Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elbukott az Indians az éjjel. Visszaáll az élet Clevelandbe is.
Azért csúnya lett volna 2 bajnokkal, mi meg.... : D
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
szürreális 😊
 prod.images.browns.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/BROWNS/assets/images/imported/CLE/photos/clubimages/2016/11-November/temp256A3743--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720
Drip
képaláírás: Tudhattam volna, hogy ne kezdjek ki Bill Belichik lányával.... 😀
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
szürreális 😊
 prod.images.browns.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/BROWNS/assets/images/imported/CLE/photos/clubimages/2016/11-November/temp256A3743--nfl_mezz_1280_1024.jpg?width=960&height=720

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Collinst egyébként belül vagy kívül akarjátok használni? Ugyanis mind2-ben lenne fantázia.
empty taxi
Nem tudni, de valószínű Schobert/Johnson helyét veszi át szélen
Drip
Remélem hosszú távon közepén köt ki, Davis helyén. Nem is tudom mikor volt utoljára ilyen komplett ILB a keretben, D'Qwell ugyan halmozta a szereléseket, de nem volt az a zúzógép és sosem feküdt neki a 3-4, Dansby már kifelé ment a korból, amikor idejött, de az ő hiánya is érződik, főleg a TE-k elleni védekezésben.
Egybk. a legjobb lenne átállni 4-3-ra, kb. Shelton mellé kéne egy DT és lenne egy egész pofás front. Ogbahval és Nassibbal a két DE poszton.
Joey Tribbiani
Coopernek sztem jobban is feküdne a 3-as technika, mint az 5-ös (főleg ha 1-gapet játszana a DL). Szal talán arra is van ember.
Mindenesetre, hogy az elképzelésünk megvalósuljon, ahhoz első körben ki kellene vágni Hortont 😊

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Collinst egyébként belül vagy kívül akarjátok használni? Ugyanis mind2-ben lenne fantázia.
empty taxi
Nem tudni, de valószínű Schobert/Johnson helyét veszi át szélen
Drip
Remélem hosszú távon közepén köt ki, Davis helyén. Nem is tudom mikor volt utoljára ilyen komplett ILB a keretben, D'Qwell ugyan halmozta a szereléseket, de nem volt az a zúzógép és sosem feküdt neki a 3-4, Dansby már kifelé ment a korból, amikor idejött, de az ő hiánya is érződik, főleg a TE-k elleni védekezésben.
Egybk. a legjobb lenne átállni 4-3-ra, kb. Shelton mellé kéne egy DT és lenne egy egész pofás front. Ogbahval és Nassibbal a két DE poszton.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
A phys edu MSc. oktatási program keretein belül 2 féléven át tanítják az edzőknek, minden a képzésre jogosult egyetemen, hogyan kell kezelni az un. érdekeltek, pl. média, idióta családtagok, illetve egyéb véleményalkotók, pl fêligazságokból várat építő rajongók, nem-rajongók pszeudo-intellektuális megnyilvánulásait (nyavajgás, denemúgyvanmerténjobbantudom, nem úgy van mert a nagyon jól értesült-tehát negyed, harmad infokkal rendelkező oldal is megírta).

Gondoltam, hogy ezzel a teljesen irreleváns, a Browns fanok világképét semennyiben sem tágító, konfortérzetük szempontjából indiferens információval növelem a hozzászólások számát.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igen, csak amíg az érveid felhozod, ha az igazat bizonyítani akarod, addig ugyanezekkel beszélsz magad ellen is. Mert Marshall nem volt szabadügynök, Jerry Hughes szintén, Jarred Allen is csere keretében váltott csapatot, majd a Bearsbe már 30+-os korban ment el. (Te levezetésről beszéltél, meg FA-beli csapatváltásról. Márpedig szerintem a VÁLTÁS az fontos momentuma annak, hogy valaki mennyire kényelmesedik el, szóval őket én nem tudom elfogadni, noha nem kényelmesedtek el, ellenben maradtak a jól megszokott környezetükbe, a csapatuktól kapták a pénzt.)

