Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Haden egy torott ujj miatt hagyta ki a meccset (cornerek ilyennel azert palyara szoktak lepni, az edzok is ugy gondolhattak, h. jatekra alkalmas, ld. probable besorolas)... Belegondolva, h. Joe Thomas milyen serulesekkel jatszott...

Pettine sajtotajekoztatojarol:

On who decided whether or not Haden could play: “We left it up to Joe. We left it up to Joe, and he made the decision that he didn’t want to go.”

Az NFL is vizsgalja az esetet, ugyanis ha vki probable besorolast kap, de megsem jatszik irasos magyarazatot kell adni 48 oran belul az okokrol.

Azt is elmondta a HC-nk, h. nem lesznek nagy valtozasok a vedelemben, elegedett O`Neil munkajaval.

I have a lot of faith in Jim O’Neil and the rest of that staff. We’ve showed that we’re very capable of playing well. We just need to do it on a more consistent basis. Peti
Tehat minden jo, persze van 1-2 hiba, de majd kijavitjak... Az tok mind1, h. ellenunk csinaljak a legtobb yardot, a 2. legtobb futottat es a Titans meccset leszamitva a maradek harmon osszehoztunk osszesen 2 sacket.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Engem meggyőzött McCown, hogy a kezdőben a helye, és tényleg összekapta magát az off. Kár, hogy néha a D-nek is fel kellett mennie a pályára és azok az all out blitzek 3.ra bizony túl sokszor voltak ráfizetésesek, 90%ban nagy play lett belőle és főleg emiatt szívtunk. Egyértelműen coahing dolog, viszont talán az lett volna vele a cél, hogy a sérült játékosok helyett bekerülő "csere" játékosokat szénné szívassuk és Rivers többet lássa a kék eget mint az off fal hátát. Nos, nem jött össze. Talán kicsit konzervatívabb játékhívással előrébb lettünk volna. De ezt észre kellett volna venni a D kócsnak.

Nem aggódok a szezon miatt mert már most mehet a kukába, az esélytelenek nyugalmával nézem a meccseket 😀
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
hányinger komolyan ... most mi, újabb rebuilding ? Vagy tartsunk ki mellette és szenvedjen a D# ... ááá picsába az egésszel

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Pettineről pedig én előzetesen azt hittem egy vadállat lesz, mert hát nyilván úgy néz ki mint aki habzószájjal ostorozza a játékosokat 😊
Bad 31
én már abban sem vok biztos, h. Pettine akkora D guru. A 2013-as Bills védelem is 28. volt futás ellen, 4.4-es átlagot hoztak a földön. Pontokban 20., yardban 10. volt az az egység, de egy évvel később Schwartz mindkét kategóriában top5-be emelte a védelmet (4., 4.) és a run D is alulról súrolta top10-et (11.). Pedig sémát is váltottak.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Aludva a meccsre egy keveset, pár gondolat:
Fejben nagyon nincs rendben a társaság, a győztes field goal előtti szabálytalanság is semmi más, csak koncentráció hiány. Egy Tramon Williams, aki megjárt már ennél nagyobb csatákat is tudjon már koncentrálni egy ilyen kulcsszituációban. Meccs közben volt egy kiírás, talán 6 first down-t adtunk a SD-nak büntetésből. Ezen nincs mit szépíteni.
gergogergo
koncentráció hiány ÉS coaching ! Az edző feladata, h. rendet rakjon a fejekben és h. a kulcspillanatokban koncentráljanak a játékosai.

Még amikor Crennel idején elkezdtem aktívabban követni a Brownst olvastam sok helyen a Romeo által levezényelt edzőtáborokról, h. "country club" feelingjük van, annyira lájtos és 'játékosbarát' az egész. Talán nem véletlen, h. 2007-ben és 2008-ban is top10-ben zártunk büntetések tekintetében (114 ill. 100 zászló). Aztán 2009-ben jött Mangini, aki bár nem volt jó HC, de kőkemény edzőtáborokat tartott, minden bünti/fumbli/drop után büntetőköröket futtatott, etc. Lehet vitatkozni a módszereivel, de az biztos, h. 2009 és 2010-ben is a 3. LEGKEVESEBB büntit kaptuk (77, 78). Shurmur alatt az első évben még a középmezőnyben tanyáztunk (95), azóta megint az alsó harmadban vagyunk.

