Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Kár RGIII-ért.
Most kellene jönni annak, hogy Hue ad egy-két jó picket egy Bengals QB-ért 😊
A viccet félretéve kijelentette, hogy nem fognak senkiért cserélni. Mondjuk ha a cél az 1/1 badarság is volna bárki épkézláb embert hozni. Pedig ráférne már a csoportra, hogy 4 csapat rotálódjon benne, ne csak három.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A következő hétre előretekintve jobban örültem volna RG-nek mint mcClown-nak, mert tavaly már bohócot csinált a secünkből. Remélem idén nem legalább a ravens elleni hozzáállásban változtatott az edzői stáb. No offense!
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Pedig megmondtam nekik, indián temetőre stadiont építeni az 50 év balszerencse.... és csodálkoztak hogy olcsó volt az ingatlan...

A jó hír, hogy most már jöhet a futás orientált támadó sor amire eddig készültünk. Szerintem az ellenfelek fogadásokat kötnek ki tudja hamarabb kiütni McCownt.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ó banyek, az a Ron Brooks lökés a végén nem volt szép, semmi szükség nem volt rá, szó se róla, akkor történhetett valami... gyógyulást, de innentől RG3 nem hiszem, hogy visszajön.

Irány a Clemson irányítójára? Ha még aztán mi is betlizünk, az még jobban jönne nektek.

szerk: Ha jól olvasom visszatérős IR novemberben már elvileg játszhat.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
De rátok férne már egy normális nem is tudom mi... KB minden
ThundersNFL
pozitív momentumok is idén.
Kampman
Mikor végett ér a szezon.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
De rátok férne már egy normális nem is tudom mi... KB minden
ThundersNFL
Tulajdonos elsősorban, minden más csak utána következhetne.
Tényleg nagyon sajnálom ezt a csapatot, remélem azért lesznek számotokra pozitív momentumok is idén.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
borítékolt 1/1
P@trik
McCown > RG3 (jelenleg), csak utóbbiból lehetett volna kis szerencsével hosszabb távon is valami, Josh ezzel szemben jövőre tuti visszavonul, sokra nem megyünk az általa összeszedett pár győzelemmel. Kessler sajna nagyon nincs kész, simán redshirt idénre a csávó.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Griffin 1 hetet bírt, IR-re lett rakva...
zsutu
Mi baja van? Mert a meccsen fájlalta a kezét, de folytatta.
Greengo
a nem dobó vállában eltört vmi.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Griffin 1 hetet bírt, IR-re lett rakva...
zsutu
Mi baja van? Mert a meccsen fájlalta a kezét, de folytatta.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
borítékolt 1/1
P@trik
Nem biztos, hogy nem ez a cél. Szarásig lesztek pickel és pénzzel. Idén kiderül kit érdemes megtartani. Min 3év egy csapat építés a nulláról a szakik szerint. Nagyon az elején vagytok de legalább van elképzelés szerintem.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
borítékolt 1/1
[/quote
McCown sem fog sokkal többet bírni, 4. héten Kessler-time 😛
Joey Tribbiani
8. hétre meg visszahozzuk Johnny-t? ...
zsutu
Hoztok egy kis HP-t oszt Johnny 350 yard + 3 Td meccsenkéntP@trik


Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Griffin 1 hetet bírt, IR-re lett rakva...
zsutu
Nagyon sajnálom a srácot már 😕


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
De rátok férne már egy normális nem is tudom mi... KB minden

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
borítékolt 1/1
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
McCown sem fog sokkal többet bírni, 4. héten Kessler-time 😛
Joey Tribbiani
8. hétre meg visszahozzuk Johnny-t? ...

Szerkesztette: zsutu
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
McCown sem fog sokkal többet bírni, 4. héten Kessler-time 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
nexion218 3 960 — Washington Gyapotkombájnz fan
Most már tényleg sajnálom a kölyköt... 1 évre volt hitelesítve, azóta bármit csinál visszafelé sül el... A porcelán hozzá képesr vasbeton...:S

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Griffin 1 hetet bírt, IR-re lett rakva...

Szerkesztette: zsutu
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Joey tudja a lényeget, ezt a kifejezést keresem már évek óta: el lett barnázva a meccs. Tökéletes. Kifejezi azt amikor egy csapatnak nem elég az ellenfél hanem még magát is le kell győzni, ez azonban nem sikerül sosem. A safety és a TD utána rögtön (ami tényleg szép passz volt). Kaptunk 3 sacket, és azért RG3nak volt ideje passzolni is. Néha kapott szerencsétlen olyat, hogy azt hitte sasok röpködnek a feje felett. Tavaly nem jött össze a csináljuk ki McCown-t program, majd az idén RG3al. Ezek ellenére rosszabbat vártam az OL-től.
Az elkapóink szórták a labdát mint bolond gyerek a lisztet, no comment.
Futó szekció nem igazán mutatott mit, igaz futás blokkolásban nem sok segítséget kaptak az OL-től, garbage timeban szedték össze a yardjaikat inkább.
DL nem volt domináns, Shelton le le maradt a tackleökről, és aztán hoztak rajtunk 5-6 yardokat.
Az LB-k bróbálkoztak, Nassib tetszett nekem.
A secondarynk az egy híg fos, így magyarul. A világtalan Poyert még megértem, de már Haden papa sem a régi. A safetyk meg csak arra voltak jók, hogy a labdákat vissza hozzák a bíróknak...

A fentiek ellenére, a teljes második negyed a miénk volt. Az offensenek volt ritmusa, jöttek szépen a yardok is. A def megállította a sasokat, ilyen negyedeket szeretnék látni.

