Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 14 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A második félidőt néztem, itt-ott szaggatva 😊 a védelemmel igazán az a nagy gond, hogy továbbra is hajlamos a nagy játékok benyelésére, ezt írtam a pre-season alatt is, öt, húsz, vagy annál hosszabb play-t kaptak, a secondary pedig továbra is sebezhető, Haden nagyott cumizott a második TD-nél 😕 még időre van szüksége
Az OL-t a végén agyonverték, folyton Delhomme nyakán lógtak a védők, mondjuk nem tudom mi fasznak akart a saját endzone-jából a félpályára passzolni, lett is belőle egy INT, meg az egész 2. félidőben értékelhetetlen volt a passzjáték.
Mint "öreg" Browns fan semmi újat nem láttam, továbbra is csupa középszerű játékosból próbálunk elfogadható csapatot csinálni, az első, másodévesek pedig még nem értek be.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 14 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
vicc, bővebben holnap.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North Preview: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1212


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
Na erre nem sok esélyt látok 😊
Én sem, de bizakodó vagyok. 😊szelim
McCoy? :o ha idén pályára lép akkor kva nagy gáz van, úgyh. inkább ne 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 14 éve
szelim Cleveland Browns 61
Na erre nem sok esélyt látok 😊
Én sem, de bizakodó vagyok. 😊
több mint 14 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Idén is Go Browns! Optimista vagyok, 8 győzelmet jósolok. 😊szelim
nálam 8 a max., 7 győzelemmel maximálisan elégedett lennék 😊

1. @TB - most szerintem jobbak vagyunk. Freeman nem 100%-os, a legjobb CB-jük kihagyja a meccset eltiltás miatt, a nr.1 elkapójuk rookie, McCoy biztos dob vmit a futás elleni védekezésükön, de ehhez is idő kell, Harrisontól 100+ yardot várok. W - 1-0
2. KC - must win otthon - 2-0
3. @BAL - sajna sima vereség - 2-1
4. CIN - bravúr W, tavaly is majdnem sikerült, pedig akkor sztem nagyobb különbség volt a 2 csapat között. - 3-1
5. ATL - cumi, a 3-1 után kicsit leeresztünk, ami egy Falcons ellen nem fér bele. L, 3-2
6. @PIT - ez már nem a 2 évvel ezelőtti Steelers, de a Heinz Fielden azért nem jön össze a tavalyi hazai bravúr. Talán 2011-ben 😊 3-3
7. @NO - remélem nem lesz brutális alázás... 3-4
8. bye
9. NE - ez is L, itt elkezdődnek a pletykák Manginiről, Grudenről... 3-5
10. NYJ - de itt be is fejeződnek, 2. bravúr W. 4-5
11. @JAX - tavaly sima volt, idén is meglesz. Nem nagyon látom a fejlődést a Jaxnél. 5-5
12. CAR - DeAngelo és Stewart nem kegyelmez. 5-6
13. @MIA - bár elég zavaros volt az elmúlt hét náluk, nem sok esélyt látok a W-re. 5-7
14. @BUF - hagyományos győzelem 😊 6-7
15. @CIN - bukó. 6-8
16. BAL - ez is. 6-9
17. PIT - a tavalyi meccshez hasonlóan mi leszünk a motiváltabbak, W. 7-9

persze semmi értelme az ilyen tippelésnek, ha nem hozzuk az első 2 meccset akkor nagy cumi lesz a szezon. Vagy nem :rolleyes: 1 nap és kiderül.Joey Tribbiani
Már nagyon várom a holnapot, szerintem (és remélem) behúzzuk. És McCoy dobjon idén legalább 2000 yardot. :cool:szelim
Na erre nem sok esélyt látok 😊 de a 7-9 reális szerintem is!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 14 éve
szelim Cleveland Browns 61
Idén is Go Browns! Optimista vagyok, 8 győzelmet jósolok. 😊szelim
nálam 8 a max., 7 győzelemmel maximálisan elégedett lennék 😊

