Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Nagyon kellene,hogy a Dez-Murray-Romo tengely mellé még előkerüljenek fegyverek az offensebe,mert az tisztán látszik,talán a skins meccs óta,hogy ha a futást megfogják úgy ahogy a 8 emberes boxal,mellé kettőzik Dez-t akkor igazából elkezd döcögni a támadósor.

Még az elején Williams használható volt,Escobar is feltűnt legalább egy meccs erejéig,de azóta semmi.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ebben egyetértünk. Chicagoba és Phillybe se napszemüveget és a tangapapucsot kell csomagolni, az is biztos.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
szövegértés egyes. ki beszélt itt első kiemelésről, már bocs?slowmotion
Az, hogy már a Lambeau-n történő PO meccset érintettük, akiket a főcsoport első helyére várunk, számomra NFC döntőt sugall. .gorbel
csak annyiról volt szó, hogy a Lambeau-n bazi nehéz lesz akárkinek nyerni, nekünk meg főleg. az nem számolgatás, csak egy megjegyzés arra vonatkozóan, hogy egyelőre a Pacskersnek áll a zászló az NFC-ben.
egyébként meg lehet játszani főcsoportdöntő előtt is fent északon, lévén a 3-6 és a 4-5 meccs győztesei közül az alacsonyabban rangsoroltat vendégül láthatják, szóval ha WC helyen jutnánk be, és valami véletlen folytán sikerülne nyerni, akkor a festői Wisconsinban lenne a következő meccsünk.

de itt végig az az alaptétel, hogy el kell jutni oda. egyáltalán nem úgy számolunk, hogy már bent vagyunk.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
szövegértés egyes. ki beszélt itt első kiemelésről, már bocs?

slowmotion
Az, hogy már a Lambeau-n történő PO meccset érintettük, akiket a főcsoport első helyére várunk, számomra NFC döntőt sugall. Hogy ezt elkerüljük még az alapszakaszban, ahhoz #1 seed kéne. Nem jár azért olyan vakon az én agyam, szövegértésből sem volt gondom soha. Pusztán érzékenyebb vagyok az előre számolgatásra, holott a PO sincs még meg idén. Többször említettem, hogy valóban szép teljesítményt nyújtunk ezidáig, különösen a várakozásokhoz képest, de túl nagynak érzem az evés közben megjött étvágyat. A 8 győzelmet kik ellen is arattuk, nézzük csak.
Titans 2-10
Rams 5-7
Saints 5-7
Texans-6-6
Seahawks 8-4
Giants oda-vissza 3-9
Jaguars 2-10

A Hawks elleni meccs kilóg, bár akkoriban ők sem a mostani formájukat futották, de nem akarom még jobban lehúzni a csapatot, az akkor is egy szép eredmény volt kiváló játékkal, úgyhogy maradjunk a számoknál.
Ebből a név- és számsorból tisztán látszik, hogy van egy korrekt sorsolásunk, amiken többnyire hozzuk a papírformát (+Hawks -Skins), az erősebb csapatoktól és a a legnagyobb csoportriválistól bántóan simán kapunk ki otthon.
Nem Tehenész, sőt, senki ellen nem szólt az előző hozzászólásom, de nem is csak a #1 seedre, hanem úgy cakkumpakk a PO-val kapcsolatos fejtegetésekre vonatkozott. Lehet, hogy én vagyok túl érzékeny, de ez a csapat túlságosan sok csalódást okozott a múltban ahhoz, hogy már most a PO-ról beszélgessünk. A kedvező sorsolás és a várakozáson felüli teljesítmény összejátszásából kapunk egy reményteljes csapatot, aminek van egy alapkoncepciója, ami ha nem jön be, meg vagyunk lőve. Úgy gondolom, hogy egy jó offseasonnel stabil rájátszásra esélyes csapat lehetünk jövőre, idén azonban ebben a rendkívül kiegyenlített és erős NFC-ben nem tartom elég masszívnak ahhoz, hogy PO esélyekről beszéljünk. Ennek ellenére megvan az esély, hogy bejussunk, onnantól pedig már nagyon lutri, akár meg is nyerhetjük. Álmodozni persze lehet előre, én csak annyit kérek fórumtársaimtól, hogy maradjunk a realitások talaján, és ne lássuk többnek ezt a csapatot annál, ami.
Go Boys.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
jó lenne, ha valahogy sikerülne megnyerni a csoportot, mert a második kiemelésért megy a harc...slowmotion
Ha Packers viszi az NFC-t,nem tudom ki nyerhet a Lambeau-n januárba,nekünk főleg nem lenne jó.Tehenész
leginkább egy olyan csapat, amelyik jó napot fog ki, nagyon tud futni, és védekezésben kiemelkedőt nyújt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Első kiemelés? Jelenleg nem vagyunk PO helyen, csak mondom. Rohadt nagy szerencsénk van, hogy most a Bears a következő ellenfél, az ő védelmük ellen még akár a Philly elleni 5 soros playbook is működhet, viszont a védelmünk láthatóan kipukkadt, előre félek, hogy a Luckék mit fognak művelni a bevehetetlen AT&T stadionban (3-4). Persze az még odébb van, idegenbe amúgy is gyalulunk mindenkit. Elnézve a 'Hawksot és a Detroitot (nekik a sorsolásuk is elég jó az utolsó hétig) szerintem kijelenthetjük: meg kell nyerni a csoportot, különben Tony ismét viríthat a már-már törzsvásárlói szintre emelkedett januári golfbérletével.gorbel
szövegértés egyes. ki beszélt itt első kiemelésről, már bocs?

