Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 106 — WHO DAT!!!!
Kirúgtátok az Ol coach Andy Moellert
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000542287/article/browns-part-ways-with-oline-coach-andy-moeller?campaign=Ext_Email_1st10_20150930&cvosrc=Ext_Email.Epsilon.1st10_20150930


több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Ugyan TMZ, de ki tudja. Remelem nem valaki a csapatbol probalja megbontani az egyseget...

 www.tmz.com/2015/09/29/cleveland-browns-players-furious-over-johnny-manziel-put-him-in-the-damn-game/

Az OL tagjai azonnal cafoltak a dolgot (persze mi mast mondhatnanak)  www.cleveland.com/browns/index.ssf/2015/09/joe_thomas_says_johnny_manziel.html#incart_social_feature; Hawk is azt tweetelte, h. 1000%-ban kitalalt sztori.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Akkor arról le. Mit csinált? 😊
Soldados
A woman who called 911 after a Sept. 5 incident at Moeller's Berea home said she was his fiancee; and told dispatchers that he assaulted her.

Moeller flatly denied that he choked the woman by putting his forearm against her neck. Charges were never filed.
korabban is voltak gondjai az alkohollal, elkepzelheto, h. ennel az esetnel is kicsit tobbet ivott a kelletenel.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Közös megegyezéssel felbontottátok az OL-coach szerződését... Vmi továbbra sem lehet jó sem az öltözőben, sem a szervezet vezetésében, ha erre a 3. héten sor kerül. :/
Soldados
lemaradtál ezek szerint a hírről, hogy mit művelt gallyrészegen
baggio
Akkor arról le. Mit csinált? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
Közös megegyezéssel felbontottátok az OL-coach szerződését... Vmi továbbra sem lehet jó sem az öltözőben, sem a szervezet vezetésében, ha erre a 3. héten sor kerül. :/
Soldados
lemaradtál ezek szerint a hírről, hogy mit művelt gallyrészegen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Közös megegyezéssel felbontottátok az OL-coach szerződését... Vmi továbbra sem lehet jó sem az öltözőben, sem a szervezet vezetésében, ha erre a 3. héten sor kerül. :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Egy két doyent kellet voln hozni, megerősíteni az öltözöt. Mongyuk Woodson klívlendi, dehát ő épp a réderszt rázza gatyába. Vagy Fletcher edzőként? Löbó, Harbó, Zordics annyi ohioi legenda van, hogy ohiot lehetne rekeszteni velük.
sutianap
van bőven a védelemben hangadó, Whitner, Dansby, de Haden sem rookie már... csak ki figyel rád, ha a pályán szénné szop@tnak.

nekem úgy tűnik O'Neil (=Pettine) túlkombinálja a dolgokat, nincs két hasonló felállás, néha négyen, máskor senki 3-point stanceben. Amivel nem lenne gond, csak ne minden playben. Felborulnak a zónák és a feladatkörök, pozíción kívülre kerülnek a játékosok, ezért a sok benyalt futott yard. Persze csak találgatok, vissza kéne nézni a meccset, de nincs hozzá gyomrom.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy két doyent kellet voln hozni, megerősíteni az öltözöt. Mongyuk Woodson klívlendi, dehát ő épp a réderszt rázza gatyába. Vagy Fletcher edzőként? Löbó, Harbó, Zordics annyi ohioi legenda van, hogy ohiot lehetne rekeszteni velük.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Mikor pár héttel ezelőtt azt írtam itt, hogy a keres erőssége nem változott a tavalyi az az előtti évekhez hasonlóan, pont erre gondoltam amit tegnap láttunk. Akkor le lettem hurrogva, hogy de hát ott a kőkemény OL, most már látjuk kemény mint a napon felejtett vaj, fejlődtünk a futás elleni védekezésben, mi lenne most ha nem fejlődtünk volna ennyit? (ironikus kérdés volt). Ugyanakkor viszont ezeket a hangokat betudtam akkor a szezon előtti hurrá hangulatnak. Most már legalább mi látjuk a problémákat (mekkora ászok vagyunk 😀) csak mi tenni nem tudunk ellene.