1. @TB - most szerintem jobbak vagyunk. Freeman nem 100%-os, a legjobb CB-jük kihagyja a meccset eltiltás miatt, a nr.1 elkapójuk rookie, McCoy biztos dob vmit a futás elleni védekezésükön, de ehhez is idő kell, Harrisontól 100+ yardot várok. W - 1-0
2. KC - must win otthon - 2-0
3. @BAL - sajna sima vereség - 2-1
4. CIN - bravúr W, tavaly is majdnem sikerült, pedig akkor sztem nagyobb különbség volt a 2 csapat között. - 3-1
5. ATL - cumi, a 3-1 után kicsit leeresztünk, ami egy Falcons ellen nem fér bele. L, 3-2
6. @PIT - ez már nem a 2 évvel ezelőtti Steelers, de a Heinz Fielden azért nem jön össze a tavalyi hazai bravúr. Talán 2011-ben 😊 3-3
7. @NO - remélem nem lesz brutális alázás... 3-4
8. bye
9. NE - ez is L, itt elkezdődnek a pletykák Manginiről, Grudenről... 3-5
10. NYJ - de itt be is fejeződnek, 2. bravúr W. 4-5
11. @JAX - tavaly sima volt, idén is meglesz. Nem nagyon látom a fejlődést a Jaxnél. 5-5
12. CAR - DeAngelo és Stewart nem kegyelmez. 5-6
13. @MIA - bár elég zavaros volt az elmúlt hét náluk, nem sok esélyt látok a W-re. 5-7
14. @BUF - hagyományos győzelem 😊 6-7
15. @CIN - bukó. 6-8
16. BAL - ez is. 6-9
17. PIT - a tavalyi meccshez hasonlóan mi leszünk a motiváltabbak, W. 7-9

persze semmi értelme az ilyen tippelésnek, ha nem hozzuk az első 2 meccset akkor nagy cumi lesz a szezon. Vagy nem :rolleyes: 1 nap és kiderül.Joey Tribbiani
Már nagyon várom a holnapot, szerintem (és remélem) behúzzuk. És McCoy dobjon idén legalább 2000 yardot. :cool:
több mint 14 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
Idén is Go Browns! Optimista vagyok, 8 győzelmet jósolok. 😊szelim
nálam 8 a max., 7 győzelemmel maximálisan elégedett lennék 😊

1. @TB - most szerintem jobbak vagyunk. Freeman nem 100%-os, a legjobb CB-jük kihagyja a meccset eltiltás miatt, a nr.1 elkapójuk rookie, McCoy biztos dob vmit a futás elleni védekezésükön, de ehhez is idő kell, Harrisontól 100+ yardot várok. W - 1-0
2. KC - must win otthon - 2-0
3. @BAL - sajna sima vereség - 2-1
4. CIN - bravúr W, tavaly is majdnem sikerült, pedig akkor sztem nagyobb különbség volt a 2 csapat között. - 3-1
5. ATL - cumi, a 3-1 után kicsit leeresztünk, ami egy Falcons ellen nem fér bele. L, 3-2
6. @PIT - ez már nem a 2 évvel ezelőtti Steelers, de a Heinz Fielden azért nem jön össze a tavalyi hazai bravúr. Talán 2011-ben 😊 3-3
7. @NO - remélem nem lesz brutális alázás... 3-4
8. bye
9. NE - ez is L, itt elkezdődnek a pletykák Manginiről, Grudenről... 3-5
10. NYJ - de itt be is fejeződnek, 2. bravúr W. 4-5
11. @JAX - tavaly sima volt, idén is meglesz. Nem nagyon látom a fejlődést a Jaxnél. 5-5
12. CAR - DeAngelo és Stewart nem kegyelmez. 5-6
13. @MIA - bár elég zavaros volt az elmúlt hét náluk, nem sok esélyt látok a W-re. 5-7
14. @BUF - hagyományos győzelem 😊 6-7
15. @CIN - bukó. 6-8
16. BAL - ez is. 6-9
17. PIT - a tavalyi meccshez hasonlóan mi leszünk a motiváltabbak, W. 7-9

persze semmi értelme az ilyen tippelésnek, ha nem hozzuk az első 2 meccset akkor nagy cumi lesz a szezon. Vagy nem :rolleyes: 1 nap és kiderül.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 14 éve
szelim Cleveland Browns 61
Idén is Go Browns! Optimista vagyok, 8 győzelmet jósolok. 😊
több mint 14 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
kva jó Vickers interjú: http://www.clevelandbrowns.com/media-center/videos/Browns-Insider-Lawrence-Vickers-Interview/14e3a1f0-69bf-46e6-874c-9e6eebf73cdd

..."I wanna do the dirty work"...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 14 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
injury report:

out: Sorensen, Jackson
doubtful: Lauvao
questionable: Benards, Rogers, Womack
probable: Royal

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 14 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
hm.

