Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh jobbat produkal mint detroitban akarmelyik evet nezed.
Szoval barmennyire is "szexi" osszehasonlitani Haynes-el , ez nagyon melle ment.
Adirotor
Na ez egy éktelen baromság. Nem is tudom honnan vetted.
Motiváltságban meg ég és föld a különbség.

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Suh jobbat produkal mint detroitban akarmelyik evet nezed.
Szoval barmennyire is "szexi" osszehasonlitani Haynes-el , ez nagyon melle ment.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ebből a listából egy csomó játékos (Wright, Wallace, Jones, M. Johnson stb.) soha nem is volt elég jó ahhoz, hogy levezetésről lehessen beszélni velük kapcsolatban. Reményre kapták a nagy pénzt, nem teljesítményre. Ilyenből tonnaszám van, drafton, előtte, utána, de semmi köze a Collins szituációhoz. Ha őket felsoroltad, csodálom, hogy Trent Richardson kimaradt. 😀

A maradékból Haynesworth, Asomugha a karrierje végén járt. Mario Williams hozta magát az új helyén amíg bírta, Suh is hozza magát eddig. LaRon Landry az egyetlen pro-bowl szezonját az új helyén futotta (nem Indy-ben persze...), Nem nézem tovább, így elsőre Byrd az aki beleesik az említett kategóriába (jó volt, fiatal volt, drágán vitték el és sz*r az új helyén). Gratulálok, találtál még egyet. 😉 So what?

Malik Jackson-t meg én személy szerint nagyon szeretem, de fényévekre van a Miller, Watt, Kuechly szinttől. Ha nem így lenne, akkor most QB pénzt kapna nem pedig valahol a - posztján belül!! - top5-ön kívülről nézné az előtte levőket, annak ellenére, hogy idén kapott contractot. (És amelyik listában még nincs benne Aaron Donald, Kawann Short, Shariff Floyd, stb. érhető okokból),


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezzel nem értek egyet.
Erős a gyanú, hogy Collinsot a pénz érdekli, ezt mutatja az állítólagos szerződés,a mit akar, valamint az is, hogy van már gyűrűje például. Ilyen téren pedig oda nézne FA-n, ahol pénzt lát. Ha ez a Browns, hát van az a pénz...

Mint ahogy Julius Thomas top FA-ként ránézett egy Jaguarsra, vagy ahogy Malik Jackson tette ugyanezt. Persze a Browns így is jól járt, de ha csak azt nézzük, hogy manapság ezek a kifejezetten pénzre utazó playák mennyire szoktak beválni az új csapatukban... Az arány elég kicsi. Már az is elég meglepő, hogy például Norman egyelőre komolyan veszi a játékot Washingtonban.
Stez
Malik Jackson abban az alul teljesítő Jags defense-ben is az egyik legjobb 4-3-as DL a pff szerint a ligában. Julius Thomas-ra igaz lehet ami írsz - neki gyűrűje sincs, és nem is nagyon tudja hozni a korábbi önmagát -, de szerintem az utóbbi időben már nem levezetni írtak alá a Jags-hez a játékosok. Van ott talent bőven, csak edző kéne nekik.

Plusz, az elit játékosok azért nem 27 éves korukban szoktak elkezdeni "levezetni", hanem 30 fölött. Mondj egy olyan - fiatal, első nagy szerződését kapó - játékost az utóbbi időből, aki megkapta a nagy zsét, és nem teljesített rendesen az új csapatában? Hirtelen 1 ilyen jut eszembe: Percy Harvin .... aki az akkori bajnokhoz igazolt 😀
peterk2005
Csak pár évre tekintek vissza, 30-35 milliós szerződéstől lefelé már nem nézem, de kapásból eszembe jut:

Albert Haynesworth, Nnamdi Asomugha, Mario Williams, Eric Wright, Cortland Finnegan, Mike Wallace, Paul Kruger, Jermon Bushrod, Jake Long, LaRon Landry, Jairus Byrd, Michael Johnson, Lamarr Houston, Arthur Jones, Ndamokung Suh, Julius Thomas.