Szóval felhoztad a kort, a csapatváltást, meg felhoztad, hogy XY aztán sosem volt elit játékos az FA-n, csak potenciálra kapott max nagy pénzt. Na, és erre pont igaz a Jones, Sanu, Crabtree, Sanders, Tate névsor. Ők is potenciálra kapták meg a pénzt. Te az ilyeneken csak röhögtél az én listámnál és egyből kizártad őket. Akkor magadnál is tégy úgy.Stez
Collins is csere keretében érkezik, ergó vagy nem vált csapatot amikor a nagy pénzt kapja, vagy a csere sem kizáró ok. Jerry Hughes az első nagy pénzét a Colts => Bills váltáskor kapta, és akkor lett jó. Amikor VÁLTOTT. A Crabtree, Jones, Sanu és a többi hasonló félékkel, akiket te soroltál fel nem az volt a gondom, hogy nem voltak az adott év top FA-i, hanem az, hogy nem volt mibe beletojniuk, mert még nem is nyújtottak előtte olyan teljesítményt. Azaz, még ha visszaestek is volna, akkor se lennének jó példák. A fordított esetre viszont - megjön a nagy pénz, megjön a váltás, és visszaesnek, beletojnak -- viszont jó példák, mert nem tették.

És ha nálad az a Mathews, aki első körös futóként hét szezonjából kettőben tudott felmutatni 1000+ yardot, top, háááááát szíved joga, de én maximum elkerekedett szemekkel tudok nézni olyan állítást, ahol Mathews top free agentként van feltüntetve egyrészt, másrészt ha valaki azt állítja, hogy ő kifejezetten jó volna. Egy top free agent nem 11 milliót kap három évre, ennél talán még McAfee is többet kapott.

Szóval továbbra sem látom azt, hogy a brutálisan megfizetett top FA-k mondjuk 40%-ban ne esnének vissza, vagy ne kezdedének el beletojni az egészbe.Stez
Matthews nyilván nem egy top játékos, de az elmúlt éveket nézve a csapatot váltó futók között benne van a top5-6 átigazolásban. Persze kihagyhatjuk őt is, és akkor Arthur Jones-tól Landry-ig még további huszat is, csak akkor nem fog maradni senki, akit ne soroltunk volna már fel 😊 Már így is felsoroltuk az elmúlt kb 3-4 év legtöbb jelentősebb free agent átigazolását és trade-jét. Tegyük még hozzá Mankinst, Jimmy Grahamet, Demarcus Ware-t, Orlando Franklint, Okung-ot, Chandler Jonest és Sittont, és én el is fogytam, nincs több név a fejemben, a többit statbookokból kéne kibogarásznom. Sok nem maradhatott.... A felsorolt kb. 40-45 névből nemhogy 40%-uk nem esett vissza, de talán még 20%-uk sem. És akik vissza is estek, azok között is elvétve látok olyan nevet, akinél a motivációs ok egyáltalán szóba jöhetne. Nagy többségük lesérült. vagy rossz szisztémába került, stb. Én továbbra is csak Percy Harvin-t látom a felsorolt neve között (és Big Sey-t, de az ezer éve volt) igazán olyannak, akiknél egyértelműen felmerülhet a motivációs szempont. A többiek esete mind összetett, teljesen más okokról van, lehet szó.

Collinsnál pedig amikor azt mondtam, hogy szerintem visszaesik, számomra nem az volt a mérvadó, hogy ő Miller-pénzt akar. Hanem az, hogy ő az öltözőben gerjeszti a szart és rinyál (mert valljuk be, ez a cirkusz valószínűleg abból indult, hogy a Pats abszolút nem akarta kifizetni neki azt, amit akart).

Márpedig én azt tapasztalom, hogy az ilyen mentalitású játékosokból lesznek a zsoldosok. Egyszer a pénzéért rinyál, aztán azért, mert ő azt hiszi, mekkora király, ha pedig valaki megfizeti, akkor egyszerűen elveszíti a motivációját. Hisz Collinsnak gyűrűje van, már azért sem muszáj küzdeni. Stez
Tényleg névtelen "insiderek" által írt pletykákra akarsz érveket alapozni? C'mon.... Ezekre majd akkor lesz érdemes alapozni, ha nem az lesz, hogy hétfőn azt írják, hogy Chuck Paganonak már elő van készítve a felmondólevele, kedden meg aláír további 4 évre. Vagy ha Wilkersonnál nem írják le százszor azt, hogy olyan elmérgesedett a viszony, hogy kizárt a hosszabbítás, aztán pár napra rá megkötik minden idők 3. legmagasabb értékű DL contractját, stb. Ergó soha. Pletykákra soha nem adunk.