Yahoo Sports' Jason Cole confirms that Vincent Jackson will have a hearing with an arbitrator next Thursday to determine whether the Chargers can keep him on the Roster Exempt list through Week 6.
The arbitrator will have five days to hand down a ruling, though it's expected that she could have a decision as early as the next day. The ruling will go a long way toward determining Jackson's chances of getting traded. Thus far, three teams have been given permission to discuss a potential contract with Jackson. The Rams and Seahawks are two of the teams. The Redskins, Browns, and Vikings have reportedly also shown interest.Joey Tribbiani
Jó lenne behúzni 😐


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 14 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
hm.

Yahoo Sports' Jason Cole confirms that Vincent Jackson will have a hearing with an arbitrator next Thursday to determine whether the Chargers can keep him on the Roster Exempt list through Week 6.
The arbitrator will have five days to hand down a ruling, though it's expected that she could have a decision as early as the next day. The ruling will go a long way toward determining Jackson's chances of getting traded. Thus far, three teams have been given permission to discuss a potential contract with Jackson. The Rams and Seahawks are two of the teams. The Redskins, Browns, and Vikings have reportedly also shown interest.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 14 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Számomra nem olyan meglepő, a fél csapat linebacker 😊 de sajnálom mert fiatal volt, és fejlődőképes. Az, hogy meg mondjuk Mangini mit nyilatkozott róla tök mindegy, Veikune-t is dicsérte addig amíg ki nem vágták, meg amúgy is fiatal még, ha nincs harminc nem lehet tagja a csapatnak 😛Bad31
na, a Butler-igazoláshoz hasonlóan megint korán sírtunk, azért lett kivágva mert Lauvao megsérült (h. mennyire komoly azt még nem tudni), így kellett még egy OL (Yates jött vissza).Joey Tribbiani
Jah értem, mondjuk Sorensen személyében én megtaláltam volna a tökéletes cut jelöltet 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 14 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
Számomra nem olyan meglepő, a fél csapat linebacker 😊 de sajnálom mert fiatal volt, és fejlődőképes. Az, hogy meg mondjuk Mangini mit nyilatkozott róla tök mindegy, Veikune-t is dicsérte addig amíg ki nem vágták, meg amúgy is fiatal még, ha nincs harminc nem lehet tagja a csapatnak 😛Bad31
na, a Butler-igazoláshoz hasonlóan megint korán sírtunk, azért lett kivágva mert Lauvao megsérült (h. mennyire komoly azt még nem tudni), így kellett még egy OL (Yates jött vissza).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 14 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Titus Brown meg lehet cut lesz :o ezt tweetelte: Looks like I'm on the market.... hot dawg!!! ....in my @dbowens96 voice

ha 1 héttel ezelőtt küldjük el, abban semmi meglepő nem lett volna, de így, h. Veikune is repült 😐
Mangini ezt nyilatkozta 2 napja:
(On why Veikune didn’t have enough time to develop)- “It’s not always just about one person, it’s about the other people too and I think Titus has done a really nice job. I think that Marcus Benard has done a really nice job so you look at it not just in a vacuum of one person you look at as the group of people and you make decisions based on that.”
"You wish you had plenty of time to be able to keep letting these guys develop. We just couldn’t at this point and had to make a decision. Titus Brown I think has developed and done a nice job since I have been here. You get a guy like Marcus Benard , he’s done some nice things. Those decisions are never easy and you want every decision to work out well and have the time to do that but we just couldn’t.”Joey Tribbiani
Számomra nem olyan meglepő, a fél csapat linebacker 😊 de sajnálom mert fiatal volt, és fejlődőképes. Az, hogy meg mondjuk Mangini mit nyilatkozott róla tök mindegy, Veikune-t is dicsérte addig amíg ki nem vágták, meg amúgy is fiatal még, ha nincs harminc nem lehet tagja a csapatnak 😛


