Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 290 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A lehetőség azért adott volt, hogy idén behúzzanak egy normális QB-t, inkább lepasszolták az Eagles-nek.
Ez van, nekik ilyen Weeden-ek meg Manziel-ek kellenek, fene érti...
Go Vikings!
ja, és lesérült volna két hét alatt, tök jó, inkább előbb építsenek egy rendes offense falat, jövőre is jöhet a top5-ben qb


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
A lehetőség azért adott volt, hogy idén behúzzanak egy normális QB-t, inkább lepasszolták az Eagles-nek.
Ez van, nekik ilyen Weeden-ek meg Manziel-ek kellenek, fene érti...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Van 2 első és 2 második körünk elvileg meglehetne oldani a hiány posztokat.
Lesz egy top 5ös abból egy QB-t, az Eagles meglátjuk meddig repül az ő helyükön egy tackelt.
2. körbe lehetne a secondaryt foltozni.

Adott a lehetőség, a többi a vezetésen meg a jó Istenen múlik.
P@trik
csak nehogy az legyen mint pár éve... két első kör richardson és weeden vagy gilbert és manziel .
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
A profootball power rankingja szerint:

31. Browns (0-3; No. 32): Maybe Terrelle Pryor should kick field goals, too.

És igazuk van, és nem vagyunk utolsók! 😀
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Van 2 első és 2 második körünk elvileg meglehetne oldani a hiány posztokat.
Lesz egy top 5ös abból egy QB-t, az Eagles meglátjuk meddig repül az ő helyükön egy tackelt.
2. körbe lehetne a secondaryt foltozni.

Adott a lehetőség, a többi a vezetésen meg a jó Istenen múlik.
P@trik
Egy első kört mindenképp egy franchise falemberre költenék, a másikat egy qb-ra (megszokásból), aztán jöhet még egy nagyon tehetséges, csak a második körbe lecsúszott OL és aztán a secondaryt támogassuk meg egy kemény safety sráccal. Bár ne szaladjunk előre a draft még messze van így szeptember végén...
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Van 2 első és 2 második körünk elvileg meglehetne oldani a hiány posztokat.
Lesz egy top 5ös abból egy QB-t, az Eagles meglátjuk meddig repül az ő helyükön egy tackelt.
2. körbe lehetne a secondaryt foltozni.

Adott a lehetőség, a többi a vezetésen meg a jó Istenen múlik.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Vagy epp Mitchell Schwartz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Igen, de most látszik mi a koncepció. Eddig sztem az se látszott. Például az offensebe kell két jó falember meg egy QB, mert a Coleman, Pryor, Gordon (ha addig nem lesz hülye), Barnidge fegyverarzenál több mint kielégítő. Meg a draftról kell egy QB. De olyan jófajta, az lesz a legnehezebb.
A védelem tele fiatallal, ott idén kiderülhet kire lehet építeni a jövőben, kire nem.
Szóval még egy 0-16-nál se lenne tragédia, de sztem nem lesz az.
gabokocka
csak mire találnak 2 értelmes embert a fal jobboldalára, addigra visszavonul Thomas....
Én drukkolok nekik, a védelem is biztató, de most már találhatnának egy értelmes QB-t mert az évek csak mennek...
eaglesmcnabb
Azért falembereket eddig sikerült Thomas óta igazolni, Mack, Bitonio pl csak hogy az újabbakat említsem, az nem annyira gázos. A qb kérdés pedig lutri, annyi mindenki annyi mindent mond hogy még, de a nagy számok törvénye alapján egyszer már kell találni valakit.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Igen, de most látszik mi a koncepció. Eddig sztem az se látszott. Például az offensebe kell két jó falember meg egy QB, mert a Coleman, Pryor, Gordon (ha addig nem lesz hülye), Barnidge fegyverarzenál több mint kielégítő. Meg a draftról kell egy QB. De olyan jófajta, az lesz a legnehezebb.
A védelem tele fiatallal, ott idén kiderülhet kire lehet építeni a jövőben, kire nem.
Szóval még egy 0-16-nál se lenne tragédia, de sztem nem lesz az.
gabokocka
csak mire találnak 2 értelmes embert a fal jobboldalára, addigra visszavonul Thomas....
Én drukkolok nekik, a védelem is biztató, de most már találhatnának egy értelmes QB-t mert az évek csak mennek...

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Baileyt megfogták ittas vezetésért...
P@trik
Ezt máshogy nem is lehet bírni...
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Baileyt megfogták ittas vezetésért...
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Hue tenyleg zsenialis.
Ami a jatekosallomanyt illeti.
WR,TE, RB ben megvagytok
O falba kell RT mindenkepp,
Es Greco meg Thomas is 31 mar.

D fal egesz jo lehet a 2 bryanttel kiegeszulve.
LB,S meg CB viszont kene nagyon.

De ugye a legfontosabb a qb kerdes.
Jo lenne ha vegre ep esszel gondolkoznanak es elhoznak Mahomes-t a drafton.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
 pbs.twimg.com/media/CtTfv_6UEAA8Wok?format=jpg&name=large
Ugyi Seárd,Mango...