Az pedig szubjektív, hogy Collinsnak volt egy brutális szezonja, de SZERINTEM semmilyen szempontból sem közelíti meg Kuechly szintjét, holott ő a Miller-contract megjelölésével jelezte, sokkal-sokkal több pénzt akar. Az más kérdés, hogy a csere után gyorsan rájött, hogy kiröhögik őt ligaszerte, aztán most már „csak” Kuechly pénzét tűzte ki célul maga elé.Stez
Hogy mit gondolsz Collins képességeiről és teljesítményéről, az a te dolgod. Az is, hogy ismét pletykákra adsz, sőt még következtetsz is belőlük 😀 A PFF szerint idén eddig Collins a legjobb 4-3 outside linebacker a ligában. Tavaly a harmadik legjobb volt, tavaly előtt pedig a második legjobb. Szóval, bár a pff se szentírás. de azért távolról sem csak 1 kiemelkedő éve volt, hanem a rookie éve kivételével mindegyik az volt. Másrészt három évben folyamatosan top3-ban lenni a poszton, az azért nekem eléggé Kuechly szintnek tűnik....

Hogy aztán ez mekkora pénzt jelent majd neki a 2017-es offseasonban, az meg megint egy másik kérdés. Az biztos, hogy nem a mi véleményünk, és nem is pletykák döntik majd el, hanem az adott évi piac kereslet-kínálata által belőtt árszint, a cap emelkedése, az adott csapat cap helyzete, stb. A moneyball fényében kifejezetten érdekes kérdés lesz, de ennek semmi köze az eredeti témánkhoz: nagy pénz, motiváció vesztés, stb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Collinst egyébként belül vagy kívül akarjátok használni? Ugyanis mind2-ben lenne fantázia.
empty taxi
Nem tudni, de valószínű Schobert/Johnson helyét veszi át szélen

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De ha annyi megy, hogy a lista felét valami elmés indokkal degradálod annak ellenére, hogy XY megkapta a brutális pénzt, mégsem teljesített aszerint új csapatában, szíved joga, de legalább ne próbálj meg hülyének beállítani. Stez
Nem volt abban semmi elmés, csak tények. És eszembe sem jutott hülyének beállítani. Kb. 15 nevet felsoroltál, abból kb. 10-re válaszoltam - tényekkel cáfolva, hogy jó példák lennének arra, amire felhoztad őket. Úgy gondolom ennyi elég. Ha nem elég, akkor - csak az elmúlt 3-4 évből, hirtelen eszembe jutó top free agentek - Aquib Talib, Darelle Revis (Boston), Brandon Marshall, Eric Decker, Jeremy Maclin, Marvin Jones, Mohamed Sanu, Matt Forte, Demarco Murray, Jerry Hughes, Michael Cabtree, Ryan Matthews, Frank Gore, Antonio Cromartie, Emmanuel Sanders, Antonie Bethea, Jarred Allen, Golden Tate, Branden Albert, DeSean Jackson, Cliff Avril, Elvis Dumervil, Charles Woodson, Peyton Manning, Vincent Jackson, stb. üdvözletüket küldik és üzenik, hogy ők játszani is akarnak/akartak még. ...😉

(Igen, ironikus voltam. Ahogy időnként te is az vagy. De - ezt tisztázzuk és zárjuk is le - hülyének most sem akarlak beállítani. Ha nem is értünk egyet, ha cinkeljük is időnként egymást, sosem veled személyesen vitázom, hanem csak az érveiddel. Úgy gondolom/remélem, ez kölcsönös. 😉 )
peterk2005
Igen, csak amíg az érveid felhozod, ha az igazat bizonyítani akarod, addig ugyanezekkel beszélsz magad ellen is. Mert Marshall nem volt szabadügynök, Jerry Hughes szintén, Jarred Allen is csere keretében váltott csapatot, majd a Bearsbe már 30+-os korban ment el. (Te levezetésről beszéltél, meg FA-beli csapatváltásról. Márpedig szerintem a VÁLTÁS az fontos momentuma annak, hogy valaki mennyire kényelmesedik el, szóval őket én nem tudom elfogadni, noha nem kényelmesedtek el, ellenben maradtak a jól megszokott környezetükbe, a csapatuktól kapták a pénzt.)

Szóval felhoztad a kort, a csapatváltást, meg felhoztad, hogy XY aztán sosem volt elit játékos az FA-n, csak potenciálra kapott max nagy pénzt. Na, és erre pont igaz a Jones, Sanu, Crabtree, Sanders, Tate névsor. Ők is potenciálra kapták meg a pénzt. Te az ilyeneken csak röhögtél az én listámnál és egyből kizártad őket. Akkor magadnál is tégy úgy.

És ha nálad az a Mathews, aki első körös futóként hét szezonjából kettőben tudott felmutatni 1000+ yardot, top, háááááát szíved joga, de én maximum elkerekedett szemekkel tudok nézni olyan állítást, ahol Mathews top free agentként van feltüntetve egyrészt, másrészt ha valaki azt állítja, hogy ő kifejezetten jó volna. Egy top free agent nem 11 milliót kap három évre, ennél talán még McAfee is többet kapott.

