Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hogy híres klasszikust idézzek: Just win baby 😊

elvileg sérülés nem lett úgy hogy tökéletes.
Összefoglalót láttam de jó kis meccs lehetett...Carr-Beckhamen Carra dobták a sárgát? volt egy piros zászlós esett Garrettnél talán ,ott mi volt?benézett valamit?

D remélem jobb lesz , és h Spencer,Lawrence duó jön majd fel mint a talajvíz...
Beasleyt meg így kell minimum használni,de többet, Williams mostanában hanyagolva van,de remélem ott lesz ha kell.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ne aggódjatok srácok, lehet ez még 8-8!

| nem láttam a meccset, de a pontok alapján nagy győzelmet arattatok. |

Várom a csütörtököt! 😉

több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Az a baj Romoval hogy csak egy Choker! Sose lehet ra számítani ha "üt az óra" 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
na, ezt asszem megnézem 😊
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mi volt? Mist nézem az eredményt... védelmek???Charlie Firpo
Dallas D bitang szar volt. Első félidő alapján sima bukónak tűnt a meccs. Mondhatni arcBeckhamték a srácokat. Második félidőre kicsit gatyába rázódtak, persze kellett a győzelemhez nagyon Romo (és Manning).gyeek
Kösz, nem örülök, vagyis de! Arccal a csütörtöknek!!!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Mi volt? Mist nézem az eredményt... védelmek???Charlie Firpo
Dallas D bitang szar volt. Első félidő alapján sima bukónak tűnt a meccs. Mondhatni arcBeckhamték a srácokat. Második félidőre kicsit gatyába rázódtak, persze kellett a győzelemhez nagyon Romo (és Manning).

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mi volt? Most nézem az eredményt... védelmek???

Ja: 8 - 3 !!!!!!!!!!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Nem vagyok meme művész, beérem ennyivel:


Frusztrált Mara képpel nem traktállak titeket, az nagyon lehangoló.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
csumi fiúk,
asszem nem nézem meg élőben, sőt csúsztatással sem, mert eléggé be vagyok készülve fizikálisan.

remélem, nem hozok rontást a csapatra, mert legutóbb, amikor nem néztem élőben meg a meccset, lezúzták Tony-t.
ha most is ez történne, akkor becssszó az összes idei hajnali meccsre mezben beöltözve fogok beülni ezentúl (az annál korábbi meccsek ugye nézőbarát időpontban vannak).

szóval a legjobbakat, remélem, minden szempontból örülni fogtok fél hat - hat magasságában.
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Csütörtökön fontosabb meccsunk lesz. Remelem senki nem sérül meg. Go 'boys
több mint 9 éve
mocskonyi 320
Így hogy hajnalban felkeltem és nagy meccset bukott a Mavs, a Cowboysnak vlahogy meg kéne vigasztalnia! 😀
Remélem a 2 hét alatt, a pihenés mellett, Giants, és Eagles videókat néztek a fiúk.
Talán ezen a meccsen láthatunk végre egy jobb Dline-t is.

Sérülést nem kérek a meccsre!beltazor
Két napja alázták a Lakerst, tegnap meg a Stars verte a Kingset, olyan nagy baj nincs Dallasban😊
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Így hogy hajnalban felkeltem és nagy meccset bukott a Mavs, a Cowboysnak vlahogy meg kéne vigasztalnia! 😀
Remélem a 2 hét alatt, a pihenés mellett, Giants, és Eagles videókat néztek a fiúk.
Talán ezen a meccsen láthatunk végre egy jobb Dline-t is.

Sérülést nem kérek a meccsre!

több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Én nem tudom, srácok...Mármint oké, az eddig látottak alapján minden okunk megvan a bizakodásra, de!
Giants idegenben. Ha Elisha nem lesz megint teljesen vakon, akkor ez nagyon meleg lehet, annak ellenére, hogy várhatóan fázni is fogunk.
A 2 Philly meccsen csodálkoznék, ha nem 1-1-et hoznánk ki, túlságosan hasonló erőt képvisel a két csapat.
@ Chicago, franc se tudja, de talán ez ígérkezik a legkönnyebbnek, de ellenük is többször nyalogattuk a virgácsot az utóbbi időben, mint nem.
vs Indy. Ez egy olyan meccs, hogy ha még marad tétje számukra, akkor esélyesebbnek érzem őket. Ilyen volumenű passzjátékkal az idén még nem találkoztunk, de abban lehet bízni, hogy addigra biztos lesz a 3-4. seedjük ( a bye week pedig elérhetetlen), és egy szép barnát fognak beleszarni abba, hogy ki nyer.
Aztán a Skins ellen idegenben. Mondanom sem kell, nem volt az a hazai olyan rég.

