valaki akar oda cserélni. Egy jó OL-nal megindulhatna a futás ami rengeteg terhet le tudna venni a az irányítóról és máris könnyebb lenne annak a jövő évi jobb QB classból( a jövő évi mindig jobb...) húztok.

A JG cseréről az a véleményem, hogy az az 1/12 az sok érte, ha lejjebb cserélnétek a legendás 22. helyre például az már reálisabb lenne, de ahogy korábban írtam szerintem nektek nem most kell megtalálni a franchise qb-t.

ui.: Ha Cutlert kivágja a Bears azt mondjuk lehet érdemes lenne bepróbálni.
JustoVillar
Örökzöld hozzászólás, minden évben elolvashatjátok ezt. Remekül bejött ez a stratégia évek óta.
Nem kel korai QB. Majd az OL meg a DL megnyeri a meccseket.
Javaslom, hogy legyen a QB Hoyer vagy McCown esetleg Cassel. Ők remekül menedzselnek majd a jó OL mögött.
Bazzani
Nem azt írtam hogy ilyen szintű iranyitokkal kell super bowlt nyerni, hanem hogy amíg nincs fal, addig qbt sem érdemes húzni, mert úgy elhupaljak mint idén akármelyik iranyitot aki játszott a Brownsban.
JustoVillar
Akkor a Coltsnak is egy falembert kellett volna húznia Luck helyett?

több mint 7 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Én a helyetekben semmiképpen nem húznék QB-t se az 1/1-el se a az 1/12-vel. Édes mindegy, hogy Watson -t verik szarrá vagy Griffint. OL-t kell megerősíteni és BPA alapon kell játékosokat húzni. Szerintem az se lenne nektek rossz döntés ha lefele cserélgetnétek, akár az 1/1-ről is, már persze ha valaki akar oda cserélni. Egy jó OL-nal megindulhatna a futás ami rengeteg terhet le tudna venni a az irányítóról és máris könnyebb lenne annak a jövő évi jobb QB classból( a jövő évi mindig jobb...) húztok.

A JG cseréről az a véleményem, hogy az az 1/12 az sok érte, ha lejjebb cserélnétek a legendás 22. helyre például az már reálisabb lenne, de ahogy korábban írtam szerintem nektek nem most kell megtalálni a franchise qb-t.

ui.: Ha Cutlert kivágja a Bears azt mondjuk lehet érdemes lenne bepróbálni.
JustoVillar
Örökzöld hozzászólás, minden évben elolvashatjátok ezt. Remekül bejött ez a stratégia évek óta.
Nem kel korai QB. Majd az OL meg a DL megnyeri a meccseket.
Javaslom, hogy legyen a QB Hoyer vagy McCown esetleg Cassel. Ők remekül menedzselnek majd a jó OL mögött.
Bazzani
Nem azt írtam hogy ilyen szintű iranyitokkal kell super bowlt nyerni, hanem hogy amíg nincs fal, addig qbt sem érdemes húzni, mert úgy elhupaljak mint idén akármelyik iranyitot aki játszott a Brownsban.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én a helyetekben semmiképpen nem húznék QB-t se az 1/1-el se a az 1/12-vel. Édes mindegy, hogy Watson -t verik szarrá vagy Griffint. OL-t kell megerősíteni és BPA alapon kell játékosokat húzni. Szerintem az se lenne nektek rossz döntés ha lefele cserélgetnétek, akár az 1/1-ről is, már persze ha valaki akar oda cserélni. Egy jó OL-nal megindulhatna a futás ami rengeteg terhet le tudna venni a az irányítóról és máris könnyebb lenne annak a jövő évi jobb QB classból( a jövő évi mindig jobb...) húztok.

A JG cseréről az a véleményem, hogy az az 1/12 az sok érte, ha lejjebb cserélnétek a legendás 22. helyre például az már reálisabb lenne, de ahogy korábban írtam szerintem nektek nem most kell megtalálni a franchise qb-t.

ui.: Ha Cutlert kivágja a Bears azt mondjuk lehet érdemes lenne bepróbálni.
JustoVillar
Örökzöld hozzászólás, minden évben elolvashatjátok ezt. Remekül bejött ez a stratégia évek óta.
Nem kel korai QB. Majd az OL meg a DL megnyeri a meccseket.
Javaslom, hogy legyen a QB Hoyer vagy McCown esetleg Cassel. Ők remekül menedzselnek majd a jó OL mögött.

több mint 7 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Én a helyetekben semmiképpen nem húznék QB-t se az 1/1-el se a az 1/12-vel. Édes mindegy, hogy Watson -t verik szarrá vagy Griffint. OL-t kell megerősíteni és BPA alapon kell játékosokat húzni. Szerintem az se lenne nektek rossz döntés ha lefele cserélgetnétek, akár az 1/1-ről is, már persze ha valaki akar oda cserélni. Egy jó OL-nal megindulhatna a futás ami rengeteg terhet le tudna venni a az irányítóról és máris könnyebb lenne annak a jövő évi jobb QB classból( a jövő évi mindig jobb...) húztok.

