Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Boldog Karácsonyt minden elkeseredett és boldogabb szurkolónak is 😊 kétlem, hogy 7-től a stream előtt fogok ülni, de így van, nem bánnám én se, ha a fa alatt jelezne az ESPN, hogy helyzet van 😊

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Boldog Karácsonyt mindenkinek, én azért örülnék ma egy Browns duplavének a fa alá. RG-t lekapja Hue a félidőben, aztán Kessler megfordítja.
Joey Tribbiani
Remélem nyertek, ne éljétek át azt amit mi.

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Boldog Karácsonyt mindenkinek, én azért örülnék ma egy Browns duplavének a fa alá. RG-t lekapja Hue a félidőben, aztán Kessler megfordítja.
Joey Tribbiani
+++++

Nem is lenne szebb karácsonyi ajándék mint egy W 😊
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Boldog Karácsonyt mindenkinek, én azért örülnék ma egy Browns duplavének a fa alá. RG-t lekapja Hue a félidőben, aztán Kessler megfordítja.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Osi is jó volt denverbe ennyi erővel.

Nem tudom de nekem nem szimpatikus amikor a fél világér elhozzuk egy sztár mögül egy cserét.
P@trik
Osi tavaly nem jó volt, hanem nem baszta el 😊 ott volt mögötte a brutális védelem plusz egy Demaryous Thomas-Emanuel Sanders duó, Garoppolo jóval gyengébb védelemmel és OL-el a háta mögött nyújtott sokkal jobb teljesítményt. Elég meredek Garoppolot Osweiler 2.0-nak hívni...

Szerintem nektek a legjobb forgatókönyv az offseasonre az az, hogy odaadjátok nekünk a 2/1-et plusz vmi kondicionális aprót az 1/1 1/7 duóval meg húztok két playmakert 😉
dr0725
Na most Garoppolo játszott kb 1,5 meccset... Ez olyan kicsi mintavétel, hogy ez alapján lehet Mark Sanchez 2.0 is, Osweiler 2.0-n át Peyton Manning 2.0-ig minden.
Soldados
Ha nem így lenne nem is szívesen adnák oda a Pats szurkolók cserébe egy 2/1+valami kondicionális pick-ért. Pontosan tudjuk, hogy milyen drága kincs egy jó kúbé és ki tudja mi lesz ha egyszer TB úgy dönt elég...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálunk jó lenne hosszú távon, abban biztos vagyok 😊 Clevelandbe meg remélem, nem megy el 😊

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Osi is jó volt denverbe ennyi erővel.

Nem tudom de nekem nem szimpatikus amikor a fél világér elhozzuk egy sztár mögül egy cserét.
P@trik
Osi tavaly nem jó volt, hanem nem baszta el 😊 ott volt mögötte a brutális védelem plusz egy Demaryous Thomas-Emanuel Sanders duó, Garoppolo jóval gyengébb védelemmel és OL-el a háta mögött nyújtott sokkal jobb teljesítményt. Elég meredek Garoppolot Osweiler 2.0-nak hívni...

Szerintem nektek a legjobb forgatókönyv az offseasonre az az, hogy odaadjátok nekünk a 2/1-et plusz vmi kondicionális aprót az 1/1 1/7 duóval meg húztok két playmakert 😉
dr0725
Na most Garoppolo játszott kb 1,5 meccset... Ez olyan kicsi mintavétel, hogy ez alapján lehet Mark Sanchez 2.0 is, Osweiler 2.0-n át Peyton Manning 2.0-ig minden.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Osi is jó volt denverbe ennyi erővel.

Nem tudom de nekem nem szimpatikus amikor a fél világér elhozzuk egy sztár mögül egy cserét.
P@trik
Osi tavaly nem jó volt, hanem nem baszta el 😊 ott volt mögötte a brutális védelem plusz egy Demaryous Thomas-Emanuel Sanders duó, Garoppolo jóval gyengébb védelemmel és OL-el a háta mögött nyújtott sokkal jobb teljesítményt. Elég meredek Garoppolot Osweiler 2.0-nak hívni...

Szerintem nektek a legjobb forgatókönyv az offseasonre az az, hogy odaadjátok nekünk a 2/1-et plusz vmi kondicionális aprót az 1/1 1/7 duóval meg húztok két playmakert 😉
dr0725
Garoppolo letett bármit is az asztalra? De most komolyan kérdem. A Pats futtatja talán a legjobb offensive rendszert évek óta. Még Matt Cassel is NFL irányítónak tűnt benne. 3 meccsről beszélünk.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Osi is jó volt denverbe ennyi erővel.