Igen, Clevelend szurkolónak nem öröm lenni. Egy élet érzés, csak a szarabbik fajtából. Ennek ellenére nem adom fel.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Crowellnek konkrétan 5 yardja volt 4 futásból az elején. 😀
balintbaba
Lol teljesen jogos 😀 nem tom miért emlékeztem így, a TD futsa után voltak hosszabb megindulásai

több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Francnak se hiányzik ez még 16 hétig
Drip
Én Crowellel kapcsolatban szkeptikus vagyok, mindig T-Rich jut róla eszembe, az utolsó három futásából csinált negyven yardot a garbage timeban. De amúgy azt én se értem, hogy mikor a saját endzone-unk előtt vagyunk akkor minek erőltettük a paszt, agyonverték az O falunkat, Pasztoron úgy mentek át mint fos a libán.
Bad 31
A raszta teszi 😀 Egyébként az elején lehetett látni, hogy ne a TFl-k vagy a 0 yardos futások voltak, szépen ment ő 3-4 yardot előre ... ezekkel simán lehet variálni. Egyszer Crow egyszer Duke, máskor egy PA passz, vagy egy screen, utána egy mélyebb passz, vagy vissza megint a futáshoz... Egyszerű leírni, tudom, de igazából ha meg se próbáljuk ezeket akkor kapjuk azt amit láttunk ...
Drip
Crowellnek konkrétan 5 yardja volt 4 futásból az elején. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Igazából a legidegesítőbb, h. megint el lett barnázva a meccs -> a borzasztó kezdés (3 3&out) után feléled az offense, 13-10, nálunk a labda, erre rossz snap -> safety, utána TD, 22-10, szevasz. Abban bíztam, h. Hueval legalább az ilyeneket elkerüljük, vagy legalább lesz válaszunk, de nem, még a gameplant is teljesen felborítottuk és csak passzoltunk egy olyan QB-val, akinek ez volt az első tétmeccse majd 2 év után...

A többit leírtátok, Nassib fasza, de ez kevés lesz. Ha nem minden évben ez lenne nem zavarna, de így kvára... Senki sem vár itt PO-t, de 10 feltett pont és 400 benyalt yard elég ahhoz, h. 1 meccs után elmenjen az ember kedve az egésztől :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Francnak se hiányzik ez még 16 hétig
Drip
Én Crowellel kapcsolatban szkeptikus vagyok, mindig T-Rich jut róla eszembe, az utolsó három futásából csinált negyven yardot a garbage timeban. De amúgy azt én se értem, hogy mikor a saját endzone-unk előtt vagyunk akkor minek erőltettük a paszt, agyonverték az O falunkat, Pasztoron úgy mentek át mint fos a libán.
Bad 31
A raszta teszi 😀 Egyébként az elején lehetett látni, hogy ne a TFl-k vagy a 0 yardos futások voltak, szépen ment ő 3-4 yardot előre ... ezekkel simán lehet variálni. Egyszer Crow egyszer Duke, máskor egy PA passz, vagy egy screen, utána egy mélyebb passz, vagy vissza megint a futáshoz... Egyszerű leírni, tudom, de igazából ha meg se próbáljuk ezeket akkor kapjuk azt amit láttunk ...

több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem az Eagles érdemeit akarom elvenni de ez egy nyerhető meccsvolt, Wentz se tett sokkal többet az átlagnál, egyszerűen nevetség tárgya vagyunk
Run heavy offense... egész offseasonben erről volt szó aztán hol van?? Crow és Duke is jól ment az elején aztán 2. félidőbe elfelejtettük őket. Oké, bevagyunk szorulva az endzoneba de basszus minden alkalommal passzt hívni a hülye is tudni fogja, hogy blitz lesz ... most egy draw play vagy egy dive miért ne lenne jó ?? Utána lehet tovább passzolni.
A Secondary szar.
Nassibra nem lehet panasz.
Orchard is jó volt, és a végén még Schobertnek is volt egy leütött passz, de ettől még Orchrdot kezdetném
10ből 2 3rd down...
Volt egy Pryor és egy Coleman elkapás ... osszuk be ...

Francnak se hiányzik ez még 16 hétig
Drip
Én Crowellel kapcsolatban szkeptikus vagyok, mindig T-Rich jut róla eszembe, az utolsó három futásából csinált negyven yardot a garbage timeban. De amúgy azt én se értem, hogy mikor a saját endzone-unk előtt vagyunk akkor minek erőltettük a paszt, agyonverték az O falunkat, Pasztoron úgy mentek át mint fos a libán.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem az Eagles érdemeit akarom elvenni de ez egy nyerhető meccsvolt, Wentz se tett sokkal többet az átlagnál, egyszerűen nevetség tárgya vagyunk
Run heavy offense... egész offseasonben erről volt szó aztán hol van?? Crow és Duke is jól ment az elején aztán 2. félidőbe elfelejtettük őket. Oké, bevagyunk szorulva az endzoneba de basszus minden alkalommal passzt hívni a hülye is tudni fogja, hogy blitz lesz ... most egy draw play vagy egy dive miért ne lenne jó ?? Utána lehet tovább passzolni.
A Secondary szar.
Nassibra nem lehet panasz.
Orchard is jó volt, és a végén még Schobertnek is volt egy leütött passz, de ettől még Orchrdot kezdetném
10ből 2 3rd down...
Volt egy Pryor és egy Coleman elkapás ... osszuk be ...

Francnak se hiányzik ez még 16 hétig