Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Azért azt hozzátenném, hogy Beckham konkrétan Carrt szedte szét teljesen. Azt a Carrt, akit egyébként az elmúlt másfél szezonban a liga fele legalább egyszer hülyére vett. Scandrick talán 2-3 medium passzt nyelt be, de igazából ott is talán egy volt, ahol Beckham nagyon elverte, a többinél rajta volt, de hát Beckham elkapta a labdákat. Van ez így.Stez
amíg ilyen "mély" a cornerback rotációnk, addig amikor a secondary-re hivatkozok, akkor annak a negyede kb = Carr 😊
Senki sem emelte ki az Isteni Rolandót, hát fel vagyok háborodva. 😀 Pedig tegnap nagyot játszott, és az ő nevéhez fűződik az utolsó stop is. Kár, hogy mikor megkapja a nagy lóvét, vagy alapból teper innen, vagy elkényelmesedik.Stez
miután ideigazolt is le volt írva az ember nullának. engem időközben már megvett.
ha eddig talált motivációt, ez után is fog.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
negatívumok:
- Murray futott csak :/ Randle is 2-3 vállalhatott volna...
beltazor
nem kell aggódni Murray miatt. 24-szer futott, az nem sok. kicsit korán nagy hátrányba került a csapat, és onnantól relatíve többször kellhet passzolni, a pass blockingban meg egyszerűen jobb Murray.slowmotion
Emellett Dunbar játszott Randle helyett, és elég hasznos is volt. Továbbra is tartom, hogy nem szabad elszállni a gatya rablótól, szegény ember Murray-e, a fal nélkül egy helyben topogna. Ryan Williamset kéne rosterre tenni mielőtt valaki lenyúlja.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Honnan nézed? Én is nézném, plíz küldj linket, ha tudsz! Kösz!Charlie Firpo
küldtem én is egyet, hátha nem ugyanaz mint a gorbel-é
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gratulálok srácok innentől tényleg tietek a pálya, nálunk sajna vannak még olyan hiányosságok, amiket nem biztos, hogy idén már teljesen el tudunk tüntetni, amikor múlnak rajta végeredmények, de azért bízom a csodában 😀, hogy hátha Romo vagy Murray gyengébb napot fog ki. Más esélyünk nincs.dande
szerintem a Dallas sem hibátlan.
bár még nem láttam a meccset, csak a véleményeket olvastam azért arról megoszlanak a szerzők, hogy a második félidei jobb játéka a defense-nek most ad-e okot a bizakodásra, mert Marinelli rendet tett a fejekben a szünetben, vagy félelemre ad okot, hogy ha 30 percnél többet vannak a pályán akkor vagy Romo menti meg őket, vagy senki sem....
a secondary-ben vannak bajok rendesen, és amint a példa mutatja, egy Backham képességű ember szétszedi őket mint foxi a lábtörlőt.
azt mondom, egy egészséges 1-1 az Eagles ellen, és mindeni döntse el maga a többi meccsen, hogy ki a király.
persze szép lenne oda-vissza verni az Eaglest, de pillanatnyilag kicsit én is a pesszimisták táborával vagyok.rva
Azért azt hozzátenném, hogy Beckham konkrétan Carrt szedte szét teljesen. Azt a Carrt, akit egyébként az elmúlt másfél szezonban a liga fele legalább egyszer hülyére vett. Scandrick talán 2-3 medium passzt nyelt be, de igazából ott is talán egy volt, ahol Beckham nagyon elverte, a többinél rajta volt, de hát Beckham elkapta a labdákat. Van ez így.
Az első félidőben megvoltak ezek a hibák, a másodikban viszont nagyon szépen meg lett mondva a védelemnek, mit csináljon, és hogy fogja meg Beckhamet. Sikerült is leszedni őt a pályáról. És egyébként azt mondom, hogy Scandrick mindig benyel majd néhány lasztit jobb WR-ekről, de összességében azért jól védekezik, sokszor megfogja őket, egészen nyugodtan rá lehet küldeni az ellenfél legjobbjára. Carr viszont szó szerint minden passzt benyelt, amikor Beckham volt vele szemben.