A többiekre azt mondom, hogy oké (teszem hozzá, Avril nem jó példa, remek FA-ként ment ki a piacra, de kifejezetten baráti pénzért írt alá a Seahawkshoz, illetve Cromartie-nak is volt legalább két éve a Jetsben, amikor gyenge volt).

Szóval továbbra sem látom azt, hogy a brutálisan megfizetett top FA-k mondjuk 40%-ban ne esnének vissza, vagy ne kezdedének el beletojni az egészbe.

Collinsnál pedig amikor azt mondtam, hogy szerintem visszaesik, számomra nem az volt a mérvadó, hogy ő Miller-pénzt akar. Hanem az, hogy ő az öltözőben gerjeszti a szart és rinyál (mert valljuk be, ez a cirkusz valószínűleg abból indult, hogy a Pats abszolút nem akarta kifizetni neki azt, amit akart).

Márpedig én azt tapasztalom, hogy az ilyen mentalitású játékosokból lesznek a zsoldosok. Egyszer a pénzéért rinyál, aztán azért, mert ő azt hiszi, mekkora király, ha pedig valaki megfizeti, akkor egyszerűen elveszíti a motivációját. Hisz Collinsnak gyűrűje van, már azért sem muszáj küzdeni.

Az pedig szubjektív, hogy Collinsnak volt egy brutális szezonja, de SZERINTEM semmilyen szempontból sem közelíti meg Kuechly szintjét, holott ő a Miller-contract megjelölésével jelezte, sokkal-sokkal több pénzt akar. Az más kérdés, hogy a csere után gyorsan rájött, hogy kiröhögik őt ligaszerte, aztán most már „csak” Kuechly pénzét tűzte ki célul maga elé.

Meg egy harmadik dolog, hogy a Browns az évek óta tartó 40-50-60 milliós mozgásterével mondjuk pont megengedheti magának, hogy Collinsnak megadjon ennyi pénzt, ám attól még nem változik a tény, hogy a csávó az előző szezonjával ellentétben a jelenlegiben abszolút nem játszott olyan meggyőzően és tippem szerint jelentősen nem is fog meglátszani a Pats védelmén a hiánya, ha Magastorony nem sérül meg.

Viszont ez a téma itt már tényleg off, szóval vagy fejezzük be, vagy folytassuk máshol, PM mondjuk.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Collinst egyébként belül vagy kívül akarjátok használni? Ugyanis mind2-ben lenne fantázia.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Rapoport szerint Kuechly szintű pénzt fog adni a Browns Collinsnak
Amadeus91
Köszönöm, hogy végre valaki olyat írt ami ebbe a topicba tartozik. Remélem Collins megdönti az egy fecske nem csinál nyarat teóriát és szemmel látható fejlődést hoz a védelembe. Collinsnak 8 meccse maradt, hogy meggyőzze moneyballékat, hogy neki igenis érdemes fizetni.

Viszont a secondarynk az annyira lyukas, hogy egy jobb fajta szita csak jelenthet neki. Ha ezen is segít Collins játéka, akkor megérdemli a nagy pénzt.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
De ha annyi megy, hogy a lista felét valami elmés indokkal degradálod annak ellenére, hogy XY megkapta a brutális pénzt, mégsem teljesített aszerint új csapatában, szíved joga, de legalább ne próbálj meg hülyének beállítani. Stez
Nem volt abban semmi elmés, csak tények. És eszembe sem jutott hülyének beállítani. Kb. 15 nevet felsoroltál, abból kb. 10-re válaszoltam - tényekkel cáfolva, hogy jó példák lennének arra, amire felhoztad őket. Úgy gondolom ennyi elég. Ha nem elég, akkor - csak az elmúlt 3-4 évből, hirtelen eszembe jutó top free agentek - Aquib Talib, Darelle Revis (Boston), Brandon Marshall, Eric Decker, Jeremy Maclin, Marvin Jones, Mohamed Sanu, Matt Forte, Demarco Murray, Jerry Hughes, Michael Cabtree, Ryan Matthews, Frank Gore, Antonio Cromartie, Emmanuel Sanders, Antonie Bethea, Jarred Allen, Golden Tate, Branden Albert, DeSean Jackson, Cliff Avril, Elvis Dumervil, Charles Woodson, Peyton Manning, Vincent Jackson, stb. üdvözletüket küldik és üzenik, hogy ők játszani is akarnak/akartak még. ...😉

