Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Ha egészséges tud maradni Joe és a 4 lisztes zsák mögött akkor kezdjen végig a szezonban, nem kell visszatenni McCownt. Egy jó backup mindenképp lehet belőle (ami a mi esetünkben különösen fontos), a végén pedig ki tudja.
Joey Tribbiani
Joe és a lisztes zsákokkal egyet értek, de pont ezért kellene visszatenni McCownt, és még később RG3at is. Ha McCown meghal, meghal. RG3 szinte nyomorékan érkezett (költői túlzás!!!) és most is akként funkcionál, viszont találtunk egy egyelőre erős közepes, fiatal irányítót, akit teljesen felesleges lenne lemészároltatni a futball vasárnapi (csütörtöki) vágóhídján. Inkább tanítsa Hue, képezze a tréningeken és jövőre hozunk mögé egy hátsó körös talentumnak mondott qb-t, és hadd vezesse diadalra a kis Barnáinkat.
Csiriba
Nem hiszem, h. Kessler a padon ülve "meg tudná akadályozni" az első körös QB-draftot jövőre. Erre amúgy sincs sok esély (és őszintén szólva hülyék is lennénk kihagyni egy ilyen lehetőséget), nagyon jól kell játszania, h. mást válasszunk az első pickkel.
Joey Tribbiani
Most fejből nem tudom mennyi és milyen pickjeink lesznek jövőre az első körben, de ha nem QB pick lesz az első, mert pl a falat sem ártana egy-két minőségi pickből újraépíteni, az érdekes lesz. Egyelőre egy-két QB név van a köztudatban, de majd beindulnak a marketing gépezetek és meglátjuk kikért fogunk véres közelharcot folytatni.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Ha egészséges tud maradni Joe és a 4 lisztes zsák mögött akkor kezdjen végig a szezonban, nem kell visszatenni McCownt. Egy jó backup mindenképp lehet belőle (ami a mi esetünkben különösen fontos), a végén pedig ki tudja.
Joey Tribbiani
Joe és a lisztes zsákokkal egyet értek, de pont ezért kellene visszatenni McCownt, és még később RG3at is. Ha McCown meghal, meghal. RG3 szinte nyomorékan érkezett (költői túlzás!!!) és most is akként funkcionál, viszont találtunk egy egyelőre erős közepes, fiatal irányítót, akit teljesen felesleges lenne lemészároltatni a futball vasárnapi (csütörtöki) vágóhídján. Inkább tanítsa Hue, képezze a tréningeken és jövőre hozunk mögé egy hátsó körös talentumnak mondott qb-t, és hadd vezesse diadalra a kis Barnáinkat.
Csiriba
Nem hiszem, h. Kessler a padon ülve "meg tudná akadályozni" az első körös QB-draftot jövőre. Erre amúgy sincs sok esély (és őszintén szólva hülyék is lennénk kihagyni egy ilyen lehetőséget), nagyon jól kell játszania, h. mást válasszunk az első pickkel.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Dov Kleiman ‏@NFL_DovKIeiman 2 ó2 órával ezelőtt

After placing CB Sam Shields on IR, I am now being told that the #Packers are sending S/CB Micah Hyde and a 6th to #Cleveland for Joe Haden.

GB topicbol
Bár elég valószínűtlen az egész
Drip
Egy GB insidertől sem láttam a hírt, nem hiszem hogy lenne realitása.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Dov Kleiman ‏@NFL_DovKIeiman 2 ó2 órával ezelőtt

After placing CB Sam Shields on IR, I am now being told that the #Packers are sending S/CB Micah Hyde and a 6th to #Cleveland for Joe Haden.

GB topicbol
Bár elég valószínűtlen az egész
Drip
A haraszt nem zörög...


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Dov Kleiman ‏@NFL_DovKIeiman 2 ó2 órával ezelőtt

After placing CB Sam Shields on IR, I am now being told that the #Packers are sending S/CB Micah Hyde and a 6th to #Cleveland for Joe Haden.