Egy szó mint száz, nehéz a schedule, ráadásul már Tehenész is felsorolta, mennyire tele vagyunk komoly WC contenderekkel. Jelen pillanatban én úgy vagyok vele, hogy csoportgyőzelem nélkül nem megyünk a PO-ba.gorbel
Lássuk meg, hogy mit tudunk, meg hogy mások mit tudnak. Ha fejben erőssek maradunk, minden adott a PO-ra.
Ja és nem mond hideget new york-ban, csak esőset inkább.Charlie Firpo
Ha POba akarunk jutni,és ott egyáltalán kezdeni valamit,akkor nem lehet kifogás az,hogy pl 6 meccsből 4 idegen,vagy akár,hogy vannak pozitív mérlegű csapatok is ellenünk,POba csak olyanok lesznek 😀

+Jelenleg egyetlen csapat vagyunk az NFLbe akik még veretlenek idegenbe(4-0),köztük volt egy seahawks,rams is.

Az eső meg nem fog ártani,úgy is futni kell.Eli meg nem fog 5 intet dobni,az biztos,amúgyis boys ellen vannak a legjobb meccsei talán egész NFLbe,kivéve Pats😊
Viszont egy int-et mindenképp várok,mivel előző meccsen nem dobott,és nehogy már Eli int nélküli legyen a szezon.

Philly ellen én is 1-1et nézek ki magunknak,Colts vereséget,és esetleg még valami beakadhat út közbe,de egy 4-2 run nem elképzelhetetlen.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én nem tudom, srácok...Mármint oké, az eddig látottak alapján minden okunk megvan a bizakodásra, de!
Giants idegenben. Ha Elisha nem lesz megint teljesen vakon, akkor ez nagyon meleg lehet, annak ellenére, hogy várhatóan fázni is fogunk.
A 2 Philly meccsen csodálkoznék, ha nem 1-1-et hoznánk ki, túlságosan hasonló erőt képvisel a két csapat.
@ Chicago, franc se tudja, de talán ez ígérkezik a legkönnyebbnek, de ellenük is többször nyalogattuk a virgácsot az utóbbi időben, mint nem.
vs Indy. Ez egy olyan meccs, hogy ha még marad tétje számukra, akkor esélyesebbnek érzem őket. Ilyen volumenű passzjátékkal az idén még nem találkoztunk, de abban lehet bízni, hogy addigra biztos lesz a 3-4. seedjük ( a bye week pedig elérhetetlen), és egy szép barnát fognak beleszarni abba, hogy ki nyer.
Aztán a Skins ellen idegenben. Mondanom sem kell, nem volt az a hazai olyan rég.

Egy szó mint száz, nehéz a schedule, ráadásul már Tehenész is felsorolta, mennyire tele vagyunk komoly WC contenderekkel. Jelen pillanatban én úgy vagyok vele, hogy csoportgyőzelem nélkül nem megyünk a PO-ba.gorbel
Lássuk meg, hogy mit tudunk, meg hogy mások mit tudnak. Ha fejben erőssek maradunk, minden adott a PO-ra.
Ja és nem mond hideget new york-ban, csak esőset inkább.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Én nem tudom, srácok...Mármint oké, az eddig látottak alapján minden okunk megvan a bizakodásra, de!
Giants idegenben. Ha Elisha nem lesz megint teljesen vakon, akkor ez nagyon meleg lehet, annak ellenére, hogy várhatóan fázni is fogunk.
A 2 Philly meccsen csodálkoznék, ha nem 1-1-et hoznánk ki, túlságosan hasonló erőt képvisel a két csapat.
@ Chicago, franc se tudja, de talán ez ígérkezik a legkönnyebbnek, de ellenük is többször nyalogattuk a virgácsot az utóbbi időben, mint nem.
vs Indy. Ez egy olyan meccs, hogy ha még marad tétje számukra, akkor esélyesebbnek érzem őket. Ilyen volumenű passzjátékkal az idén még nem találkoztunk, de abban lehet bízni, hogy addigra biztos lesz a 3-4. seedjük ( a bye week pedig elérhetetlen), és egy szép barnát fognak beleszarni abba, hogy ki nyer.
Aztán a Skins ellen idegenben. Mondanom sem kell, nem volt az a hazai olyan rég.

