Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Hivatalosan Coleman out, McCown remélem kezd, Haden játéka kérdéses, Nassib, Drango, Erwing, és Joe Thomas fullosak, sztem kezd mindenki. A Jetsnél 3 OL is kérdéses, valamint Wilkerson a DL-ből. Kedves BUSTer Skrine barátom (ez irónia) is kérdéses, pedig remélem játszik és rajta megy el a meccs.
Csiriba
Skrine off, Morris kezd majd a helyen.
Beki
picsába, az ellenfél meg egyre csak erősödik... 😀
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hivatalosan Coleman out, McCown remélem kezd, Haden játéka kérdéses, Nassib, Drango, Erwing, és Joe Thomas fullosak, sztem kezd mindenki. A Jetsnél 3 OL is kérdéses, valamint Wilkerson a DL-ből. Kedves BUSTer Skrine barátom (ez irónia) is kérdéses, pedig remélem játszik és rajta megy el a meccs.
Csiriba
Skrine off, Morris kezd majd a helyen.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Hivatalosan Coleman out, McCown remélem kezd, Haden játéka kérdéses, Nassib, Drango, Erwing, és Joe Thomas fullosak, sztem kezd mindenki. A Jetsnél 3 OL is kérdéses, valamint Wilkerson a DL-ből. Kedves BUSTer Skrine barátom (ez irónia) is kérdéses, pedig remélem játszik és rajta megy el a meccs.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
McCown full edzést tolt, Haden és Coleman(!) pedig limitáltan 😊
Drip
...és az NFL sötét alagútjában felcsillant az első reménysugár az első győzelemre.... Tudom, a lepényhal meg utoljára.
Csiriba
Az egyetlen nyerhető meccs ami a schedule-ról maradt
Drip
Hát Coleman dobott volna pluszban azért az esélyeiteken, de McCown és Haden változtat azért a képen bőven.
Beki
Ettől függetlenül nem hiszem hogy mi lennénk az esélyesek a bukiknál 😀
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
McCown full edzést tolt, Haden és Coleman(!) pedig limitáltan 😊
Drip
...és az NFL sötét alagútjában felcsillant az első reménysugár az első győzelemre.... Tudom, a lepényhal meg utoljára.
Csiriba
Az egyetlen nyerhető meccs ami a schedule-ról maradt
Drip
Hát Coleman dobott volna pluszban azért az esélyeiteken, de McCown és Haden változtat azért a képen bőven.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha most túladtok rajta, idei (2017 május) (+akár későbbi)picket kapnátok érte, ha találtok elkeseredett partnert, akár jobbat is, mint jövőre kaphatnátok. Oké, van csomó picketek a draftra, de draft után nem trade-elném el, mert akkor már csak másik játékost/játékosokat kapnátok érte (vagy 2018as picket, ami meg ok, hogy moneyball, de nem feltétlen éri meg az egyik legjobb játékos beáldozását sztem).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
A vicces az, hogy mindenhol Joe Thomast jósolják tradere meg Hadent. Mindkettőjükért második körös picket tartanak valószínűnek... Szerintem elég bolond lenne az aki a mi helyzetünkben bármelyiket is elcserélné egy második körösért. Thomas már nem fiatal, viszont "jó állapot"ban van, Haden meg úgy kell(ene) mint egy falat kenyér. A jövő év előtt egyiket sem cserélném el, viszont egy jó draft után jövő ilyenkor bizony lehetségesnek tartanék egy-két cserét. Vagy akár az off seasonben is a draft után.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
McCown full edzést tolt, Haden és Coleman(!) pedig limitáltan 😊
Drip
...és az NFL sötét alagútjában felcsillant az első reménysugár az első győzelemre.... Tudom, a lepényhal meg utoljára.
Csiriba
Az egyetlen nyerhető meccs ami a schedule-ról maradt

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
McCown full edzést tolt, Haden és Coleman(!) pedig limitáltan 😊
Drip
...és az NFL sötét alagútjában felcsillant az első reménysugár az első győzelemre.... Tudom, a lepényhal meg utoljára.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
McCown full edzést tolt, Haden és Coleman(!) pedig limitáltan 😊

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Nem 0-16, valamelyik csapat biztos elbalfaszkodja úgyis a meccset hogy egy WR a legjobb QB nálatok, és ő sem ott játszik
Heisman Trophy
Ezen már túl vagyunk, megmondta Hue, hogy sokkal többet tud tenni a csapatért, ha WR. Ugyanis WR-ként nem ütik agyon...
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 831 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem 0-16, valamelyik csapat biztos elbalfaszkodja úgyis a meccset hogy egy WR a legjobb QB nálatok, és ő sem ott játszik

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Durva, hogy Callahan a backup QB. A srác rookie és miután kitette 53ból a Packers elvite a Saints, aztán ott is csak eddig maradt meg.
Előszezonban amúgy jó tolta.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Amitől félek, az az, hogy nem lesz ideje erre Hue-nak :/ A 7-9 meg az 5-11 se volt jó 2 évnél többre. Én bízok benne, végre tényleg van HC-nk csak ismerem magunkat. És igen kicsit már a türelmetlenség is szól belőlem. Szép az ígéret földje meg a pozitív szezon, de francnak se hiányzik egy 0-16os év hozzá.
Drip
Azok az edzők és front office azt ígérgették a tulajnak, hogy újjáépítenek és hozzák a győzelmeket is, ugyanabban az idényben. Nos vagy a tulaj volt hiszékeny, vagy ők voltak meggyőzőek akkor, az már mindegy most, de szerintem a tulaj is tanult a dologból és még egy 0-16os év után is fogja engedni Hue-t és moneyballt (őt ne feledjük!!!) építkezni.

