Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Thomast áruljuk... 2. köröst szeretnénk érte.
zsutu
Az nagyon kéne még... és még Crowellt a Vikingsba, és indulhatunk jövőre a középsulis ligába...
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Thomast áruljuk... 2. köröst szeretnénk érte.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Persze értem én, hogy fiatal a csapat és látom is az elképzelést. Úgy döntöttek nem draftolnak korán irányítót, nem is jött se Wentz se Goff, inkább középen elhozták Kesslert, biztos ami biztos. Előbb építenek egy autót, majd beültetnek egy sofőrt, nem pedig vesznek egy sofőrt és beültetik egy üres kasztniba. Szép és jó, és látjuk, hogy máshol működik. Amitől félek, az az, hogy nem lesz ideje erre Hue-nak :/ A 7-9 meg az 5-11 se volt jó 2 évnél többre. Én bízok benne, végre tényleg van HC-nk csak ismerem magunkat. És igen kicsit már a türelmetlenség is szól belőlem. Szép az ígéret földje meg a pozitív szezon, de francnak se hiányzik egy 0-16os év hozzá.

több mint 7 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
10 éve ugyan ez volt nálunk is.
meme
?
10 éve 8-8 volt a Bengals, előtte 11-5
Höri
Jogos..... Akkor mondom úgy, előtte 5-10 éve. A nagy pofonok után, mert volt belőle bőven, szerintem ebben egyetértünk. Ha adnak Hue mesternek 5 évet (nem szoktak) akkor meggyőződésem, hogy meghatározó csapat lehetnek. Marvin mestert is hagyták építkezni nálunk... ( Nem nézem a statot, de emlékeim szerint a 2. legrégebben van egy csapatnál Beli mester után). Bár most szerintem nem vagyunk jók, de még mindig lehetünk tényezők a csoportunkban. És mivel nagyon sajnálom ezt a gárdát, kívánom, hogy ide elérjenek ők is, mégha ez nekünk nem is jó 😀

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
10 éve ugyan ez volt nálunk is.
meme
?
10 éve 8-8 volt a Bengals, előtte 11-5