(Igen, ironikus voltam. Ahogy időnként te is az vagy. De - ezt tisztázzuk és zárjuk is le - hülyének most sem akarlak beállítani. Ha nem is értünk egyet, ha cinkeljük is időnként egymást, sosem veled személyesen vitázom, hanem csak az érveiddel. Úgy gondolom/remélem, ez kölcsönös. 😉 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Rapoport szerint Kuechly szintű pénzt fog adni a Browns Collinsnak

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Suh jobbat produkal mint detroitban akarmelyik evet nezed.
Szoval barmennyire is "szexi" osszehasonlitani Haynes-el , ez nagyon melle ment.
Adirotor
Na ez egy éktelen baromság. Nem is tudom honnan vetted.
Motiváltságban meg ég és föld a különbség.
Bazzani
PFF
De te biztos mindig mindent jobban tudzs mint a szakertok 😒 hihetetlen xd

Akarmilyen furcsa lehet neked ennyi ev utan nem a sacktol fugg h ki hogyan jatszik. Jeeez

Szerkesztette: Adirotor
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mostanaban szokoevente ertek egyet peterk nezopontjaival - 😀 - , de most igaza van, ez a lista full BS.


A lista fele kapasbol nem is volt "nagy sztar", elit a posztjan. Raadasul azt kozvetited, hogy aki nagy contract utan barmely okbol szarul teljesit, az azert van, mert szarik a jatekre es csak a penz kellett neki. Ez mar alapbol hibas, mert a listad fele megserult, mas rendszerbe kerult, mint amiben kiemelkedett, hozta a szintet vagy csak kicsit volt gyengebb/jobb.

Big Al meg vagy 6-7 eve volt...

Persze lehet, hogy Collins majd tesz magasrol a jatekra, az is lehet, hogy a legtobb nagy penzt kapo FA jatekos utana motivalatlan, de a listad "full kamu".

U.i.: Persze ha levezeted edzoi/csapattarsi nyilatkozatokkal, szamokkal es hiteles beatwriter irasokkal, hogy valoban a motivalatlansag miatt teljesitett alul aki igy tett, megkovetlek. De nyilvan ha lenne ennyi idod, akkor sem sikerulne,mert az allitasod ebben a formaban valotlan.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ebből a listából egy csomó játékos (Wright, Wallace, Jones, M. Johnson stb.) soha nem is volt elég jó ahhoz, hogy levezetésről lehessen beszélni velük kapcsolatban. Reményre kapták a nagy pénzt, nem teljesítményre. Ilyenből tonnaszám van, drafton, előtte, utána, de semmi köze a Collins szituációhoz. Ha őket felsoroltad, csodálom, hogy Trent Richardson kimaradt. 😀

A maradékból Haynesworth, Asomugha a karrierje végén járt. Mario Williams hozta magát az új helyén amíg bírta, Suh is hozza magát eddig. LaRon Landry az egyetlen pro-bowl szezonját az új helyén futotta (nem Indy-ben persze...), Nem nézem tovább, így elsőre Byrd az aki beleesik az említett kategóriába (jó volt, fiatal volt, drágán vitték el és sz*r az új helyén). Gratulálok, találtál még egyet. 😉 So what?

Malik Jackson-t meg én személy szerint nagyon szeretem, de fényévekre van a Miller, Watt, Kuechly szinttől. Ha nem így lenne, akkor most QB pénzt kapna nem pedig valahol a - posztján belül!! - top5-ön kívülről nézné az előtte levőket, annak ellenére, hogy idén kapott contractot. (És amelyik listában még nincs benne Aaron Donald, Kawann Short, Shariff Floyd, stb. érhető okokból),
peterk2005
Értem. Oké, igazad van, adom. Szóval a 26-28 évesen gigapénzt kapó Big Al a karrierje évét tolt. Oké, igazából eddig tudtam tényleg komolyan venni. xD

Aso is 29 éves volt, enyhe túlzás hasonlót kijelenteni és azt mondani, hogy a végét járta, de ezt megadom, mert mondjuk Aso nem első szerződését kapta, amikor az Eagles megfizette. Arról pedig nem beszéltünk, hogy ki mennyire jó játékos volt valójában. Arról beszéltünk, hogy kurva sok pénzt kapott, majd aztán visszaesett.

Az, hogy megint kiforgatsz mindent, ahol csak lehet, már nem az én gondom, én azokat soroltam, akik nagy pénzt kaptak, még nagyobb reménnyel vitte el őket egy-egy csapat, de a teljesítményük nem feltétlenül volt olyan. Williams hozott 10+ sackeket, ettől függetlenül az utolsó két buffalói éve arról szólt, hogy motivációs gondjai vannak. Suh pedig maximum idén hozza magát, az előző szezonban minden harmadik meccse után ment a sírás, hogy nem fut, baszik bele, nem hajlandó a séma szerint mozogni, csak megy előre, azt csinálja, ami neki tetszik. De ha idén hozza önmagát, akkor vele nyilván nincsen gond.

