Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ááá nagyon felcsesztem magam tegnap azon a kihagyott FG, ezt a hulladék fos miamit meglehetett volna verni.
Viszont egyetértek az előttem szolokkal ahhoz képest milyen állapotba van a csapat nem volt rossz meccs.
Pryor brutál jóóó, akik anno lehurrogták remélem most savanyú a szőlő . 😉
P@trik
Khm.. Most reagáljak azzal, hogy ezt a "hulladék fos miamit" csak a Clowns nem tudta megverni?
Nem lenne túl szép..

Respect.
Csabee13
Sztem arra ertette hogy most igy jatszottunk( ami igaz is)
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Pryor győzelmet érdemelt volna, hihetetlen a csávó, mindenki leírta már az OSUn is, erre ilyen performanszt rak le az NFLben. nagy respect neki
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Jók lesztek, ha nem idén, jövőre vagy azután.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Ááá nagyon felcsesztem magam tegnap azon a kihagyott FG, ezt a hulladék fos miamit meglehetett volna verni.
Viszont egyetértek az előttem szolokkal ahhoz képest milyen állapotba van a csapat nem volt rossz meccs.
Pryor brutál jóóó, akik anno lehurrogták remélem most savanyú a szőlő . 😉
P@trik
Khm.. Most reagáljak azzal, hogy ezt a "hulladék fos miamit" csak a Clowns nem tudta megverni?
Nem lenne túl szép..

Respect.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
En is azt mondom, ez a meccs a Miaminak volt cikibb. Kiveve a vallalhatatlan FGt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ááá nagyon felcsesztem magam tegnap azon a kihagyott FG, ezt a hulladék fos miamit meglehetett volna verni.
Viszont egyetértek az előttem szolokkal ahhoz képest milyen állapotba van a csapat nem volt rossz meccs.
Pryor brutál jóóó, akik anno lehurrogták remélem most savanyú a szőlő . 😉
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sok mindent nem lehet hozzáfűzni a meccshez, ennyi sérülttel is partiban voltunk, az egyéni balfaszságok miatt veszítettünk. Én a vereség ellenére is pozitívan értékelem ezt a mai összecsapást.
Bad 31
Én is így érzek. Persze, hogy zavar a vereség, de ízlelgessük ezt:
3. számú qb-val, 2. számú kickerrel, Joe Haden és Nassib nélkül, illetve persze több hiányzóval is OT-re toltuk a meccset. Azt meg ne is említsem, hogy ha 2 FG megvan akkor 6 ponttal megyünk és 1-2 a mérleg. Abba meg végképp nem merek belegondolni mi lett volna, ha a Ravens ellen nincs flag ... 2-1 ? Lehet. de most 0-3 van

Kessler teljesen jó volt. Dobott 244 yardot Int nélkül, 85.9-es ratingel. Rengeteget kell valóban fejlődnie, de amire megkérték azt teljesítette: Vigyázzon a labdára és dobja meg a biztost. Innentől tolja végig ő a szezont.

Pryor ezermester. Kessler viszont túlságosan erőltette néha a passzt felé, volt, hogy Barnige és Hawk is megjátszható volt.

Boddy-Calhoun pedig az első Brown aki debütáló meccsén pick6et szerez 😊 Taylor is visszaköszönt Miamiba.

A futó játék jól ment, ezt így kell folytatni továbbra is.

a 3 rookie wr-ből egyedül Louis-nak jutott nagyobb szerep, de ez lehet betudható annak, hogy CK leragadt Pryornál.

Parkeyról és Pasztorról nem akarok szólni, felesleges ez van. A fal baloldala rendben van, de Thomas és Bitonio kevés. Egész meccsen jobb oldalról szoptunk, ott kell sürgős változtatás