Tehenész pl. csak annyit írt, hogy ha a Packers viszi az első kiemelést, akkor otthon behúzhatják az összes meccset.

én meg a második helyről, ami a csoportot nyerve reális lehet. persze ahhoz az kell, hogy a Seahawks nyerjen vasárnap, meg hogy minden meccset nyerjünk (a Philly ellenit is). ha mindent nyernénk, akkor 12-4, (konf 8-4, div 4-2) lennénk.
Packers ugye #1. lehetnek másodikok, de ha a Lions végig nyer (incl. @GB), ez esetben ők a csoportot is viszik, Packers meg WC-n 8-4-es konferencia-mérleggel, hát az annyira nem egte verő.
NFCS.. hát ott 9-7 lehet a legjobb eredmény, az kőbe vésett #4.
marad a #2 és #3, az NFCW-ben a Cards talán kipukkadni látszik, ha a Seahawks beelőzi, akkor mögöttünk lenne win out esetén (legalább ugyanolyan jó mérlegünk lenne, plusz egy H2H előny).

persze odáig el kell jutni, és ebben az első lépés egy csütörtöki győzelem lenne, mondjuk a Soldier Field-en szerintem utoljára 2007-ben nyertünk, talán Romo meg Witten még emlékszik, hogy kell azt csinálni. hát nem ideális helyzet, de ha bármit is akar a csapat, akkor meg kell oldani.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Első kiemelés? Jelenleg nem vagyunk PO helyen, csak mondom. Rohadt nagy szerencsénk van, hogy most a Bears a következő ellenfél, az ő védelmük ellen még akár a Philly elleni 5 soros playbook is működhet, viszont a védelmünk láthatóan kipukkadt, előre félek, hogy a Luckék mit fognak művelni a bevehetetlen AT&T stadionban (3-4). Persze az még odébb van, idegenbe amúgy is gyalulunk mindenkit. Elnézve a 'Hawksot és a Detroitot (nekik a sorsolásuk is elég jó az utolsó hétig) szerintem kijelenthetjük: meg kell nyerni a csoportot, különben Tony ismét viríthat a már-már törzsvásárlói szintre emelkedett januári golfbérletével.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
jó lenne, ha valahogy sikerülne megnyerni a csoportot, mert a második kiemelésért megy a harc...slowmotion
Ha Packers viszi az NFC-t,nem tudom ki nyerhet a Lambeau-n januárba,nekünk főleg nem lenne jó.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
jó lenne, ha valahogy sikerülne megnyerni a csoportot, mert a második kiemelésért megy a harc...
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
HAJRÁ INDI!!!!Charlie Firpo
ne mondd, hogy félsz, hogy utolér a RedskinsHöri
😀
Bízom bennetek, hogy mire hozzánk jöttök, már a pihentető fázisban lesztek, mert olyan jól álltok majd.
Nekünk nagyon kell majd az a meccs, nektek meg remélem már nem!😊Charlie Firpo
ez matematikailag sem lehetséges, mivel a 3-4. hely se mindegy.
Nyerni akarunk majd, főleg mert a jó csapatok ellen ritkán sikerülHöri
Addigra 10-4-el bőven vezetni fogjátok a csoportot, és még az utolsó meccs is nektek áll. Azért az mégsem olyan, mint a mi folyamatos rájátszásba jutási stresszünk. Én erre gondoltam, de biztos rossz idea.
Ellenberger, ha a bears-t nem verjük meg, akkor kb. vége is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Amig le nem gyaluljátok a macikatJanek
az meglesz
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
HAJRÁ INDI!!!!Charlie Firpo
ne mondd, hogy félsz, hogy utolér a RedskinsHöri
😀
Bízom bennetek, hogy mire hozzánk jöttök, már a pihentető fázisban lesztek, mert olyan jól álltok majd.
Nekünk nagyon kell majd az a meccs, nektek meg remélem már nem!😊Charlie Firpo
ez matematikailag sem lehetséges, mivel a 3-4. hely se mindegy.
Nyerni akarunk majd, főleg mert a jó csapatok ellen ritkán sikerül

