Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Inkabb orvosi stabot kene cserelni
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Joel Bitonio megsérült...
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
ha már úgyis itt van RG3 és Coleman

 twitter.com/zach_barnett/status/786279388178284544


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hogan és Gabe Wright PS-ből fel.
Jesusnak megköszönik a részvételt amint felépül.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
A center pozíció az tényleg fontos, nem lehet minden évben egy Macket kifogni. Viszont remélem Erving belenő a szerepbe, nem kell nekem all-pro center (mondjuk de, de az más kérdés), de legalább egy erős közepes szintet hozzon.

Érdekes, hogy tavaly arról volt szó, hogy Shelton bust, már megint jól kifogtuk stb stb stb. Ehhez képest az idén már látszik, hogy van kurázsi a srácban és fejlődik rendesen, hozza a fontos tackle-ket, számolni kell vele. Ugyanakkor a tavalyi edzője akinek a sémáját senki se értette nálunk, elment a Ninershez ahol sikerült összehozni a liga legrosszabb futás védekezését, de toronymagasan, egy papíron jobbnak mondott állományból. Akkor hogy is van ez? Az az edző kuka. Nem nfl szint.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Cooper valóban megér egy próbát, ha egészséges akkor elég hasznos játékos tud lenni. Elvileg amúgy már Erving is edzhet a héten
Drip
Jó lenne Erving is, még ha eddig nem is játszott jól. Kellenek neki a snapek, a C poszt az egyik legnehezebb, persze egy 1. köröstől többet várna az ember, de olyan kevés lehetőséget kapott eddig, h. még nem lehet leírni. Shelton idén nagyot lépett előre, ha Erving is fejlődne azért nem nézne ki rosszul az a 2015-ös class.

1 12 Danny Shelton Defensive tackle Washington
19 Cameron Erving Guard Florida State
2 51 Nate Orchard Defensive end Utah
3 77 Duke Johnson Running back Miami (Florida)
96 Xavier Cooper Defensive Tackle Washington State
4 115 Ibraheim Campbell Safety Northwestern
123 Vince Mayle Wide receiver Washington State
6 189 Charles Gaines Cornerback Louisville
195 Malcolm Johnson Fullback Mississippi State
198 Randall Telfer Tight end USC
7 219 Hayes Pullard Inside linebacker USC
241 Ifo Ekpre-Olomu Cornerback Oregon

Mayle nyilván fakezű volt, de ezt már akkor is lehetett tudni, a 6.-7. körösök mind1 (bár ott is sikerült egy (gyenge) kezdőt találni Johnson személyében), az első 6 pick viszont Erving kivételével eddig jónak néz ki.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mennyire felelős egy edző azért, ha egy komplett kezdő csapat kidől az első 5 fordulóban? szerintem semennyire. Nem küldhetik el, és nem is hallani ilyet. Sőt! Úgy látom az ázsiója egyre csak nő Hue-nak mivel megpróbál hétről hétre ütőképes gárdát kovácsolni a cseréinkből. Vagy a cserék cseréiből. Vagy a cserék cseréinek cseréiből.
Csiriba
Természetesen én is így gondolom, pont ezért lenne jó nagy gyomros, ha megválnának tőle.

más:
Cooper valóban megér egy próbát, ha egészséges akkor elég hasznos játékos tud lenni. Elvileg amúgy már Erving is edzhet a héten

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Én már csak annyit kívánok hogy Haslem mindig időben nyúljon a nyugtatóihoz, és ne csináljon semmi meggondolatlant...
zsutu
lol ha Hue-t az éven kirúgják 100% (mostmár komolyan), hogy nem nézek több Browns meccset.
Őszintén szólva már idén se kéne, mert nagyon nem megy nekünk ez az NFL.
Drip
Ehhez én is csatlakozom, ha Hue megy akkor én is 😀 bármennyire se megy idén, és én simán kinézek egy 0-16-ot is akár erre a szezonra, bízok Hueban. Egy ilyen kerettel is vannak momentumaink, és ha kicsit szerencsésebbek lettünk volna akár két három győzelem is összejöhetett volna 😊
Bad 31
Mennyire felelős egy edző azért, ha egy komplett kezdő csapat kidől az első 5 fordulóban? szerintem semennyire. Nem küldhetik el, és nem is hallani ilyet. Sőt! Úgy látom az ázsiója egyre csak nő Hue-nak mivel megpróbál hétről hétre ütőképes gárdát kovácsolni a cseréinkből. Vagy a cserék cseréiből. Vagy a cserék cseréinek cseréiből.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Kessler úgy néz ki játszhat, nincs törés, csak egy "kis" zúzódás. Még az is lehet, h. McCown lesz a backupja, de ez majd csütörtök felé fog tisztázódni.