A JG cseréről az a véleményem, hogy az az 1/12 az sok érte, ha lejjebb cserélnétek a legendás 22. helyre például az már reálisabb lenne, de ahogy korábban írtam szerintem nektek nem most kell megtalálni a franchise qb-t.

ui.: Ha Cutlert kivágja a Bears azt mondjuk lehet érdemes lenne bepróbálni.

Szerkesztette: JustoVillar

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Hue-ék a déli csapatot fogják felkészíteni a Senior Bowlra. Nem jön rosszul egy ilyen kucsfontosságú draft előtt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Griffint semmiféleképpen nem akarom jövőre kezdőnek látni... Aki látott idén tőle meccset, az egyértelműen láthatta, hogy közel sem hozza azt a szintet amit első évébe, sőt még game managernek se tudom elképzelni... Ahhoz képest, hogy a fal aránylag jól megvédte (egyik playbe legalább 5(!) másodperce volt, de csak állt és kereste a célpontot [pedig Hawkins teljesen üres volt],majd a fal összeomlása előtt vagy kiszaladt és kidobta a stadionból, vagy sackelték (főleg a red zone-ban...). Sok lehetőséget felsoroltatok, Jimmy-n keresztül Romoig. Tegyük fel, hogy nem hozunk 1. körben QB-t, akkor már ne is hozzunk senkit! 1/1 BPA, 1/12 OT, és adjunk egy kezdő évet Kesslernek, ha nem is fr. QB, de game manager szintet képes hozni meglátásom szerint, Pryorral meg nagyon jól megértették egymást. Szerencsére nem nekem kell megmondani a tutit, vannak nálam okosabbak, és jobban értenek a dolgokhoz 😊 Ennek ellenére én még mindig a QB draftban látom a kiutat, és már túl sokat vártunk a jövőévi classra mert "az idei class gyenge"...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Cassel is faszanyosan nezett ki a Honvedben. Nala jobb csak Flynn volt a Packersben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
csi!
Sírva kérlek ereszd el.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
.................
Ha még egy bőrt le szeretnék húzni a Garoppolo témáról, akkor Jimmynek annyi előnye van, hogy már játszott éles meccset az NFL-ben, méghozzá nagyon magas szinten. Még akkor is ha Pats offenseben (bár ezt az érvet mindig vicces olasni, mert egy Tom Bradyért sok franchise gatyásodna le évekre, pedig ő is ebben az O-ban villog), v...........
ervinator
Bocsáss meg, de mit jelent, hogy már nagyon magas szinten játszott? Két meccs akkor is nagyon szűk keresztmetszet, ha történetesen ebben a srácban szerintem is mocorog valami.

A másik, igenis nagyon nem mindegy, hol, milyen támadórendszerben teljesít valaki jól. A Patsben egy korszakos zseni az edző, aki megtalálta azt a szintén kiváló irányítót, aki köré másfél évtizede építi/építheti a csapatot, kezdve a fallal. Ilyen hosszú ideig, ilyen kiváló fala senkinek sem volt (talán P. Manningnek), a tavalyi PO blama után megint az jelenti a nyomást általában, ha a legközelebbi védő 4 méterre van Brady-től. Véleményed szerint Brady ugyanígy teljesítene pl a Seahawks fala mögött, ahol Wilson sokszor nem jókedvéért szaladgál? Vagy említhetném a Bearsét is, ahol ez már sokéves probléma.....
Nálatok az a korszakalkotó, hogy amit BB mester és koordinátorai kifőztek, azt Brady 90-95 %-ban félelmetes precizitással végre tudja hajtani (nekem ez a legnagyobb erénye, egyszerűen kb. két évente van egy-egy szarabb meccse, de legtöbbször csak negyedei, a többiben ugyanazt a magas színvonalat tudja hozni -ha megvédik), most az áthívott playeket, egyéni dolgokat nem is említem.....
Ehhez azonban biztosítani kell a falat, azokat az elkapókat, akik ezt a rendszert hamar megtanulják stb. Ebből a rendszerből érkezne Garoppolo, egy korántsem ideális helyzetű csapathoz (bármelyik is legyen az).
Igaz, hogy egy freshman-nel is ugyanúgy be lehet fürdeni, de azért egy első kört megfontolnék........
csi77
A nagyon magas szint arra vonatkozott, hogy kényelmesen mozgott a zsebben, jól olvasta az opciókat, nem ragadt le az első választásánál, tudta olvasni a védelmet és a labdái is jónak néztek ki. Ezt egy kvázi rookie csinálta, ezért is érdemelt tőlem dícséretet (épp ezért sem vicceltem TGA...)

