Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/hwMgCClOWpy5f0Tj1T49FB8_mbg=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/7449147/ravsac.0.gif

"Browns OL used the Mannequin Challenge as a blocking technique and it got his QB crushed"

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ki mondta hogy a vesztesek nem lehetnek győztesek?

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kessler nem mert 5 yardon túl dobni a TD-t leszámítva (ami egy sima defensive breakdown volt, nem egy nagy play az O-tól). Tény persze, hogy nagyon ideje se volt, elsősorban azon halt meg az O, hogy a Ravens D Line szétverte a falat.
Jakehomer
Emiatt még nem hozod le és cseréled be a 37 éves QB-t
Drip
Miért? Nem tudjuk, mit mondott neki Hue, de nem volt vele elégedett, az biztos. És mivel nem kell hajszolni a győzelmeket, nyugodtan lehozhatta nevelő célzattal. Az viszont nevetséges feltételezés, hogy azért hozta le, nehogy nyerjen a Browns, Kessler nagyon messze volt a jótól.
Jakehomer
Én nem nagyon látom a nevelő célzatot abban, h. lehozza azt a valóban átlagos, de nem kimagaslóan gyenge (+ a szezon elején a kezdő közelébe se várt) rookiet, akiről 1 hete még azt mondta, h. ha nem történik nagy gebasz az idény végéig kezd. Nálam ez a segget csinálok a számból eset. Jó pár éve Mangini húzott hasonlót, amikor az egész TC-s QB-battlet követően már a 3. meccs félidejében lecserélte Quinnt Andersonra, "spark" címszó alatt. Joey Tribbiani
Meg tavaly BoB. A TC után bejelentette, hogy Hoyer a kezdő, aztán az első meccsen lecserélte Mallet-re. Aztán vissza. Aztán megint vissza. 😀

A végén így is playoffba jutottak azért. Igaz, a playoffban aztán Hoyer egymaga elveszítette nekik a meccset. Ott már BoB sem keresett újabb spark-ot. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Jó pár éve Mangini húzott hasonlót, amikor az egész TC-s QB-battlet követően már a 3. meccs félidejében lecserélte Quinnt Andersonra, "spark" címszó alatt. Ha jól emlékszem pont a Ravens ellen 😊
Joey Tribbiani
wow, na ez így tényleg félelmetes...

"Somehow, Harbaugh convinced his players that the winless Browns could actually pull off an upset.

(...)

Cleveland coach | Eric Mangini | pulled quarterback | Brady Quinn | in favor of | Derek Anderson | . "I thought that at that point | D.A. | might be able to give us a spark. That's what I was hoping to accomplish coming out of halftime,"


2009
 www.post-gazette.com/sports/steelers/2009/09/28/Harbaugh-sets-tone-for-team-s-business-like-effort/stories/200909280202

2016
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/eb5wkqe9x8ntchl0usis
Hue Jackson on Browns QB change: 'I wanted a spark'
The Cleveland quarterback carousel continued on Thursday night. The Browns subbed out rookie quarterback Cody Kessler for veteran Josh McCown after the team's first drive in the second half.


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Kessler nem mert 5 yardon túl dobni a TD-t leszámítva (ami egy sima defensive breakdown volt, nem egy nagy play az O-tól).

Tény persze, hogy nagyon ideje se volt, elsősorban azon halt meg az O, hogy a Ravens D Line szétverte a falat.
Jakehomer
Emiatt még nem hozod le és cseréled be a 37 éves QB-t
Drip
Miért? Nem tudjuk, mit mondott neki Hue, de nem volt vele elégedett, az biztos. És mivel nem kell hajszolni a győzelmeket, nyugodtan lehozhatta nevelő célzattal. Az viszont nevetséges feltételezés, hogy azért hozta le, nehogy nyerjen a Browns, Kessler nagyon messze volt a jótól.
Jakehomer
Én nem nagyon látom a nevelő célzatot abban, h. lehozza azt a valóban átlagos, de nem kimagaslóan gyenge (+ a szezon elején a kezdő közelébe se várt) rookiet, akiről 1 hete még azt mondta, h. ha nem történik nagy gebasz az idény végéig kezd. Nálam ez a segget csinálok a számból eset. Jó pár éve Mangini húzott hasonlót, amikor az egész TC-s QB-battlet követően már a 3. meccs félidejében lecserélte Quinnt Andersonra, "spark" címszó alatt. Ha jól emlékszem pont a Ravens ellen 😊 Ha azt is hozzávesszük, h. az idei szezon fő célja, h. kiderüljön mire képesek a rookiek duplán érthetetlen lépés. Ennyi erővel Drangot vagy Nassibot, Campbellt, Howardot is simán le lehetett volna kapni.