Nem tudom de nekem nem szimpatikus amikor a fél világér elhozzuk egy sztár mögül egy cserét.
P@trik
Osi tavaly nem jó volt, hanem nem baszta el 😊 ott volt mögötte a brutális védelem plusz egy Demaryous Thomas-Emanuel Sanders duó, Garoppolo jóval gyengébb védelemmel és OL-el a háta mögött nyújtott sokkal jobb teljesítményt. Elég meredek Garoppolot Osweiler 2.0-nak hívni...

Szerintem nektek a legjobb forgatókönyv az offseasonre az az, hogy odaadjátok nekünk a 2/1-et plusz vmi kondicionális aprót az 1/1 1/7 duóval meg húztok két playmakert 😉
dr0725
2/1 egy fokkal jobban hangzik, de én továbbra se rajongok az ötletért.
Itt az 1/1, egyszer az életbe csak szerencsénk lesz.
Amúgy is majd ha lemegy a szezon beindul a prospect hype, pletyka tenger.
Majd meglátjuk kifut be.
több mint 7 éve
dr0725 New England Patriots 467
Osi is jó volt denverbe ennyi erővel.

Nem tudom de nekem nem szimpatikus amikor a fél világér elhozzuk egy sztár mögül egy cserét.
P@trik
Osi tavaly nem jó volt, hanem nem baszta el 😊 ott volt mögötte a brutális védelem plusz egy Demaryous Thomas-Emanuel Sanders duó, Garoppolo jóval gyengébb védelemmel és OL-el a háta mögött nyújtott sokkal jobb teljesítményt. Elég meredek Garoppolot Osweiler 2.0-nak hívni...

Szerintem nektek a legjobb forgatókönyv az offseasonre az az, hogy odaadjátok nekünk a 2/1-et plusz vmi kondicionális aprót az 1/1 1/7 duóval meg húztok két playmakert 😉
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 663 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Osi is jó volt denverbe ennyi erővel.

Nem tudom de nekem nem szimpatikus amikor a fél világér elhozzuk egy sztár mögül egy cserét.
P@trik
Oswi sokat segített a PO 1. kiemelésért, de nem igazán ő volt a meccseket döntött el

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Osi is jó volt denverbe ennyi erővel.

Nem tudom de nekem nem szimpatikus amikor a fél világér elhozzuk egy sztár mögül egy cserét.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nagyon ellene vagyok...
Osweiler 2.0 jut eszembe róla.
P@trik
Láttad te őt játszani?
dr0725
Igen, és nem ájultam el tőle...
P@trik
Hm, 1.5 negyed, 232 yard, 3 TD. Megértem én, hogy jobbhoz vagy szokva 😊

több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Browns bebiztosíthatja a héten az 1/1-t, ha a 9ers is kikap?
ervinator
nem, a 9ers sorsolása gyengébb, tehát egyenlő mérlegnél ők választanának előbb.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Browns bebiztosíthatja a héten az 1/1-t, ha a 9ers is kikap?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Én nagyon ellene vagyok...
Osweiler 2.0 jut eszembe róla.

Ott az 1/1 majd szépen ott húzunk egyet. Az 1/7-et amúgy se ér.
P@trik
1/1-en szerintem bolondok lennétek nem Garrettet húzni. Idén szerintem alapból nincs olyan qb aki megérné az első kört. Jövőre toltok egy ugyanilyen szezont és ott lesz nektek Josh Rosen. Sokkal jobban járnátok mint idén bohóckodni Watsonnal vagy ilyen Trubiskikkal.
kapitnono
ez a Browns ne felejtsük el. simán behúznák Kizert.
petey
Manziel után a Kizer, a Sert? 2-szer lépnének bele ugyanúgy az Ohio folyóba?
empty taxi
mondom Browns. mondjuk Falk is lehetne 😀 de simán benne van egy Tim Williams pick is...bár én úgy vélem eladják a házat is Garappáért, ha tavaly is rányomultak erősen Hue-ra.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Én nagyon ellene vagyok...
Osweiler 2.0 jut eszembe róla.

