Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
Brent legutoljára 3-4 nose tackle-t játszott, és most is a bevallásaik szerint 320 font a súlya. nem igazán látom a helyét a 4-3 frontban. persze ha azonnal az 53 fős rosterre kerül majd' 2 év kihagyás után, akkor ők biztos tudnak valamit, amit mi nem 😊rva
3-4ben is 1-technique, 4-3ban is. Nincs sok különbség a két formáció közt számára.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Brent legutoljára 3-4 nose tackle-t játszott, és most is a bevallásaik szerint 320 font a súlya. nem igazán látom a helyét a 4-3 frontban. persze ha azonnal az 53 fős rosterre kerül majd' 2 év kihagyás után, akkor ők biztos tudnak valamit, amit mi nem 😊
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Pont azon gondolkodtam hogy ez a vedelem csak jobb lesz most kezd osszeallni.Spencer talan Jags elotte edzette eloszor vegig a hetet full modban. Lawrence is most tar vissza. Melton is most kezd 100%os formaba lendulni. Brent ki tudja meg akar. Lb sorbol viszont nem serulhet le senki. Plsuz a Secondary ami veszelyes lehet ott veknyak vagyunk.. Church v Scandrik kiesne akkor kaput. Jovore minimum ket Cb kell Fa+ draft eleje.

Na szoval van egy nem kifacsart javulo vedelem ami pont dec-januarra lehet toppon. 😊

Az O ugy jo ahogy,csak tobb Escobar Beasleyt kernek. Illetve egy tapasztalt 3.szamu Wr hianyzik szerintemKroos
Kell még valami muníció is későbbre, mondjuk több Beasley vagy Harris, meg lehet Esco is több, én nem aggódom.
Off: Hallgatva a power ranking-ban a dallasz-i részt, erőssen gondolkodom, hogy Galla Miklósra változtatom a nevem. Olyan jól adja! 😛

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Pont azon gondolkodtam hogy ez a vedelem csak jobb lesz most kezd osszeallni.Spencer talan Jags elotte edzette eloszor vegig a hetet full modban. Lawrence is most tar vissza. Melton is most kezd 100%os formaba lendulni. Brent ki tudja meg akar. Lb sorbol viszont nem serulhet le senki. Plsuz a Secondary ami veszelyes lehet ott veknyak vagyunk.. Church v Scandrik kiesne akkor kaput. Jovore minimum ket Cb kell Fa+ draft eleje.

Na szoval van egy nem kifacsart javulo vedelem ami pont dec-januarra lehet toppon. 😊

Az O ugy jo ahogy,csak tobb Escobar Beasleyt kernek. Illetve egy tapasztalt 3.szamu Wr hianyzik szerintem

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Egyszerűen nem lehet kihagyni: Hogy miért is Crawford a legfontosabb láncszem a védelmünkben (sok gif-fel!!).

 cowboysblog.dallasnews.com/2014/11/xs-and-os-the-tyrone-crawford-files.html/

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Ilyen o-falra gondolsz???😀 😀 A bugyivitéz meg hogy szalad!Charlie Firpo
Pont ez az, ekkora lyukon még öreganyám is átslisszol. Egy ilyen fallal Tate change-of-pace backként ragyogna szvsz. De mivel még Randleből is jónak tűnő játékost csinál ez a fal ezért nem biztso hogy megéri a pénzt. Waiveren tuti nem fogja a Cowboys felvenni (jó eséllyel más sem), de a büszkesége gátat szabhat valami olcsó alkunak.

Blount vajon milyen pass blockban? Az szerintem kicsit fontosabb lenne.gyeek
Randle azért mutatott már ezt-azt ekkora lyuk nélkül is, azért ő is csinált már -1 yardból +5-öt nem is egyszer idén. a tavalyi Randle mellett meggondolnám magam, de idén nem megy le első kontaktra.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
Az Eagles tábor agyrázkódás / akut tagadás tüneteit mutatja (nem csoda :p).

"LOL @BGN [Bleeding Green Nation]: Eagles get blown out and drop 2 spots. Cowboys have bye and drop 2 spots."


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
Ilyen o-falra gondolsz???😀 😀 A bugyivitéz meg hogy szalad!Charlie Firpo
Pont ez az, ekkora lyukon még öreganyám is átslisszol. Egy ilyen fallal Tate change-of-pace backként ragyogna szvsz. De mivel még Randleből is jónak tűnő játékost csinál ez a fal ezért nem biztso hogy megéri a pénzt. Waiveren tuti nem fogja a Cowboys felvenni (jó eséllyel más sem), de a büszkesége gátat szabhat valami olcsó alkunak.

Blount vajon milyen pass blockban? Az szerintem kicsit fontosabb lenne.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ben Tate?Tehenész
Ha Crowell meg West szintű futók mögé kerül egy depthen, akkor én inkább továbbra is Dunbarra meg az alsógatya-tolvajra szavazok.gorbel
Én jó futónak tartottam houstonba,még ha csak 2. számú is volt,mondjuk Foster mellett nehéz is.Clevelandba meg vártam a kiugrást tőle,de ez elmaradt,viszont azt még mindig tartom,hogy egy jó rendszerbe+Ofallal (pl itt) kitűnhetne.Tehenész
Ilyen o-falra gondolsz???😀 😀 A bugyivitéz meg hogy szalad!