Persze nem csak ezen múlik, tavaly a Seahawks ellen dobták a legtöbb zászlót és a Pats is top5-ben volt, de nekik belefér, mert kva jó a keret. Az ilyen gyengéknek, mint a Browns nem.
Joey Tribbiani
Pettineről pedig én előzetesen azt hittem egy vadállat lesz, mert hát nyilván úgy néz ki mint aki habzószájjal ostorozza a játékosokat 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Aludva a meccsre egy keveset, pár gondolat:
Fejben nagyon nincs rendben a társaság, a győztes field goal előtti szabálytalanság is semmi más, csak koncentráció hiány. Egy Tramon Williams, aki megjárt már ennél nagyobb csatákat is tudjon már koncentrálni egy ilyen kulcsszituációban. Meccs közben volt egy kiírás, talán 6 first down-t adtunk a SD-nak büntetésből. Ezen nincs mit szépíteni.
gergogergo
koncentráció hiány ÉS coaching ! Az edző feladata, h. rendet rakjon a fejekben és h. a kulcspillanatokban koncentráljanak a játékosai.

Még amikor Crennel idején elkezdtem aktívabban követni a Brownst olvastam sok helyen a Romeo által levezényelt edzőtáborokról, h. "country club" feelingjük van, annyira lájtos és 'játékosbarát' az egész. Talán nem véletlen, h. 2007-ben és 2008-ban is top10-ben zártunk büntetések tekintetében (114 ill. 100 zászló). Aztán 2009-ben jött Mangini, aki bár nem volt jó HC, de kőkemény edzőtáborokat tartott, minden bünti/fumbli/drop után büntetőköröket futtatott, etc. Lehet vitatkozni a módszereivel, de az biztos, h. 2009 és 2010-ben is a 3. LEGKEVESEBB büntit kaptuk (77, 78). Shurmur alatt az első évben még a középmezőnyben tanyáztunk (95), azóta megint az alsó harmadban vagyunk.

Persze nem csak ezen múlik, tavaly a Seahawks ellen dobták a legtöbb zászlót és a Pats is top5-ben volt, de nekik belefér, mert kva jó a keret. Az ilyen gyengéknek, mint a Browns nem.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Szerintem minden lényeges benne van ebben a cikkben.
 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2015/10/cleveland_browns_defense_2.html#incart_big-photo
több mint 8 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Aludva a meccsre egy keveset, pár gondolat:
Fejben nagyon nincs rendben a társaság, a győztes field goal előtti szabálytalanság is semmi más, csak koncentráció hiány. Egy Tramon Williams, aki megjárt már ennél nagyobb csatákat is tudjon már koncentrálni egy ilyen kulcsszituációban. Meccs közben volt egy kiírás, talán 6 first down-t adtunk a SD-nak büntetésből. Ezen nincs mit szépíteni.

Hihetetlen, h meccs közben talán 8 ember sérült le a Chargers-nél. Nem hiszem el, h ilyenkor nem vagyunk képesek megtalálni a gyengepontot az ellenfélen, mert biztos, h van. Egy GB, Patriots biztos könyörtelenül kihasználta volna ezeket, mi nem tudtuk. Sérült le lineman tag, secondary tag, ennek ellenére sehol se tudtuk ezt kihasználni.

Idén úgy látszik fordul a kocka, nyugodtabban nézem a meccset ha a támadóegység van fent, ez a védelem egyszerűen borzalmas. Rivers-hez talán 2x sikerült odaérni, sorra nyeltük be a nagy játékokat, TO-t nem tudtunk kiharcolni.

Pozitívum, h Barnidge személyében úgy látszik megtaláltuk Cameron helyettesét, számomra ő nagy meglepetés idén, Duke is végre hozott egy jó meccset, Benji hozta az elkapásait, Crowell is nagyon szép játékokat hozott össze. Amin viszont javítani kell, h a red zone-ban meg kell csinálni a td-t, legalább 2 td-t ott hagytunk.
McCown-ra egy szavunk se lehet.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sajnos nem sikerült a meccset megnézni, csak összefoglalót néztem,meg olvastam 1-2 értékelést.
Így nagyon nehéz lesz, ha a következő fordulóba a Ravenst nem sikerül megfogni, esetleg később Ramst , akkor nagyon siralmas lesz ez bye weekig ez a 1-9 könnyen jöhet.
Egyszerűen nem is tudom mi lehet ezzel a védelemmel, rombolni kéne, darálni az irányítókat Sheltonéknak, de nem megy.
Néha úgy érzem a csapatot látva mintha elengedtük volna ezt a szezont 3-4 forduló után és irány az 1/1, de nem értem mire föl tavaly volt már legalább egy 7-9...
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ott tartunk, h. az offense a csapat erőssége és adja meg az esélyt a győzelemre. Nem a millió dolláros védelem.