Senki sem emelte ki az Isteni Rolandót, hát fel vagyok háborodva. 😀 Pedig tegnap nagyot játszott, és az ő nevéhez fűződik az utolsó stop is. Kár, hogy mikor megkapja a nagy lóvét, vagy alapból teper innen, vagy elkényelmesedik.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
negatívumok:
- Murray futott csak :/ Randle is 2-3 vállalhatott volna...
beltazor
nem kell aggódni Murray miatt. 24-szer futott, az nem sok. kicsit korán nagy hátrányba került a csapat, és onnantól relatíve többször kellhet passzolni, a pass blockingban meg egyszerűen jobb Murray.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Gratulálok srácok innentől tényleg tietek a pálya, nálunk sajna vannak még olyan hiányosságok, amiket nem biztos, hogy idén már teljesen el tudunk tüntetni, amikor múlnak rajta végeredmények, de azért bízom a csodában 😀, hogy hátha Romo vagy Murray gyengébb napot fog ki. Más esélyünk nincs.dande
szerintem a Dallas sem hibátlan.
bár még nem láttam a meccset, csak a véleményeket olvastam azért arról megoszlanak a szerzők, hogy a második félidei jobb játéka a defense-nek most ad-e okot a bizakodásra, mert Marinelli rendet tett a fejekben a szünetben, vagy félelemre ad okot, hogy ha 30 percnél többet vannak a pályán akkor vagy Romo menti meg őket, vagy senki sem....
a secondary-ben vannak bajok rendesen, és amint a példa mutatja, egy Backham képességű ember szétszedi őket mint foxi a lábtörlőt.
azt mondom, egy egészséges 1-1 az Eagles ellen, és mindeni döntse el maga a többi meccsen, hogy ki a király.
persze szép lenne oda-vissza verni az Eaglest, de pillanatnyilag kicsit én is a pesszimisták táborával vagyok.rva
Én olyat olvastam, hogy a csütörtökit adják inkább az eagles-nek, a felkészülési idő miatt. Akkor viszont a kies és hideg északon kell majd domborítanunk, nem beszélve a köztes csikágói szeles-hideg-fagyos szeánszról. ÁÁúúúúúúú.Charlie Firpo
miért, az Iggles-nek több ideje van felkészülni?
annyi, hogy nekik 7,5 órával korábban kezdődött a meccsük, meg Philthy vagy 100 kilométerrel közelebb van, mint NY, szóval az durván tíz perccel hosszabb repülőút.
viszont a tehenészek repülőútja akkorra esik, amikor amúgy sincs edzés, szóval...slowmotion
Szerintem arra gondolnak, hogy az ő offense-üket nekünk több idő felfejteni, mint nekik a miénket, de erre már nem emlékszem pontyosan.Charlie Firpo
szerintem elég sok fog múlni azon, hogy ki hogy védekezi le a futást.
Shady nélkül a fasorban sincsenek, mint ahogy mi sem, ha Murray nem tolja a szekeret.

más felől nem aggódom, azt meg már bizonyítottuk, hogy meg tudjuk fogni azt a gyereket. (persze azt is, hogy néha nem. de most igen.)
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
negatívumok:

- pass rush nincs, pár playt leszámítva. ( Sanchez sem fog a Guard seggébe futni, ha nem kergetik!)
- Murray futott csak :/ Randle is 2-3 vállalhatott volna...
- Carrnak nem megy

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Gratulálok srácok innentől tényleg tietek a pálya, nálunk sajna vannak még olyan hiányosságok, amiket nem biztos, hogy idén már teljesen el tudunk tüntetni, amikor múlnak rajta végeredmények, de azért bízom a csodában 😀, hogy hátha Romo vagy Murray gyengébb napot fog ki. Más esélyünk nincs.dande
szerintem a Dallas sem hibátlan.
bár még nem láttam a meccset, csak a véleményeket olvastam azért arról megoszlanak a szerzők, hogy a második félidei jobb játéka a defense-nek most ad-e okot a bizakodásra, mert Marinelli rendet tett a fejekben a szünetben, vagy félelemre ad okot, hogy ha 30 percnél többet vannak a pályán akkor vagy Romo menti meg őket, vagy senki sem....
