Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok ezt nem gondoltam volna, két és fél hét múlva visszavágó, könnyen lehet fordítva, ha nem leszünk ott fejben,és még nekünk ott a Hawks az sem lesz egyszerű. Sok sikert a Bears ellen!
több mint 9 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Nem szoktam ilyet csinálni, de kikapcsoltam a TV-t egyszerűen borzalom a mai teljesítmény. Oké az Eagles egy jó csapat, na de amit ma csináltunk O illetve D oldalon hát szörnyű😊
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nagyon biztonsági játékot játszunk. Romo sérült tutira ugy lement ennél a Sacknel.

Ennél a vereségnél sokkal jobban zavar Romo mai mozgása. A picknél a dobómozdulat meg úgy általában a viselkedése. Meg sem próbált kiforogni a sackből egyből lement. Az intnél is mintha visszahúzná a kezét, nagyon nem kéne hogy rásérüljön.
Az idén nem létező passrush nagyon kiütközött ma. 0 nyomás volt Sanchezen. Viszont Romo sokat kapott főleg amikor kockáztatni kellett.
Emellett nagyon konzervatívak voltunk ma Offense oldalon valószínű Romo miatt.
Zebráknak köszönjük a hazai pályát közük nem volt a mai meccshez, bár ezen semmi nem múlt sajnos.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még ne adjátok fel Romo nagy mágus
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Amúgy nem kéne jelenteni a rendőrségen Terrence-et eltűnt személyként? Már lassan egy hónapja egyáltalán nem látni.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
na ennek annyi, ma semmi sem sikerül, ne legyen sérülés és kövi meccsre jobban felkészülni!!

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hát, így a félidőnél - akármi is lesz - az látszik, fáradtak és egy kicsit fásultak is vagyunk. Nem baj, irány a széles város!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha Tyron és Tyrone jól fog játszani, még akármi is megtörténhet!

GO BOYS!!!!

updét:
Most olvastam slow interjúját. Én pont a merőbeni ellenkezőjét gondolom most, meccs előtt. Inkább sokat legyen fent Szancsó Panza a pályán, abban én több lehetőséget látok ! 😛 Persze, a saját, jól bevált játékunk mellet.
Ja és ma WILLIAMS-től váron nagy play-eket, főleg, hogy az ujja sérült, ezért nem dognak rá annyira figyelni. Vagy Gavin nicknamed Pablo ???Charlie Firpo
akkor is sokat van fent, ha McCoy-nak megy a futás, szóval ez elég lutri.
a védelem viszont több sebből vérzik, lehet, hogy nem kellene túlfárasztani őket, mert akkor szokott jönni a sérülés.slowmotion
Ez így van, ezért lesz fontos - megint - Rolando...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Ha Tyron és Tyrone jól fog játszani, még akármi is megtörténhet!

GO BOYS!!!!

updét:
Most olvastam slow interjúját. Én pont a merőbeni ellenkezőjét gondolom most, meccs előtt. Inkább sokat legyen fent Szancsó Panza a pályán, abban én több lehetőséget látok ! 😛 Persze, a saját, jól bevált játékunk mellet.
Ja és ma WILLIAMS-től váron nagy play-eket, főleg, hogy az ujja sérült, ezért nem dognak rá annyira figyelni. Vagy Gavin nicknamed Pablo ???Charlie Firpo
Annyira azért én nem bíznék ebben, nem rá van ez az O# kihegyezve. Ha a falunk megvédi normálisan, akkor teljesen korrektül elmanagelgeti a srácokat, vele is lehozzuk a 450-500 yardos offensive statokat, ha azon múlik. Persze aztán lehet, hogy rajta bukjuk el végül ma a meccset és teljesen rám cáfol, de azért ez az Eagles offense szerteágazóbb annál, mint hogy attól kelljen tartanunk, hogy Mark Sancheznek hívják az irányítónkat. Ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy most Foles vagy ő játszik, sőt, én idén eddig nyugodtabban néztem a meccseinket vele, de nehogy aztán elkiabáljam... Viszont ha az O-Line-unk becsődöl, akkor tök mindegy mi van.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Ha Tyron és Tyrone jól fog játszani, még akármi is megtörténhet!

GO BOYS!!!!

updét:
Most olvastam slow interjúját. Én pont a merőbeni ellenkezőjét gondolom most, meccs előtt. Inkább sokat legyen fent Szancsó Panza a pályán, abban én több lehetőséget látok ! 😛 Persze, a saját, jól bevált játékunk mellet.
Ja és ma WILLIAMS-től váron nagy play-eket, főleg, hogy az ujja sérült, ezért nem dognak rá annyira figyelni. Vagy Gavin nicknamed Pablo ???Charlie Firpo
akkor is sokat van fent, ha McCoy-nak megy a futás, szóval ez elég lutri.
a védelem viszont több sebből vérzik, lehet, hogy nem kellene túlfárasztani őket, mert akkor szokott jönni a sérülés.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha Tyron és Tyrone jól fog játszani, még akármi is megtörténhet!