O'Neil-t azonnal kibasznám, ez már nem lehet véletlen. Rivershez nem értünk oda, a két veszélyes emberüket (Woodhead, Green) nem tudtuk megállítani, rengeteg flag... De úgyse fog megtörténni, Pettine legjobb cimborája.

Arra lett felépítve a csapat, h. az O feltesz 20-23 pontot, a védelem meg megoldja a többit. A Jets meccset leszámítva az O tette a dolgát, a másik oldal viszont NULLA !

Innen irány az 1-10, nem nyerünk többet a bye-ig, ott pedig repül a HC. Lehet nem is baj, ezt a (védelmi) stábot, játékoskeretet és sémát ő rakta össze.

Csalódott vagyok, nem is a (kihagyott) FG előtti offside miatt, hanem mert amikor nagyon kellett volna, akkor sem kapta össze magát a védelem. Pedig ez a Chargers O kibaszott foghíjas volt.
Joey Tribbiani
A második félidőt már alvással töltöttem, igazából most már ténylegesen beigazolódott az, hogy ez a lesajnált támadósor az ami még hasonlít egy foci csapathoz. Én nem sajnálnám Pettinet, már múlthéten is kifejtettem, hogy én elvárnám egy védelmi gurutól, aki gyakorlatilag csak a védelmet erősítette "jobbnak" tűnő játékosokkal, hogy összekovácsoljon egy top10 védelmet.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Ott tartunk, h. az offense a csapat erőssége és adja meg az esélyt a győzelemre. Nem a millió dolláros védelem.

O'Neil-t azonnal kibasznám, ez már nem lehet véletlen. Rivershez nem értünk oda, a két veszélyes emberüket (Woodhead, Green) nem tudtuk megállítani, rengeteg flag... De úgyse fog megtörténni, Pettine legjobb cimborája.

Arra lett felépítve a csapat, h. az O feltesz 20-23 pontot, a védelem meg megoldja a többit. A Jets meccset leszámítva az O tette a dolgát, a másik oldal viszont NULLA !

Innen irány az 1-10, nem nyerünk többet a bye-ig, ott pedig repül a HC. Lehet nem is baj, ezt a (védelmi) stábot, játékoskeretet és sémát ő rakta össze.

Csalódott vagyok, nem is a (kihagyott) FG előtti offside miatt, hanem mert amikor nagyon kellett volna, akkor sem kapta össze magát a védelem. Pedig ez a Chargers O kibaszott foghíjas volt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Dögöljön meg Pettine meg az ő úgynevezett védelme ... Tramonnal az élen

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Egyre hosszabb a sérültlista.

 twitter.com/NateUlrichABJ/status/649990612251504640

Draughn és Gipson játéka kérdéses.

Bowe aktív lesz, persze így, h. öten sérülés miatt biztosan kihagyják a meccset nem olyan hatalmas meglepetés 😛

A Chargersnél érdekes lehet az offensive line ez alapján:

 twitter.com/UTgehlken/status/650004943814787073

Idén már 10-szer sackelték Riverst az ellenfelek, mi is földre vihetnénk párszor, ha már Carr-t egyszer sem sikerült. És ne felejtsük el, Fitzmagicet sem, három meccsből kétszer nulla sack...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Van benne valami!
Viszont megmondom őszintén nem tudnék olyan nevet mondani aki esetleg megfelelő lenne.
P@trik
én se, főleg így szezon közben. De reménykedjünk, h. nem kerül rá sor. Egy hétvégi bravúrgyőzelem nagy lökést adhatna, ez a Ravens pedig sokkal foghatóbb, mint az elmúlt években. Utána pedig csak egyet kéne behúzni a 4-6-hoz 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Van benne valami!
Viszont megmondom őszintén nem tudnék olyan nevet mondani aki esetleg megfelelő lenne.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Annak ellenére hogy nem váltjuk meg a világot, javított Peti.
 www.oddsshark.com/nfl/nfl-first-head-coach-fired-2015-odds
P@trik
inkább úgy fogalmaznék, h. a többiek rontottak (:

a bye weeking nem hiszem, h. akciózna Haslam, ott viszont nem lesz elég egy 2-8, de még egy 3-7 sem biztos.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Annak ellenére hogy nem váltjuk meg a világot, javított Peti.
 www.oddsshark.com/nfl/nfl-first-head-coach-fired-2015-odds
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Mondjuk egyet nem értek, papíron van egy bődületesen erős off falunk, nem megy a futás. Papíron van egy liga top5 cornerünk, úgy nyeljük rajta a yardokat mintha muszáj lenne. Ezek a dolgok nem stimmelnek. Mintha valakik elkezdenének valakik ellen játszani az öltözőnkben... Vagy csak megelégedtek a zsíros szerződéseikkel, és nem viszik a bőrüket a vásárra, inkább csak pénzt keresnek, a közönség úgyis megszokta már ezeket az eredményeket. Hoznak 5-6 könnyű meccset, a többi meg mehet a lekvárba. Nekem ezzel van problémám.
Csiriba
ez most a Mancit a kezdőbe (kamu) cikkre válasz ? Mert kül. nem nagyon értem 😛
Joey Tribbiani
Nem követelem a kezdőbe Mancit, mert vele sem voltunk kimagaslóan jobbak, és meg kell adni az esélyt McCownnak is, egy meccsből se rá se Mancira nem lehet ítéletet mondani. Az a kamuszagú cikk pedig lehet hogy csak szenzáció hajhászás volt, ne feledjük amerikai sajtóról van szó!

Egyébként csak azért írtam, mert nem értem a helyzetet, hogy miért nem működik pl egy évek óta együtt játszó OL. Nekik szinkronban kellene még horkolniuk is. Mert ha az el kezdene működni, akkor elég sok gondunk megoldódna.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Erdemes elolvasni Pokorny elemzeset a meccsrol, elsore az OL-t hibaztattam a gyenge futojatekert, de bizony Crowell is kivette a reszet a mokabol. Nem josolok neki nagy jovot igy, Turbin lassan felepul, Duke sem rossz, par het es 3. szamu lesz.

 www.dawgsbynature.com/2015/9/30/9411983/cleveland-browns-week-3-film-review-27-20-loss-to-raiders

A ket safetyt meg egy ilyen teljesitmeny utan siman padoztatni kene...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Mondjuk egyet nem értek, papíron van egy bődületesen erős off falunk, nem megy a futás. Papíron van egy liga top5 cornerünk, úgy nyeljük rajta a yardokat mintha muszáj lenne. Ezek a dolgok nem stimmelnek. Mintha valakik elkezdenének valakik ellen játszani az öltözőnkben... Vagy csak megelégedtek a zsíros szerződéseikkel, és nem viszik a bőrüket a vásárra, inkább csak pénzt keresnek, a közönség úgyis megszokta már ezeket az eredményeket. Hoznak 5-6 könnyű meccset, a többi meg mehet a lekvárba. Nekem ezzel van problémám.
Csiriba
ez most a Mancit a kezdőbe (kamu) cikkre válasz ? Mert kül. nem nagyon értem 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Mondjuk egyet nem értek, papíron van egy bődületesen erős off falunk, nem megy a futás. Papíron van egy liga top5 cornerünk, úgy nyeljük rajta a yardokat mintha muszáj lenne. Ezek a dolgok nem stimmelnek. Mintha valakik elkezdenének valakik ellen játszani az öltözőnkben... Vagy csak megelégedtek a zsíros szerződéseikkel, és nem viszik a bőrüket a vásárra, inkább csak pénzt keresnek, a közönség úgyis megszokta már ezeket az eredményeket. Hoznak 5-6 könnyű meccset, a többi meg mehet a lekvárba. Nekem ezzel van problémám.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
az első részével egyetértek, a másodikkal már nem 😀 Nem akarok QB draftban gondolkodni, legyen Johnny cseréje

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
 www.ohio.com/sports/browns/marla-ridenour-loss-to-raiders-showed-all-the-failures-on-browns-gm-ray-farmer-s-resume-1.628178

The Browns have nine players taken in the first three rounds of those two drafts and only three were in the lineup.
Farmernek mennie kell, legyen akár 10-6 a mérleg...

Austin Davis-szel a 2017-es szezon végéig hosszabbítottunk. Ő lesz a cseréje a jövőre draftolandó 1. körös irányítónak...?

ESPN first reported the extension and noted it's worth $4.173 million. Davis is scheduled to make base salaries of $800,000 this year, $1,350,000 next year and $1,700,000 in 2017, according to the NFL Players Association.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Kirúgtátok az Ol coach Andy Moellert
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000542287/article/browns-part-ways-with-oline-coach-andy-moeller?campaign=Ext_Email_1st10_20150930&cvosrc=Ext_Email.Epsilon.1st10_20150930
kapitnono
nem kellett volna sokat gorgetni (:

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964