Az írásod többi részével többé kevésbé egyet is lehet érteni, viszont egy dolgot ne felejts el, ha már a falat megemlíted, hogy Brady rendkívül gyorsan engedi el a labdáit, így a fal teljesítményét is jelentősen felhúzza. Egyébként pedig előtte nem igazán volt elit fal, ő tette sokszor átlagon felülivé (pl áthívások, defense olvasások stb..)
ervinator
Nem mindegy, hogy gyorsan eldobja, vagy mindig muszáj eldobnia. Az előbbi esetben megint csak a támadó rendszert kell dicsérni, mert nyilván nem a vakvilágba hajigálja el, hanem az elkapói/futói kezébe. Ehhez azonban a rendszernek kell jól működni, ráadásul ezeken az is látszik, hogy nem ad hoc, hanem tervezett játékok. Ez nem minden csapatnál van így.

A másik, amiben jó a csapat évek óta, az a YAC, ahhoz is fontos a fal, a blokkolási séma, szélvészgyors elkapók stb.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Előbb nézem ki, hogy apróért elhozzuk McCaront, mint Jimmyt a Patsből 😀
zsutu
Sőt simán benne van a pakliban, hogy az első körökben lévő cetlikkel Hue a falakat építi (pl. M. Garrett, Cam Robinson). És idén megint csak hátsóbb körben próbál QB-t húzni. Aztán jövőre vagy rámozdul egy FA-ra, mint McCarron, vagy az idei class-nál erősebb QB állományból választ.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
.................
Ha még egy bőrt le szeretnék húzni a Garoppolo témáról, akkor Jimmynek annyi előnye van, hogy már játszott éles meccset az NFL-ben, méghozzá nagyon magas szinten. Még akkor is ha Pats offenseben (bár ezt az érvet mindig vicces olasni, mert egy Tom Bradyért sok franchise gatyásodna le évekre, pedig ő is ebben az O-ban villog), v...........
ervinator
Bocsáss meg, de mit jelent, hogy már nagyon magas szinten játszott? Két meccs akkor is nagyon szűk keresztmetszet, ha történetesen ebben a srácban szerintem is mocorog valami.

A másik, igenis nagyon nem mindegy, hol, milyen támadórendszerben teljesít valaki jól. A Patsben egy korszakos zseni az edző, aki megtalálta azt a szintén kiváló irányítót, aki köré másfél évtizede építi/építheti a csapatot, kezdve a fallal. Ilyen hosszú ideig, ilyen kiváló fala senkinek sem volt (talán P. Manningnek), a tavalyi PO blama után megint az jelenti a nyomást általában, ha a legközelebbi védő 4 méterre van Brady-től. Véleményed szerint Brady ugyanígy teljesítene pl a Seahawks fala mögött, ahol Wilson sokszor nem jókedvéért szaladgál? Vagy említhetném a Bearsét is, ahol ez már sokéves probléma.....
Nálatok az a korszakalkotó, hogy amit BB mester és koordinátorai kifőztek, azt Brady 90-95 %-ban félelmetes precizitással végre tudja hajtani (nekem ez a legnagyobb erénye, egyszerűen kb. két évente van egy-egy szarabb meccse, de legtöbbször csak negyedei, a többiben ugyanazt a magas színvonalat tudja hozni -ha megvédik), most az áthívott playeket, egyéni dolgokat nem is említem.....
Ehhez azonban biztosítani kell a falat, azokat az elkapókat, akik ezt a rendszert hamar megtanulják stb. Ebből a rendszerből érkezne Garoppolo, egy korántsem ideális helyzetű csapathoz (bármelyik is legyen az).
Igaz, hogy egy freshman-nel is ugyanúgy be lehet fürdeni, de azért egy első kört megfontolnék........
csi77
A nagyon magas szint arra vonatkozott, hogy kényelmesen mozgott a zsebben, jól olvasta az opciókat, nem ragadt le az első választásánál, tudta olvasni a védelmet és a labdái is jónak néztek ki. Ezt egy kvázi rookie csinálta, ezért is érdemelt tőlem dícséretet (épp ezért sem vicceltem TGA...)