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Amig le nem gyaluljátok a macikat

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Ez nektek olyan volt mint nekünk a GB meccs...Janek
És meddig fog fájni? 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ez nektek olyan volt mint nekünk a GB meccs...

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
HAJRÁ INDI!!!!Charlie Firpo
ne mondd, hogy félsz, hogy utolér a RedskinsHöri
😀
Bízom bennetek, hogy mire hozzánk jöttök, már a pihentető fázisban lesztek, mert olyan jól álltok majd.
Nekünk nagyon kell majd az a meccs, nektek meg remélem már nem!😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
HAJRÁ INDI!!!!Charlie Firpo
ne mondd, hogy félsz, hogy utolér a Redskins

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Tudod kik az Eagles linebackerei? Ha tudnád minimum front-4ra redukálnád azt a 7et.]gyeek
Kik a Linebackerei? Kendricks, Cole, Barwin who? Ryans kiesésését megérezhetjük, ez tény, mivel az Acho, Matthews, Smith II triónak kell őt helyettesíteni, na rájuk már lehet írni, hogy közepesek, vagy szint alattiak, de attól mert nincs Ryans azért ezt ne már... De biztosan csak a véletlen műve, meg a csillagok együttállása, hogy a legkiemelkedőbb csapatrészünk idén az ST mellett a Front7. 😊Highlander
Nem a linebackereken múlt, sem a front 7-en.Charlie Firpo
De itt nem arról van szó most, hogy min múlt, hanem gyeek kiemelte, hogy mekkora noname LB sorunk van, én meg arra reagáltam. De ha már itt tartunk, szerinted mi volt a fő tényező?Highlander
Szancsó akart, Antonio Ramiro meg nem. a miértet meg ők tudják, szerintem a többi mellékes volt. Lehetne itt posztonként meg pozíciónként összehasonlítgatni, de felesleges is. Jobbak voltatok, ez fátum. Jönnek a további meccsek, innen már azzal kell foglalkozni, főleg nekünk. Ja nektek meg egy kicsit belendült hawks mecs lesz, hát nem irigyellek.

HAJRÁ INDI!!!!Charlie Firpo
tegnap igazából senkin nem éreztem, hogy teljes erőből játszana. persze, mondjuk a D oldaláról nem is nagyon lehetett látni, mert megették őket az Iggles támadói. de az O oldaláról? talán Murray. meg persze Bryant, de azért ő is inkább csak erőlködött. meg persze Harris, na ő mondjuk túlpörögte magát.
Tony is akart, de ez egy olyan nap volt, hogy nem nagyon jöttek össze a dolgok. plusz ugye nem hogy hét meg kilenc másodperce nem volt, hanem sokszor kettő meg három sem. a következő meccs előtt talán újragondolhatjuk ezt a blokkolási sémát, mert egyelőre Benny Hillnek Logannek volt igaza a fallal kapcsolatban. álljon ki Murray slotba, aztán onnan mozogjon vissza snap előtt a helyére. lehet látni, hogy mit csinál az embere, tud-e besegíteni a blokkban, ki tud-e csusszanni a flatbe. többet kell erőltetni Wittent. meg kell írni egy scriptet 10-15 playre, no huddle offense-t nyomni, hogy ne tudjon cserélni az Iggles D. Garrett és Linehan tudják, mi a dolguk. remélem.
ja, és Marinellinek majd ki kell találnia valamit arra, hogy ellenőrzés alatt tudja tartani mindenki a saját gap-jét. tegnap kb ott elment a meccs, amikor McCoy először megkerülte a scrimmage-et, és csak az államhatár állította meg.