Köv. 5 meccsből 4 hazai, egyet illene behúzni.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát Apeszos mindig monta hogy a Jaxonoktól óvjon az ég, na azt ide is begyűrűzött


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A Browns ott baszta el hogy azt hitte, ha fiatalokból rakja össze a keretet akkor nulláza az évet és kezdheti az építkezést, pedgi csak egy évre el kellett volna hozni kölcsönbe Kellyt, aki beszántja sóval a csapatot és máris lehet építkezni.
malkav
de most a fiatalokból kiderül kik azok akikre lehet építeni.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A Browns ott baszta el hogy azt hitte, ha fiatalokból rakja össze a keretet akkor nulláza az évet és kezdheti az építkezést, pedgi csak egy évre el kellett volna hozni kölcsönbe Kellyt, aki beszántja sóval a csapatot és máris lehet építkezni.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kessler nem mert 5 yardon túl dobni a TD-t leszámítva (ami egy sima defensive breakdown volt, nem egy nagy play az O-tól).

Tény persze, hogy nagyon ideje se volt, elsősorban azon halt meg az O, hogy a Ravens D Line szétverte a falat.
Jakehomer
Emiatt még nem hozod le és cseréled be a 37 éves QB-t
Drip
Miért? Nem tudjuk, mit mondott neki Hue, de nem volt vele elégedett, az biztos. És mivel nem kell hajszolni a győzelmeket, nyugodtan lehozhatta nevelő célzattal. Az viszont nevetséges feltételezés, hogy azért hozta le, nehogy nyerjen a Browns, Kessler nagyon messze volt a jótól.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Egyértelmű, hogy az 1/1 a cél. Ha nem 1-7-el állna a 49ers, akkor lehet már meglenne azaz 1W. Hue állása pedig tuti nincs veszélyben. Nem hiszem, hogy egy évre terveznének vele egy olyan csapatnál, ahol Moneyball-ra váltottak, amihez szintén türelem kell. Itt az 1/1 a cél, az építkezés, a fiatalok letesztelése (Kessler bizonyított), mindezt minél kevesebb pénzből és csak utána jön az, hogy minél jobb mérleggel kell elérni az 1/1-et.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kessler nem mert 5 yardon túl dobni a TD-t leszámítva (ami egy sima defensive breakdown volt, nem egy nagy play az O-tól).

Tény persze, hogy nagyon ideje se volt, elsősorban azon halt meg az O, hogy a Ravens D Line szétverte a falat.
Jakehomer
Emiatt még nem hozod le és cseréled be a 37 éves QB-t

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Még pár ilyen meccs/döntés és tényleg téma lesz Hue állása. Csak aztán nehogy kiderüljön DePoék szóltak le neki, h kell az 1/1...
Joey Tribbiani
sztem pont azert merte meglepni mert eldontottek iden (valoszinuleg jovore sem elvarhato tul sok ) semmi sem szamit es mindenkepp kitartanak mellette. Lehet a masik oldalrol tamad, amikor a kerdes az hogy felesegnek jo lesz-e, akkor konnyebb megmondani hogy tuti ki nem lesz az. 😊
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kessler nem mert 5 yardon túl dobni a TD-t leszámítva (ami egy sima defensive breakdown volt, nem egy nagy play az O-tól).

Tény persze, hogy nagyon ideje se volt, elsősorban azon halt meg az O, hogy a Ravens D Line szétverte a falat.