És az általad említett Harvin, meg akad olyan, mint Sidney Rice vagy Laurent Robinson, akik súlyos sérülsek miatt kellett, hogy abbahagyják, de őket nem veszem ide.

Az jó, hogy Malik Jackson a PFF szerint mekkora király, csak éppenséggel a PFF-nél is akadnak jelentős szórás, a másik pedig, hogy 85-90 millióért nem olyannak kell lennie, mint most Jackson. Ennyi pénzért szét kell alázni a k*baszott ligát, mint Von Miller, Watt, Kuechly, Patrick Peterson, vagy épp Green és Julio, hogy csak elit elkapókat említsek, akik 15+ milliót kaptak. Ez már akkora pénz. SZERINTEM legalábbis.

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
Collins a Dallas ellen már játszik?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezzel nem értek egyet.
Erős a gyanú, hogy Collinsot a pénz érdekli, ezt mutatja az állítólagos szerződés,a mit akar, valamint az is, hogy van már gyűrűje például. Ilyen téren pedig oda nézne FA-n, ahol pénzt lát. Ha ez a Browns, hát van az a pénz...

Mint ahogy Julius Thomas top FA-ként ránézett egy Jaguarsra, vagy ahogy Malik Jackson tette ugyanezt. Persze a Browns így is jól járt, de ha csak azt nézzük, hogy manapság ezek a kifejezetten pénzre utazó playák mennyire szoktak beválni az új csapatukban... Az arány elég kicsi. Már az is elég meglepő, hogy például Norman egyelőre komolyan veszi a játékot Washingtonban.
Stez
Malik Jackson abban az alul teljesítő Jags defense-ben is az egyik legjobb 4-3-as DL a pff szerint a ligában. Julius Thomas-ra igaz lehet ami írsz - neki gyűrűje sincs, és nem is nagyon tudja hozni a korábbi önmagát -, de szerintem az utóbbi időben már nem levezetni írtak alá a Jags-hez a játékosok. Van ott talent bőven, csak edző kéne nekik.

Plusz, az elit játékosok azért nem 27 éves korukban szoktak elkezdeni "levezetni", hanem 30 fölött. Mondj egy olyan - fiatal, első nagy szerződését kapó - játékost az utóbbi időből, aki megkapta a nagy zsét, és nem teljesített rendesen az új csapatában? Hirtelen 1 ilyen jut eszembe: Percy Harvin .... aki az akkori bajnokhoz igazolt 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az elozo ket drafton 10 jatekost hoztatok az elso harom korben.

A kovetkezo drafton 2db elso koros, 2db masodik koros es 1db harmadik koros, de az is a legeleje.

3 ev alatt lesz 15 jatekosotok a top 100- bol.

Hogy latjatok, az idei es a tavalyi draft hogyan ertekelheto eddig?

 www.pro-football-reference.com/teams/cle/draft.htm
undisputedly
Tavaly:
Shelton egyértelműen fejlődött, a védelem egyik legjobbja
Erving nagyon képlékeny. Van, hogy elit blokkot nyom és mindenkit megtart, és van, hogy a csere csere DT seggre ülteti ... bár sajnos inkább utóbbi a gyakoribb :/
Orchard jó munkás ember, kár, hogy IR megnéztem volna idén mit mutat
Duke egyértelmű alapjátékos
Xavier Cooper, számomra elég halovány
Campbell csak azért kezdő mert nincs más, de cserének jó
Mayle... az meg ki?
Gaines sincs rosteren
Malcolm Johnson sincs már rosteren
Telferr jelenlegi 2. TE de sanszos, hogy ő se marad jövőre
Pullard és és Ifo sincs már itt.

Ebből a classból Shelton és Duke akik egyértelműen hasznos tagjai a csapatnak,Orchard még csatlakozhat hozzájuk, Erving pedig sajnos inkább egy újabb bust.