nekem is volt olyan (mondjuk én csak kosaraztam), hogy hiába próbáltam, hiába erőlködtem, azért éreztem, hogy igazából a béka segge alatt vagyok valami miatt, és egyszerűen nincs meg a flow, nem mozgok természetesen, mindenért erőlködnöm kell. és onnan, hogy az alapmozgásokra kell pazarolni az összpontosítást, már nem is megy a játék sem annyira.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tudod kik az Eagles linebackerei? Ha tudnád minimum front-4ra redukálnád azt a 7et.]gyeek
Kik a Linebackerei? Kendricks, Cole, Barwin who? Ryans kiesésését megérezhetjük, ez tény, mivel az Acho, Matthews, Smith II triónak kell őt helyettesíteni, na rájuk már lehet írni, hogy közepesek, vagy szint alattiak, de attól mert nincs Ryans azért ezt ne már... De biztosan csak a véletlen műve, meg a csillagok együttállása, hogy a legkiemelkedőbb csapatrészünk idén az ST mellett a Front7. 😊Highlander
Nem a linebackereken múlt, sem a front 7-en.Charlie Firpo
De itt nem arról van szó most, hogy min múlt, hanem gyeek kiemelte, hogy mekkora noname LB sorunk van, én meg arra reagáltam. De ha már itt tartunk, szerinted mi volt a fő tényező?Highlander
Szancsó akart, Antonio Ramiro meg nem. a miértet meg ők tudják, szerintem a többi mellékes volt. Lehetne itt posztonként meg pozíciónként összehasonlítgatni, de felesleges is. Jobbak voltatok, ez fátum. Jönnek a további meccsek, innen már azzal kell foglalkozni, főleg nekünk. Ja nektek meg egy kicsit belendült hawks mecs lesz, hát nem irigyellek.

HAJRÁ INDI!!!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Tudod kik az Eagles linebackerei? Ha tudnád minimum front-4ra redukálnád azt a 7et.]gyeek
Kik a Linebackerei? Kendricks, Cole, Barwin who? Ryans kiesésését megérezhetjük, ez tény, mivel az Acho, Matthews, Smith II triónak kell őt helyettesíteni, na rájuk már lehet írni, hogy közepesek, vagy szint alattiak, de attól mert nincs Ryans azért ezt ne már... De biztosan csak a véletlen műve, meg a csillagok együttállása, hogy a legkiemelkedőbb csapatrészünk idén az ST mellett a Front7. 😊Highlander
Nem a linebackereken múlt, sem a front 7-en.Charlie Firpo
De itt nem arról van szó most, hogy min múlt, hanem gyeek kiemelte, hogy mekkora noname LB sorunk van, én meg arra reagáltam. De ha már itt tartunk, szerinted mi volt a fő tényező?Highlander
Bocs benéztem. Én nem tudok semmit. Nem troll. 😊gyeek
Nem az, hogy nem tudsz semmit, csak furcsán néztem amikor elolvastam. Na de nem is lényeg már, jó és sérülésektől mentes meccset a Bears ellen. Peace.Highlander
Bár ez nem tesz túl jót a szelf-PRnak, de Eagles Dről és az aktuális státuszukról kb nem tudok és azt hittem valamiért, hogy Kendricks is sérült. Mondjuk egyetlen ILB miatt pánikolni, még ha szar is... 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Tudod kik az Eagles linebackerei? Ha tudnád minimum front-4ra redukálnád azt a 7et.]gyeek
Kik a Linebackerei? Kendricks, Cole, Barwin who? Ryans kiesésését megérezhetjük, ez tény, mivel az Acho, Matthews, Smith II triónak kell őt helyettesíteni, na rájuk már lehet írni, hogy közepesek, vagy szint alattiak, de attól mert nincs Ryans azért ezt ne már... De biztosan csak a véletlen műve, meg a csillagok együttállása, hogy a legkiemelkedőbb csapatrészünk idén az ST mellett a Front7. 😊Highlander
Nem a linebackereken múlt, sem a front 7-en.Charlie Firpo
De itt nem arról van szó most, hogy min múlt, hanem gyeek kiemelte, hogy mekkora noname LB sorunk van, én meg arra reagáltam. De ha már itt tartunk, szerinted mi volt a fő tényező?Highlander
Bocs benéztem. Én nem tudok semmit. Nem troll. 😊gyeek
Nem az, hogy nem tudsz semmit, csak furcsán néztem amikor elolvastam. Na de nem is lényeg már, jó és sérülésektől mentes meccset a Bears ellen. Peace.

