Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Minden évben szar a QB class, és a jövőévi mindig jobb... Ezt eljátszottuk tavaly, meg tavalyelőtt is 😊 Garoppolo meg úgy se jön, ő megy csomagba Mcdaniels következő munkahelyére.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nem érdekel Garett, se Fournette. Nem érdekel, mekkora reach... QB KELL!!!
zsutu
Amennyire én tudom, nincs igazán jó QB a drafton. Lehet tényleg rá kéne menni Garappolora. Persze nézzük meg, hogy fog kinézni a coaching stuff a draftra. Lehet simán nekimennek a következő évnek is Griffinnel. Mindenesetre én az 1/1-el nem reachelnék, BPA-t húznék.
taxilovearsenal
Szerintem Garoppolot elvihetnétek a 2/1-ért meg valami apróért. 1/1 meg 1/12-re vihetnétek valami playmaker matériát, amire elég nagy szüksége van a csapatnak. Nekem sem túl szimpatikus a mostani QB class, akkor már a jövő évi, ha nem jönne be Garoppolo, ott még mindig lehet húzni egyet. De szerintem ő jobb mint az idei válaszható QB-k, és nem is rookie.
több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
Nem érdekel Garett, se Fournette. Nem érdekel, mekkora reach... QB KELL!!!
zsutu
Amennyire én tudom, nincs igazán jó QB a drafton. Lehet tényleg rá kéne menni Garappolora. Persze nézzük meg, hogy fog kinézni a coaching stuff a draftra. Lehet simán nekimennek a következő évnek is Griffinnel. Mindenesetre én az 1/1-el nem reachelnék, BPA-t húznék.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Hát srácok, asszem tényleg most vagy soha.

1/1. letrade, 1/12. letrade, 2/33. letrade, 2/52. letrade
Joey Tribbiani
énis
alatriste
Ez azért genyóbb 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hát srácok, asszem tényleg most vagy soha.

1/1. letrade, 1/12. letrade, 2/33. letrade, 2/52. letrade
Joey Tribbiani
énis


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Hát srácok, asszem tényleg most vagy soha.

1/1. 1/12 Garoppolo 😊. 2/33. 2/52.
Joey Tribbiani
Kicsit genyó leszek

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Uncle Drew 30 — realnba.blog.hu
Sziasztok!

Ne haragudjatok, egy kicsit OFF lesz, amit most írok, de megígérem, nem fogok ebből rendszert csinálni.
Nos, írtam egy összegzést a kedvenc városom sportcsapatainak 2016-os naptári évében elért teljesítményéről, hiszen a legutóbbi esztendő elég furcsa volt Clevelandben - sport szempontjából. A Cavalierst hoztam előtérbe, de szóba kerül az NFL-csapat, a Browns is.

 realnba.blog.hu/2017/01/02/2016_a_legkulonosebb_ev_clevelandben

Magyar NBA blog
realnba.blog.hu
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Hát srácok, asszem tényleg most vagy soha.

1/1. 1/12. 2/33. 2/52.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
. Hue nem volt boldog azzal a rosterrel, amit idénre kapott (még ha RG és Kessler fullra az ő választása is volt...).


Joey Tribbiani
Mi a faszt várt? Úgymégis...
Amadeus91
lehetett volna költeni a 60 milla cap spaceből FA-n, vagy legalább a saját játékosok közül 1-2-t megtartani (Schwartz...).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 974
. Hue nem volt boldog azzal a rosterrel, amit idénre kapott (még ha RG és Kessler fullra az ő választása is volt...).


Joey Tribbiani
Mi a faszt várt? Úgymégis...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Valami egybk. mocorog FO vs. HC fronton. Nem tudom még egy lépcső beiktatása a Sushi-Berry-Depo-Hue négyes közé jó döntés lenne-e, de érthető, h. Hue nem volt boldog azzal a rosterrel, amit idénre kapott (még ha RG és Kessler fullra az ő választása is volt...).

The Browns' coaches have deep concerns with the direction of the personnel department, according to numerous team and league sources, and will discuss the matter with Haslam soon. While coach Hue Jackson is not planning to request the removal of top football man Sashi Brown, or the influential analytics department he has built, the sources said there will be a strong push to ownership to reconsider the flow chart. The coaches would like a proven, old-school talent evaluator involved in player selection to provide checks and balances with the current setup.
JLCanfora
The Browns still believe in coach Hue Jackson, even if it turns out to be a one-win season. Owner Jimmy Haslam still believes in the analytical-based approach of their higher-ups. But the Browns are said to be searching for a little more scouting muscle. The expectation is for Cleveland to hire a top scout, likely right below GM Sashi Brown, to serve as the main football voice and be charged with finding the kind of players Jackson covets.
Rapopo
Inkább arról szólnának a hírek, h. ki lesz a következő DC, ill. h Hue feladja a playcallingot (az a screen ma 2.&2-re...). Nyudodt offseason itt addig nem lesz, amíg PO-ba nem jutunk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hallom BBC-nek megint volt picksixe. Szép.
iktriad
Csak pick. Az utolsó yardon kiverték a kezéből :/
Drip
Affene. Tyrone Holmes hogy boldogul?
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hallom BBC-nek megint volt picksixe. Szép.
iktriad
Csak pick. Az utolsó yardon kiverték a kezéből :/

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hallom BBC-nek megint volt picksixe. Szép.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Nem érdekel Garett, se Fournette. Nem érdekel, mekkora reach... QB KELL!!!
zsutu
Garoppolo 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Nem érdekel Garett, se Fournette. Nem érdekel, mekkora reach... QB KELL!!!
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Végre.... vége.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
1/1 !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Sikerekben gazdag újévet kívánok mindenkinek! 😊

Hogy ne csak off legyen lenne egy kérdésem azok felé akik jobban vágják a védelmet. Tegyük fel Horton marad (tényleg nagyon ha), és a FO beleszerett Garettbe és kihuzzuk, ő befog illeni a rendszerünkbe?
zsutu
Egy Garrett szintű tehetségnek könnyű helyet találni, sztem még Hortonnak is menne 😊 Viszont ha marad, akkor kérdéses kit favorizál. Sztem ő az itteni Calais Campbell klónt keresi, tehát a 3-4 DE-t aki elit futás ellen és szezononként 7-8 sacket is hoz. Valszeg ezért próbálgattuk Ogbah-t is DE-nek, de ő tök más felépítésű. Nem könnyű 300 font körüli pass rushban erős játékost találni. Viszont ezen a drafton pont van egy ilyen, Jonathan Allen 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Sikerekben gazdag újévet kívánok mindenkinek! 😊

Hogy ne csak off legyen lenne egy kérdésem azok felé akik jobban vágják a védelmet. Tegyük fel Horton marad (tényleg nagyon ha), és a FO beleszerett Garettbe és kihuzzuk, ő befog illeni a rendszerünkbe?
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
RG3 zöldet kapott, Hue múlik, hogy akkor mi lesz... Én továbbra is Kesselt preferálom.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ogbah DE-et tol 3-4-ben, vagy hülye a depth chart?
somoskovig
jól látod 😒
Drip
Melyik felét? 😊
somoskovig
😀

Hogy DE-t játszik. *Horton repülhetne már*

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Ogbah DE-et tol 3-4-ben, vagy hülye a depth chart?
somoskovig
jól látod 😒
Drip
Melyik felét? 😊

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ogbah DE-et tol 3-4-ben, vagy hülye a depth chart?
somoskovig
jól látod 😒

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Ogbah DE-et tol 3-4-ben, vagy hülye a depth chart?