a secondary-ben vannak bajok rendesen, és amint a példa mutatja, egy Backham képességű ember szétszedi őket mint foxi a lábtörlőt.
azt mondom, egy egészséges 1-1 az Eagles ellen, és mindeni döntse el maga a többi meccsen, hogy ki a király.
persze szép lenne oda-vissza verni az Eaglest, de pillanatnyilag kicsit én is a pesszimisták táborával vagyok.rva
Én olyat olvastam, hogy a csütörtökit adják inkább az eagles-nek, a felkészülési idő miatt. Akkor viszont a kies és hideg északon kell majd domborítanunk, nem beszélve a köztes csikágói szeles-hideg-fagyos szeánszról. ÁÁúúúúúúú.Charlie Firpo
miért, az Iggles-nek több ideje van felkészülni?
annyi, hogy nekik 7,5 órával korábban kezdődött a meccsük, meg Philthy vagy 100 kilométerrel közelebb van, mint NY, szóval az durván tíz perccel hosszabb repülőút.
viszont a tehenészek repülőútja akkorra esik, amikor amúgy sincs edzés, szóval...slowmotion
Szerintem arra gondolnak, hogy az ő offense-üket nekünk több idő felfejteni, mint nekik a miénket, de erre már nem emlékszem pontyosan.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Gratulálok srácok innentől tényleg tietek a pálya, nálunk sajna vannak még olyan hiányosságok, amiket nem biztos, hogy idén már teljesen el tudunk tüntetni, amikor múlnak rajta végeredmények, de azért bízom a csodában 😀, hogy hátha Romo vagy Murray gyengébb napot fog ki. Más esélyünk nincs.dande
szerintem a Dallas sem hibátlan.
bár még nem láttam a meccset, csak a véleményeket olvastam azért arról megoszlanak a szerzők, hogy a második félidei jobb játéka a defense-nek most ad-e okot a bizakodásra, mert Marinelli rendet tett a fejekben a szünetben, vagy félelemre ad okot, hogy ha 30 percnél többet vannak a pályán akkor vagy Romo menti meg őket, vagy senki sem....
a secondary-ben vannak bajok rendesen, és amint a példa mutatja, egy Backham képességű ember szétszedi őket mint foxi a lábtörlőt.
azt mondom, egy egészséges 1-1 az Eagles ellen, és mindeni döntse el maga a többi meccsen, hogy ki a király.
persze szép lenne oda-vissza verni az Eaglest, de pillanatnyilag kicsit én is a pesszimisták táborával vagyok.rva
Én olyat olvastam, hogy a csütörtökit adják inkább az eagles-nek, a felkészülési idő miatt. Akkor viszont a kies és hideg északon kell majd domborítanunk, nem beszélve a köztes csikágói szeles-hideg-fagyos szeánszról. ÁÁúúúúúúú.Charlie Firpo
miért, az Iggles-nek több ideje van felkészülni?
annyi, hogy nekik 7,5 órával korábban kezdődött a meccsük, meg Philthy vagy 100 kilométerrel közelebb van, mint NY, szóval az durván tíz perccel hosszabb repülőút.
viszont a tehenészek repülőútja akkorra esik, amikor amúgy sincs edzés, szóval...
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Gratulálok srácok innentől tényleg tietek a pálya, nálunk sajna vannak még olyan hiányosságok, amiket nem biztos, hogy idén már teljesen el tudunk tüntetni, amikor múlnak rajta végeredmények, de azért bízom a csodában 😀, hogy hátha Romo vagy Murray gyengébb napot fog ki. Más esélyünk nincs.dande
szerintem a Dallas sem hibátlan.
bár még nem láttam a meccset, csak a véleményeket olvastam azért arról megoszlanak a szerzők, hogy a második félidei jobb játéka a defense-nek most ad-e okot a bizakodásra, mert Marinelli rendet tett a fejekben a szünetben, vagy félelemre ad okot, hogy ha 30 percnél többet vannak a pályán akkor vagy Romo menti meg őket, vagy senki sem....