Ott az 1/1 majd szépen ott húzunk egyet. Az 1/7-et amúgy se ér.
P@trik
1/1-en szerintem bolondok lennétek nem Garrettet húzni. Idén szerintem alapból nincs olyan qb aki megérné az első kört. Jövőre toltok egy ugyanilyen szezont és ott lesz nektek Josh Rosen. Sokkal jobban járnátok mint idén bohóckodni Watsonnal vagy ilyen Trubiskikkal.
kapitnono
ez a Browns ne felejtsük el. simán behúznák Kizert.
petey
Manziel után a Kizer, a Sert? 2-szer lépnének bele ugyanúgy az Ohio folyóba?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Én nagyon ellene vagyok...
Osweiler 2.0 jut eszembe róla.

Ott az 1/1 majd szépen ott húzunk egyet. Az 1/7-et amúgy se ér.
P@trik
1/1-en szerintem bolondok lennétek nem Garrettet húzni. Idén szerintem alapból nincs olyan qb aki megérné az első kört. Jövőre toltok egy ugyanilyen szezont és ott lesz nektek Josh Rosen. Sokkal jobban járnátok mint idén bohóckodni Watsonnal vagy ilyen Trubiskikkal.
kapitnono
ez a Browns ne felejtsük el. simán behúznák Kizert.

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én nagyon ellene vagyok...
Osweiler 2.0 jut eszembe róla.
P@trik
Láttad te őt játszani?
dr0725
Igen, és nem ájultam el tőle...
több mint 7 éve
dr0725 New England Patriots 467
Én nagyon ellene vagyok...
Osweiler 2.0 jut eszembe róla.
P@trik
Láttad te őt játszani?
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Jimmy egyértelműen nem ér 1. köröst, max 2. vagy 3. köröst.. Az értékét csak az adja, hogy rajtunk kívül más csapatoknak is szüksége van QB-re. Maradjunk a rendes forgatókönyvnél 1/1 QB, a másikkal meg BPA alapon vagy védelembe hozni valakit, vagy támadófalembert az RT posztra (illetve később Thomas utódja, ami remélhetőleg soha nem jön el 😀 )
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Én nagyon ellene vagyok...
Osweiler 2.0 jut eszembe róla.

Ott az 1/1 majd szépen ott húzunk egyet. Az 1/7-et amúgy se ér.
P@trik
1/1-en szerintem bolondok lennétek nem Garrettet húzni. Idén szerintem alapból nincs olyan qb aki megérné az első kört. Jövőre toltok egy ugyanilyen szezont és ott lesz nektek Josh Rosen. Sokkal jobban járnátok mint idén bohóckodni Watsonnal vagy ilyen Trubiskikkal.
kapitnono
lusta vagyok vissza keresni, de tavaly meg pont az ment, hogy ott lesz nekünk Watson, minek Wentz meg Goff ...

A jövő évi class mindig jobb, mint az aktuális! Ez alapigazság

(Off: Rosent mondjuk én is bírom)
Drip
Jó ez nyilván mindig így van. De azért tavaly Goffra vagy Wentzre sem mondták hogy mekkora király lesz. Idén én meg senkiből nem nézem ki, hogy akkora mirály legyen, hogy megérje az első kört. Mondjuk 1/7 re akár rápróbálhattok watsonra.
De Rosen kb luck óta a legynagyobb potenciállal bíró qb aki a ligába érkezik.


több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Ha Goff és Wentz 1/1-et és 1/2-t ért, akkor Watson v. Kizer is simán (Trub már gyanús, nagyon a semmiből jött...). Legutóbb Luck volt QB BPA 1/1-en és ilyen kb. 15 évente van. Reachelni kell, ez megkerületetlen.
Hue RG3 fétiséből kiindulva Watson a favorit, a Parcells-féle kritériumoknak (3 év, 30 meccs kezdőként, min. 23 győzelemmel) is megfelel, amit pedig moneyballék értékelhetnek.
1/7-en aztán még mindig lehet elit pass rushert v. CB-t találni a védelembe. Én inkább az irányítót biztosítanám be, aztán a maradék három top50-es pickkel lehet BPA-zni ha azt akarnak.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Akkor lesz Heresima és Nabaszaki ha 1/22-re húztok QB-t és nem 1/1-re 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
lusta vagyok vissza keresni, de tavaly meg pont az ment, hogy ott lesz nekünk Watson, minek Wentz meg Goff ...


Drip
Meg is fogadtátok a tanácsot, látszik is az eredmény 😊
empty taxi
😀
én már akkor is qb-t akartam