Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
ki lesz az a szerencsétlen aki még felfog kelni ? 😀
Drip
Jelen 😀 Az mazochizmusnak számít, ha csak a saját meccseink érdekelnek? (Sajnos időhiány miatt, csak Browns meccsekre szánok időt, a maradék 31 csapat bekaphatja 😀 )
zsutu
Az min. 31x53 fo, es meg neked nincs idod? 😊
no
Edzőket, és a segítőket kihagytad, plusz legfőbbként Goodellt... na ő 2x jöhet 😀
több mint 7 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
ki lesz az a szerencsétlen aki még felfog kelni ? 😀
Drip
Jelen 😀 Az mazochizmusnak számít, ha csak a saját meccseink érdekelnek? (Sajnos időhiány miatt, csak Browns meccsekre szánok időt, a maradék 31 csapat bekaphatja 😀 )
zsutu
ez így nem igaz hiszen ha a mait is megnézed akkor már két ravens mecset láttál a szezonban..
malkav
Ettől még a Ravens (is) bekaphatja! 😊
tomi-tomi
gópecc!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
ki lesz az a szerencsétlen aki még felfog kelni ? 😀
Drip
Jelen 😀 Az mazochizmusnak számít, ha csak a saját meccseink érdekelnek? (Sajnos időhiány miatt, csak Browns meccsekre szánok időt, a maradék 31 csapat bekaphatja 😀 )
zsutu
Az min. 31x53 fo, es meg neked nincs idod? 😊
no
Mindenki csak eggyet cuppant, az 1643. után jön a happy finish 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 654
ki lesz az a szerencsétlen aki még felfog kelni ? 😀
Drip
Jelen 😀 Az mazochizmusnak számít, ha csak a saját meccseink érdekelnek? (Sajnos időhiány miatt, csak Browns meccsekre szánok időt, a maradék 31 csapat bekaphatja 😀 )
zsutu
Az min. 31x53 fo, es meg neked nincs idod? 😊
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ki lesz az a szerencsétlen aki még felfog kelni ? 😀
Drip
Jelen 😀 Az mazochizmusnak számít, ha csak a saját meccseink érdekelnek? (Sajnos időhiány miatt, csak Browns meccsekre szánok időt, a maradék 31 csapat bekaphatja 😀 )
zsutu
ez így nem igaz hiszen ha a mait is megnézed akkor már két ravens mecset láttál a szezonban..
malkav
Ettől még a Ravens (is) bekaphatja! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
ki lesz az a szerencsétlen aki még felfog kelni ? 😀
Drip
Jelen 😀 Az mazochizmusnak számít, ha csak a saját meccseink érdekelnek? (Sajnos időhiány miatt, csak Browns meccsekre szánok időt, a maradék 31 csapat bekaphatja 😀 )
zsutu
ez így nem igaz hiszen ha a mait is megnézed akkor már két ravens mecset láttál a szezonban..
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
ki lesz az a szerencsétlen aki még felfog kelni ? 😀
Drip
Jelen 😀 Az mazochizmusnak számít, ha csak a saját meccseink érdekelnek? (Sajnos időhiány miatt, csak Browns meccsekre szánok időt, a maradék 31 csapat bekaphatja 😀 )
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ki lesz az a szerencsétlen aki még felfog kelni ? 😀

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Collins milyen volt?
ThundersNFL
Witten TD-jét róla kaptuk, ezen kívül más nagyobb hibája nem volt.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 846 — !SuPeR6BoWL!
Collins milyen volt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
 media2.newsnet5.com//photo/2013/12/01/Haden-tears-1_20131201195503_320_240.JPG
Drip
Amikor rájössz, hogy még évek vannak hátra a szerződésedből.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 media2.newsnet5.com//photo/2013/12/01/Haden-tears-1_20131201195503_320_240.JPG