több mint 7 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Az igazán érthetetlen számoma, hogy 7 meccs után hogy lehet az, hogy pl Chudzinskival 3-4el álltunk (4-12 lett a vége) Pettinel 3-3 (7-9 lett a vége!!!) vagy mondjuk Shurmur első szezonjában szintén 3-3 volt a mérleg, míg Hue Jackson egy 0-7et tud felmutatni most...
Sérültek, fiatal a csapat blabla kezd az egész a könyökömön kijönni
Drip
Csak ez a csikó csapat harmadába kerűl mint a 4 győzelmét szállító sztárocskák. Arról nem beszélve, hogy bennük van a fejlődésre való készség. 1 éve ezt mondtam itt, ha hagyják Hue-t építkezni, 3-5 év és simán elérik azt, hogy ebben a dúrva erős csoportban sem lehet őket kézlegyintéssel leírni. 10 éve ugyan ez volt nálunk is. Bár idén nem fut a szekér, de nézd meg, még mindig mi vagyunk az elsőszámú kihívói a vasasnak. Tudom a szurker nehezen viseli ha valami szar, de innen van hova fejlődni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Ha Kessler nem is lesz franchise QB, eg megbízható backupnak tökéletes lesz... Mondjuk az más kérdés, hogy ilyen QB-t nem 3. kör végén szoktak húzni.
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Hihetetlen hogy megint QB sérülés, ilyen nincs már.
OL vicc kategória.
Secondary meg menjen inkább gyapotot szedni...
P@trik
Azon csodálkozok, hogy Kessler eddig bírta, kapott nagyon az eddigi meccsein.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Szerintem Jackson csinálja a dolgát, csak nem biztos, hogy fél szezon alatt teljesen át lehet építeni egy csődtömeget. Azt sem tudom, hogy érdemes -e, és nem egyszerűbb lerombolni a fenébe, és alapokról felhúzni újra.
TGA
Szerintem pontosan ez történik. Nem véletlenül nem törik magukat veterán QB-ért, nem hoztak drága embert, megnézik ebből a marék szarból ki használható - az marad jövőre - aki nem annak viszlát. Ha összehasonlítjuk a keret erejét és a mutatott játékot, még így is bőven felül teljesítenek, 2-3 W simán lehetne a zsákban. Aztán ha 0-16 lesz mi történik? Semmi, mennyivel volt jobb a sok 6-10, 5-9 és társai, ahol ellenben sehova nem vezetett az út. Sztem ha Jackson építkezhet tovább, igazolnak posztra jó játékosokat, a betankolt ezer draftpick felét jól használják fel, már jövőre kompeitív csapat lehet itt. Nyilván ezer vesztes szezon után szar ezt hallani, de sztem még mindig jobb, mint ami eddig ment.
gabokocka
Még megvan a screenshot a JW fogadásunkról!
Amadeus91
Csak ne töröld ki a jövő évi pozitív szezon alkalmával se 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Szerintem Jackson csinálja a dolgát, csak nem biztos, hogy fél szezon alatt teljesen át lehet építeni egy csődtömeget. Azt sem tudom, hogy érdemes -e, és nem egyszerűbb lerombolni a fenébe, és alapokról felhúzni újra.
TGA
Szerintem pontosan ez történik. Nem véletlenül nem törik magukat veterán QB-ért, nem hoztak drága embert, megnézik ebből a marék szarból ki használható - az marad jövőre - aki nem annak viszlát. Ha összehasonlítjuk a keret erejét és a mutatott játékot, még így is bőven felül teljesítenek, 2-3 W simán lehetne a zsákban. Aztán ha 0-16 lesz mi történik? Semmi, mennyivel volt jobb a sok 6-10, 5-9 és társai, ahol ellenben sehova nem vezetett az út. Sztem ha Jackson építkezhet tovább, igazolnak posztra jó játékosokat, a betankolt ezer draftpick felét jól használják fel, már jövőre kompeitív csapat lehet itt. Nyilván ezer vesztes szezon után szar ezt hallani, de sztem még mindig jobb, mint ami eddig ment.
gabokocka
Még megvan a screenshot a JW fogadásunkról!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Szerintem Jackson csinálja a dolgát, csak nem biztos, hogy fél szezon alatt teljesen át lehet építeni egy csődtömeget. Azt sem tudom, hogy érdemes -e, és nem egyszerűbb lerombolni a fenébe, és alapokról felhúzni újra.
TGA
Szerintem pontosan ez történik. Nem véletlenül nem törik magukat veterán QB-ért, nem hoztak drága embert, megnézik ebből a marék szarból ki használható - az marad jövőre - aki nem annak viszlát. Ha összehasonlítjuk a keret erejét és a mutatott játékot, még így is bőven felül teljesítenek, 2-3 W simán lehetne a zsákban. Aztán ha 0-16 lesz mi történik? Semmi, mennyivel volt jobb a sok 6-10, 5-9 és társai, ahol ellenben sehova nem vezetett az út. Sztem ha Jackson építkezhet tovább, igazolnak posztra jó játékosokat, a betankolt ezer draftpick felét jól használják fel, már jövőre kompeitív csapat lehet itt. Nyilván ezer vesztes szezon után szar ezt hallani, de sztem még mindig jobb, mint ami eddig ment.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Az igazán érthetetlen számoma, hogy 7 meccs után hogy lehet az, hogy pl Chudzinskival 3-4el álltunk (4-12 lett a vége) Pettinel 3-3 (7-9 lett a vége!!!) vagy mondjuk Shurmur első szezonjában szintén 3-3 volt a mérleg, míg Hue Jackson egy 0-7et tud felmutatni most...
Sérültek, fiatal a csapat blabla kezd az egész a könyökömön kijönni
Drip
Ennyit tud a csapat- rettenetesen tudományosan.
OK 0-16 lesz mondjuk, mit cserélsz ki?
Játékos generációkat cseréltek már ki!
Irányító... jesszusom hány srác karrierje ment le a wc-n!
Edzői kar-> évente, két évente új van!
FO pár évente változik!
Tulajdonost is váltottatok!
A filozófia és tradíció ugye tudjuk, hogy humbug, mellébeszélés, távolba révedés (azt hiszem ez a szép szó)

Mit lehet még kicserélni? Csoportellenfeleket! Az adott.
Tudományosan tehát a csoportellenfelekben van a hiba.