a secondary-ben vannak bajok rendesen, és amint a példa mutatja, egy Backham képességű ember szétszedi őket mint foxi a lábtörlőt.
azt mondom, egy egészséges 1-1 az Eagles ellen, és mindeni döntse el maga a többi meccsen, hogy ki a király.
persze szép lenne oda-vissza verni az Eaglest, de pillanatnyilag kicsit én is a pesszimisták táborával vagyok.rva
Én olyat olvastam, hogy a csütörtökit adják inkább az eagles-nek, a felkészülési idő miatt. Akkor viszont a kies és hideg északon kell majd domborítanunk, nem beszélve a köztes csikágói szeles-hideg-fagyos szeánszról. ÁÁúúúúúúú.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kiemelném azért a támadófal teljesítményét a game winning TD-nél Romo szerintem kávézgatott a zsebben. Akkor süvegeljük meg Martin idei teljesítményét is. Brutális hogy mennyi upgradet jelent a fal jobb oldalának a jelenléte. Nálam TOP 5ben lenne az OROY szavazáson, persze nem fog odakerülni mert nem kap el xxx yardot meg y db TD-t. De teljesítmény alapon ott lenne a helye.Blevi
még nem néztem meg a meccset, csak a GW passzt (nfl.com hoghlights-ban benne van).
asszem Romo-nak úgy 8.9 másodperce volt eldobni a labdát. ezt talán csak egy passz übereli ever, amikor a fél védelmünk kergette McNabb-et a LoS mögött 13 másodpercig, ő meg dobott egy kurva nagy passzt.slowmotion
Emlékeztek? Legalábbis én azón nőttem fel, hogy a Brady 7 másodperceket álldogálhatott a fala mögött. Nos, az ominózus tegnap 7,5 volt, plusz 8,9 nél már TD.
ANYÁM!!!!!! Smith is állat volt, meg Zack, of course!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Most nézem én is a meccset, de annyit már most leszögeznék, hogy ha valaha gondjaim lesznek a férfiasságom funkcionálásával, erre a 3&1 play action Hanna-nak játékra fogok gondolni. NAGYON SZÉP!gorbel
Honnan nézed? Én is nézném, plíz küldj linket, ha tudsz! Kösz!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Most nézem én is a meccset, de annyit már most leszögeznék, hogy ha valaha gondjaim lesznek a férfiasságom funkcionálásával, erre a 3&1 play action Hanna-nak játékra fogok gondolni. NAGYON SZÉP!
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
+ az Eagles 6 órával többet pihenhetett 😀 ha vesztünk erre fogom 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez butaság hogy miénk lenne a pálya. Szerintem valamivel az Eagles az esélyesebb még mindig. Nekünk most a csütörtöki meccs nagyon kell mert otthon már alig játszunk. Egy csoportmeccs sosem előre lefutott. Azt gondolom az Eagles front 7 jobb formában van mint a Giantsé szóval nincs még vége, korántsem.Blevi
Az a baj, hogy a SEcben lévő játékosok olyan homály pillanatokra képesek, hogy egy játék alatt el tudják tüntetni a Fro7 minden erőfeszítését. Nincs olyan meccs amin szinte ez ne fordult volna elő és ahol normálisabb irányító munka volt és várható, ott bele is buktunk/ fogunk bukni. Ráadásul mániánk , LB-t állítani valamelyik elkapóra aki persze megcsinálja belőle a nagy játékot mert gyorsabb nála. Meglátjuk mire jutunk veletek.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Gratulálok srácok innentől tényleg tietek a pálya, nálunk sajna vannak még olyan hiányosságok, amiket nem biztos, hogy idén már teljesen el tudunk tüntetni, amikor múlnak rajta végeredmények, de azért bízom a csodában 😀, hogy hátha Romo vagy Murray gyengébb napot fog ki. Más esélyünk nincs.dande
szerintem a Dallas sem hibátlan.
bár még nem láttam a meccset, csak a véleményeket olvastam azért arról megoszlanak a szerzők, hogy a második félidei jobb játéka a defense-nek most ad-e okot a bizakodásra, mert Marinelli rendet tett a fejekben a szünetben, vagy félelemre ad okot, hogy ha 30 percnél többet vannak a pályán akkor vagy Romo menti meg őket, vagy senki sem....