Következik a Chargers, tuti L, ezen nem is agyalok tovább, és utána talán egy fogható csapat a Ravens. Aztán a bye weekig talán verhető a Rams és a Steelers (ha nem jön vissza Ben de addigra sztem felépül) szóval a bye weekre 4-6al mehetünk. Utána max még két győzelmünk lehet, talán a Ravens és a kiesési rangadón a Niners. 6-11 maximum a vége. Fejlődés? Nem! Tavaly azt mondtam, hogy állandóság kell, hogy elinduljunk felfelé, de most nem látom, hogy valamilyen szinten is stimmelne valami. Draft pickjeink ülnek a padon, a kezdő játékosok szenvednek, öregedő FA-kat hozunk, akik nem tudnak túl sokat hozzátenni a játékhoz, talán még Dansby se annyit mint régen. Egyértelműen vezetési hibák.

Se rendes irányítónk, se rendes futónk. A passz elleni védekezésünk szar, a futás elleni fos. Még szerencse, hogy nem tudunk kiesni az NFL-ből a kanadai ligába. Viszont ha tényleg igaz, hogy 6-11 lesz a vége a szezonnak, akkor csak egy átlagos clevelandi szezonon vagyunk túl, semmi különös nem történt, megszokhattuk volna már.

Viszont akkor is ennek a csapatnak fogok szurkolni a keleti partról!
Csiriba
Egyébként hihetetlen számomra, hogy egy edző és FO se tudja megoldani a problémákat, egy egy idényre van olyan csapatrész ami helyre áll, azt hisszük, hogy na az már rendben van, aztán következő szezonban összeomlik! Ha van egy egy kimagasló játékosunk egy idényben, az a következőben kuka, a korai körös választottjaink rendre alul teljesítenek, vagy még ennél is rosszabbak! Persze nem mondom, hogy csak mi vagyunk így, vannak még tartósan gyenge csapatok az NFL-ben, de mi kéne még ide, mi??? Egyszerűen nem értem, az, hogy nem találunk normális QB-t egy dolog, ezzel több csapat is így van, de, hogy egy értelmes védelmet meg futójátékot se tudunk a legtöbbször összerakni......


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Mikor pár héttel ezelőtt azt írtam itt, hogy a keres erőssége nem változott a tavalyi az az előtti évekhez hasonlóan, pont erre gondoltam amit tegnap láttunk. Akkor le lettem hurrogva, hogy de hát ott a kőkemény OL, most már látjuk kemény mint a napon felejtett vaj, fejlődtünk a futás elleni védekezésben, mi lenne most ha nem fejlődtünk volna ennyit? (ironikus kérdés volt). Ugyanakkor viszont ezeket a hangokat betudtam akkor a szezon előtti hurrá hangulatnak. Most már legalább mi látjuk a problémákat (mekkora ászok vagyunk 😀) csak mi tenni nem tudunk ellene.

Következik a Chargers, tuti L, ezen nem is agyalok tovább, és utána talán egy fogható csapat a Ravens. Aztán a bye weekig talán verhető a Rams és a Steelers (ha nem jön vissza Ben de addigra sztem felépül) szóval a bye weekre 4-6al mehetünk. Utána max még két győzelmünk lehet, talán a Ravens és a kiesési rangadón a Niners. 6-11 maximum a vége. Fejlődés? Nem! Tavaly azt mondtam, hogy állandóság kell, hogy elinduljunk felfelé, de most nem látom, hogy valamilyen szinten is stimmelne valami. Draft pickjeink ülnek a padon, a kezdő játékosok szenvednek, öregedő FA-kat hozunk, akik nem tudnak túl sokat hozzátenni a játékhoz, talán még Dansby se annyit mint régen. Egyértelműen vezetési hibák.

Se rendes irányítónk, se rendes futónk. A passz elleni védekezésünk szar, a futás elleni fos. Még szerencse, hogy nem tudunk kiesni az NFL-ből a kanadai ligába. Viszont ha tényleg igaz, hogy 6-11 lesz a vége a szezonnak, akkor csak egy átlagos clevelandi szezonon vagyunk túl, semmi különös nem történt, megszokhattuk volna már.