Szerintem Jackson csinálja a dolgát, csak nem biztos, hogy fél szezon alatt teljesen át lehet építeni egy csődtömeget. Azt sem tudom, hogy érdemes -e, és nem egyszerűbb lerombolni a fenébe, és alapokról felhúzni újra.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Az igazán érthetetlen számoma, hogy 7 meccs után hogy lehet az, hogy pl Chudzinskival 3-4el álltunk (4-12 lett a vége) Pettinel 3-3 (7-9 lett a vége!!!) vagy mondjuk Shurmur első szezonjában szintén 3-3 volt a mérleg, míg Hue Jackson egy 0-7et tud felmutatni most...
Sérültek, fiatal a csapat blabla kezd az egész a könyökömön kijönni
Drip
Mit mondtam anno? Hue is max 2 év.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az igazán érthetetlen számoma, hogy 7 meccs után hogy lehet az, hogy pl Chudzinskival 3-4el álltunk (4-12 lett a vége) Pettinel 3-3 (7-9 lett a vége!!!) vagy mondjuk Shurmur első szezonjában szintén 3-3 volt a mérleg, míg Hue Jackson egy 0-7et tud felmutatni most...
Sérültek, fiatal a csapat blabla kezd az egész a könyökömön kijönni

több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
jövő héten szintén a sok problémával küzdő Jets jön, és ha Pickspatrick játszik akkor el lehet őket kapni
Heisman Trophy
Kérdés Brownsnál ki lesz a QB addig. :/
Beki
trade-lnek edelmanért

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
jövő héten szintén a sok problémával küzdő Jets jön, és ha Pickspatrick játszik akkor el lehet őket kapni
Heisman Trophy
Kérdés Brownsnál ki lesz a QB addig. :/
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
jövő héten szintén a sok problémával küzdő Jets jön, és ha Pickspatrick játszik akkor el lehet őket kapni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hihetetlen hogy megint QB sérülés, ilyen nincs már.
OL vicc kategória.
Secondary meg menjen inkább gyapotot szedni...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ogbah is túl van az első sack-en, eddig mik a benyomások róla? (Hét közben olvastam egy pff rookie team cikket amiben pl benne volt).
alatriste
Őszintén szólva az eddigi meccseken nem nagyon vetette magát észre, én többet vártam tőle.
Bad 31
Shelton mellett, ő van a legtöbbet duplázva ha jól emlékszek. Legalábbis a Titans ellen biztos így volt
Drip
5tackle, 2 sack
Csak meg kellett látni, hogy 1-2 drukkere nincs teljesen megelégedve vele.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 twitter.com/AdamSchefter/status/790211179842895872

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Egyelőre egy-két QB név van a köztudatban, de majd beindulnak a marketing gépezetek és meglátjuk kikért fogunk véres közelharcot folytatni.
Csiriba
Deshone Kizer és Deshaun Watson, de surranó pályán majd jön Mitch Trubisky, de végül úgyis Myles Garretet választjuk ... asszem ez elég Browns draft scenario 😀
Drip
Hátrébb az agarakkal! Már új szelek fújnak, új rezsim, új head office, új scouting team, még az új is új nálunk. Hiszem, hogy jól fogunk választani.
Csiriba
Garrett jó választás lesz 😛
( | természetesen QB draftot akarnék én is | )
Drip
csak bedobtam a kérdést és máris van négy "bombabiztos" első körös jelöltünk 😀
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egyelőre egy-két QB név van a köztudatban, de majd beindulnak a marketing gépezetek és meglátjuk kikért fogunk véres közelharcot folytatni.
Csiriba
Deshone Kizer és Deshaun Watson, de surranó pályán majd jön Mitch Trubisky, de végül úgyis Myles Garretet választjuk ... asszem ez elég Browns draft scenario 😀
Drip
Hátrébb az agarakkal! Már új szelek fújnak, új rezsim, új head office, új scouting team, még az új is új nálunk. Hiszem, hogy jól fogunk választani.
Csiriba
Garrett jó választás lesz 😛
( | természetesen QB draftot akarnék én is | )

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Egyelőre egy-két QB név van a köztudatban, de majd beindulnak a marketing gépezetek és meglátjuk kikért fogunk véres közelharcot folytatni.
Csiriba
Deshone Kizer és Deshaun Watson, de surranó pályán majd jön Mitch Trubisky, de végül úgyis Myles Garretet választjuk ... asszem ez elég Browns draft scenario 😀
Drip
Hátrébb az agarakkal! Már új szelek fújnak, új rezsim, új head office, új scouting team, még az új is új nálunk. Hiszem, hogy jól fogunk választani.
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782


Via NFL Memes
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egyelőre egy-két QB név van a köztudatban, de majd beindulnak a marketing gépezetek és meglátjuk kikért fogunk véres közelharcot folytatni.
Csiriba
Deshone Kizer és Deshaun Watson, de surranó pályán majd jön Mitch Trubisky, de végül úgyis Myles Garretet választjuk ... asszem ez elég Browns draft scenario 😀