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 14 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
Titus Brown meg lehet cut lesz :o ezt tweetelte: Looks like I'm on the market.... hot dawg!!! ....in my @dbowens96 voice

ha 1 héttel ezelőtt küldjük el, abban semmi meglepő nem lett volna, de így, h. Veikune is repült 😐
Mangini ezt nyilatkozta 2 napja:
(On why Veikune didn’t have enough time to develop)- “It’s not always just about one person, it’s about the other people too and I think Titus has done a really nice job. I think that Marcus Benard has done a really nice job so you look at it not just in a vacuum of one person you look at as the group of people and you make decisions based on that.”
"You wish you had plenty of time to be able to keep letting these guys develop. We just couldn’t at this point and had to make a decision. Titus Brown I think has developed and done a nice job since I have been here. You get a guy like Marcus Benard , he’s done some nice things. Those decisions are never easy and you want every decision to work out well and have the time to do that but we just couldn’t.”

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 14 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
T.J. Ward nyilatkozik a vasárnapi meccsről, ő aztán igazán fel lesz pörögve 😀
"I'm going to be physical with anyone I play against," said Ward, a second-round pick out of Oregon. "It doesn't depend on the player. I want to be effective against any tight end -- physical, small, big -- I want to be an all-round safety that can guard anybody that places himself in front of me."
http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2010/09/cleveland_browns_safety_tj_war.html


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 14 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Hát ja, elég érdekes próbálkozás volt :/ pfuu de várom már a meccset, én úgy gondolom idén inkább az offense-re lehetünk büszkék majd, ha Delhomme folytatja ezt a stabil teljesítményt, nem vállalja túl magát, akkor ez a rövid passzos játék feküdhet neki. Annak ellenére, hogy tényleg minőségi javuláson ment át a védelem, főleg a secondary, én kicsit szkeptikus vagyok velük szemben, főleg a front7-t érzem kicsit ingatagnak.Bad31
rengeteg a kérdés, nem csak a front7-nel kapcsolatban... mondjuk idén legalább nem az a dilemma, h. Lewis szar lesz v. fos, Quinn hányszor dobja bokán a tőle 3 yardra álló elkapót v. DA red zone TD/INT mutatója -3 v. -8...

- Harrison túlél 16 meccset mint kezdő RB? 4 game wonder volt, v. tényleg hosszú távú megoldás ?
- lehet Massából igazi nr. 1 WR ?
- Robo? idén nagyot kell alkotnia, kül. mégegy 2009-es 2. körös pick repülhet a szezon végén
- összeáll a fal jobb oldala, v. jövőre is kereshetünk RT-t?
- mi lesz ha kidől a Rogers, Coleman, R. Smith trióból 2? Schaefering v. Derreck Robinson a kezdőben? Esély van rá sajnos, mind3 30 felett...
- LB-sor... nálam ez a legnagyobb kérdés, ki fogja szállítani a sackeket (Benard, Roth, mind2, egyik sem, esetleg Fujita?), a Gocong-Jackson páros papíron jó, de vajon élesben is azok-e, Barton és Bowens milyen szerepet kapnak (amit kellene (kiegészítő), v. Mangini továbbra is a haverjait favorizálja).
- Ward? eddig nagyon pozitív,de neki sem 100%-os a térde...Joey Tribbiani
Én is pont így gondolom, rájuk vagyok a leginkább kíváncsi, nekem a fő gondom azzal van, hogy lassúak, és még annyira sincs tipikus pass rusher a csapatban mint eddig, talán Benard az lehet.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 14 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
Hát ja, elég érdekes próbálkozás volt :/ pfuu de várom már a meccset, én úgy gondolom idén inkább az offense-re lehetünk büszkék majd, ha Delhomme folytatja ezt a stabil teljesítményt, nem vállalja túl magát, akkor ez a rövid passzos játék feküdhet neki. Annak ellenére, hogy tényleg minőségi javuláson ment át a védelem, főleg a secondary, én kicsit szkeptikus vagyok velük szemben, főleg a front7-t érzem kicsit ingatagnak.Bad31
rengeteg a kérdés, nem csak a front7-nel kapcsolatban... mondjuk idén legalább nem az a dilemma, h. Lewis szar lesz v. fos, Quinn hányszor dobja bokán a tőle 3 yardra álló elkapót v. DA red zone TD/INT mutatója -3 v. -8...