GB topicbol
Bár elég valószínűtlen az egész

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Ha egészséges tud maradni Joe és a 4 lisztes zsák mögött akkor kezdjen végig a szezonban, nem kell visszatenni McCownt. Egy jó backup mindenképp lehet belőle (ami a mi esetünkben különösen fontos), a végén pedig ki tudja.
Joey Tribbiani
Joe és a lisztes zsákokkal egyet értek, de pont ezért kellene visszatenni McCownt, és még később RG3at is. Ha McCown meghal, meghal. RG3 szinte nyomorékan érkezett (költői túlzás!!!) és most is akként funkcionál, viszont találtunk egy egyelőre erős közepes, fiatal irányítót, akit teljesen felesleges lenne lemészároltatni a futball vasárnapi (csütörtöki) vágóhídján. Inkább tanítsa Hue, képezze a tréningeken és jövőre hozunk mögé egy hátsó körös talentumnak mondott qb-t, és hadd vezesse diadalra a kis Barnáinkat.

Látható volt, hogy a meccs elején a labdáiban nem annyira volt erő és a meccs végén csúnyán beleszaladt vagy belé szaladtak, amit még biztos érez. Jó lenne végre ha nem a QB kérdés miatt már mehetne rögtön a kukába az idény. Ja, várjunk csak.... ( 😀)
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahhoz képest, hogy arról volt szó milyen gyenge lesz ez a QB class, eddig egész jól néz ki. Persze még sok idő van, de az indulása jó a társaságnak.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Keveset beszélünk róla, de Cody azért eddig vaskos meglepetés, pozitív irányba. Nincs sok meccs a háta mögött, de a többi rookieval összevetve abszolút korrekt számokat hoz. És ebben az esetben a számok nem hazudnak, tényleg jól játszik, főleg ha figyelembe vesszük milyen fal van előtte és kiknek kell dobálnia (Pryort leszámítva).

Paxton Lynch:
37-59 62.7% 393 Yards 6.7 YPA 2 TD 1 INT 86.3 Rating 29.5 Att/G

Cody Kessler:
80-122 65.6% 865 Yards 7.1 YPA 4 TD 1 INT 93.8 Rating 30.5 Att/G

Carson Wentz:
102-157 65.0% 1,186 Yards 7.6 YPA 7 TD 1 INT 99.9 Rating 31.4 Att/G

Dak Prescott:
125-182 68.7% 1,486 Yards 8.2 YPA 7 TD 1 INT 103.9 Rating 30.3 Att/G

Nem volt eddig igazán gyenge meccse, vigyáz a labdára és ami különösen impresszív, az a 3rd down stat és ahogy nyomás alatt teljesít. Az első három meccsen az előbbi 20/25 volt, 106.5-es QB rétinggel. A Titans ellen gyengébben ment, de rengeteg 3rd&long volt + Crowell és Duke sem igazán lendültek bele. Cserébe:
When he was under pressure, his passer rating was 99.5, and it was 124.7 when he was blitzedPFF
Ha egészséges tud maradni Joe és a 4 lisztes zsák mögött akkor kezdjen végig a szezonban, nem kell visszatenni McCownt. Egy jó backup mindenképp lehet belőle (ami a mi esetünkben különösen fontos), a végén pedig ki tudja.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Gipson IR, no fkin comment anymore. Nem egy szupersztár, de láttuk Kindred milyen erős teljesítményt tett le az asztalra a helyén, alakul ez a 0-16.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Ogbah is túl van az első sack-en, eddig mik a benyomások róla? (Hét közben olvastam egy pff rookie team cikket amiben pl benne volt).
alatriste
Az előszezonban nagyon villogott, felfigyeltek rá a scoutok és már duplázzák is. Egyébként jól mozog, de néha eltűnik a mezőnyben, hogy a gurulós focis közhely szótárból vett fordulattal jellemezzem.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ogbah is túl van az első sack-en, eddig mik a benyomások róla? (Hét közben olvastam egy pff rookie team cikket amiben pl benne volt).
alatriste
Őszintén szólva az eddigi meccseken nem nagyon vetette magát észre, én többet vártam tőle.
Bad 31
Shelton mellett, ő van a legtöbbet duplázva ha jól emlékszek. Legalábbis a Titans ellen biztos így volt

több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ogbah is túl van az első sack-en, eddig mik a benyomások róla? (Hét közben olvastam egy pff rookie team cikket amiben pl benne volt).
alatriste
Őszintén szólva az eddigi meccseken nem nagyon vetette magát észre, én többet vártam tőle.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ogbah is túl van az első sack-en, eddig mik a benyomások róla? (Hét közben olvastam egy pff rookie team cikket amiben pl benne volt).