Ha Hogan túlél három meccset, akkor már el van intézve, hogy Hulk Hogan eljön egy meccsre és hivatalosan is a fiává fogadja. Ha kihúzza a szezon végéig, Chuck Norris elismeri, hogy ő az anyja.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 831 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Én lehetek a QB-tek? Rövid időre szóló szerződéssel, mert ha sackel az egyik védő akk kb meghalok

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Ha minden igaz, Ti tartjátok most is a rekordot 4 kezdővel 2008-ból, Anderson, Quinn, Dorsey, Gradkowski.
somoskovig
annyi Houstonban is volt tavaly. Hoyer, Mallett, Yates, Weeden
Höri
Sőt a 2003-as Broncosnak is: Jake Plummer, Danny Kannell, Steve Beuerlein, Jarious Jackson
No meg a 2001-es Cowboysnak: Quincy Carter, Anthony Wright, Ryan Leaf, Clint Stoerner
Jah a 2004-es Bearst se feledjük: Chad Hutchinson, Craig Krenzel, Jonathan Quinn, Rex Grossman
2007 Panthers: Jake Delhomme, Matt Moore, Vinny Testaverde, David Carr
2012 Cardinals: Kevin Kolb, John Skelton, Ryan Lindley, Brian Hoyer
2007 49ers: Alex Smith, Shaun Hill, Trent Dilfer, Chris Weinke
2005 49ers: Alex Smith, Tim Rattay, Ken Dorsey, Cody Pickett
2002 Rams: Marc Bulger, Kurt Warner, Jamie Martin, Scott Covington

Csak 1999-ig ment vissza a kimutatás, amiből puskáztam.
empty taxi
azt hittem ez megy fejből 😉
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Hogen a következő áldozat...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Ha minden igaz, Ti tartjátok most is a rekordot 4 kezdővel 2008-ból, Anderson, Quinn, Dorsey, Gradkowski.
somoskovig
annyi Houstonban is volt tavaly. Hoyer, Mallett, Yates, Weeden
Höri
Sőt a 2003-as Broncosnak is: Jake Plummer, Danny Kannell, Steve Beuerlein, Jarious Jackson
No meg a 2001-es Cowboysnak: Quincy Carter, Anthony Wright, Ryan Leaf, Clint Stoerner
Jah a 2004-es Bearst se feledjük: Chad Hutchinson, Craig Krenzel, Jonathan Quinn, Rex Grossman
2007 Panthers: Jake Delhomme, Matt Moore, Vinny Testaverde, David Carr
2012 Cardinals: Kevin Kolb, John Skelton, Ryan Lindley, Brian Hoyer
2007 49ers: Alex Smith, Shaun Hill, Trent Dilfer, Chris Weinke
2005 49ers: Alex Smith, Tim Rattay, Ken Dorsey, Cody Pickett
2002 Rams: Marc Bulger, Kurt Warner, Jamie Martin, Scott Covington

Csak 1999-ig ment vissza a kimutatás, amiből puskáztam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha minden igaz, Ti tartjátok most is a rekordot 4 kezdővel 2008-ból, Anderson, Quinn, Dorsey, Gradkowski.
somoskovig
annyi Houstonban is volt tavaly. Hoyer, Mallett, Yates, Weeden

több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ha minden igaz, Ti tartjátok most is a rekordot 4 kezdővel 2008-ból, Anderson, Quinn, Dorsey, Gradkowski.
somoskovig
Na hát akkor menni fog 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Ha minden igaz, Ti tartjátok most is a rekordot 4 kezdővel 2008-ból, Anderson, Quinn, Dorsey, Gradkowski.

több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Azon gondolkoztam, hogy van olyan NFL rekord, hogy egy csapatnál egy szezonon belül hány QB irányított? Ezt lehet megdöntjük idén nem? 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Thomast áruljuk... 2. köröst szeretnénk érte.
zsutu
Hue Jackson: Browns are not trading Joe Thomas
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000727365/article/hue-jackson-browns-are-not-trading-joe-thomas
ozibozi
Egyértelmű. 😊

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Thomast áruljuk... 2. köröst szeretnénk érte.
zsutu
Hue Jackson: Browns are not trading Joe Thomas
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/eytyvlhaybszi3seas7c
Hue Jackson: Browns are not trading Joe Thomas
Cleveland Browns coach Hue Jackson put the rumors to rest on the team trading left tackle Joe Thomas before the deadline.
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
The Cleveland Browns have claimed QB Joe Callahan via waivers from New Orleans and OL Gabe Ikard via waivers from Buffalo. To make room on the roster, the team waived DB Darius Hillary and FB Malcolm Johnson.