Idei:
Coleman 2 meccs alatt bebizonyította,hogy kurva jó. Végre játszhat megint
Ogbah meccsről meccsre jobb. Zsinórban 3. meccse volt sackje
Nassib szintén alapember, high motorral
Coleman eddig még nem nagyon kapott lehetőséget ha igen akkor is Carlos Dunlap ellen kellett volna helyt állnia 😀 nem egy hálás feladat
Kessler jó. Pontos, tud haladni az O-val de, hogy 20 yardnál tovább dobjon olyan az életbe nem lesz. Backup Qb-nek viszont marha jó lesz
Louis forma forma. A dropjai aggasztóak. Greg Little hagyatéka (?)
Kindred-en nagyon látszik, hogy rookie, hatalmas bakijai vannak néha, de 1-2 PD nála is befigyel
Devalve folyton sérült de pont most a Jets ellen volt egy 5 yardos elkapása 😀
Payton rejtély, nem igen van pályán
Drangoról jó hírek jöttek, meg amikor a pályán van se rossz.
Higgins egyenlő Payton
Caldwell fogalmam sincs
Scooby PS-ben csücsül

Azelső 3 pick nagyon ül. Kessler is teljesen korrekt, a többieknek meg hagyjunk időt.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Ami miatt szerintem megéri még ez a trade a Brownsnak a kockázatok ellenére is. Ilyen minőségi játékost az FA piacról nagyon nehezen tudna hozni a Browns.
Annak idején amikor a 0-16os Lionst kezdték újraépíteni Schwartz sem a premier játékosokból válogatott (bár Vanden Bosch nem volt rossz név), hanem inkább a közép/alsó kategóriából jöttek az újak.
Collins elit játékos, normális esetben rá sem nézett volna a Browns ajánlatára.

(ezzel nem azt aqkartam mondani, hogy a Browns szar vagy 0-16-os lesz mielőtt bárki is támadásnak venné)
Bazzani
Ezzel nem értek egyet.
Erős a gyanú, hogy Collinsot a pénz érdekli, ezt mutatja az állítólagos szerződés,a mit akar, valamint az is, hogy van már gyűrűje például. Ilyen téren pedig oda nézne FA-n, ahol pénzt lát. Ha ez a Browns, hát van az a pénz...

Mint ahogy Julius Thomas top FA-ként ránézett egy Jaguarsra, vagy ahogy Malik Jackson tette ugyanezt. Persze a Browns így is jól járt, de ha csak azt nézzük, hogy manapság ezek a kifejezetten pénzre utazó playák mennyire szoktak beválni az új csapatukban... Az arány elég kicsi. Már az is elég meglepő, hogy például Norman egyelőre komolyan veszi a játékot Washingtonban.
Stez
Azért Floridát és Ohiot egy kalap alá venni erős.
Mindazonáltal én is úgy gondolom, hogy Collins megtartása nem lehetetlen, sőt.
Illetve Hue személye miatt úgy gondolom, hogy az O-ba el lehet csábítani nagyobb nevű FA-kat is. A D-nél már nem vagyok ilyen magabiztos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ami miatt szerintem megéri még ez a trade a Brownsnak a kockázatok ellenére is. Ilyen minőségi játékost az FA piacról nagyon nehezen tudna hozni a Browns.
Annak idején amikor a 0-16os Lionst kezdték újraépíteni Schwartz sem a premier játékosokból válogatott (bár Vanden Bosch nem volt rossz név), hanem inkább a közép/alsó kategóriából jöttek az újak.
Collins elit játékos, normális esetben rá sem nézett volna a Browns ajánlatára.

(ezzel nem azt aqkartam mondani, hogy a Browns szar vagy 0-16-os lesz mielőtt bárki is támadásnak venné)
Bazzani
Ezzel nem értek egyet.
Erős a gyanú, hogy Collinsot a pénz érdekli, ezt mutatja az állítólagos szerződés,a mit akar, valamint az is, hogy van már gyűrűje például. Ilyen téren pedig oda nézne FA-n, ahol pénzt lát. Ha ez a Browns, hát van az a pénz...