- Harrison túlél 16 meccset mint kezdő RB? 4 game wonder volt, v. tényleg hosszú távú megoldás ?
- lehet Massából igazi nr. 1 WR ?
- Robo? idén nagyot kell alkotnia, kül. mégegy 2009-es 2. körös pick repülhet a szezon végén
- összeáll a fal jobb oldala, v. jövőre is kereshetünk RT-t?
- mi lesz ha kidől a Rogers, Coleman, R. Smith trióból 2? Schaefering v. Derreck Robinson a kezdőben? Esély van rá sajnos, mind3 30 felett...
- LB-sor... nálam ez a legnagyobb kérdés, ki fogja szállítani a sackeket (Benard, Roth, mind2, egyik sem, esetleg Fujita?), a Gocong-Jackson páros papíron jó, de vajon élesben is azok-e, Barton és Bowens milyen szerepet kapnak (amit kellene (kiegészítő), v. Mangini továbbra is a haverjait favorizálja).
- Ward? eddig nagyon pozitív,de neki sem 100%-os a térde...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 14 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember

A Veikune dolog teljesen érthető, ezért utálom a reach húzásokat 😕Bad31
na meg az ilyen college DE-ből ILB dolgot is el kell felejteni...Joey Tribbiani
Hát ja, elég érdekes próbálkozás volt :/ pfuu de várom már a meccset, én úgy gondolom idén inkább az offense-re lehetünk büszkék majd, ha Delhomme folytatja ezt a stabil teljesítményt, nem vállalja túl magát, akkor ez a rövid passzos játék feküdhet neki. Annak ellenére, hogy tényleg minőségi javuláson ment át a védelem, főleg a secondary, én kicsit szkeptikus vagyok velük szemben, főleg a front7-t érzem kicsit ingatagnak.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 14 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
A Veikune dolog teljesen érthető, ezért utálom a reach húzásokat 😕Bad31
na meg az ilyen college DE-ből ILB dolgot is el kell felejteni...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 14 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
na az első sérültlista is megvan:

out: Jackson
DNP: Sorensen
LP: Benard, Bowens, Rogers, Royal, Womack

Mangini mai sajtótájékoztatójából:
- Veikune alig fejlődött vmit (főleg Benard-hoz v. T. Brown-hoz képest), elfogyott a türelem, ezért lett kivágva
- Vallos-t anno ő is draftolni akarta, végül nem jött össze. D. Roberson jó spec. teamer
- mégsem dőlt el a RG ( Womack vs. Lauvao) és RT (Pashos vs. St. Clair) battle, annyi biztos, h. Pork Chop nem lesz RT
- Rogers probléma nélkül edzettJoey Tribbiani
A Veikune dolog teljesen érthető, ezért utálom a reach húzásokat 😕


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 14 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
na az első sérültlista is megvan:

out: Jackson
DNP: Sorensen
LP: Benard, Bowens, Rogers, Royal, Womack

Mangini mai sajtótájékoztatójából:
- Veikune alig fejlődött vmit (főleg Benard-hoz v. T. Brown-hoz képest), elfogyott a türelem, ezért lett kivágva
- Vallos-t anno ő is draftolni akarta, végül nem jött össze. D. Roberson jó spec. teamer
- mégsem dőlt el a RG ( Womack vs. Lauvao) és RT (Pashos vs. St. Clair) battle, annyi biztos, h. Pork Chop nem lesz RT
- Rogers probléma nélkül edzett

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 14 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
captains:
offense: Thomas, Delhomme
defense: Fujita, R. Smith
spec. teams: Dawson, Cribbs

akárhogy nézegetem a sorsolást, az első 2 meccs must win. ha cumi bármelyik, simán elképzelhető egy 1-8 v. 0-9, amibe belegondolni is rossz. a statok nem sok jót ígérnek, szezonnyitón utoljára 2004-ben nyertünk (Ravens, 20-3), 2 győzelem 1993-ban jött össze (Bengals 27-14, 49ers 23-13, ebben a szezonban a 3. meccset is hoztuk az LA Raiders ellen (19-16), a PO-ról mégis lemaradtunk...).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964