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Ben Tate?Tehenész
Ha Crowell meg West szintű futók mögé kerül egy depthen, akkor én inkább továbbra is Dunbarra meg az alsógatya-tolvajra szavazok.gorbel
Én jó futónak tartottam houstonba,még ha csak 2. számú is volt,mondjuk Foster mellett nehéz is.Clevelandba meg vártam a kiugrást tőle,de ez elmaradt,viszont azt még mindig tartom,hogy egy jó rendszerbe+Ofallal (pl itt) kitűnhetne.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ben Tate?Tehenész
Ha Crowell meg West szintű futók mögé kerül egy depthen, akkor én inkább továbbra is Dunbarra meg az alsógatya-tolvajra szavazok.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ben Tate?Tehenész
Hozzánk? Negyediknek? Miből?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Ben Tate?
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Crawford szerdán edzhet - ez jó!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
gyeek
Ez komoly?Tehenész
ez volt szezon előtt, amikor Tony még csak mankóval tudott járni, és pelenkába vizelt. azóta már a szőrös és a kopasz kuki is rájött, hogy ki fasza gyerek
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
gyeek
Ez komoly?
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
rva
Fog még az a mosly az arcára fagyni legkésőbb decemberben, de már előtte pár nappal se bánom 😉dande
miért, szól az asszony, hogy becsúszik még egy gyerek?
figyu már, mi lett a Sanchezzel? az ilyen rossz shotgun snapekből még Tony is röhögve megcsinálja a first downt 😀... és ez a védelem? emlékeztet a tavalyi önmagunkra 😀 😉slowmotion
Pont tőlem ne várd, hogy Sanchezt védjem 😛 😀

Egyébként semmi különös nincs nagyjából ezt vártuk, egy kicsit talán kevesebb kapott ponttal, úgyhogy szerintem nálunk most senki nem oly nagyon keserű. Sanchot és a D-t se nagyon hibáztatjuk ennyit tudnak, főleg Rogers ellen, ha az OL-tk rendben lesz és Romo egészséges tud maradni nagyobb sanszotok van a győzelemre mint nekünk. De addig még a Titanst is verünk kéne nekünk.dande
Az első kör viszont azért nekünk nehezebb😉
Dzsájencet a hidegbe benne verni azért érdeklődve várom. Engem nem tud átverni Eli, hogy így össze meg vissza. Majd ha ellenünk is!
Persze futójáték, meg minden, de mégis asszem Tony fog dönteni.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Egész jó kis hét volt ez,East kikapott, Seahawks,Lions is. Pihentünk.

Mostantól indul igazán a szezon. 3-3 W-l is elég lehet akár, de a 4-2 az elég zoral lenne.Kroos
a 4-2 meglesz. A Colts necces, de a többit oda-vissza verni kell.
Ahogy jön a tél úgy lesz egyre fontosabb a futás. Ja hogy az meg nekünk megy? 😊
Ha Patmon is összeszedné magát decemberre, akkor nincs mitől félni.
(ugye milyen fura, hogy az a legnagyobb bajunk, hogy egy UDFA corner kidőlt? 😀)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
rva
Fog még az a mosly az arcára fagyni legkésőbb decemberben, de már előtte pár nappal se bánom 😉dande
miért, szól az asszony, hogy becsúszik még egy gyerek?
figyu már, mi lett a Sanchezzel? az ilyen rossz shotgun snapekből még Tony is röhögve megcsinálja a first downt 😀... és ez a védelem? emlékeztet a tavalyi önmagunkra 😀 😉slowmotion
Pont tőlem ne várd, hogy Sanchezt védjem 😛 😀

Egyébként semmi különös nincs nagyjából ezt vártuk, egy kicsit talán kevesebb kapott ponttal, úgyhogy szerintem nálunk most senki nem oly nagyon keserű. Sanchot és a D-t se nagyon hibáztatjuk ennyit tudnak, főleg Rogers ellen, ha az OL-tk rendben lesz és Romo egészséges tud maradni nagyobb sanszotok van a győzelemre mint nekünk. De addig még a Titanst is verünk kéne nekünk.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
rva
és mennyire igaz...
egyébként 2009-ben is volt egyébként egy ugyanilyen, hogy mindhárom szomszéd szívott. csak akkor a hatodik héten voltunk bye-on, tehát ott nem jött pluszban hozzá, hogy a fontos sérültek lábadozhassanak. most igen.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
rva
Fog még az a mosly az arcára fagyni legkésőbb decemberben, de már előtte pár nappal se bánom 😉dande
miért, szól az asszony, hogy becsúszik még egy gyerek?
figyu már, mi lett a Sanchezzel? az ilyen rossz shotgun snapekből még Tony is röhögve megcsinálja a first downt 😀... és ez a védelem? emlékeztet a tavalyi önmagunkra 😀 😉
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Egész jó kis hét volt ez,East kikapott, Seahawks,Lions is. Pihentünk.

Mostantól indul igazán a szezon. 3-3 W-l is elég lehet akár, de a 4-2 az elég zoral lenne.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
rva
Fog még az a mosly az arcára fagyni legkésőbb decemberben, de már előtte pár nappal se bánom 😉
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!