Viszont akkor is ennek a csapatnak fogok szurkolni a keleti partról!
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Teljesen egyetértek az előttem szolokkal, teljesen kilátástalan amit láttunk eddig, fogalma nincs a stábnak mit kezdjünk Manziellel és egyéb újakkal, marad peti jövőre megszánunk egy újabb nyugdíjas QB-t?
Esetleg új edző? új QB? elhozzunk Cardelt vagy Cookot vagy Boykint? ismerjük a QB átkunk.
Halott a futás, elhozzuk Fournette vagy Chubb-ot? azzal se váltjuk meg a világot.
Nem látom megmondom őszintén a kiutat.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
"When Haden had to leave briefly, Johnson Bademosi received snaps at cornerback before Justin Gilbert."
hahaha😀

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Még ma is elég pipa vagyok a vereség, de főleg a 'defense' játéka miatt. Nézegettem a snap számokat ( www.dawgsbynature.com/2015/9/28/9406329/browns-week-3-offensive-snap-counts-vs-raiders +  www.dawgsbynature.com/2015/9/28/9406333/browns-week-3-defensive-snap-counts-vs-raiders) és sajnos realizálnom kellett, h. ez bizony többségében már Pettine (és Farmer) csapata, az általuk igazolt/draftolt játékosok vannak fölényben. Mindkét egységben 19-19 játékos lépett pályára vasárnap, a támadóknál 13, a védőknél 10 a Pet által kukázottak száma. Nincs helye a kifogásoknak.

Mi volt a cél és mit sikerült összehozni 1.5 év alatt?

- fussunk jól, ha már nincs QB. Eredmény: ahogy Patrik írta, 39 yard, 2.8-as avg.. Mind yardokban, mind átlagban bottom 10 a csapat. A futókat még annyira nem is ekézném, viszont az OL... Mack és Bitonio árnyékuk önmaguknak. Nevetséges, h. ott ül Erving a padon (btw, négy első körös pickünk volt elmúlt két évben, közülük 3 padozik !!!!), amikor sorozatban a harmadik meccsen akadozik minden, ami offensive line. Ennyire gyenge edzéseken? Greco és Schwartz sem játszanak pro bowl szinten, bőven lenne kit kiszorítani...

- építsünk fel egy elit secondaryt press coverre alapozva. Eredmény: Haden ellen mindenki karrier napot tart. PFF infó: Haden allowed a reception on all six targets when he was in coverage on Cooper. Overall, he gave up 87 yards and also missed two tackles on the former Alabama standout. Derek Carr had a passer rating of 118.8 when targeting Haden, which is tied for the highest figure on the Browns defense..
Elnézve amit a Jets ellen is művelt asszem nem túlzás kijelenteni, h. nem fekszik neki a rendszer. Az edzői kar sem alkalmazkodik, ahogy Marshallon, úgy Cooperen sem nagyon láttam double coveraget.
Az elit corner duó másik tagja? Justin Gilbert ! 0 snap idén !
Whitnerről se feledkezzünk meg, aki ennek a rezsimnek a nagy igazolása. Teljesen használhatatlan. Missed tackle hegyek, pass coverben is nulla (pedig ugye pont ezért hoztuk, h. majd a TE-k ellen jobb lesz, mint Ward).

- állítsuk meg a futást. Nem akarom túlragozni, mindenki tudja mennyi muníciót fektettünk a futás elleni védekezés javításába az elmúlt években. Ehhez képest 160 yardot hoznak ellenünk meccsenként, majdnem 5-ös átlaggal. Nem lehet, h. a sémával van itt is baj, Mr. Peti? Ilyen gyenge tacklingot utoljára Crennel idején láttam. Jöttek a hírek, h. mennyire lájtos volt a TC, asszem visszanyalt a fagyi.

Remélem én reagálom túl a dolgokat, de semmit sem lépett előre a csapat tavaly óta. A Chargers elleni tényleg az uccsó esély (meglepően szenvednek idén ők is), ha az sem jön össze nem látom hogyan nyerünk meccset a 14. hétig (SF otthon, azt talán behúzzuk).
Joey Tribbiani
Minden szavával egyetértek, én kb semmi esélyt nem látok a Chargers elleni meccsre, negyedik legtöbb yardot szerzik az NFL-ben, a futásuk is középmezőny, ami az jelenti, hogy minket még rommá is futnak, de azon nagyon meglennék lepve ha Rivers nem passzolná szét a védelmünket! A védelmük is top10-es ha a yardokat nézzük, és passz ellen meg a harmadikok, futni meg úgyse tudunk 😀 nem láttam a SD meccseit, de pusztán a statokra meg a hazai pályára hagyatkozva, borítékolható a zakó!