Mint ahogy Julius Thomas top FA-ként ránézett egy Jaguarsra, vagy ahogy Malik Jackson tette ugyanezt. Persze a Browns így is jól járt, de ha csak azt nézzük, hogy manapság ezek a kifejezetten pénzre utazó playák mennyire szoktak beválni az új csapatukban... Az arány elég kicsi. Már az is elég meglepő, hogy például Norman egyelőre komolyan veszi a játékot Washingtonban.

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az elozo ket drafton 10 jatekost hoztatok az elso harom korben.

A kovetkezo drafton 2db elso koros, 2db masodik koros es 1db harmadik koros, de az is a legeleje.

3 ev alatt lesz 15 jatekosotok a top 100- bol.

Hogy latjatok, az idei es a tavalyi draft hogyan ertekelheto eddig?

 www.pro-football-reference.com/teams/cle/draft.htm

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ami miatt szerintem megéri még ez a trade a Brownsnak a kockázatok ellenére is. Ilyen minőségi játékost az FA piacról nagyon nehezen tudna hozni a Browns.
Annak idején amikor a 0-16os Lionst kezdték újraépíteni Schwartz sem a premier játékosokból válogatott (bár Vanden Bosch nem volt rossz név), hanem inkább a közép/alsó kategóriából jöttek az újak.
Collins elit játékos, normális esetben rá sem nézett volna a Browns ajánlatára.

(ezzel nem azt aqkartam mondani, hogy a Browns szar vagy 0-16-os lesz mielőtt bárki is támadásnak venné)

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
És vajon ki szorul ki a kezdőből Collins miatt?
Stez
A sarki hentes.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És vajon ki szorul ki a kezdőből Collins miatt?

Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
valamiről lemaradtam, vagy adtatok egy 3. kört egy olyan játékosért, akinek szezon végén lejár a szerződése? Persze a maradék 8 meccsen nagyon fontos lesz Collins jelenléte.

Mondjuk szóban lehet megegyeztetek a hosszabbításról, de ha onnan pont a pénz miatt jön el, akkor meg a moneyballba nem tudom, hogy hogyan illik...

Black_Adder
Közelítsd más irányból:
1. Lehet tagelni a szezon végén
2. Van cap space szarásig nyugodtan túl lehet fizetni akár egy orrnehéz szerződéssel
3. Collinsnak már van gyűrűje, ő nyugodtan mehet a pénzre, azt meg itt megkaphatja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
valamiről lemaradtam, vagy adtatok egy 3. kört egy olyan játékosért, akinek szezon végén lejár a szerződése? Persze a maradék 8 meccsen nagyon fontos lesz Collins jelenléte.Black_Adder
Ha Collins továbbáll, akkor olyan szerződést fog neki adni valaki, hogy valószínűleg vissza is jön (majdnem) az a pick Clevelandbe. Szóval tényleg (majdnem) ingyért jött.

Tradelni tudtok de normális QB-t találni....
Csak ironizálok a sokktól
ThundersNFL
Garoppoloért még bepróbálkozhatnak 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Amugy lehet en lattam rosszul de Kessler nem volt olyan veszes.
Ti hogyan lattatok?
Adirotor
Őszintén szólva nem láttam eget verő különbséget McCown és Kessler között, de ha választani kellene, én Kesslert kezdetném. Bátrabban fut, jobban tetszenek a passzai, csak nehogy beleessen az újonc hibába, hogy elbízza magát és beleszalad egy interception fesztiválba.
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Közben pedig azt pletykálják, hogy maximum mi lehetünk Joe Thomas egyetlen kérője, ez esetben 99% h marad nálatok


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
The Cleveland Browns got some huge news on Monday after their big Jamie Collins trade, learning that Corey Coleman and Cody Kessler are healthy…

The Cleveland Browns have to be the happiest 0-8 team in league history today, as they traded for Jamie Collins on Monday and hours later, found out they were getting back rookies Corey Coleman and Cody Kessler from injury.