Az írásod többi részével többé kevésbé egyet is lehet érteni, viszont egy dolgot ne felejts el, ha már a falat megemlíted, hogy Brady rendkívül gyorsan engedi el a labdáit, így a fal teljesítményét is jelentősen felhúzza. Egyébként pedig előtte nem igazán volt elit fal, ő tette sokszor átlagon felülivé (pl áthívások, defense olvasások stb..)

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 886 — No es importante
Bénák vagytok.
Mi PO-ban vagyunk én mégis edzőt váltok meg draftolok!
Bazzani
hogy-hogy nem a Bamának drukkolsz az NCAA-ben? :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ervin csak viccelt!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
.................
Ha még egy bőrt le szeretnék húzni a Garoppolo témáról, akkor Jimmynek annyi előnye van, hogy már játszott éles meccset az NFL-ben, méghozzá nagyon magas szinten. Még akkor is ha Pats offenseben (bár ezt az érvet mindig vicces olasni, mert egy Tom Bradyért sok franchise gatyásodna le évekre, pedig ő is ebben az O-ban villog), v...........
ervinator
Bocsáss meg, de mit jelent, hogy már nagyon magas szinten játszott? Két meccs akkor is nagyon szűk keresztmetszet, ha történetesen ebben a srácban szerintem is mocorog valami.

A másik, igenis nagyon nem mindegy, hol, milyen támadórendszerben teljesít valaki jól. A Patsben egy korszakos zseni az edző, aki megtalálta azt a szintén kiváló irányítót, aki köré másfél évtizede építi/építheti a csapatot, kezdve a fallal. Ilyen hosszú ideig, ilyen kiváló fala senkinek sem volt (talán P. Manningnek), a tavalyi PO blama után megint az jelenti a nyomást általában, ha a legközelebbi védő 4 méterre van Brady-től. Véleményed szerint Brady ugyanígy teljesítene pl a Seahawks fala mögött, ahol Wilson sokszor nem jókedvéért szaladgál? Vagy említhetném a Bearsét is, ahol ez már sokéves probléma.....
Nálatok az a korszakalkotó, hogy amit BB mester és koordinátorai kifőztek, azt Brady 90-95 %-ban félelmetes precizitással végre tudja hajtani (nekem ez a legnagyobb erénye, egyszerűen kb. két évente van egy-egy szarabb meccse, de legtöbbször csak negyedei, a többiben ugyanazt a magas színvonalat tudja hozni -ha megvédik), most az áthívott playeket, egyéni dolgokat nem is említem.....
Ehhez azonban biztosítani kell a falat, azokat az elkapókat, akik ezt a rendszert hamar megtanulják stb. Ebből a rendszerből érkezne Garoppolo, egy korántsem ideális helyzetű csapathoz (bármelyik is legyen az).
Igaz, hogy egy freshman-nel is ugyanúgy be lehet fürdeni, de azért egy első kört megfontolnék........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Szerintem egy Romo vagy egy Cutler jó megoldás lehetne a jövő évi draftig mindenképpen. Most nem tudni melyik playába lenne érdemes beruházni. Az irányítók közül senki nincs aki 1/1-et érne, de 1/12-t se nagyon a tehetségük alapján. Viszont megoldás kell. Garoppolo se érne 1/12-t, a 94 passzkísérletével. Szerintem valamelyik "öreg" kisebb rizikó, bár tény, hogy nem ártana megvédeni őt, ha már egyébként normális futójáték és WR állnak a csapat rendelkezésére.
Klaci79
Én személy szerint akkor már ink maradnék Griffinnél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Szerintem egy Romo vagy egy Cutler jó megoldás lehetne a jövő évi draftig mindenképpen. Most nem tudni melyik playába lenne érdemes beruházni. Az irányítók közül senki nincs aki 1/1-et érne, de 1/12-t se nagyon a tehetségük alapján. Viszont megoldás kell. Garoppolo se érne 1/12-t, a 94 passzkísérletével. Szerintem valamelyik "öreg" kisebb rizikó, bár tény, hogy nem ártana megvédeni őt, ha már egyébként normális futójáték és WR állnak a csapat rendelkezésére.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát srácok, asszem tényleg most vagy soha.