Szerkesztette: Bad 31


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Még ma is elég pipa vagyok a vereség, de főleg a 'defense' játéka miatt. Nézegettem a snap számokat ( www.dawgsbynature.com/2015/9/28/9406329/browns-week-3-offensive-snap-counts-vs-raiders +  www.dawgsbynature.com/2015/9/28/9406333/browns-week-3-defensive-snap-counts-vs-raiders) és sajnos realizálnom kellett, h. ez bizony többségében már Pettine (és Farmer) csapata, az általuk igazolt/draftolt játékosok vannak fölényben. Mindkét egységben 19-19 játékos lépett pályára vasárnap, a támadóknál 13, a védőknél 10 a Pet által kukázottak száma. Nincs helye a kifogásoknak.

Mi volt a cél és mit sikerült összehozni 1.5 év alatt?

- fussunk jól, ha már nincs QB. Eredmény: ahogy Patrik írta, 39 yard, 2.8-as avg.. Mind yardokban, mind átlagban bottom 10 a csapat. A futókat még annyira nem is ekézném, viszont az OL... Mack és Bitonio árnyékuk önmaguknak. Nevetséges, h. ott ül Erving a padon (btw, négy első körös pickünk volt elmúlt két évben, közülük 3 padozik !!!!), amikor sorozatban a harmadik meccsen akadozik minden, ami offensive line. Ennyire gyenge edzéseken? Greco és Schwartz sem játszanak pro bowl szinten, bőven lenne kit kiszorítani...

- építsünk fel egy elit secondaryt press coverre alapozva. Eredmény: Haden ellen mindenki karrier napot tart. PFF infó: Haden allowed a reception on all six targets when he was in coverage on Cooper. Overall, he gave up 87 yards and also missed two tackles on the former Alabama standout. Derek Carr had a passer rating of 118.8 when targeting Haden, which is tied for the highest figure on the Browns defense..
Elnézve amit a Jets ellen is művelt asszem nem túlzás kijelenteni, h. nem fekszik neki a rendszer. Az edzői kar sem alkalmazkodik, ahogy Marshallon, úgy Cooperen sem nagyon láttam double coveraget.
Az elit corner duó másik tagja? Justin Gilbert ! 0 snap idén !
Whitnerről se feledkezzünk meg, aki ennek a rezsimnek a nagy igazolása. Teljesen használhatatlan. Missed tackle hegyek, pass coverben is nulla (pedig ugye pont ezért hoztuk, h. majd a TE-k ellen jobb lesz, mint Ward).

- állítsuk meg a futást. Nem akarom túlragozni, mindenki tudja mennyi muníciót fektettünk a futás elleni védekezés javításába az elmúlt években. Ehhez képest 160 yardot hoznak ellenünk meccsenként, majdnem 5-ös átlaggal. Nem lehet, h. a sémával van itt is baj, Mr. Peti? Ilyen gyenge tacklingot utoljára Crennel idején láttam. Jöttek a hírek, h. mennyire lájtos volt a TC, asszem visszanyalt a fagyi.

Remélem én reagálom túl a dolgokat, de semmit sem lépett előre a csapat tavaly óta. A Chargers elleni tényleg az uccsó esély (meglepően szenvednek idén ők is), ha az sem jön össze nem látom hogyan nyerünk meccset a 14. hétig (SF otthon, azt talán behúzzuk).

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
amúgy Gilbert aktív volt ?

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Amúgy ez a 39 futott yardunk, nem tudom hogy sírjak vagy nevessek?!
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Nagyon nem volt jó a játék, persze lehet mondani h jöttünk fel szépen ezt aláírom, de az első félidőbe volt 3 értelmes passzunk?!
Védelem világát nem tudja, Sheltont fogják nagyon nem tud villogni, WReket nem tudtuk tartani, futás védekezés se volt jó.
QB kérdés továbbra is gond, volt nagy vita erről pár napja kilett vesézve, megmondom őszintén nem tudom mi lenne megoldás, de ha belegondolok hogy könnyen előfordulhat hogy X héten belül megint QB draft fog jönni mint téma hányinger kerülget.
Az edző csere kérdésről nem is beszélve.
Főleg azért bosszant hogy nem megy a csapatnak mert Big Ben minusz, Ravens 0-3....
P@trik
így van, QB-draft, edzőcsere, sosem lépünk egyről a kettőre, hányinger.

