Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
"(Expletive) no, I do not care," Bryant said, via the Dallas Morning News. "Because I know I'm not doing anything wrong. They don't know what's going on. I can't care less. They ain't on no sidelines. Nobody's on the sidelines with us.

"The only thing they're waiting for us to do is take an L so they can talk a bunch of (expletive) about us. 'Oh, the same old Cowboys in December.' C'mon, man. Ain't none of that. We're going to take advantage of what we need to take advantage of.
"I don't give a (expletive) who films it. That's the truth. That's the truth. That's how I feel. As long as we get the W, that's the only thing that matters. Put that (expletive) down. ... Put my whole cuss words in there. I meant that. We're trying to do something big here. That's the only thing that matters."

Hatalmas like erre Bryanttől! Bekaphatja az összes fasz firkász meg "szakértő" meg hater aki folyton ezeken csámcsog.Amare
kétmillió! 😊slowmotion
que? 😊 milyen kétmillió?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
"(Expletive) no, I do not care," Bryant said, via the Dallas Morning News. "Because I know I'm not doing anything wrong. They don't know what's going on. I can't care less. They ain't on no sidelines. Nobody's on the sidelines with us.

"The only thing they're waiting for us to do is take an L so they can talk a bunch of (expletive) about us. 'Oh, the same old Cowboys in December.' C'mon, man. Ain't none of that. We're going to take advantage of what we need to take advantage of.
"I don't give a (expletive) who films it. That's the truth. That's the truth. That's how I feel. As long as we get the W, that's the only thing that matters. Put that (expletive) down. ... Put my whole cuss words in there. I meant that. We're trying to do something big here. That's the only thing that matters."

Hatalmas like erre Bryanttől! Bekaphatja az összes fasz firkász meg "szakértő" meg hater aki folyton ezeken csámcsog.Amare
kétmillió! 😊
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
"(Expletive) no, I do not care," Bryant said, via the Dallas Morning News. "Because I know I'm not doing anything wrong. They don't know what's going on. I can't care less. They ain't on no sidelines. Nobody's on the sidelines with us.

"The only thing they're waiting for us to do is take an L so they can talk a bunch of (expletive) about us. 'Oh, the same old Cowboys in December.' C'mon, man. Ain't none of that. We're going to take advantage of what we need to take advantage of.
"I don't give a (expletive) who films it. That's the truth. That's the truth. That's how I feel. As long as we get the W, that's the only thing that matters. Put that (expletive) down. ... Put my whole cuss words in there. I meant that. We're trying to do something big here. That's the only thing that matters."

Hatalmas like erre Bryanttől! Bekaphatja az összes fasz firkász meg "szakértő" meg hater aki folyton ezeken csámcsog.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Aki nem látta a tegnap estit, nézze meg, 11-kor ismétlik.
Már csak 3 meccsünk lesz idén, böcsüljük meg. Átfutottam az állást, és ebből - önerőből - nem lesz rájátszás, sajna, ez azért lelombozott.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
"Tony Romo told NFL Network that he is playing with a broken rib right now, yet he was 21 of 26 for 3 TD's"
Imádom ezt a faszit!!! 😊speeedy1
ez nem így van, csak a meccs után nem volt teljesen akadémiai a megfogalmazása. csak felsorolta, hogy mikkel játszott már együtt.slowmotion
 espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/11982008/tony-romo-dallas-cowboys-playing-broken-rib-addition-back-issues
Todd Archer (ugyan az a banda) ennek ellenére egyértelműen azt írja, hogy 2 hónapja törött bordával játszik, amit korábban szedett össze
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
de köcsög ez a kelvin... Facebookon találtam egyébként, viszont akkor is imádom! 😀
jahh.. patkányt láttam a sideline-on feszíteni, inkább beteget jelentett 😀speeedy1
Nem az első alkalom, hogy sérülést színlel, jó lenne ha valaki bele is dörgölné a pofájába. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
de köcsög ez a kelvin... Facebookon találtam egyébként, viszont akkor is imádom! 😀
jahh.. patkányt láttam a sideline-on feszíteni, inkább beteget jelentett 😀
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
"Tony Romo told NFL Network that he is playing with a broken rib right now, yet he was 21 of 26 for 3 TD's"
Imádom ezt a faszit!!! 😊speeedy1
ez nem így van, csak a meccs után nem volt teljesen akadémiai a megfogalmazása. csak felsorolta, hogy mikkel játszott már együtt.slowmotion
Információ Calvin Watkinstól... Hiába, ESPN. :p

Patkány nem mert kiállni vagy mi?gyeek
igen, elég gáz, hogy most már az összes valaki, aki újságírónak nevezi magát, a gyorsaságot helyezi előtérbe a pontossággal szemben. hát evvan. Calvint úgysem veszi komolyan senki Dallasban, azon kívül meg: őszintén, kit érdekel?

