Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
elkapónk van sok más nincs.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
 www.cbssports.com/nfl/news/browns-are-honing-in-on-tar-heels-qb-mitch-trubisky-in-the-2017-nfl-draft/

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tom miért kell a Clemsont felhozni ... Nem te vagy az első aki ezzel érvel. Megérteném ha évente termelnék a top QB-kat 😀
Drip
 www.wkyc.com/img/resize/content.wkyc.com/photo/2016/10/11/USATSI_9598789_1476208643177_6480195_ver1.0.jpg?preset=534-401

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
elmondom mi lesz:
A Gaints ellen már RG3 fog irányítani, nagy megrökönyödésre lehúzza a maradék szezont egészségesen, kurva jól játszik, és pont annyi meccset nyerünk amivel sikeresen kijátsszuk magunkat az 1/1ből. Jön a dilemma, meg az analytics és az első pickkel húzunk egy falembert. Közben persze mit ad isten a Philly pont a 22. helyen végez, így ott draftolunk egy QB-t. A falember tuti HOF lesz de az irányító ...

egyéb plussz tényezők... a 22. pickel az Oklahoma State-ről reachelünk vagy a Notre Dame egyetemre járó QB jön aki valamiért csúszik a drafton 😊

Just Browns things!
Drip
Mi a baj Mason Rudolph-al? Szerintem nem lenne rossz választás. Vagy inkább úgy mondom, hogy nem látom mitől lenne jobb Watson például? Mert a Clemson-ra jár?
Klaci79
Nem tom miért kell a Clemsont felhozni ... Nem te vagy az első aki ezzel érvel. Megérteném ha évente termelnék a top QB-kat 😀 Tény Watson elkezdett csúszni a boardokon, kicsit Teddy Bridgewater feelingem van. Ha egy olyan szintet tud hozni azonnal draftolnám. De őszintén nekem már kurvára mindegy kit hozunk csak legyen végre meg a QB. Perpill én Kizert szeretném amúgy de ez csak mellékes 😊

több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
McCown kezd a Giants ellen, hurrá.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
elmondom mi lesz:
A Gaints ellen már RG3 fog irányítani, nagy megrökönyödésre lehúzza a maradék szezont egészségesen, kurva jól játszik, és pont annyi meccset nyerünk amivel sikeresen kijátsszuk magunkat az 1/1ből. Jön a dilemma, meg az analytics és az első pickkel húzunk egy falembert. Közben persze mit ad isten a Philly pont a 22. helyen végez, így ott draftolunk egy QB-t. A falember tuti HOF lesz de az irányító ...

egyéb plussz tényezők... a 22. pickel az Oklahoma State-ről reachelünk vagy a Notre Dame egyetemre járó QB jön aki valamiért csúszik a drafton 😊

Just Browns things!
Drip
Mi a baj Mason Rudolph-al? Szerintem nem lenne rossz választás. Vagy inkább úgy mondom, hogy nem látom mitől lenne jobb Watson például? Mert a Clemson-ra jár?
Klaci79
Egyikse, Watson egy katasztrófa, de szerintem Ruddi se sok sót nyal Washington meg a dpi-k nélkül
sutianap
Flacco évekig ebből élt: mélységi célpont és sok DPI. Egyébként Washington tényleg nagyszerű, de a barnáknál is azért lenne jó célpont.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
elmondom mi lesz:
A Gaints ellen már RG3 fog irányítani, nagy megrökönyödésre lehúzza a maradék szezont egészségesen, kurva jól játszik, és pont annyi meccset nyerünk amivel sikeresen kijátsszuk magunkat az 1/1ből. Jön a dilemma, meg az analytics és az első pickkel húzunk egy falembert. Közben persze mit ad isten a Philly pont a 22. helyen végez, így ott draftolunk egy QB-t. A falember tuti HOF lesz de az irányító ...

egyéb plussz tényezők... a 22. pickel az Oklahoma State-ről reachelünk vagy a Notre Dame egyetemre járó QB jön aki valamiért csúszik a drafton 😊

Just Browns things!
Drip
Mi a baj Mason Rudolph-al? Szerintem nem lenne rossz választás. Vagy inkább úgy mondom, hogy nem látom mitől lenne jobb Watson például? Mert a Clemson-ra jár?
Klaci79
Egyikse, Watson egy katasztrófa, de szerintem Ruddi se sok sót nyal Washington meg a dpi-k nélkül


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
elmondom mi lesz:
A Gaints ellen már RG3 fog irányítani, nagy megrökönyödésre lehúzza a maradék szezont egészségesen, kurva jól játszik, és pont annyi meccset nyerünk amivel sikeresen kijátsszuk magunkat az 1/1ből. Jön a dilemma, meg az analytics és az első pickkel húzunk egy falembert. Közben persze mit ad isten a Philly pont a 22. helyen végez, így ott draftolunk egy QB-t. A falember tuti HOF lesz de az irányító ...