Perception is reality.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Tuti tippmixelni akarnak a szezon vége felé és megnyerni pár meccset 😀
silent7939
merthogy őrült módon a Ravens-re tettek és ezzel nyertek egy zsák pénzt? 😀

szerk: hopsz, félreértettem, azt hittem a tegnapi qb csere miatt írod 😊

Szerkesztette: winston
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Még pár ilyen meccs/döntés és tényleg téma lesz Hue állása. Csak aztán nehogy kiderüljön DePoék szóltak le neki, h kell az 1/1...
Joey Tribbiani
Amit aztán elcserélünk egy 1/20 környékire meg egy rahedli másik pickre 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Még pár ilyen meccs/döntés és tényleg téma lesz Hue állása. Csak aztán nehogy kiderüljön DePoék szóltak le neki, h kell az 1/1...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tuti tippmixelni akarnak a szezon vége felé és megnyerni pár meccset 😀
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Félidőben elaludtam, de már nem is bánom... Nagyon nagy bajok vannak (mint mindig). Kedvelem McCownt, de nem láttam értelmet lehozni Kesselt... Érik a QB draft, bár én szívesebben húznám Garrettet.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Teljesen érthetetlen, félidőbe 100 yard környékén állt Kessler + TD is és lehozta... McCown meg amit művelt az siralmas. Ez Jackson veresége volt valóban.
P@trik
Ez a csere mi volt, de komolyan.
winston
Veszélyben volt az 1/1.
empty taxi
viccen kívül egy az egybe ezt éreztem ... mintha direktbe kellett volna elbaszni a meccset. Pedig most nem azért de Kesslerrel se biztos, hogy győztünk volna 😀
Drip
Nem is teljesen komolytalanul mondtam. Simán benne van h a 49ers már nem nyer meccset, a tiebreaker meg nem tom h alakulna a 2 csapat között.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jamie Meder, Carl Nassib, Cam Johnson, Tramon Williams, Briean Boddy-Calhoun, Tracy Howard, Ibraheim Campbell (7)
csak azok a kezdőjátákosok a Dből akik egy más franchiseban sem lennének kezdők.
ilyennel azért nehéz, de meg lehetne próbálni, Sztem sokkal gázabb a hajnali szar és lekapni Kesslert mint ezzel a kerettel a 0-16.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Teljesen érthetetlen, félidőbe 100 yard környékén állt Kessler + TD is és lehozta... McCown meg amit művelt az siralmas. Ez Jackson veresége volt valóban.
P@trik
Ez a csere mi volt, de komolyan.
winston
Veszélyben volt az 1/1.
empty taxi
viccen kívül egy az egybe ezt éreztem ... mintha direktbe kellett volna elbaszni a meccset. Pedig most nem azért de Kesslerrel se biztos, hogy győztünk volna 😀

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
tudom hogy nem nagy vígasz, de Collins elég jól játszott. tartsátok meg 😊
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 613 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ez miafasz volt ez a QB csere?
gabokocka
Ahogy Jackibácsi nyilatkozta akart egy kis szikrát... szikra az megvolt a szemünkbe csak attól miközbe letolták a f@szt a torkunkon.
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Én valamikor a harmadik negyedben elaludtam 😀 a szemem óvni akarta az agyamat biztos és inkább lecsukódott. Hát az összefoglalót visszanézve a második félidő katasztrofális volt. Azért a szezon első harmadában, kivéve az első meccset, nem voltam mérges annyira a vereségek miatt, mert akkor még tényleg arról beszéltünk, hogy simán állhatnánk akár három győzelemmel is. Én akkor tényleg azt láttam, hogy Hue tud a szarból várat építeni, meg voltak a momentumok és láttam fantáziát a csapatban, de amit mostanában művelnek, az már tényleg röhejes, mintha lelkes amatőrökből állna a csapat. Valljuk be nyugodtan, ez a keret szar, ezt már szezon elején is tudtuk, de miért kellett ennyire ragaszkodni hozzá, hogy még csak nem is a nulláról, hanem a mínusz tízről kezdjük a csapatépítést?! A francokért a híg fosból kell nekünk megpróbálni tornyot építeni, lehetett volna hozni egy két jó veteránt, meg megtartani egy két távozót, nem teljesen egy tucat újoncra meg világtalan veteránokra építkezni!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 747 — Keep pounding
Ez miafasz volt ez a QB csere?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.