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Meccs végét nem láttam.. szokásos Browns vereség?
zsutu
Szokásos, mire gondolsz? Hogy küzdött hajtott a csapat, és bár csak 2% esélye volt a győzelemre és végül majdnem összejött? Akkor igen. Szoros meccsen nagyot küzdöttünk, viszont hiányzott a játékosokból az a plusz ami eddig meg volt.
Közepe felé kicsit hite hagyottá vált a csapat, és sorra jöttek a 3-0-s O driveok, amiket rendkívül rossz mezőny pozícióból indítottunk és fejeztünk be. Mi kb átlag a saját 16osunkról kezdtünk, míg a Titans a saját 40séről... nem mindegy. Nagyon sok drop volt a WR részéről, kivéve Pryort aki egy állat. Ugyan voltak dropjai, de a TD-ivel mindenképp kiemelkedett a csapatból.
A defense részéről hiányzott a szokásos keménység, ugyanakkor viszont a futójátékukat szinte teljesen lenulláztunk. Kár azért a td-ért, Cserébe szinte feladtuk a passz védekezésünket, amit Marika szépen kihasznált és Wright 140yardot kapott meg egy TD.-t. Az egyik szemünk sír, a másik üveg. Ami nagyon tetszett az Shelton sackje volt, úgy vágta földhöz Marist mint a rongybábut, gyönyörű volt az úszás mozdulat ahogy megverte a centert és bumm Maris már a földön is volt 10 yarddal hátrébb. Shelton egy állat. Nem mellesleg vezeti a csapat tackle statjait is.
Aztán voltak a szokásos offense false start hibák, legalább volt 5 belőle szóval szívattuk magunkat rendesen. Pasztor szemelyében van egy játékosunk aki holtversenyben ugyan de vezet egy nfl statisztikát, méghozzá a false start-ot. Na én nem ilyen lovat akartam édesanyám.

Szóval volt egy meccs ami nyerhető lett volna, de ez a csapat még nem képes ennyi ideig koncentrálni, élni a lehetőségeivel szóval elúszott a meccs. A titans hozta amit kellett, csináltak vagy 6 sacket, szegény Cody esett-kelt. Viszont élve, a saját lábán hagyta el a pályát. Nálunk már ez is nagy szám egy QB esetében.
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Meccs végét nem láttam.. szokásos Browns vereség?
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Browns declared CB Joe Haden, WR Corey Coleman, DE Xavier Cooper, TE Seth DeValve, QB Josh McCown, TE Randall Telfer and FB Dan Vitale inactive for Week 6 against the Titans.

Haden helyén Boddy-Calhoun kezd, Coopert full time Nassib váltja, a megcsavart OL pedig így fog kinézni: Joe - Bailey - Erving - Greco - Pasztor. Van még vissza bőven a szezonból, de a mai és a Jets elleni a két leginkább nyerhető meccs, jó lenne azért nem 0-16-tal zárni. Nagyon kemény a Titans OL, nem lesz egyszerű megzavarni Mariskát, a tavalyi sack-fesztivált (7-szer sikerült földre vinni) biztosan nem ismételjük meg. Pff, ha belegondolok, h. tavaly a Titans ellen Jancsi bohóc dobált és futkározott és azt hittük minden jó lesz vele...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Kíváncsi lennék egy kimutatásra az nflben kinek mennyi játékosa van IR-listán mert azt tuti torony magasan vezetjük.
Csiriba
itt csak 12, vannak rosszabbak.
Chicagoban és New Orleans-ban 13-13, Baltimore-ban 15, San Diegóban 19.