Valami ki..aszottul nem smakkol
sutianap
Nem tudom mire gondolsz de Mingonak eddig egy tackelje van New Englandben, viszont ettől függetlenül ha megnyerik neki a bajnokságot igen, fog kapni gyűrűt. A sors fintora, jókor kell jó helyen lenni 😀
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Azt vártam tőlük, és így is indult a meccs, hogy élve megeszik szegény Cody-t, aki megmutatta, hogy van vér a férfi nemi szervében és többször is felállt a padlóról (szó szerint) és meccsben tartotta a csapatot.
Csiriba
Hirtelen azt hittem Parkeyról beszélsz 😀
mustaine
Nem a falábú kancsal rugónk még mindig a padlón van, remélem nem engedték fel a gépre és buszozik vagy überezik Clevelandig
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Azt vártam tőlük, és így is indult a meccs, hogy élve megeszik szegény Cody-t, aki megmutatta, hogy van vér a férfi nemi szervében és többször is felállt a padlóról (szó szerint) és meccsben tartotta a csapatot.
Csiriba
Hirtelen azt hittem Parkeyról beszélsz 😀

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Az első három vereségből kiindulva gabokockanak igaza van, én is úgy látom, hogy van koncepció, Hue személyében minimum az utóbbi 10 év legjobb edzője van nálunk, és nem rajta múlott, hogy a 3. számú, újonc QB-val, fél kezdő csapatra való sérülttel, egy közös edzésen részt nem vevő rugóval hosszabbításban kaptunk ki a rendkívül gyengén játszó delfinektől. Azt vártam tőlük, és így is indult a meccs, hogy élve megeszik szegény Cody-t, aki megmutatta, hogy van vér a férfi nemi szervében és többször is felállt a padlóról (szó szerint) és meccsben tartotta a csapatot. Természetesen ez nem sikerülhetett volna Pryor nélkül aki élete meccsét játszotta. De nem akarok kiemelni több embert, pedig lehetne, nekem tetszett a megalkuvás nélküli játék, sosem adtuk fel. Ez az utóbbi évekre nem volt jellemző, már kb a 3. negyed felénél az utóbbi 6-7 Browns gondolkodás nélkül feladta volna a meccset.

Viszont ami ordít, hogy a támadó falunkon olyan lyuk van mint a Titanic oldalán. Pasztor önmaga összeszedett 5 zászlót, 4 false start és egy holding, ami ha jól számolom 30y bünti a kapott 90 ből. Ugyanakkor viszont teljesen érthető mert a srác úgy összeszarta magát Waketől, akinek azért csak engedett egy sacket, hogy még mindig remeg mint a kocsonya. Ezért kell egy rendes OL oda, nem pedig ilyen kis ócó guardocka.

A moneyball sem minden ám, ahogy Joey is írta, hogy amit nyertünk a vámon, azt elvesztettük a réven. A skill playereket meg kell fizetni.

Szóval ha már kibírtunk 5+ évet, egyesek itt sokkal többet is, akkor most nem adnám fel a reményt, mert igen is, ebben a csapatban és a vezetésben van jövőkép, lehetőség. Jövőre nem lesz teljes rebuild, hanem hozunk még 14-15 sikerre éhes fiatal újoncot akiket kiképezve két év múlva (az ideiekkel együtt) lesz kb 30 fiatal játékosunk meg egy-két rutinos öreg akik segítenek nekik. Ebben én látok potenciált.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
 pbs.twimg.com/media/CtTfv_6UEAA8Wok?format=jpg&name=large
Ugyi Seárd,Mango...