egyéb plussz tényezők... a 22. pickel az Oklahoma State-ről reachelünk vagy a Notre Dame egyetemre járó QB jön aki valamiért csúszik a drafton 😊

Just Browns things!
Drip
Mi a baj Mason Rudolph-al? Szerintem nem lenne rossz választás. Vagy inkább úgy mondom, hogy nem látom mitől lenne jobb Watson például? Mert a Clemson-ra jár?
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
elmondom mi lesz:
A Gaints ellen már RG3 fog irányítani, nagy megrökönyödésre lehúzza a maradék szezont egészségesen, kurva jól játszik, és pont annyi meccset nyerünk amivel sikeresen kijátsszuk magunkat az 1/1ből. Jön a dilemma, meg az analytics és az első pickkel húzunk egy falembert. Közben persze mit ad isten a Philly pont a 22. helyen végez, így ott draftolunk egy QB-t. A falember tuti HOF lesz de az irányító ...

egyéb plussz tényezők... a 22. pickel az Oklahoma State-ről reachelünk vagy a Notre Dame egyetemre járó QB jön aki valamiért csúszik a drafton 😊

Just Browns things!
Drip
Én már csak babonából feltradelnék 1-2 helyett, ha a 22. helyen lesz a eagles pickje 😀
zsutu
Moneybowlba azt max csak lefele lehet
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
elmondom mi lesz:
A Gaints ellen már RG3 fog irányítani, nagy megrökönyödésre lehúzza a maradék szezont egészségesen, kurva jól játszik, és pont annyi meccset nyerünk amivel sikeresen kijátsszuk magunkat az 1/1ből. Jön a dilemma, meg az analytics és az első pickkel húzunk egy falembert. Közben persze mit ad isten a Philly pont a 22. helyen végez, így ott draftolunk egy QB-t. A falember tuti HOF lesz de az irányító ...

egyéb plussz tényezők... a 22. pickel az Oklahoma State-ről reachelünk vagy a Notre Dame egyetemre járó QB jön aki valamiért csúszik a drafton 😊

Just Browns things!
Drip
Én már csak babonából feltradelnék 1-2 helyett, ha a 22. helyen lesz a eagles pickje 😀
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
elmondom mi lesz:
A Gaints ellen már RG3 fog irányítani, nagy megrökönyödésre lehúzza a maradék szezont egészségesen, kurva jól játszik, és pont annyi meccset nyerünk amivel sikeresen kijátsszuk magunkat az 1/1ből. Jön a dilemma, meg az analytics és az első pickkel húzunk egy falembert. Közben persze mit ad isten a Philly pont a 22. helyen végez, így ott draftolunk egy QB-t. A falember tuti HOF lesz de az irányító ...

egyéb plussz tényezők... a 22. pickel az Oklahoma State-ről reachelünk vagy a Notre Dame egyetemre járó QB jön aki valamiért csúszik a drafton 😊

Just Browns things!

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Manzielt + Gordont vissza, ha kenyér nem is lesz ,a cirkus garantált

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Nem megbantasbol vagy ilyesmi, de e mögött a fal mögött kb. mindegy is a class melyik QBjat huzzod, mert nem lesz teljes a szezonja. Egy olyan OL aki mögött a meltan retteget Steelers passrush is nyugodtan matekozhat, ott mindegy ki a QB-d... sackelödni, oldalvonalra dobni, handoffolni kesobbi körökre is talatok embert.
malkav
Attól, h az 1/1 QB még meg lehet erősíteni a falat is. Btw, éveken át papíron elit OL volt itt Joeval, Mackkel és Schwartzcal, mégis minden évben 3 vagy 4 QB lépett pályára sérülés miatt. Az biztos, h amíg a QBt nem sikerül megtalálni építhetjük bármelyik egységet, nem lesz előrelépés. Milyen jobb alkalomra várunk az 1/1-nél?
Joey Tribbiani
Amilyenek vagytok az utana valo 1/1-re 😊
Amugy nem kerdes, Qb-t kellene huzni, az OL-t erositeni foleg futas szempontbol, a futo (ez konnyu kerdes), TE, es a QB kepessegeihez merten egy megbizhato Wr ( nem kell sztar). Nem tudom ki van mar a keretben akire lehet szamitani, de igy tuleli az alapszakaszt es fasza gameplay-el oda is porkolhettek idonkent. 1 Qb, 1 OL, a tobbi veteran igazolas is lehet, tobbi pick vedelembe. Utana valo evekben lehet sztar elkapo,TE, def playa stb. Persze a building alatt ki kell tartani.