#Browns coach Hue Jackson says WR Corey Coleman (hand) and QB Cody Kessler (concussion) are cleared.

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
valamiről lemaradtam, vagy adtatok egy 3. kört egy olyan játékosért, akinek szezon végén lejár a szerződése? Persze a maradék 8 meccsen nagyon fontos lesz Collins jelenléte.

Mondjuk szóban lehet megegyeztetek a hosszabbításról, de ha onnan pont a pénz miatt jön el, akkor meg a moneyballba nem tudom, hogy hogyan illik...

Hue egyetlen jó tulajdonsága, hogy pofátlanul húzza le a trade partnereket.
Amadeus91
ja, mint anno a Bengalst Palmerrel...
Black_Adder
Szerintem csak tesznek Belichicknek egy szívességet.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Pár szösszenet a hivatalos Browns oldal hozzászólásairól a tradeval kapcsolatban.
"My condolences to Jamie Collins and his entire family. Please keep them in your thoughts during this difficult time."
"Welcome to the Gpodawund, Jamie Collins!!"
😀😀

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
valamiről lemaradtam, vagy adtatok egy 3. kört egy olyan játékosért, akinek szezon végén lejár a szerződése? Persze a maradék 8 meccsen nagyon fontos lesz Collins jelenléte.

Mondjuk szóban lehet megegyeztetek a hosszabbításról, de ha onnan pont a pénz miatt jön el, akkor meg a moneyballba nem tudom, hogy hogyan illik...
Black_Adder
Ha collins mégis elmegy az egy 3. körös komp pick
szoval igazabol mindegy 😀
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
valamiről lemaradtam, vagy adtatok egy 3. kört egy olyan játékosért, akinek szezon végén lejár a szerződése? Persze a maradék 8 meccsen nagyon fontos lesz Collins jelenléte.

Mondjuk szóban lehet megegyeztetek a hosszabbításról, de ha onnan pont a pénz miatt jön el, akkor meg a moneyballba nem tudom, hogy hogyan illik...

Hue egyetlen jó tulajdonsága, hogy pofátlanul húzza le a trade partnereket.
Amadeus91
ja, mint anno a Bengalst Palmerrel...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Tradelni tudtok de normális QB-t találni....
Csak ironizálok a sokktól
ThundersNFL
Idén (is) itt a lehetőség, csak megint olyan so-so az összes QB.
Ha nem lenne Hoyer sérült akkor azt mondanám, hogy Cutler megjön még ma estig. Vicces volna idetradelni a MNF előtt. (:
Bazzani
Kb minden évben ez van, volt egy Manning, egy Luck, a többivel mindig volt valami. A maradék az edzőkön és a tulajon múlik, ne kelljen két évente új rendszert megtanulni... No tomorrow 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Mondjuk ez a csere alapból a jövőnek szólna ugyebár, hisz idénre már kb mindegy. Tegyük fel, hogy Collins hozzásegíti a jó játékával a Brownst 1-2 győzelemhez és ezzel bukják az 1/1et.
Az mennyire tesz jót a jövőnek?
Bazzani
játsszuk el ezt a 2013-as Jacksonville-es vitát megint LÉGYSZI
 bowl.one/forum/nfl-csapatforumok/jacksonville-jaguars?page=331

ha ez a jelenlegi Jax 5-6 meccset nyert, akkor legalább elmondhatnák, hogy megmozdult valami, nem lehet a végtelenségig egy kiugró szezonra tankolni (vagyis lehet, miért ne, lehet épp ez a taktika, a következő 5 idényben 1/1, az 5-6 győzelmes langyos víz úgyse kell senkinek, majd 2019-ben Super Bowl run)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tradelni tudtok de normális QB-t találni....
Csak ironizálok a sokktól
ThundersNFL
Idén (is) itt a lehetőség, csak megint olyan so-so az összes QB.
Ha nem lenne Hoyer sérült akkor azt mondanám, hogy Cutler megjön még ma estig. Vicces volna idetradelni a MNF előtt. (: