Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Griffin,McCown,Kessler,Hogan, ...? Matek házi is lehetne , hogy kikövetkezik majd a sorban

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nagyon fasza....
Viszont ettől független inkább legyen 0-16 mint hogy valami világi madár beugrósér odadobáljuk a pickeket.
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Pedig a híres mezt is visszavonultattuk...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Mary Kay Cabot @MaryKayCabot
Josh McCown's left shoulder injury believed to serious; Kessler says ready but #Browns will explore options
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Sajnos csak az eredményt láttam de ez olyan Brownsos volt.
Lehet tudni valamit McCown sérüléséről? Vagy marad Kessler és hozunk egy öreget mögé?!
P@trik
Ma lesz MRI, de nem nézett ki jól. Nem tudom mennyi értelme lenne valami öreget hozni, akkor már hadd szóljon Kessler, mögötte meg Hogan 😀 Micsoda névsor.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sajnos csak az eredményt láttam de ez olyan Brownsos volt.
Lehet tudni valamit McCown sérüléséről? Vagy marad Kessler és hozunk egy öreget mögé?!

Szerkesztette: P@trik
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Taunting

 twitter.com/DownWithDamon/status/777601529670832128?ref_src=twsrc%5Etfw

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Komolyan... legalább csapja földhöz a labdát aztán járjon gettó táncot pryor meg közölje mindenkivel mekkora király is Ő valójában, arra még megértem a tauntingot ... de erre ? Egész meccsen ezt a mozdulatot csinálta minden elkapásánál... akkor nem volt tauning ? Azt meg, hogy a védő fejére (sisakjára anyám borogass) esett a labda azt meg nem kajálom be ...

Coleman kurvajó
Shelton is jó mecset hozott
McCown holnap mozogni se fog tudni
Haden a régi
a Browns a régi ...

több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ha csak simán nem tudjuk végig vinni a két perces driveot azt mondom, jól van, így sikerült, azért voltak szép momentumaink, de ez az ítélet a végén nagyon felbaszta az agyamat, mondjuk tényleg nonszensz, hogy csak az első negyedben csináltunk pontot, de még meglehetett volna! Na mindegy, McCown előtt respect, amit kapott, és, hogy túl élte 😀 Coleman állat lesz, a gyerek betegségeit majd kinövi, egyébként továbbra se kéjcseppezzük össze a gatyánkat Crowelltől, mert a 85 yardos futását leszámítva megint kőkemény 2.8-as átlagot könyvelt a meccs alatt. Pedig tényleg kéne egy stabil futójáték ami tehermenetesíteni tudná az irányítót, mert így mindegyik csak pár meccset fog megélni! A védelemben nem sok extra volt, Haden két pickje szép volt.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Lehet mondani, h. 3 negyed alatt nem csináltunk semmit, de amikor kellett, eljutottunk a 10 yardosig... ja nem, mert jött egy olyan kamu flag, amilyet 10 év alatt egyszer lát az ember.

Ez van, van pár csapat akit különösen szeret a liga. Ha ez taunting, Ray Lewis egy szezonban 3 meccset lett volna pályán.

Megyek hányni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Na, ezt megint jól elkiabáltam. 20-25-re vezetnek a hollók, ebből már sajna nem lesz fordítás. 😕
több mint 7 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Barnidge teljes mellőzöttsége meglepett a sasok ellen, remélem McCown újra előveszi a régi fegyvert. A hollók nem jók, ha valakit akkor őket el lehet kapni pláne otthon.
Csiriba
Félidőben 20-12-re vezetünk, ez nem rossz. Én már a meccs kezdete előtt temettem a csapatot, alaposan megleptek engem. 😊 Innen már nem szabad elrontani, a szezon második bajnokiját jó lenne behúzni.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Barnidge teljes mellőzöttsége meglepett a sasok ellen, remélem McCown újra előveszi a régi fegyvert. A hollók nem jók, ha valakit akkor őket el lehet kapni pláne otthon.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Inaktívak: Boddy-Calhoun, Burley, Scooby III, (Shon) Coleman, Payton, Hughes, Gabe Wright

Hughes érdekes, már az Eagles ellen is csak 22 playben volt a pályán, most meg a keretben sincs. Nassib, Cooper és még Meder is beelőzte, nem gondoltam volna.

Igazából baromira nyerni kéne, verhető (?) ellenfél, Hue hazai bemutatkozása és ha most nem sikerül nagyon könnyen 0-5-ös mérlegen találhatjuk magunkat (két idegen jön @Phins, @Skins, majd a Pats otthon).

Flakon hagyományosan aláz minket, tavaly ugyan sikerült idegenben nyerni (az a híres Barnidge elkapás), de még így is 13-2 a mérlege ellenünk. Cserébe ez a Ravens nem az igazi, a múlt heti 13 pont nem valami acélos (azt a meccset nem láttam, a BUF-NYJ-t viszont igen, Fitzpapa úgy ment át a Bills-védelmen, mint tavaly az összes csapat a Pettine-féle D-n...). West-től sem félek, mint kezdő RB, Pitta, Mike Wallace, Perriman -> ha ők is alázzák Hédiéket tényleg hosszú szezon lesz.
McCown többet fogja használni a pálya közepét, mint RGIII tette, Barni és Hawk újra villoghatnak. A széleken és a hosszú passzokkal vigyázni kell, elég faxa ez a Baltimore-secondary. Dumervil nem játszhat, a jó öreg Suggs-ot kéne kivenni a játékból, ha ez sikerül Josh 300+ yard 😊

Sok ilyet mára 😊

https://i.ytimg.com/vi/mvpW-ZSeqhE/maxresdefault.jpg
Gary Barnidge Makes Miraculous TD Catch Between His Legs | Browns vs. Ravens | NFL
You won't believe this TD catch by Cleveland Browns TE Gary Barnidge against the Baltimore Ravens.Week 5 of the 2015 NFL Season. Follow the Cleveland Browns ...


Felavatták a Jim Brown-szobrot a stadionnál, nem lett rossz.



 pbs.twimg.com/media/CspQx1FWYAA8AQi.jpg


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Hue azt mondta nem lesz QB trade. Felesleges is lenne, ez a szezon úgy is kuka.
Marad ez a veretes névsor: McCown, Kessler, és a PS-os Hogan.
P@trik
De csak akkor ha McCownt életben tudják tartani. Ha nem sikerülne akkor moneyball! Jöjjenek az ifjú titánok, vak tyúk is talál szeget.

Az 1/1ért még akár komoly versenyben is lehetünk a Rams-el (no offense), mert amit nyújtottak a MNFen egy gyenge Niners ellen az érdekes lesz.
Csiriba
Te 9ers és Browns fan vagy 2 az 1-ben??? Részvétem, mostanság nem sok sikerélményben lehet részed (bár tegnap pont hogy mégis).... de kitartást, én hiszek a Moneyball-ban 😊
Awesome88
Igen, választani tudni kell 😀

De egyébként jól elférnek egymás mellett, más időzónában játszanak, és csak 4 évente csapnak össze egymással, vagy a Superbowlban. De az utóbbira még úgy érzem nem ebben az évben kerül sor 😀
Csiriba
Valószínűleg igazad van 😊
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Hue azt mondta nem lesz QB trade. Felesleges is lenne, ez a szezon úgy is kuka.
Marad ez a veretes névsor: McCown, Kessler, és a PS-os Hogan.
P@trik
De csak akkor ha McCownt életben tudják tartani. Ha nem sikerülne akkor moneyball! Jöjjenek az ifjú titánok, vak tyúk is talál szeget.

Az 1/1ért még akár komoly versenyben is lehetünk a Rams-el (no offense), mert amit nyújtottak a MNFen egy gyenge Niners ellen az érdekes lesz.
Csiriba
Te 9ers és Browns fan vagy 2 az 1-ben??? Részvétem, mostanság nem sok sikerélményben lehet részed (bár tegnap pont hogy mégis).... de kitartást, én hiszek a Moneyball-ban 😊
Awesome88
Igen, választani tudni kell 😀

De egyébként jól elférnek egymás mellett, más időzónában játszanak, és csak 4 évente csapnak össze egymással, vagy a Superbowlban. De az utóbbira még úgy érzem nem ebben az évben kerül sor 😀
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Hue azt mondta nem lesz QB trade. Felesleges is lenne, ez a szezon úgy is kuka.
Marad ez a veretes névsor: McCown, Kessler, és a PS-os Hogan.
P@trik
De csak akkor ha McCownt életben tudják tartani. Ha nem sikerülne akkor moneyball! Jöjjenek az ifjú titánok, vak tyúk is talál szeget.

Az 1/1ért még akár komoly versenyben is lehetünk a Rams-el (no offense), mert amit nyújtottak a MNFen egy gyenge Niners ellen az érdekes lesz.
Csiriba
Te 9ers és Browns fan vagy 2 az 1-ben??? Részvétem, mostanság nem sok sikerélményben lehet részed (bár tegnap pont hogy mégis).... de kitartást, én hiszek a Moneyball-ban 😊

Szerkesztette: Awesome88
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
DL Gabe Wright felkerült az 53-ba.
WR Josh Boyce meg bekerült a PS-be.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Hue azt mondta nem lesz QB trade. Felesleges is lenne, ez a szezon úgy is kuka.
Marad ez a veretes névsor: McCown, Kessler, és a PS-os Hogan.
P@trik
De csak akkor ha McCownt életben tudják tartani. Ha nem sikerülne akkor moneyball! Jöjjenek az ifjú titánok, vak tyúk is talál szeget.

Az 1/1ért még akár komoly versenyben is lehetünk a Rams-el (no offense), mert amit nyújtottak a MNFen egy gyenge Niners ellen az érdekes lesz.
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Unoffical depth hétvégére. Védelemben voltak változások, meg a QB csere... Sima V...

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hue azt mondta nem lesz QB trade. Felesleges is lenne, ez a szezon úgy is kuka.
Marad ez a veretes névsor: McCown, Kessler, és a PS-os Hogan.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Itt play, amiben Robi megsérült 😕
 www.youtube.com/watch?v=8Mi_akUxZI0
Eléggé húzta a bal karját. Sajnálom, mert bíztam benne, hogy itt újra kezdheti és vissza tud jönni egy olyan formába, amiben potenciális kezdőirányító lehet, de sajnos tényleg nagyon hátráltatják a sérülések.
pbalazs
Az egy finom kulccsont törésnek tűnik.... kb telibeverték sisaktetővel.
több mint 7 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU
Itt play, amiben Robi megsérült 😕
https://i.ytimg.com/vi/8Mi_akUxZI0/maxresdefault.jpg
RGIII Injures Shoulder vs Eagles | Browns vs. Eagles | NFL
RGIII injured his shoulder on his non-throwing arm in the Browns loss to the Eagles. Subscribe to NFL: http://j.mp/1L0bVBuStart your free trial of NFL Game P...

Eléggé húzta a bal karját. Sajnálom, mert bíztam benne, hogy itt újra kezdheti és vissza tud jönni egy olyan formába, amiben potenciális kezdőirányító lehet, de sajnos tényleg nagyon hátráltatják a sérülések.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Visszanézve a meccset Ogbahban, Nassibban, Sheltonban van fantázia a védelmetekből, csak ez kevés lehet. Kellenek még hozzájuk emberek, főleg hátulra.