Ha SB a cel jovore a ti valasztasotok 1 teljesen felfegyverzett apacs helikopterre kell hogy essen, 2. korben pilotara, a tobbi a karbantartokra fog elmenni. Remelem a buildinget valasztjatok, mert az apacs ellen SSS nelkul nincs eselyunk, o meg vissza fog vonulni. 😊
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Nem megbantasbol vagy ilyesmi, de e mögött a fal mögött kb. mindegy is a class melyik QBjat huzzod, mert nem lesz teljes a szezonja. Egy olyan OL aki mögött a meltan retteget Steelers passrush is nyugodtan matekozhat, ott mindegy ki a QB-d... sackelödni, oldalvonalra dobni, handoffolni kesobbi körökre is talatok embert.
malkav
Attól, h az 1/1 QB még meg lehet erősíteni a falat is. Btw, éveken át papíron elit OL volt itt Joeval, Mackkel és Schwartzcal, mégis minden évben 3 vagy 4 QB lépett pályára sérülés miatt. Az biztos, h amíg a QBt nem sikerül megtalálni építhetjük bármelyik egységet, nem lesz előrelépés. Milyen jobb alkalomra várunk az 1/1-nél?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem megbantasbol vagy ilyesmi, de e mögött a fal mögött kb. mindegy is a class melyik QBjat huzzod, mert nem lesz teljes a szezonja. Egy olyan OL aki mögött a meltan retteget Steelers passrush is nyugodtan matekozhat, ott mindegy ki a QB-d... sackelödni, oldalvonalra dobni, handoffolni kesobbi körökre is talatok embert.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Én még egyik sem QB-t sem látom 1/1-nek, mind reach lenne de egyszerűen muszáj meglépni... Kedvelem Kesslert, de a képességei közel sem elég egy franchise QB szerepére (emiatt sajnálom hogy 3.körben elhoztuk), viszont évekig maradhat a ligában vállalható backup QB-ként. Én a másik elsőkörössel viszont a secondaryt építeném, és csak a 2.körben húznék OL-t.
zsutu
Évek óta (kb. Luckot leszámítva) minden top10es QB-ra azt mondják, h. reach, de ez van. Nem lehet a végtelenségig ezt a letrade - class 3. legjobb irányítóját húzom modellt folytatni, főleg h. végre tényleg a teljes felhozatalból választhatunk (egynél többet tuti nem nyerünk). Egybk. pont ettől félek, h az análitikus front office majd kimatekozza, h nekünk pass rusher kell mert az nem reach, QB meg ráér később...
Sec/OL, ezen nem fogunk összeveszni, csak ne legyen letrade, minőségi játékosok kellenek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Én még egyik sem QB-t sem látom 1/1-nek, mind reach lenne de egyszerűen muszáj meglépni... Kedvelem Kesslert, de a képességei közel sem elég egy franchise QB szerepére (emiatt sajnálom hogy 3.körben elhoztuk), viszont évekig maradhat a ligában vállalható backup QB-ként. Én a másik elsőkörössel viszont a secondaryt építeném, és csak a 2.körben húznék OL-t.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Tényleg minden szinten siralmas, de ami különösen aggaszt, h. az offense simán lesüllyedt a D szintjére. Egy fiatal csapattól azt várná az ember, h. a szezon előrehaladtával fejlődnek, de nem. Talán a bye után a Bengals hozható, h. ne legyen 0-16, de igazából a lényegen nem változtat.
QB kell, remélem nem lesznek ott fent megint okosabbak mint a liga másik 31 csapata... A második első körössel OL, ez sem kérdés. Aztán jöhet pass rusher meg CB/safety. Collins és Pryor megtartása kötelező és ekkora cap space-szel egy jónevű FA-t is illene megszerezni. A kinti fórumokon és oldalakon is teljes az apátia, valamit lépni kell.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Siralmas... olyan lyukas volt az OL hogy arra szavak nincsenek.
P@trik
#moneyball.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
44 percet bírtam... egyszerűen olyan szinten voltunk siralmasak, hogy leültem önként és dalolva tanulni, mint azt a szar nézzem... :S
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
legalább ezt belehet tenni 😊 Mennyi minden változott és mégis minden ugyanolyan

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Siralmas... olyan lyukas volt az OL hogy arra szavak nincsenek.
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 www.cbssports.com/nfl/news/heres-how-the-0-10-browns-can-win-the-afc-north-and-make-the-playoffs/

Nem kell itt búslakodni, még mindig van esély!

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Az érzés mikor streamkeresés közben esik le, hogy ma nem játszunk... :/

Mondjuk lehet jobban jártam így, pár idegsejtet megmentve.
zsutu
Pedig nálam lassan ezek a piros betűs ünnepek, normális focit láthat az ember és nem kell a mi falábúinkon idegeskedni 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Az érzés mikor streamkeresés közben esik le, hogy ma nem játszunk... :/

Mondjuk lehet jobban jártam így, pár idegsejtet megmentve.