több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Hogy legyen egy kis Browns is... Eldőlt, h. Kessler kezd a Boys ellen és valszeg a hátralévő meccseken is (már persze ha az egészsége engedi...). Helyes döntés, McCownnak sok értelme nem lett volna.
Joey Tribbiani
Érdekes, mintha pont erre jutottam volna én is pár oldallal előbb, teljesen jogos döntés és ésszerű, most majd elválik miből lesz a csodabogár. Ha túléli.
Csiriba
ahha 😀
Joe és a lisztes zsákokkal egyet értek, de pont ezért kellene visszatenni McCownt, és még később RG3at is. Ha McCown meghal, meghal. RG3 szinte nyomorékan érkezett (költői túlzás!!!) és most is akként funkcionál, viszont találtunk egy egyelőre erős közepes, fiatal irányítót, akit teljesen felesleges lenne lemészároltatni a futball vasárnapi (csütörtöki) vágóhídján. Inkább tanítsa Hue, képezze a tréningeken és jövőre hozunk mögé egy hátsó körös talentumnak mondott qb-t, és hadd vezesse diadalra a kis Barnáinkat.Csiriba
Drip
lol
amúgy nagyon kíváncsi vagyok a holnapi meccsre a visszatérők és az új belépők miatt, nincsenek illúzióim a végkimenetelt illetően, de ha a mutatott játék tetszeni fog akkor elégedett leszek, csak most már jó lenne nem sérülne le senki!!!

Szerkesztette: Bad 31


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hogy legyen egy kis Browns is... Eldőlt, h. Kessler kezd a Boys ellen és valszeg a hátralévő meccseken is (már persze ha az egészsége engedi...). Helyes döntés, McCownnak sok értelme nem lett volna.
Joey Tribbiani
Érdekes, mintha pont erre jutottam volna én is pár oldallal előbb, teljesen jogos döntés és ésszerű, most majd elválik miből lesz a csodabogár. Ha túléli.
Csiriba
ahha 😀
Joe és a lisztes zsákokkal egyet értek, de pont ezért kellene visszatenni McCownt, és még később RG3at is. Ha McCown meghal, meghal. RG3 szinte nyomorékan érkezett (költői túlzás!!!) és most is akként funkcionál, viszont találtunk egy egyelőre erős közepes, fiatal irányítót, akit teljesen felesleges lenne lemészároltatni a futball vasárnapi (csütörtöki) vágóhídján. Inkább tanítsa Hue, képezze a tréningeken és jövőre hozunk mögé egy hátsó körös talentumnak mondott qb-t, és hadd vezesse diadalra a kis Barnáinkat.Csiriba

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Hogy legyen egy kis Browns is... Eldőlt, h. Kessler kezd a Boys ellen és valszeg a hátralévő meccseken is (már persze ha az egészsége engedi...). Helyes döntés, McCownnak sok értelme nem lett volna.
Joey Tribbiani
Érdekes, mintha pont erre jutottam volna én is pár oldallal előbb, teljesen jogos döntés és ésszerű, most majd elválik miből lesz a csodabogár. Ha túléli.


Inkább szezon végén egy sémaváltás, mint még 2 év szopás vele.
Joey Tribbiani
Pont ugyanerre gondoltam mikor megláttam a fotót Belichik lányáról 😀 😀 😀 (de lehet Collins is ezért menekült el Bostonból )
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Kíváncsi leszek, hogy azaz egy fecske, ha a nyarat nem is, de vajon a tavaszt elhozza-e Clevelandbe, így a tél közeledtéve.
A támadósor amúgy sem volt rossz, most még kap egy kis boost-ot Kessler és Coleman visszatérésével (vagy nem is olyan kicsit). A leolvadások ellen pedig a ligautolsó védelembe most érkezik egy elit LB. Nem valószínű, hogy pont a Dallas ellen törik meg a rossz sorozat, pláne, hogy nem lehet tudni, hogy Collins mennyi snap-et fog kapni, de az biztos, hogy újra érdemes lesz Browns meccset nézni, hogy meglássuk ebből mi sül ki.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Hogy legyen egy kis Browns is... Eldőlt, h. Kessler kezd a Boys ellen és valszeg a hátralévő meccseken is (már persze ha az egészsége engedi...). Helyes döntés, McCownnak sok értelme nem lett volna. Coleman tegnap már fullosan tolta az edzésen, kap még egy elég komoly fegyvert Cody, már alig várom. Ha Barnit is sikerülne kicsit jobban bevonni a játékba tényleg nem lenne rossz ez a trió.
Az Erving -> center projekt lehet ennyi volt, Hueban felmerült, h. kipróbáljuk RT poszton, de még semmi sem fix.

Joe Thomas arról, h. miért nem akart eligazolni:
For me, I would say that the overarching reason that it's important for me to stay in Cleveland... when I was drafted here I really kind of embraced being a Clevelander,” says Thomas. “It feels like home to me. It almost... I wasn't born here, but I can identify with the people that live here and that chip on that shoulder, and how they feel about their football team. They have so much passion and pride for the Cleveland Browns and we've been bad for so long. ... I'm a Cleveland Brown, that’s who I am and I'm not going to change allegiances just to get a Super Bowl title. I want to do it as a Cleveland Brown because that's who I am.
Remélem őt soha nem éri el a "moneyball" és tényleg innen vonulhat vissza.