a secondary-ben vannak bajok rendesen, és amint a példa mutatja, egy Backham képességű ember szétszedi őket mint foxi a lábtörlőt.
azt mondom, egy egészséges 1-1 az Eagles ellen, és mindeni döntse el maga a többi meccsen, hogy ki a király.
persze szép lenne oda-vissza verni az Eaglest, de pillanatnyilag kicsit én is a pesszimisták táborával vagyok.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Injury update: Safety Jeff Heath suffered a broken thumb that could end his season. With Heath hurt, special teamer C.J. Spillman saw action late in the game with Barry Church dealing with cramping in his hamstrings. Church said he did not do a good job hydrating during the game but he said he will be ready to go for Thursday. Defensive lineman Jack Crawford also suffered a thumb injury but that is not expected to sideline him for long. Wide receiver Terrance Williams had a finger bandaged after the game. Todd Archer
Jeff Heath minusz? A többi nem tűnik súlyosnak. Ha Patmon is visszatérne...
elkezdem nézegetni a draft-eligible cornereket, ha nem baj 😊
több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Ez butaság hogy miénk lenne a pálya. Szerintem valamivel az Eagles az esélyesebb még mindig. Nekünk most a csütörtöki meccs nagyon kell mert otthon már alig játszunk. Egy csoportmeccs sosem előre lefutott. Azt gondolom az Eagles front 7 jobb formában van mint a Giantsé szóval nincs még vége, korántsem.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok srácok innentől tényleg tietek a pálya, nálunk sajna vannak még olyan hiányosságok, amiket nem biztos, hogy idén már teljesen el tudunk tüntetni, amikor múlnak rajta végeredmények, de azért bízom a csodában 😀, hogy hátha Romo vagy Murray gyengébb napot fog ki. Más esélyünk nincs.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Kiemelném azért a támadófal teljesítményét a game winning TD-nél Romo szerintem kávézgatott a zsebben. Akkor süvegeljük meg Martin idei teljesítményét is. Brutális hogy mennyi upgradet jelent a fal jobb oldalának a jelenléte. Nálam TOP 5ben lenne az OROY szavazáson, persze nem fog odakerülni mert nem kap el xxx yardot meg y db TD-t. De teljesítmény alapon ott lenne a helye.Blevi
még nem néztem meg a meccset, csak a GW passzt (nfl.com hoghlights-ban benne van).
asszem Romo-nak úgy 8.9 másodperce volt eldobni a labdát. ezt talán csak egy passz übereli ever, amikor a fél védelmünk kergette McNabb-et a LoS mögött 13 másodpercig, ő meg dobott egy kurva nagy passzt.
több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Kiemelném azért a támadófal teljesítményét a game winning TD-nél Romo szerintem kávézgatott a zsebben. Akkor süvegeljük meg Martin idei teljesítményét is. Brutális hogy mennyi upgradet jelent a fal jobb oldalának a jelenléte. Nálam TOP 5ben lenne az OROY szavazáson, persze nem fog odakerülni mert nem kap el xxx yardot meg y db TD-t. De teljesítmény alapon ott lenne a helye.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hogy híres klasszikust idézzek: Just win baby 😊

elvileg sérülés nem lett úgy hogy tökéletes.
Összefoglalót láttam de jó kis meccs lehetett...Carr-Beckhamen Carra dobták a sárgát? volt egy piros zászlós esett Garrettnél talán ,ott mi volt?benézett valamit?

D remélem jobb lesz , és h Spencer,Lawrence duó jön majd fel mint a talajvíz...
Beasleyt meg így kell minimum használni,de többet, Williams mostanában hanyagolva van,de remélem ott lesz ha kell.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Ne aggódjatok srácok, lehet ez még 8-8!

| nem láttam a meccset, de a pontok alapján nagy győzelmet arattatok. |

Várom a csütörtököt! 😉

több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Az a baj Romoval hogy csak egy Choker! Sose lehet ra számítani ha "üt az óra" 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
na, ezt asszem megnézem 😊