GO BOYS!!!!

updét:
Most olvastam slow interjúját. Én pont a merőbeni ellenkezőjét gondolom most, meccs előtt. Inkább sokat legyen fent Szancsó Panza a pályán, abban én több lehetőséget látok ! 😛 Persze, a saját, jól bevált játékunk mellet.
Ja és ma WILLIAMS-től váron nagy play-eket, főleg, hogy az ujja sérült, ezért nem dognak rá annyira figyelni. Vagy Gavin nicknamed Pablo ???

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Nagy nap,nagy meccs,hálaadás napján pedig vesszenek a tollasok! 😀 GO COWBOYS
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Véleményetek???? Tony mögé???
'Cowboys owner Jerry Jones says he's a fan of Robert Griffin III'Charlie Firpo
Manzielnek is nagy fanja volt az öreg. de kötve hiszem, hogy Bob bárhova is cserének akarna menni, márpedig itt igencsak az lenne belőle...

basszus, mit adott érte a Skins? 2012 első kör hatodik pick, 2012 második kör, 2013 első kör, 2014 első kör.
most mit fog érte kapni? hát azt akartam írni, hogy lóf**** de inkább akkor úgy írom, hogy aprópénzt 😊

én amúgy nem vagyok oda érte, és bár a Cowboys jó olvasztótégely elsikkadt nagy reménységek számára, Weeden-nek még lesz egy éve a szerződéséből. (no nem mintha Weedent szeretném, mert ő is nulla)rva
Weeden gyakorlatilag teher nélkül kaszálható, ha jól emlékszem.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Véleményetek???? Tony mögé???
'Cowboys owner Jerry Jones says he's a fan of Robert Griffin III'Charlie Firpo
Tony is nagy rajongója Bobnak:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Nem kell ide RG3,nagyon injury prone,nem lehet már rá franchise-t építeni,de megcáfolhat ha akar 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a beszélgetést még azelőtt zárjuk le, hogy teljesen elfajul 😊gorbel
Mnitha valami hasonlót írtam volna hasonló kérdésre én is az Eaglers topciba, kéretik megnézni 😀 😀 😀
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ezt a beszélgetést még azelőtt zárjuk le, hogy teljesen elfajul 😊gorbel
Na, nem azért indítottam, hogy elfajuljon😉 Én sem tudom, hogy pro vagy kontra bizonytalan legyek a kérdésben, vagy mégsem?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ezt a beszélgetést még azelőtt zárjuk le, hogy teljesen elfajul 😊
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát sérülése előtt fantasztikus volt...most kevésbé.
Semmiért kb. én megpróbálnám,lenne esély újra feltámadna lsd. McClain,Tony mögött helyre lehet hozni....

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Véleményetek???? Tony mögé???
'Cowboys owner Jerry Jones says he's a fan of Robert Griffin III'Charlie Firpo
basszus, mit adott érte a Skins? 2012 első kör hatodik pick, 2012 második kör, 2013 első kör, 2014 első kör.
most mit fog érte kapni? hát azt akartam írni, hogy lóf**** de inkább akkor úgy írom, hogy aprópénzt 😊

én amúgy nem vagyok oda érte, és bár a Cowboys jó olvasztótégely elsikkadt nagy reménységek számára, Weeden-nek még lesz egy éve a szerződéséből. (no nem mintha Weedent szeretném, mert ő is nulla)
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Véleményetek???? Tony mögé???
'Cowboys owner Jerry Jones says he's a fan of Robert Griffin III'

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
a sztoriban az a csúnya, hogy minden sportolóval, meg semmiből jött hirtelensokpénzt keresett emberrel ugyan ez történik. (lottónyertesek pl)
megszaporodnak a barátok, a család elveszti a józan ítélőképességét, stb.
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nekem ez sztori teljesen uj volt. Persze nem kicsit bulváros meg szenzáció hajhasz de ha a fele igaz az is sok.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
 espn.go.com/dallas/nfl/story/_/page/hotread141125/dallas-cowboys-tyron-smith-gets-control-battling-family-money
Érdekes cikk...Blevi
ja, csak kb semmi újat nem mond.
Tyron családjáról már pár éve keringenek a legendák, most csak annyit írtak hozzá a sztorihoz, hogy kötött egy új szerződést, tehát most sokkal több pénz felett rendelkezik.
egyébként meg minden a régi.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Mr tony november romo pedig 6-1 hálaadás meccseken,ez azért nem olyan rossz adat 😊Tehenész
Ál-statisztika, tömhetik a pulykába.


Heath mellett Jack Crawfordnak is eltört a hüvelykujja a Giants ellen.gyeek
Nem akartam írni, hogy még valaki esetleg, mert nem lett volna vicces. Mindenesetre Terrance Williamsnek is eltört valamelyik utolsó ujjperce. Műteni legalább nem kell, de egy WRnek nem árt ha épek a kezei...gyeek
Williamsnek nem gáz, ő úgyis mindig a testével kapja el a labdákat 😊