Valami ki..aszottul nem smakkol


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ez a 0-3 lehetne 2-1 is, idén ez elég, majd jövőre 😊 De akkor már tényleg, mert ahogy Drip írta 20 éve az megy, h. waiting for next year.
Joey Tribbiani
Igen, de most látszik mi a koncepció. Eddig sztem az se látszott. Például az offensebe kell két jó falember meg egy QB, mert a Coleman, Pryor, Gordon (ha addig nem lesz hülye), Barnidge fegyverarzenál több mint kielégítő. Meg a draftról kell egy QB. De olyan jófajta, az lesz a legnehezebb.
A védelem tele fiatallal, ott idén kiderülhet kire lehet építeni a jövőben, kire nem.
Szóval még egy 0-16-nál se lenne tragédia, de sztem nem lesz az.
gabokocka
0-16 sztem sem lesz, a szokásos 3-4 győzelem ebben a keretben is benne van 😊
Én is optimista vagyok (mint mindig), az már látszik, h. Hue klasszisokkal jobb edző, mint Butch Davis óta bárki (tökéletes gameplan a 3. körös rookie QBnak; futójáték összerakása gyengébb fallal, mint tavaly; Pryor beépítése), a kérdés, h. a türelem meglesz-e, Haslam továbbra is sötét ló.
A "moneyballal" kapcsolatban is azért eléggé visszanyalt a fagyi, itt ülünk 50 milla cap space-szel és mi a leggyengébb láncszem? A fal jobb oldala, ahova megvolt az emberünk, Mitchell Schwartz. 1-2 milliókkal spórolunk, cserébe 2 irányító kidől 2 meccs alatt. A jó játékosokat meg kell fizetni a kulcspozíciokban, ezt be kell látniuk DePodestáéknak.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ez a 0-3 lehetne 2-1 is, idén ez elég, majd jövőre 😊 De akkor már tényleg, mert ahogy Drip írta 20 éve az megy, h. waiting for next year.
Joey Tribbiani
Igen, de most látszik mi a koncepció. Eddig sztem az se látszott. Például az offensebe kell két jó falember meg egy QB, mert a Coleman, Pryor, Gordon (ha addig nem lesz hülye), Barnidge fegyverarzenál több mint kielégítő. Meg a draftról kell egy QB. De olyan jófajta, az lesz a legnehezebb.
A védelem tele fiatallal, ott idén kiderülhet kire lehet építeni a jövőben, kire nem.
Szóval még egy 0-16-nál se lenne tragédia, de sztem nem lesz az.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ez a 0-3 lehetne 2-1 is, idén ez elég, majd jövőre 😊 De akkor már tényleg, mert ahogy Drip írta 20 éve az megy, h. waiting for next year.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Ááá nagyon felcsesztem magam tegnap azon a kihagyott FG, ezt a hulladék fos miamit meglehetett volna verni.
Viszont egyetértek az előttem szolokkal ahhoz képest milyen állapotba van a csapat nem volt rossz meccs.
Pryor brutál jóóó, akik anno lehurrogták remélem most savanyú a szőlő . 😉
P@trik
Khm.. Most reagáljak azzal, hogy ezt a "hulladék fos miamit" csak a Clowns nem tudta megverni?
Nem lenne túl szép..

Respect.
Csabee13
Sztem arra ertette hogy most igy jatszottunk( ami igaz is)
Adirotor
Hát a csapatba lévő sztárok, tehetség és potenciál függvényébe értettem, totál ti voltatok az esélyesek és ahhoz képest partiba voltunk olyan szarul nyomtátok.

Amúgy az is érdekes dolog, hogy nálatok a 8-9 legtöbbet kereső annyit keres mint nálunk a teljes defens és offens+spec összevéve.
P@trik
Egy Miami szurkoló nem vitatja, hogy borzalmas teljesítményt nyújtott a csapat. Nem véletlen, hogy Gase nem kapott gatorade showert az első W után. A játékosok is úgy nyilatkoztak, hogy szerencsénk volt, megúsztuk, rossz napunk volt stb..

Nem akarok grammar nazi -t játszani de akkor a teljesítmény volt "hulladék fos" 😊 Btw lényegtelen, jobb hátralevő szezont kívánok. Nem csak nektek lesz irdatlan hosszú a rossz értelemben ez a szezon.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Jók lesztek, ha nem idén, jövőre vagy azután.
gabokocka
Ezt mindig leírja valaki a draft után meg néhány szoros vereség/győzelem után, és végülis igazatok is van 😀 Egyszer jók leszünk,csak már türelem nincs 😀
Drip
Igen, de jelenleg én azt látom, hogy egy irányba mennek a dolgok, a csapat jobban teljesít a vereségek ellenére, mint azt a lehetőségek engednék, szóval ha okosan folytatják ezt az utat, itt 1-2éven belül qrva jó csapat lesz. Csak a QB-t kell megtalálni hozzá.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jók lesztek, ha nem idén, jövőre vagy azután.
gabokocka
Ezt mindig leírja valaki a draft után meg néhány szoros vereség/győzelem után, és végülis igazatok is van 😀 Egyszer jók leszünk,csak már türelem nincs 😀

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ááá nagyon felcsesztem magam tegnap azon a kihagyott FG, ezt a hulladék fos miamit meglehetett volna verni.
Viszont egyetértek az előttem szolokkal ahhoz képest milyen állapotba van a csapat nem volt rossz meccs.
Pryor brutál jóóó, akik anno lehurrogták remélem most savanyú a szőlő . 😉
P@trik
Khm.. Most reagáljak azzal, hogy ezt a "hulladék fos miamit" csak a Clowns nem tudta megverni?
Nem lenne túl szép..

Respect.
Csabee13
Sztem arra ertette hogy most igy jatszottunk( ami igaz is)
Adirotor
Hát a csapatba lévő sztárok, tehetség és potenciál függvényébe értettem, totál ti voltatok az esélyesek és ahhoz képest partiba voltunk olyan szarul nyomtátok.

Amúgy az is érdekes dolog, hogy nálatok a 8-9 legtöbbet kereső annyit keres mint nálunk a teljes defens és offens+spec összevéve.

Szerkesztette: P@trik
több mint 7 éve
jclayton 10
Sziasztok! Volt egy nagyon régi magyar írás Terelle Pryorról még az egyetemi karrierje végének idején (talán Quo vadis, Terelle Pryor címen, de erre semmilyen találatot nem dob ki a google). Nem emlékszik rá valaki/nem tudjátok, merre lehet fellelni? Lehet, a régi bowl.hu archívumában volt, de az is, hogy teljesen máshol.