Drip írta skypeon, h. ő mindenképp kitartana Pettine mellett, lehet tényleg ez a megoldás, nem lehet egy-két évente rendszert váltani. Inkább lehet O'Neil szerepén kéne elgondolkodni és hozni egy kicsit más felfogású DC-t.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nagyon nem volt jó a játék, persze lehet mondani h jöttünk fel szépen ezt aláírom, de az első félidőbe volt 3 értelmes passzunk?!
Védelem világát nem tudja, Sheltont fogják nagyon nem tud villogni, WReket nem tudtuk tartani, futás védekezés se volt jó.
QB kérdés továbbra is gond, volt nagy vita erről pár napja kilett vesézve, megmondom őszintén nem tudom mi lenne megoldás, de ha belegondolok hogy könnyen előfordulhat hogy X héten belül megint QB draft fog jönni mint téma hányinger kerülget.
Az edző csere kérdésről nem is beszélve.
Főleg azért bosszant hogy nem megy a csapatnak mert Big Ben minusz, Ravens 0-3....
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A defense megint bőven 100 futott yard felett szopott. Az OL 1 yardról nem tud lyukat nyitni. És a legfontosabb pillanatban enged sacket. Elvileg ezek a csapat erősségei, nem McCown, aki meccsben tartott az utolsó másodpercig. Futójáték nulla, Barnidge és Hartline előtt viszont le a kalappal. Az a Benji fumbli is kurva rosszkor jött.

1/1 nem hiszem, de aggasztó, h. a védelem ennyire nem áll össze.
Joey Tribbiani
McCown szarul kezdett de a második félidőben sokat javult a játéka, és megint a "kukázott" offense volt az amire kevesebb lehet a panasz, mert amit a védelem művel, az vicc. Haden megint szopóágon volt, röhejes miss tackle-ök. Petine szerintem könnyen lehet uccsó szezonját tölti itt, egy védő szakembertől elvárnám, hogy összekovácsoljon legalább egy közepes védelmet!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Mekkón nem volt rossz ma, egy-két esetben hozhatott volna gyorsabban is döntést, pl az első negyed elején ha két másodperccel hamarabb adja a labdát akkor Barnidge rendesen meg tudta volna fogni, de mindegy már ez így alakult.

A defense egyébként 150 yard fölött engedett ma, ami túl sok nekünk. Vagy a futójátékot vagy a passz játékot el kell venni az ellenféltől akkor lehet keresni valónk. És a Benji féle hibák nem férnek bele. De vajon hogy tudták kiszedni alóla a labdát mikor ráfeküdt, ezt nem értettem.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Cooper egyre esélyesebb,hogy játszik
Drip
kár, h. a rossz Cooper játszik nálunk (:

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
A defense megint bőven 100 futott yard felett szopott. Az OL 1 yardról nem tud lyukat nyitni. És a legfontosabb pillanatban enged sacket. Elvileg ezek a csapat erősségei, nem McCown, aki meccsben tartott az utolsó másodpercig. Futójáték nulla, Barnidge és Hartline előtt viszont le a kalappal. Az a Benji fumbli is kurva rosszkor jött.

1/1 nem hiszem, de aggasztó, h. a védelem ennyire nem áll össze.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Nos amíg ez a védelem nem javul egy közepes nfl szintre, addig nem lesz esélyünk rendes (plusszos v nullás) szezont játszani. Viszont biztos a helyünk a top5-ben a drafton...
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Cooper egyre esélyesebb,hogy játszik

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
K'Waun agyrázkódás miatt csatlakozott a Turbin, Solomon duóhoz, biztosan kihagyja a meccset. Desir lesz a 3. számú. Gilbert megint összeszedett egy kisebb sérülést, limitált volt csütörtökön és pénteken is. Desmond Bryant játéka is kérdéses, egész héten nem edzett egy vállsérülés miatt, Hughes (és Cooper) pótolhatják.
Joey
Gilbert már igazán játszhatna, idén eldől, hogy kuka e vagy lesz még belőle valami, vagy már eldőlt?! 😊


http://therealbad31.deviantart.com/