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Tudod kik az Eagles linebackerei? Ha tudnád minimum front-4ra redukálnád azt a 7et.]gyeek
Kik a Linebackerei? Kendricks, Cole, Barwin who? Ryans kiesésését megérezhetjük, ez tény, mivel az Acho, Matthews, Smith II triónak kell őt helyettesíteni, na rájuk már lehet írni, hogy közepesek, vagy szint alattiak, de attól mert nincs Ryans azért ezt ne már... De biztosan csak a véletlen műve, meg a csillagok együttállása, hogy a legkiemelkedőbb csapatrészünk idén az ST mellett a Front7. 😊Highlander
Nem a linebackereken múlt, sem a front 7-en.Charlie Firpo
De itt nem arról van szó most, hogy min múlt, hanem gyeek kiemelte, hogy mekkora noname LB sorunk van, én meg arra reagáltam. De ha már itt tartunk, szerinted mi volt a fő tényező?Highlander
Bocs benéztem. Én nem tudok semmit. Nem troll. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
De ez megint egy olyan meccse volt amin valami nagyot kellett volna alkotni(PO szempont)
es megint ilyenkor farcol be!
Minden aldott evben ezt csinalja!
Nem birja a terhet....nem az idei szezonrol beszelek,hanem arrol,hogy mikor muszaly W a szitu ,akkor bukta van...most ezen megint siman eluszhat a hajo...
Megneznem mar vegre,hogy a nagy amerika csapata vegre el er valamit.De Romoval ez nem lesz..ZoliZoltán
Wow, ez a fiú tud a seggével gépelni! o_o Nem mintha túl hosszasan akarnék vagy lenne időm internet bölöncöt pöckölgetni, de gondolom arra már nem emlékszel, hogy tavaly, amikor "fontos" volt, akkor egy fájó gerincsérvvel ment végig a pályán + "4th and season". Vagy múlt héten nem volt fontos a GW drive? Ha akkor tesz egy rossz mozdulatot, akkor egy héttel korábban mászol ki a dobozodból és próbálod racionalizálni az egetrengető ökörséget, aminek a gyökere az, hogy szimplán rühelled Romot. Pontosan azt a prinkó demagóg maszlagot nyögöd, amit a sport-bulvár tett a sport-prolik szájába.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Tudod kik az Eagles linebackerei? Ha tudnád minimum front-4ra redukálnád azt a 7et.]gyeek
Kik a Linebackerei? Kendricks, Cole, Barwin who? Ryans kiesésését megérezhetjük, ez tény, mivel az Acho, Matthews, Smith II triónak kell őt helyettesíteni, na rájuk már lehet írni, hogy közepesek, vagy szint alattiak, de attól mert nincs Ryans azért ezt ne már... De biztosan csak a véletlen műve, meg a csillagok együttállása, hogy a legkiemelkedőbb csapatrészünk idén az ST mellett a Front7. 😊Highlander
Nem a linebackereken múlt, sem a front 7-en.Charlie Firpo
De itt nem arról van szó most, hogy min múlt, hanem gyeek kiemelte, hogy mekkora noname LB sorunk van, én meg arra reagáltam. De ha már itt tartunk, szerinted mi volt a fő tényező?

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tudod kik az Eagles linebackerei? Ha tudnád minimum front-4ra redukálnád azt a 7et.]gyeek
Kik a Linebackerei? Kendricks, Cole, Barwin who? Ryans kiesésését megérezhetjük, ez tény, mivel az Acho, Matthews, Smith II triónak kell őt helyettesíteni, na rájuk már lehet írni, hogy közepesek, vagy szint alattiak, de attól mert nincs Ryans azért ezt ne már... De biztosan csak a véletlen műve, meg a csillagok együttállása, hogy a legkiemelkedőbb csapatrészünk idén az ST mellett a Front7. 😊Highlander
Nem a linebackereken múlt, sem a front 7-en.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.