Patkány: hát ilyen az, amikor a két guard jobb minőséget képvisel, mint legutóbb. #nonfactorslowmotion
Ha jól emlékszem,nem is játszott,inactive volt,nem merte bevállalni biztos 😛
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
"Tony Romo told NFL Network that he is playing with a broken rib right now, yet he was 21 of 26 for 3 TD's"
Imádom ezt a faszit!!! 😊speeedy1
ez nem így van, csak a meccs után nem volt teljesen akadémiai a megfogalmazása. csak felsorolta, hogy mikkel játszott már együtt.slowmotion
Információ Calvin Watkinstól... Hiába, ESPN. :p

Patkány nem mert kiállni vagy mi?gyeek
igen, elég gáz, hogy most már az összes valaki, aki újságírónak nevezi magát, a gyorsaságot helyezi előtérbe a pontossággal szemben. hát evvan. Calvint úgysem veszi komolyan senki Dallasban, azon kívül meg: őszintén, kit érdekel?

Patkány: hát ilyen az, amikor a két guard jobb minőséget képvisel, mint legutóbb. #nonfactor
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Grat, ennek így kellett lennie. Murray pályán tartása viszont érthetetlen, gondolom nektek is.csi77
Én ezen már sokat gondolkodtam, nyilván a csapat szempontjából érthető és szükséges lenne a pihentetése, de nem lehet, hogy itt a játékos is a lehető legtöbbet pályán akar lenni? Ihletett formában van, kiváló a támadófal előtte, teljesen reális esélye van a 2000 yardos szezonra, ami azért nem sok embernek jött össze a ligában eddig, MVP várományos is lehet, ha azt megcsinálja, kell hozzá átlag 132 yard a hátralévő 3 meccsen. Egy játékos életében kb. egyszer van ilyen szezon, nem biztos, hogy szabad ezt elvenni tőle, még ha nyilván vissza is fog ütni a karrierje szempontjából az, hogy idén meg lehetett volna spórolni neki vagy 100 cipelést. És a 2000 futott yard mellett a 2500 scrimmage yard is reális cél lehet, ami ha jól tudom, return nélkül csak Chris Johnsonnak sikerült, 2509 yarddal, ami még megdönthető bőven, ha ebben az ütemben halad tovább.somoskovig
Ok, én ezt megérteném egy elúszott szezonnál (pl, mint a miénk), de ha a akarnak a PO-ban is virítani, ott is (még inkább) szükség lehet egy jó Murray-re. Ettől függetlenül megértem az egyéni érdekeit is, de biztos mindenki rohadt pipa lett volna a csapatnál, ha a negyedik negyedben lesérül...... Foles-t is lehozták hét TD-nél, Áront is, pedig félidőben tartott hatnál (persze, pont ellenünk).csi77
Azért ha van egy 2000 yardos futó a csapatodban, akkor nagy eséllyel az PO-t ér, utána kellene keresni, hogy volt-e olyan, hogy valaki ezt elérte és nem ment rájátszásba. 😊 AP-t se pihentették, pedig ő elég masszív sérülés után jött vissza.