Szerkesztette: Drip

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Vereség ellenére nagyjából elégedett vagyok, láttunk pass rust-t, Kessler sem annyira világtalan, viszont jövőhétre kell egy új rugó, Pasztort meg este cuttolni...
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Sok mindent nem lehet hozzáfűzni a meccshez, ennyi sérülttel is partiban voltunk, az egyéni balfaszságok miatt veszítettünk. Én a vereség ellenére is pozitívan értékelem ezt a mai összecsapást.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nem-nem és nem ,hogy az öreg istenek basznák meg.......wáááá
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha Kessler is netán lesérülne (nem tudom miért gondolom ezt) akkor Pryor lesz a qb és saját magának fogja a hail maryket dobálni, mert elkapónk sincs lassan 😀
Csiriba
Vigyázni kell, mert eddig mindkét meccsünkön bicegtek az irányítók (legutóbb csere is volt). Nem szándékosak, csak ott van a lehetőség.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Lehet, hogy már nem túl aktuális, de még csak most sikerült időt szánnom arra, hogy írjak pár sort a csapatom, a Cleveland Browns múlt vasárnapi meccséről.
Nem láttam az összecsapást, de képtelen vagyok felfogni, 20-0-ról hogy szúrhattuk el. A Ravens egy igencsak verhető ellenfél, sikerült is kialakítanunk a nagy előnyt, erre meg a végén elbukunk. Úgy látszik, idén sem várhatok sok jót a Brownstól.
Kíváncsi vagyok, holnap mire megyünk a Miami ellen. Azért ők sem legyőzhetetlenek.
több mint 7 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
 twitter.com/BrokawInc/status/672117831320920064

 www.youtube.com/watch?v=hGNgIxmkZ1A
Flacco5
Mivel hivatalosan visszavonultatták a mezt, már csak a házibarkács megoldás marad... 😊
A 26. név:


Szerkesztette: Flacco5
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hírmorzsák:
Haden helyett Tramon fog játszani, Campbell helyett Kindred.
Punter Michael Palardy kivágva, Scooby vissza a PS-be.
Cody Parkey jön Murray helyére.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Meg van mi menthet meg minket! Leigazoljuk Tom Bradyt! Nekik úgyis van egy rakat jó irányítójuk, nem kell ő oda 😀 Adunk nekik érte pár picket, annyit megér.
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
"Murray (knee) is considered questionable to play Sunday against the Dolphins, Mary Kay Cabot of Cleveland.com reports."

Legyen már vége ennek a szarnak...
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Ha Kessler is netán lesérülne (nem tudom miért gondolom ezt) akkor Pryor lesz a qb és saját magának fogja a hail maryket dobálni, mert elkapónk sincs lassan 😀
Csiriba
Ugyanez a gondolatmenet játszódhatott le a Pats drukkerek fejében is, Brissett-ről és Edelman-ről. Aztán láttuk mi lett a vége... retteghet Hópihe.
Awesome88
De most rólunk van szó... szóval ami megtörténhet, az meg is fog történni (kivéve olyan események ahol örülhetünk)
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Ha Kessler is netán lesérülne (nem tudom miért gondolom ezt) akkor Pryor lesz a qb és saját magának fogja a hail maryket dobálni, mert elkapónk sincs lassan 😀
Csiriba
Ugyanez a gondolatmenet játszódhatott le a Pats drukkerek fejében is, Brissett-ről és Edelman-ről. Aztán láttuk mi lett a vége... retteghet Hópihe.

Szerkesztette: Awesome88
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Ha Kessler is netán lesérülne (nem tudom miért gondolom ezt) akkor Pryor lesz a qb és saját magának fogja a hail maryket dobálni, mert elkapónk sincs lassan 😀
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
4-6 hét kihagyást jósolnak neki, elvileg nem kell műteni.


több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Jöhetne már a draft... 😀
Bad 31
minek? kaepernickért odaadjátok az első 3 kört meg joe hadent
gedam
Jaj ez nem volt humoros! Nálunk a draft az offseason fénypontja, az új remények megszületésének pillanata!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
gedam 5 700
Jöhetne már a draft... 😀
Bad 31
minek? kaepernickért odaadjátok az első 3 kört meg joe hadent
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Jöhetne már a draft... 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Fantasztikus hír. Érdekes lesz ki pótolja, Higgins, Payton v Lewis, nagy rotálás várható. Persze Kesslerrel a fedélzeten szinte mindegy :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Tragikomikus kezd számomra lenni a dolog már.
P@trik
Csak, hogy még jobb legyen a hangulat, Corey Coleman eltörte a kezét a mai edzésen. Mi jön még? Aki mutat bármi bíztatót, azzal történik valami... jobb, ha a tulajotok körbenéz az ellenségei között, hogy ki átkozta meg ennyire ezt a cspatot.
peterbadbone
Csak nehogy ezek után Gordon páni félelmében rápippanccson egy crack pipára😊