Májklémeltük Jonathan Coopert, a folyamatosan sérült ex-Cards és Pats G/T-t. Egy próbát megér, még mindig csak 26, de csodát azért senki se várjon, ha BB sem tudta megmenteni a karrierjét 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 s12.postimg.org/3wh1ov2u5/14650211_1559497697401085_1783032892855498427_n.jpg
egy kép többet mond minden szónál

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Én már csak annyit kívánok hogy Haslem mindig időben nyúljon a nyugtatóihoz, és ne csináljon semmi meggondolatlant...
zsutu
lol ha Hue-t az éven kirúgják 100% (mostmár komolyan), hogy nem nézek több Browns meccset.
Őszintén szólva már idén se kéne, mert nagyon nem megy nekünk ez az NFL.
Drip
Ehhez én is csatlakozom, ha Hue megy akkor én is 😀 bármennyire se megy idén, és én simán kinézek egy 0-16-ot is akár erre a szezonra, bízok Hueban. Egy ilyen kerettel is vannak momentumaink, és ha kicsit szerencsésebbek lettünk volna akár két három győzelem is összejöhetett volna 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én már csak annyit kívánok hogy Haslem mindig időben nyúljon a nyugtatóihoz, és ne csináljon semmi meggondolatlant...
zsutu
lol ha Hue-t az éven kirúgják 100% (mostmár komolyan), hogy nem nézek több Browns meccset.
Őszintén szólva már idén se kéne, mert nagyon nem megy nekünk ez az NFL.

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Én már csak annyit kívánok hogy Haslem mindig időben nyúljon a nyugtatóihoz, és ne csináljon semmi meggondolatlant...
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
5/5 !!! csak nem a győzelmi arány... hanem 5 hét alatt 5 QB dobált.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
A múlt héten szerencsétek volt, mivel szabin voltam és nem szemeteltem össze a fórumot, de a héten már nem úsztok meg 😀

Amit visszaolvastam az már tényleg tragikomikus. Lassan egy teljes kezdő 11et ki tudunk állítani csak az IR sérültjeinkből. Hihetetlen balszerencse. De majd a Pats ellen megmutatjuk! Állítólag hivatalos mumus státusban vagyunk ellenük, de valszeg ez sem fog segíteni a héten...
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Nem csak Nassib, hanem IC is visszatérhet a Pats ellen, sőt (sajnos) Tramon játékára is van esély. Rosszabb biztos nem volt nélküle a sec. a múlt heti meccsen. Inkább nézem a 23 éves Boddy-Calhoun hibáit, mint Williams missed tacklejeit, előbbiben legalább van potenciál.TW meg ennél csak gyengébb lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
 twitter.com/ActorAaronBooth/status/784177838819729409


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
OL Anthony Fabian PS-ből feljött.
DL Gabe Wright kivágva.
TE E.J. Bibbs és OL Michael Liedtke PS-be jött.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
DB Don Jones-nak megköszöntük a részvételt.
TE Connor Hamlett PS-ből feljött.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nassib már a patriots ellen visszatérhet!

több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
 twitter.com/jaycrawfordespn/status/782943842152620032

 twitter.com/jaycrawfordespn/status/782670067913875461

Érdekes ez is, Skins ball, de hogy? 😊
Joey Tribbiani
WTF? Ez fel se tűnt 😀
Bad 31
senki nem vette észre 😀 Ma kezdtek el foglalkozni vele 😀
Drip
Úgy se lesz belőle semmi, forró zsírban kisütnénk a bírót akkor se ismerné be, hogy tévedett, persze nem látszik 100%-osan minden, de Johnson szinte azonnal felpattan a labdával. A bírók meg szemlátomást úgy futnak oda a kupachoz, hogy a labdát keresik, fingjuk nem volt róla, hogy kié!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres


Még 1 sérült...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Browns center Austin Reiter, who shined in his NFL debut Sunday at Washington, is out for the season with a torn ACL..
zsutu
Ő a 2. vagy 3. kidőlt C? Nehéz követni itt az eseményeket.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Browns center Austin Reiter, who shined in his NFL debut Sunday at Washington, is out for the season with a torn ACL..
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 twitter.com/jaycrawfordespn/status/782943842152620032

 twitter.com/jaycrawfordespn/status/782670067913875461

Érdekes ez is, Skins ball, de hogy? 😊
Joey Tribbiani
WTF? Ez fel se tűnt 😀
Bad 31
senki nem vette észre 😀 Ma kezdtek el foglalkozni vele 😀