Egy szó mint száz, nehéz a schedule, ráadásul már Tehenész is felsorolta, mennyire tele vagyunk komoly WC contenderekkel. Jelen pillanatban én úgy vagyok vele, hogy csoportgyőzelem nélkül nem megyünk a PO-ba.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na már csak 6 meccs van hátra az alapszakaszból,és jelenleg úgy néz ki,számolgatnunk is kell PO szempontokat nézve (végre 😛)

Ez a hétvége nagyon szép lehet nekünk,ha minden úgy alakul,ahogy elterveztem 😀 lássuk is:

Patriots(8-2)-Lions(7-3) Itt azért nem nagy meglepetés,ha azt gondolom,hogy a Pats jelenlegi formája alapján + hazai pálya miatt,itt várok egy Lions vereséget.

Eagles(7-3)-Titans(2-8) Ha csak valami nagyon nagy meglepetés nem lesz( legyen 😊 ),akkor itt azért sasos győzelem várható.

Vikings(4-6)-Packers(7-3) Elsőre talán "sima" Packers győzelemnek nézhet ki,de mint már mi is láttuk idén,csoportmeccsek sose egyszerűek,és idegenbe a sajtfejűek se annyira meggyőzőek mint otthon / 5-0 vs 2-3/,ettől függetlenül szerintem nyer a sárga-zöld alakulat.

Seahawks(6-4)-Cardinals(9-1) Talán ez a legfontosabb meccs,mégpedig mert én még hiszek a bye week elérhetőségében a playoffban,ami nagyon jól jönne pl.:Murray-nek egy PO run esetén,illetve akkor még a hazai pálya se lenne rossz.Ehhez viszont az kell,hogy most a Cardinals kikapjon,és elérhető távolságba kerüljön,főleg,hogy az egymás elleni se nekünk kedvez.Ami még segíthet az a Cardinals schedule mégpedig:Seattle után,at Falcons,Chiefs,at Rams,Seahawks,at 49ers Ebből egyedül a Falcons tűnik sima meccsnek,többibe bármikor benne van 1-1 zakó,főleg,hogy a hawksnak is illetve 49ersnek is nagyon tepernie kell a playoff helyért.Nyer a hazai csapat,Stanton-tól várok egy gyengébb meccset.

49ers(6-4)-Redskins(3-7) Hosszabb kommentár nélkül,nyernek az aranyásók,szurkolnék a skinsnek,de nem.

Persze a legfontosabb az.hogy mi is nyerjünk a MetLife-ba,mert egyébként nem ér semmit az egész.

Ha pedig minden jól alakul akkor így nézne ki a tabella:
Cardinals 9-2
Eagles 8-3
Packers 8-3
Cowboys 8-3
Lions 7-4
Seahawks 7-4
49ers 7-4Tehenész
Jó összeállítás, és reális is. Én kíváncsi vagyok a csereirányítók (Card, Eagl., Wash.) 'működésére' is...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Na már csak 6 meccs van hátra az alapszakaszból,és jelenleg úgy néz ki,számolgatnunk is kell PO szempontokat nézve (végre 😛)

Ez a hétvége nagyon szép lehet nekünk,ha minden úgy alakul,ahogy elterveztem 😀 lássuk is:

Patriots(8-2)-Lions(7-3) Itt azért nem nagy meglepetés,ha azt gondolom,hogy a Pats jelenlegi formája alapján + hazai pálya miatt,itt várok egy Lions vereséget.

Eagles(7-3)-Titans(2-8) Ha csak valami nagyon nagy meglepetés nem lesz( legyen 😊 ),akkor itt azért sasos győzelem várható.

Vikings(4-6)-Packers(7-3) Elsőre talán "sima" Packers győzelemnek nézhet ki,de mint már mi is láttuk idén,csoportmeccsek sose egyszerűek,és idegenbe a sajtfejűek se annyira meggyőzőek mint otthon / 5-0 vs 2-3/,ettől függetlenül szerintem nyer a sárga-zöld alakulat.

Seahawks(6-4)-Cardinals(9-1) Talán ez a legfontosabb meccs,mégpedig mert én még hiszek a bye week elérhetőségében a playoffban,ami nagyon jól jönne pl.:Murray-nek egy PO run esetén,illetve akkor még a hazai pálya se lenne rossz.Ehhez viszont az kell,hogy most a Cardinals kikapjon,és elérhető távolságba kerüljön,főleg,hogy az egymás elleni se nekünk kedvez.Ami még segíthet az a Cardinals schedule mégpedig:Seattle után,at Falcons,Chiefs,at Rams,Seahawks,at 49ers Ebből egyedül a Falcons tűnik sima meccsnek,többibe bármikor benne van 1-1 zakó,főleg,hogy a hawksnak is illetve 49ersnek is nagyon tepernie kell a playoff helyért.Nyer a hazai csapat,Stanton-tól várok egy gyengébb meccset.

