Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Még pár ilyen meccs/döntés és tényleg téma lesz Hue állása. Csak aztán nehogy kiderüljön DePoék szóltak le neki, h kell az 1/1...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tuti tippmixelni akarnak a szezon vége felé és megnyerni pár meccset 😀
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Félidőben elaludtam, de már nem is bánom... Nagyon nagy bajok vannak (mint mindig). Kedvelem McCownt, de nem láttam értelmet lehozni Kesselt... Érik a QB draft, bár én szívesebben húznám Garrettet.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Teljesen érthetetlen, félidőbe 100 yard környékén állt Kessler + TD is és lehozta... McCown meg amit művelt az siralmas. Ez Jackson veresége volt valóban.
P@trik
Ez a csere mi volt, de komolyan.
winston
Veszélyben volt az 1/1.
empty taxi
viccen kívül egy az egybe ezt éreztem ... mintha direktbe kellett volna elbaszni a meccset. Pedig most nem azért de Kesslerrel se biztos, hogy győztünk volna 😀
Drip
Nem is teljesen komolytalanul mondtam. Simán benne van h a 49ers már nem nyer meccset, a tiebreaker meg nem tom h alakulna a 2 csapat között.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jamie Meder, Carl Nassib, Cam Johnson, Tramon Williams, Briean Boddy-Calhoun, Tracy Howard, Ibraheim Campbell (7)
csak azok a kezdőjátákosok a Dből akik egy más franchiseban sem lennének kezdők.
ilyennel azért nehéz, de meg lehetne próbálni, Sztem sokkal gázabb a hajnali szar és lekapni Kesslert mint ezzel a kerettel a 0-16.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Teljesen érthetetlen, félidőbe 100 yard környékén állt Kessler + TD is és lehozta... McCown meg amit művelt az siralmas. Ez Jackson veresége volt valóban.
P@trik
Ez a csere mi volt, de komolyan.
winston
Veszélyben volt az 1/1.
empty taxi
viccen kívül egy az egybe ezt éreztem ... mintha direktbe kellett volna elbaszni a meccset. Pedig most nem azért de Kesslerrel se biztos, hogy győztünk volna 😀

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
tudom hogy nem nagy vígasz, de Collins elég jól játszott. tartsátok meg 😊
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ez miafasz volt ez a QB csere?
gabokocka
Ahogy Jackibácsi nyilatkozta akart egy kis szikrát... szikra az megvolt a szemünkbe csak attól miközbe letolták a f@szt a torkunkon.
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Én valamikor a harmadik negyedben elaludtam 😀 a szemem óvni akarta az agyamat biztos és inkább lecsukódott. Hát az összefoglalót visszanézve a második félidő katasztrofális volt. Azért a szezon első harmadában, kivéve az első meccset, nem voltam mérges annyira a vereségek miatt, mert akkor még tényleg arról beszéltünk, hogy simán állhatnánk akár három győzelemmel is. Én akkor tényleg azt láttam, hogy Hue tud a szarból várat építeni, meg voltak a momentumok és láttam fantáziát a csapatban, de amit mostanában művelnek, az már tényleg röhejes, mintha lelkes amatőrökből állna a csapat. Valljuk be nyugodtan, ez a keret szar, ezt már szezon elején is tudtuk, de miért kellett ennyire ragaszkodni hozzá, hogy még csak nem is a nulláról, hanem a mínusz tízről kezdjük a csapatépítést?! A francokért a híg fosból kell nekünk megpróbálni tornyot építeni, lehetett volna hozni egy két jó veteránt, meg megtartani egy két távozót, nem teljesen egy tucat újoncra meg világtalan veteránokra építkezni!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Ez miafasz volt ez a QB csere?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha a Pittsburghtől is kikap a csapat, NFL-története során először fog 50 százalékos mutató alatt állni (461–461–10 az örökmérleg)
Wyatt
ú ez komoly. Akkor mennyire pozitív lehetett az az örökmérleg kb 25 éve
most nézem, h '90 óta 3db pozitív szezon 😕
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Teljesen érthetetlen, félidőbe 100 yard környékén állt Kessler + TD is és lehozta... McCown meg amit művelt az siralmas. Ez Jackson veresége volt valóban.
P@trik
Ez a csere mi volt, de komolyan.
winston
Veszélyben volt az 1/1.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Teljesen érthetetlen, félidőbe 100 yard környékén állt Kessler + TD is és lehozta... McCown meg amit művelt az siralmas. Ez Jackson veresége volt valóban.
P@trik
Ez a csere mi volt, de komolyan.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha a Pittsburghtől is kikap a csapat, NFL-története során először fog 50 százalékos mutató alatt állni (461–461–10 az örökmérleg)

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Teljesen érthetetlen, félidőbe 100 yard környékén állt Kessler + TD is és lehozta... McCown meg amit művelt az siralmas. Ez Jackson veresége volt valóban.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hue Jackson bekaphatja a faszt... Nem érdekel semmilyen sajtótájékoztatós bullshit
Drip
sztem is, hatalmas bafaszkodás volt amit művelt, még egykét ilyen meccs és ha 0-16 lesz (az lesz) akkor ki kel baszni. Vállalhatatlan még akkor is ha amugy jó offenseguru,de ha szar HC megoldásai vannak...
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hue Jackson bekaphatja a faszt... Nem érdekel semmilyen sajtótájékoztatós bullshit

több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Szerintem nyertek ma! 😊
Soldados
Amúgy valamiért én is úgy érzem, hogy ezt a meccset meg kell néznem 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Fantasymba játszani fog Coleman és Pryor is szal ajánlom h odapörköljünk : D
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem nyertek ma! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
ki lesz az a szerencsétlen aki még felfog kelni ? 😀
Drip
Erősen gondolkozom rajta 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 653
ki lesz az a szerencsétlen aki még felfog kelni ? 😀
Drip
Jelen 😀 Az mazochizmusnak számít, ha csak a saját meccseink érdekelnek? (Sajnos időhiány miatt, csak Browns meccsekre szánok időt, a maradék 31 csapat bekaphatja 😀 )
zsutu
Az min. 31x53 fo, es meg neked nincs idod? 😊
no
Edzőket, és a segítőket kihagytad, plusz legfőbbként Goodellt... na ő 2x jöhet 😀
zsutu
!!
csak mert felig elhittem hogy tenyleg nincs idod, egy muvelt Eritnai megemlitene: That's the spirit 😊
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
ki lesz az a szerencsétlen aki még felfog kelni ? 😀
Drip
én le sem fekszem

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ki lesz az a szerencsétlen aki még felfog kelni ? 😀
Drip
én ébren maradok
Höri
Jó, de te egy hős vagy 😀
Aztán nehogy az legyen, mint valamelyik régi éjszakai sportközvetítésnél, amikor rá kellett szólni a kommentátorra, olyan hangosan horkolt az esemény alatt 😀

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ki lesz az a szerencsétlen aki még felfog kelni ? 😀
Drip
én ébren maradok