IR, PUP és NFI összeadva.
Höri
Ez kemény, részvétem a chargersnek... és még így is majdnem nyertek meccseket, ez még tragikusabb lehet. Sosem gondoltam, hogy lehet nálunk szerencsétlenebb csapat, de ha megnézzük a villámosokat, akkor rájuk is rá jár a rúd.
Csiriba
mondjuk nem mind1 ki megy IR-re, a backup ILB spec. teamer, v. a kezdő QB/LG/WR etc... Nem is a sérülések száma kirívó, hanem h. mennyi fontos játékos dől ki. Persze inkább most, mint amikor a PO-ért küzdünk majd 😊
Joey Tribbiani
Egyértelmű, de a Chargersnél is dőltek ki fontos emberek. Keenan Allen talán a legnagyobb név, de annyira nem ismerem őket.
Viszont az számomra is félelmetes, hogy mennyi kezdőnk dőlt ki, nem is tudtam, hogy a sérülés fertőző is lehet...
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Kíváncsi lennék egy kimutatásra az nflben kinek mennyi játékosa van IR-listán mert azt tuti torony magasan vezetjük.
Csiriba
itt csak 12, vannak rosszabbak.
Chicagoban és New Orleans-ban 13-13, Baltimore-ban 15, San Diegóban 19.

IR, PUP és NFI összeadva.
Höri
Ez kemény, részvétem a chargersnek... és még így is majdnem nyertek meccseket, ez még tragikusabb lehet. Sosem gondoltam, hogy lehet nálunk szerencsétlenebb csapat, de ha megnézzük a villámosokat, akkor rájuk is rá jár a rúd.
Csiriba
mondjuk nem mind1 ki megy IR-re, a backup ILB spec. teamer, v. a kezdő QB/LG/WR etc... Nem is a sérülések száma kirívó, hanem h. mennyi fontos játékos dől ki. Persze inkább most, mint amikor a PO-ért küzdünk majd 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Kíváncsi lennék egy kimutatásra az nflben kinek mennyi játékosa van IR-listán mert azt tuti torony magasan vezetjük.
Csiriba
itt csak 12, vannak rosszabbak.
Chicagoban és New Orleans-ban 13-13, Baltimore-ban 15, San Diegóban 19.

IR, PUP és NFI összeadva.
Höri
Ez kemény, részvétem a chargersnek... és még így is majdnem nyertek meccseket, ez még tragikusabb lehet. Sosem gondoltam, hogy lehet nálunk szerencsétlenebb csapat, de ha megnézzük a villámosokat, akkor rájuk is rá jár a rúd.
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kíváncsi lennék egy kimutatásra az nflben kinek mennyi játékosa van IR-listán mert azt tuti torony magasan vezetjük.
Csiriba
itt csak 12, vannak rosszabbak.
Chicagoban és New Orleans-ban 13-13, Baltimore-ban 15, San Diegóban 19.

IR, PUP és NFI összeadva.

Szerkesztette: Höri

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Szerintem el kellene halasztani a meccset egy héttel a sok sérülésre hivatkozva. Ez nonszensz, hogy ennyi sérültünk van, nem tudom mi történik odaát de ezt már nem lehet a veszélyes sport számlájára írni.
Kíváncsi lennék egy kimutatásra az nflben kinek mennyi játékosa van IR-listán mert azt tuti torony magasan vezetjük.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Bitonio kiesése nagyon fájó 😕 nincs is nagyon kivel pótolni, kb a héten felszedett Cooper a legjobb opció, de vasárnap még biztos nem bevethető, vagy legalábbis nagyon meglepne. Greco esetleg átmehet a bal oldalra, h. legalább az stabil legyen, ez esetben viszont a jobb lenne kritikán aluli Baileyvel és Pasztorral. Drango és Coleman úgy tűnik nehezen veszik fel a ritmust, főleg utóbbiról nem lehet hallani semmit.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
FB Dan Vitale jött a tampa PS-ből.
P@trik
Bitonio pedig IR-en.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
FB Dan Vitale jött a tampa PS-ből.

Szerkesztette: P@trik
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
ha már úgyis itt van RG3 és Coleman

 twitter.com/zach_barnett/status/786279388178284544
baggio
Drango smafu?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...