Az is mind szép és jó, hogy Jackson csak top5 fizetést kap (most a spotracot a DT-ket nézem) a posztján (de kurvára sajnálom szegényt), csak éppen a top5-ben rajta kívül mindegyik olyan játékos, aki futásban, passzban egyaránt kinyír bárkit, aki vele szembe jön, és ez meglátszik a számokon, sackeken, siettetéseken is.

Talán Dareus az egyetlen kivétel, de ő mondjuk 330 fonttal hozza azt, amit, plusz az eltiltások sem segítettek a pénzén, lehetett volna ez több is. Jacksonnal sincsen semmi baj, de én ilyen fizetésért sokkal nagyobb dominanciát várnék tőle a DL-ben, és univerzálisan, passz ellen is.

De ha annyi megy, hogy a lista felét valami elmés indokkal degradálod annak ellenére, hogy XY megkapta a brutális pénzt, mégsem teljesített aszerint új csapatában, szíved joga, de legalább ne próbálj meg hülyének beállítani.

Az nálam nem mérvadó, a listában ki van benne és ki nincs. Ahogy magad mondtad, sok esetben nem mérvadó, ki mennyit kap, mert a GM-ek hülyék, a cap irreálisan emelkedik, etc. Jackson nem lesz jobb attól, hogy valaki jól megfizeti Donaldot és társait, így Malik maga ki fog esni a top7-ből is. Attól még ugyanúgy kurva sok lesz a fizetése és ugyanúgy lehetne vitatkozni azon, hogy évi 14 milliót megér-e.

Mint ahogy az általam felsorolt lista 90%-a nem éri meg azt a pénzt, amit megkapott, és a felsoroltak lényege ez volt. A legtöbb pedig még csak nem is reményre kapta a pénzt, egy vagy két (vagy több) jó szezonja mindegyiknek volt az NFL-ben azelőtt, hogy megkapta volna a jó pénzt.

És a lényeg még mindig ott van, hogy Collins már igenis megteheti, hogy a pénzre hajtson amolyan Julius Thomas-módon, de Collinsnak annyival is több oka van rá, mert ott a gyűrűje. És az ember évi sok-sok millióval akar több pénzt keresni, mint Kuechly.

Nagyon komolytalan.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha jobbat nem is, de azért az se igaz, hogy levezet. Jól játszik, ennyi. (Az más tészta, hogy megéri-e a pénzét, de a cap limit emelkedési ütemét látva ennek a kérdésnek egyre kevesebb az értelme.)

Apropó, Harvin: Úgy döntött, hogy újra aktiválja magát. Aláírt a Billshez 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh jobbat produkal mint detroitban akarmelyik evet nezed.
Szoval barmennyire is "szexi" osszehasonlitani Haynes-el , ez nagyon melle ment.
Adirotor
Na ez egy éktelen baromság. Nem is tudom honnan vetted.
Motiváltságban meg ég és föld a különbség.

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Suh jobbat produkal mint detroitban akarmelyik evet nezed.
Szoval barmennyire is "szexi" osszehasonlitani Haynes-el , ez nagyon melle ment.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ebből a listából egy csomó játékos (Wright, Wallace, Jones, M. Johnson stb.) soha nem is volt elég jó ahhoz, hogy levezetésről lehessen beszélni velük kapcsolatban. Reményre kapták a nagy pénzt, nem teljesítményre. Ilyenből tonnaszám van, drafton, előtte, utána, de semmi köze a Collins szituációhoz. Ha őket felsoroltad, csodálom, hogy Trent Richardson kimaradt. 😀

A maradékból Haynesworth, Asomugha a karrierje végén járt. Mario Williams hozta magát az új helyén amíg bírta, Suh is hozza magát eddig. LaRon Landry az egyetlen pro-bowl szezonját az új helyén futotta (nem Indy-ben persze...), Nem nézem tovább, így elsőre Byrd az aki beleesik az említett kategóriába (jó volt, fiatal volt, drágán vitték el és sz*r az új helyén). Gratulálok, találtál még egyet. 😉 So what?