1/1. 1/12. 2/33. 2/52.
Joey Tribbiani
Már ennyi az idő???
Basszus Január 2-a van, és mi még a Bills topicban nem is foglalkozunk a drafttal.... 😊
TGA
nálatok a második kedvenc téma megy, ki lesz a HC? 😊
Joey Tribbiani
Nem nálunk még a 3. sem indult el, hogy ki lesz a GM 😊 😊 😊
TGA
Bénák vagytok.
Mi PO-ban vagyunk én mégis edzőt váltok meg draftolok!

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Hát srácok, asszem tényleg most vagy soha.

1/1. 1/12. 2/33. 2/52.
Joey Tribbiani
Már ennyi az idő???
Basszus Január 2-a van, és mi még a Bills topicban nem is foglalkozunk a drafttal.... 😊
TGA
nálatok a második kedvenc téma megy, ki lesz a HC? 😊
Joey Tribbiani
Nem nálunk még a 3. sem indult el, hogy ki lesz a GM 😊 😊 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Többen is írtátok, hogy 1/1-gyel QB-t kell húzni, akkor is, ha reach, ezért gondoltam megnézem 2010 óta az első körben húzott irányítókat mennyire váltak be.

2010: Sam Bradford (1/1), Tim Tebow (1/25)
Egyik sem vált be, sőt az egész qb draft classból nem vált be senki.

2011: Cam Newton (1/1), Jake Locker (1/8), Blaine Gabbert (1/10), Christian Ponder (1/12)
Egyedül Newton vált be az első körös irányítók közül. Rajtuk kívül a 2. körben húzott Andy Dalton vált be. Colin Kaepernick (2. kör) igaz elvitte SB-ba a 49erst, de azon kívül nem mondhatjuk rá, hogy igazán bevált volna, ahogy Tyrod Taylorra (6. kör) sem.

2012: Andrew Luck (1/1), Robert Griffin III (1/2), Ryan Tannehill (1/8), Brandon Weeden (1/22)
Luck egyértelműen bevált, rajta kívül még Tannehill kapna nálam egy fél pontot.
Russel Wilson (3. kör) nevét mindenképp meg kell említeni, illetve Kirk Cousins (4. kör) is felférhet a listára, igaz ő is inkább csak az utolsó 2 évi teljesítményével.

2013: E. J. Manuel (1/16)
Ez a 2010-s classnál is rosszabb volt.

2014: Blake Bortles (1/3), Johnny Manziel (1/22), Teddy Bridgewater (1/32)
Első körből senki sem vált be, Derek Carr (2. kör) megemlíthető.

2015: Jameis Winston (1/1), Marcus Mariota (1/2)
Mindkettő megér nálam egy fél pontot, inkább beváltak, mint sem.
Későbbi körökből senki.

2016: Jared Goff (1/1), Carson Wentz (1/2), Paxton Lynch (1/26)
Wentz fél pontot mindenképp ér, többiek viszont (eddig) nem váltak be.
Későbbi körökből Dak Prescott bevált.

Szóval ha az első körben húzott irányítókat nézzük, akkor elég siralmas a mutató, Newton illetve Luckon kívül nem nagyon látok olyat, aki minden kétséget kizáróan bevált volna. Bár hozzáteszem a Browns egy Winston, Mariota, Wentz tehetségű irányítóval is ki lenne már segítve.

Newton és Luck már a draft előtt is kimagaslott a maga idejében, idén én ilyen irányítót nem látok, aki ennyire kimagaslana.

Ha még egy bőrt le szeretnék húzni a Garoppolo témáról, akkor Jimmynek annyi előnye van, hogy már játszott éles meccset az NFL-ben, méghozzá nagyon magas szinten. Még akkor is ha Pats offenseben (bár ezt az érvet mindig vicces olasni, mert egy Tom Bradyért sok franchise gatyásodna le évekre, pedig ő is ebben az O-ban villog), viszont Gronk nélkül és közel sem 100%-os Edelmannal.

Szóval véleményem szerint az 1/1 BPA 1/12 Jimmy Garoppolo forgatókönyv lenne talán a legbiztosabb a Browns számára, ahhoz hogy meginduljanak felfelé. Hogy a legjobb is az lenne, az majd legalább 1 év múlva kiderül.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"