Coopernek sztem jobban is feküdne a 3-as technika, mint az 5-ös (főleg ha 1-gapet játszana a DL). Szal talán arra is van ember.
Mindenesetre, hogy az elképzelésünk megvalósuljon, ahhoz első körben ki kellene vágni Hortont Empty
Ez utóbbi egybk. annyira nem ördögtől való gondolat. Nem ő volt az első számú célpont (hanem a 4-3-at futtató Vance Joseph, csak mire Huet kinevezték, ő már elkötelezte magát a Dolphinshoz), és semmit sem fejlődött a védelem a lejátszott 8 meccsen. Sok a sérült, persze, de pl. csak a Jim O`Neil vezette 9ers D kapott több yardot a földön. Inkább szezon végén egy sémaváltás, mint még 2 év szopás vele.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 981 — Stromfeld Aurél fan
szürreális 😊
 prod.images.browns.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/BROWNS/assets/images/imported/CLE/photos/clubimages/2016/11-November/temp256A3743--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720
Drip
képaláírás: Tudhattam volna, hogy ne kezdjek ki Bill Belichik lányával.... 😀
Csiriba
Hááát... a lánya kb 40, de legalább rusnya hozzá. Egs?

Jujjujujj!
 image.cdnllnwnl.xosnetwork.com/pics33/640/BP/BPOEJEHWFYOZGPS.20150827145705.jpg
gyeek

empty taxi
Komolyan? Nem komolyan. Vizuláis típus inkább. Érti? 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
szürreális 😊
 prod.images.browns.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/BROWNS/assets/images/imported/CLE/photos/clubimages/2016/11-November/temp256A3743--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720
Drip
képaláírás: Tudhattam volna, hogy ne kezdjek ki Bill Belichik lányával.... 😀
Csiriba
Hááát... a lánya kb 40, de legalább rusnya hozzá. Egs?

Jujjujujj!
 image.cdnllnwnl.xosnetwork.com/pics33/640/BP/BPOEJEHWFYOZGPS.20150827145705.jpg
gyeek


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 981 — Stromfeld Aurél fan
szürreális 😊
 prod.images.browns.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/BROWNS/assets/images/imported/CLE/photos/clubimages/2016/11-November/temp256A3743--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720
Drip
képaláírás: Tudhattam volna, hogy ne kezdjek ki Bill Belichik lányával.... 😀
Csiriba
Hááát... a lánya kb 40, de legalább rusnya hozzá. Egs?

Jujjujujj!
 image.cdnllnwnl.xosnetwork.com/pics33/640/BP/BPOEJEHWFYOZGPS.20150827145705.jpg

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
szürreális 😊
 prod.images.browns.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/BROWNS/assets/images/imported/CLE/photos/clubimages/2016/11-November/temp256A3743--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720
Drip
Ő is így gondolja, úgy tűnik a mosolyából...
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Én indoklás nélkül nem szeretem, ha vitatkoznak velem...

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bocsi az offert, csak nem szeretem ha hozza nem ertok probalnak vitatkozni velem.
Suh jobbat produkal mint detroitban akarmelyik evet nezed.
Szoval barmennyire is "szexi" osszehasonlitani Haynes-el , ez nagyon melle ment.
Adirotor
Na ez egy éktelen baromság. Nem is tudom honnan vetted.
Motiváltságban meg ég és föld a különbség.
Bazzani
 mobile.twitter.com/Gil_Brandt/status/794212360508608513

Ajanlanam ezt is
Adirotor
Bevágsz egy kurva tweetet, ez aztán hozzáértés.

We just form a fucking wall.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Bocsi az offert, csak nem szeretem ha hozza nem ertok probalnak vitatkozni velem.
Suh jobbat produkal mint detroitban akarmelyik evet nezed.
Szoval barmennyire is "szexi" osszehasonlitani Haynes-el , ez nagyon melle ment.
Adirotor
Na ez egy éktelen baromság. Nem is tudom honnan vetted.
Motiváltságban meg ég és föld a különbség.
Bazzani
 mobile.twitter.com/Gil_Brandt/status/794212360508608513

Ajanlanam ezt is
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Elbukott az Indians az éjjel. Visszaáll az élet Clevelandbe is.
Azért csúnya lett volna 2 bajnokkal, mi meg.... : D
P@trik
AHL bajnok Cleveland Monsters (akkor még Lake Erin Monsters) nem számít?