Malik Jackson-t meg én személy szerint nagyon szeretem, de fényévekre van a Miller, Watt, Kuechly szinttől. Ha nem így lenne, akkor most QB pénzt kapna nem pedig valahol a - posztján belül!! - top5-ön kívülről nézné az előtte levőket, annak ellenére, hogy idén kapott contractot. (És amelyik listában még nincs benne Aaron Donald, Kawann Short, Shariff Floyd, stb. érhető okokból),


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezzel nem értek egyet.
Erős a gyanú, hogy Collinsot a pénz érdekli, ezt mutatja az állítólagos szerződés,a mit akar, valamint az is, hogy van már gyűrűje például. Ilyen téren pedig oda nézne FA-n, ahol pénzt lát. Ha ez a Browns, hát van az a pénz...

Mint ahogy Julius Thomas top FA-ként ránézett egy Jaguarsra, vagy ahogy Malik Jackson tette ugyanezt. Persze a Browns így is jól járt, de ha csak azt nézzük, hogy manapság ezek a kifejezetten pénzre utazó playák mennyire szoktak beválni az új csapatukban... Az arány elég kicsi. Már az is elég meglepő, hogy például Norman egyelőre komolyan veszi a játékot Washingtonban.
Stez
Malik Jackson abban az alul teljesítő Jags defense-ben is az egyik legjobb 4-3-as DL a pff szerint a ligában. Julius Thomas-ra igaz lehet ami írsz - neki gyűrűje sincs, és nem is nagyon tudja hozni a korábbi önmagát -, de szerintem az utóbbi időben már nem levezetni írtak alá a Jags-hez a játékosok. Van ott talent bőven, csak edző kéne nekik.

Plusz, az elit játékosok azért nem 27 éves korukban szoktak elkezdeni "levezetni", hanem 30 fölött. Mondj egy olyan - fiatal, első nagy szerződését kapó - játékost az utóbbi időből, aki megkapta a nagy zsét, és nem teljesített rendesen az új csapatában? Hirtelen 1 ilyen jut eszembe: Percy Harvin .... aki az akkori bajnokhoz igazolt 😀
peterk2005
Csak pár évre tekintek vissza, 30-35 milliós szerződéstől lefelé már nem nézem, de kapásból eszembe jut:

Albert Haynesworth, Nnamdi Asomugha, Mario Williams, Eric Wright, Cortland Finnegan, Mike Wallace, Paul Kruger, Jermon Bushrod, Jake Long, LaRon Landry, Jairus Byrd, Michael Johnson, Lamarr Houston, Arthur Jones, Ndamokung Suh, Julius Thomas.

És az általad említett Harvin, meg akad olyan, mint Sidney Rice vagy Laurent Robinson, akik súlyos sérülsek miatt kellett, hogy abbahagyják, de őket nem veszem ide.

Az jó, hogy Malik Jackson a PFF szerint mekkora király, csak éppenséggel a PFF-nél is akadnak jelentős szórás, a másik pedig, hogy 85-90 millióért nem olyannak kell lennie, mint most Jackson. Ennyi pénzért szét kell alázni a k*baszott ligát, mint Von Miller, Watt, Kuechly, Patrick Peterson, vagy épp Green és Julio, hogy csak elit elkapókat említsek, akik 15+ milliót kaptak. Ez már akkora pénz. SZERINTEM legalábbis.

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 846 — !SuPeR6BoWL!
Collins a Dallas ellen már játszik?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezzel nem értek egyet.
Erős a gyanú, hogy Collinsot a pénz érdekli, ezt mutatja az állítólagos szerződés,a mit akar, valamint az is, hogy van már gyűrűje például. Ilyen téren pedig oda nézne FA-n, ahol pénzt lát. Ha ez a Browns, hát van az a pénz...

Mint ahogy Julius Thomas top FA-ként ránézett egy Jaguarsra, vagy ahogy Malik Jackson tette ugyanezt. Persze a Browns így is jól járt, de ha csak azt nézzük, hogy manapság ezek a kifejezetten pénzre utazó playák mennyire szoktak beválni az új csapatukban... Az arány elég kicsi. Már az is elég meglepő, hogy például Norman egyelőre komolyan veszi a játékot Washingtonban.
Stez
Malik Jackson abban az alul teljesítő Jags defense-ben is az egyik legjobb 4-3-as DL a pff szerint a ligában. Julius Thomas-ra igaz lehet ami írsz - neki gyűrűje sincs, és nem is nagyon tudja hozni a korábbi önmagát -, de szerintem az utóbbi időben már nem levezetni írtak alá a Jags-hez a játékosok. Van ott talent bőven, csak edző kéne nekik.

Plusz, az elit játékosok azért nem 27 éves korukban szoktak elkezdeni "levezetni", hanem 30 fölött. Mondj egy olyan - fiatal, első nagy szerződését kapó - játékost az utóbbi időből, aki megkapta a nagy zsét, és nem teljesített rendesen az új csapatában? Hirtelen 1 ilyen jut eszembe: Percy Harvin .... aki az akkori bajnokhoz igazolt 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az elozo ket drafton 10 jatekost hoztatok az elso harom korben.