49ers(6-4)-Redskins(3-7) Hosszabb kommentár nélkül,nyernek az aranyásók,szurkolnék a skinsnek,de nem.

Persze a legfontosabb az.hogy mi is nyerjünk a MetLife-ba,mert egyébként nem ér semmit az egész.

Ha pedig minden jól alakul akkor így nézne ki a tabella:
Cardinals 9-2
Eagles 8-3
Packers 8-3
Cowboys 8-3
Lions 7-4
Seahawks 7-4
49ers 7-4
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
BTB-n általában jó ízléssel és érzékkel választják a cikkekhez a képet, de ez azok között is kimagasló. Remek kompozíció... 😛


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
3-4ben is 1-technique, 4-3ban is. Nincs sok különbség a két formáció közt számára.gyeek
úgy voltam vele eddig, hogy az igazi NT az 0-technique, mert direktben a centerrel szemben áll felrva
Nem olyan nagy ördöngősség ez szerintem, NT pozícióból az 1es is alap, pláne a Rob Ryan féle "3-4" rendszerben. Igazából Brent nem volt olyan nagy ász a csapatban korábban sem, most is csak csere lesz, szóval nem olyan fontos melyik technika mestere is. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
3-4ben is 1-technique, 4-3ban is. Nincs sok különbség a két formáció közt számára.gyeek
úgy voltam vele eddig, hogy az igazi NT az 0-technique, mert direktben a centerrel szemben áll fel
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Brent legutoljára 3-4 nose tackle-t játszott, és most is a bevallásaik szerint 320 font a súlya. nem igazán látom a helyét a 4-3 frontban. persze ha azonnal az 53 fős rosterre kerül majd' 2 év kihagyás után, akkor ők biztos tudnak valamit, amit mi nem 😊rva
3-4ben is 1-technique, 4-3ban is. Nincs sok különbség a két formáció közt számára.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Brent legutoljára 3-4 nose tackle-t játszott, és most is a bevallásaik szerint 320 font a súlya. nem igazán látom a helyét a 4-3 frontban. persze ha azonnal az 53 fős rosterre kerül majd' 2 év kihagyás után, akkor ők biztos tudnak valamit, amit mi nem 😊
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Pont azon gondolkodtam hogy ez a vedelem csak jobb lesz most kezd osszeallni.Spencer talan Jags elotte edzette eloszor vegig a hetet full modban. Lawrence is most tar vissza. Melton is most kezd 100%os formaba lendulni. Brent ki tudja meg akar. Lb sorbol viszont nem serulhet le senki. Plsuz a Secondary ami veszelyes lehet ott veknyak vagyunk.. Church v Scandrik kiesne akkor kaput. Jovore minimum ket Cb kell Fa+ draft eleje.

Na szoval van egy nem kifacsart javulo vedelem ami pont dec-januarra lehet toppon. 😊

Az O ugy jo ahogy,csak tobb Escobar Beasleyt kernek. Illetve egy tapasztalt 3.szamu Wr hianyzik szerintemKroos
Kell még valami muníció is későbbre, mondjuk több Beasley vagy Harris, meg lehet Esco is több, én nem aggódom.
Off: Hallgatva a power ranking-ban a dallasz-i részt, erőssen gondolkodom, hogy Galla Miklósra változtatom a nevem. Olyan jól adja! 😛

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Pont azon gondolkodtam hogy ez a vedelem csak jobb lesz most kezd osszeallni.Spencer talan Jags elotte edzette eloszor vegig a hetet full modban. Lawrence is most tar vissza. Melton is most kezd 100%os formaba lendulni. Brent ki tudja meg akar. Lb sorbol viszont nem serulhet le senki. Plsuz a Secondary ami veszelyes lehet ott veknyak vagyunk.. Church v Scandrik kiesne akkor kaput. Jovore minimum ket Cb kell Fa+ draft eleje.

Na szoval van egy nem kifacsart javulo vedelem ami pont dec-januarra lehet toppon. 😊

Az O ugy jo ahogy,csak tobb Escobar Beasleyt kernek. Illetve egy tapasztalt 3.szamu Wr hianyzik szerintem

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Egyszerűen nem lehet kihagyni: Hogy miért is Crawford a legfontosabb láncszem a védelmünkben (sok gif-fel!!).

 cowboysblog.dallasnews.com/2014/11/xs-and-os-the-tyrone-crawford-files.html/

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.