A kovetkezo drafton 2db elso koros, 2db masodik koros es 1db harmadik koros, de az is a legeleje.

3 ev alatt lesz 15 jatekosotok a top 100- bol.

Hogy latjatok, az idei es a tavalyi draft hogyan ertekelheto eddig?

 www.pro-football-reference.com/teams/cle/draft.htm
undisputedly
Tavaly:
Shelton egyértelműen fejlődött, a védelem egyik legjobbja
Erving nagyon képlékeny. Van, hogy elit blokkot nyom és mindenkit megtart, és van, hogy a csere csere DT seggre ülteti ... bár sajnos inkább utóbbi a gyakoribb :/
Orchard jó munkás ember, kár, hogy IR megnéztem volna idén mit mutat
Duke egyértelmű alapjátékos
Xavier Cooper, számomra elég halovány
Campbell csak azért kezdő mert nincs más, de cserének jó
Mayle... az meg ki?
Gaines sincs rosteren
Malcolm Johnson sincs már rosteren
Telferr jelenlegi 2. TE de sanszos, hogy ő se marad jövőre
Pullard és és Ifo sincs már itt.

Ebből a classból Shelton és Duke akik egyértelműen hasznos tagjai a csapatnak,Orchard még csatlakozhat hozzájuk, Erving pedig sajnos inkább egy újabb bust.

Idei:
Coleman 2 meccs alatt bebizonyította,hogy kurva jó. Végre játszhat megint
Ogbah meccsről meccsre jobb. Zsinórban 3. meccse volt sackje
Nassib szintén alapember, high motorral
Coleman eddig még nem nagyon kapott lehetőséget ha igen akkor is Carlos Dunlap ellen kellett volna helyt állnia 😀 nem egy hálás feladat
Kessler jó. Pontos, tud haladni az O-val de, hogy 20 yardnál tovább dobjon olyan az életbe nem lesz. Backup Qb-nek viszont marha jó lesz
Louis forma forma. A dropjai aggasztóak. Greg Little hagyatéka (?)
Kindred-en nagyon látszik, hogy rookie, hatalmas bakijai vannak néha, de 1-2 PD nála is befigyel
Devalve folyton sérült de pont most a Jets ellen volt egy 5 yardos elkapása 😀
Payton rejtély, nem igen van pályán
Drangoról jó hírek jöttek, meg amikor a pályán van se rossz.
Higgins egyenlő Payton
Caldwell fogalmam sincs
Scooby PS-ben csücsül

Azelső 3 pick nagyon ül. Kessler is teljesen korrekt, a többieknek meg hagyjunk időt.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Ami miatt szerintem megéri még ez a trade a Brownsnak a kockázatok ellenére is. Ilyen minőségi játékost az FA piacról nagyon nehezen tudna hozni a Browns.
Annak idején amikor a 0-16os Lionst kezdték újraépíteni Schwartz sem a premier játékosokból válogatott (bár Vanden Bosch nem volt rossz név), hanem inkább a közép/alsó kategóriából jöttek az újak.
Collins elit játékos, normális esetben rá sem nézett volna a Browns ajánlatára.

(ezzel nem azt aqkartam mondani, hogy a Browns szar vagy 0-16-os lesz mielőtt bárki is támadásnak venné)
Bazzani
Ezzel nem értek egyet.
Erős a gyanú, hogy Collinsot a pénz érdekli, ezt mutatja az állítólagos szerződés,a mit akar, valamint az is, hogy van már gyűrűje például. Ilyen téren pedig oda nézne FA-n, ahol pénzt lát. Ha ez a Browns, hát van az a pénz...

Mint ahogy Julius Thomas top FA-ként ránézett egy Jaguarsra, vagy ahogy Malik Jackson tette ugyanezt. Persze a Browns így is jól járt, de ha csak azt nézzük, hogy manapság ezek a kifejezetten pénzre utazó playák mennyire szoktak beválni az új csapatukban... Az arány elég kicsi. Már az is elég meglepő, hogy például Norman egyelőre komolyan veszi a játékot Washingtonban.
Stez
Azért Floridát és Ohiot egy kalap alá venni erős.
Mindazonáltal én is úgy gondolom, hogy Collins megtartása nem lehetetlen, sőt.
Illetve Hue személye miatt úgy gondolom, hogy az O-ba el lehet csábítani nagyobb nevű FA-kat is. A D-nél már nem vagyok ilyen magabiztos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...