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
"Tony Romo told NFL Network that he is playing with a broken rib right now, yet he was 21 of 26 for 3 TD's"
Imádom ezt a faszit!!! 😊speeedy1
ez nem így van, csak a meccs után nem volt teljesen akadémiai a megfogalmazása. csak felsorolta, hogy mikkel játszott már együtt.slowmotion
Információ Calvin Watkinstól... Hiába, ESPN. :p

Patkány nem mert kiállni vagy mi?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
"Tony Romo told NFL Network that he is playing with a broken rib right now, yet he was 21 of 26 for 3 TD's"
Imádom ezt a faszit!!! 😊speeedy1
ez nem így van, csak a meccs után nem volt teljesen akadémiai a megfogalmazása. csak felsorolta, hogy mikkel játszott már együtt.
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Grat, ennek így kellett lennie. Murray pályán tartása viszont érthetetlen, gondolom nektek is.csi77
Én ezen már sokat gondolkodtam, nyilván a csapat szempontjából érthető és szükséges lenne a pihentetése, de nem lehet, hogy itt a játékos is a lehető legtöbbet pályán akar lenni? Ihletett formában van, kiváló a támadófal előtte, teljesen reális esélye van a 2000 yardos szezonra, ami azért nem sok embernek jött össze a ligában eddig, MVP várományos is lehet, ha azt megcsinálja, kell hozzá átlag 132 yard a hátralévő 3 meccsen. Egy játékos életében kb. egyszer van ilyen szezon, nem biztos, hogy szabad ezt elvenni tőle, még ha nyilván vissza is fog ütni a karrierje szempontjából az, hogy idén meg lehetett volna spórolni neki vagy 100 cipelést. És a 2000 futott yard mellett a 2500 scrimmage yard is reális cél lehet, ami ha jól tudom, return nélkül csak Chris Johnsonnak sikerült, 2509 yarddal, ami még megdönthető bőven, ha ebben az ütemben halad tovább.somoskovig
Ok, én ezt megérteném egy elúszott szezonnál (pl, mint a miénk), de ha a akarnak a PO-ban is virítani, ott is (még inkább) szükség lehet egy jó Murray-re. Ettől függetlenül megértem az egyéni érdekeit is, de biztos mindenki rohadt pipa lett volna a csapatnál, ha a negyedik negyedben lesérül...... Foles-t is lehozták hét TD-nél, Áront is, pedig félidőben tartott hatnál (persze, pont ellenünk).

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
Nyertünk simán ez a lényeg. Lawrence nem tudom miért nem játszott, a pass rush hiánya továbbra is nagy probléma...
végre Beasley is használva volt,labdára nagyon vigyázott, így kell a kis hobbitnak dobálni, Williams megint nem kapott labdát,remélem azért lesz még pár TDje idén.Kroos
Lawrence megsérült a héten, azért hagyta ki a meccset
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
"Tony Romo told NFL Network that he is playing with a broken rib right now, yet he was 21 of 26 for 3 TD's"
Imádom ezt a faszit!!! 😊
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
TW-nek a legutóbbi 5 meccsen 7(!) elkapása van 75 yardért...ennél lényegesen többet kéne használni, ha komolyan gondoljuk, hogy stabil második elkapó.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nyertünk simán ez a lényeg. Lawrence nem tudom miért nem játszott, a pass rush hiánya továbbra is nagy probléma...
végre Beasley is használva volt,labdára nagyon vigyázott, így kell a kis hobbitnak dobálni, Williams megint nem kapott labdát,remélem azért lesz még pár TDje idén.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
A Hawks' azért kisegíthetne minket egy győzelemmel és akkor megint egyforma mérleggel találkozna a két csapat. Ott meg nyerjen a jobbik,remélhetőleg a Cowboys.Amare
Ha viszont kikap a Hawks, akkor van velük szemben két meccs előnyötök (egy meccs plusz az egymás elleni miatt a tiebreaker). Ez lehet, hogy nagyobb előny egyébként, nyilván akkor nincs nagyon csoportgyőzelem, de cserébe közelebb a wild card.

több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Amiben biztosan sokat fejlődött a csapat, az az ehhez hasonló kötelező meccsek behúzása. Komplett meccs volt az O-tól, semmi több. Bár ez a Chicago védelem élükön az LB+safety sorral annyira vakon van, hogy már néha nekem fájt.
Carr szerintem továbbra is homály, a védősorunkban egyedül Crawford tetszik, de ő viszont nagyon.
Szép, magabiztos győzelem, van 9 napunk készülni a Philly ellen, töltsük hasznosan az időt.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A Hawks' azért kisegíthetne minket egy győzelemmel és akkor megint egyforma mérleggel találkozna a két csapat. Ott meg nyerjen a jobbik,remélhetőleg a Cowboys.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
és akkor mától indul a pihi a következő playoff-meccs előtt
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
tessék, ott van Carr-tól a komplett meccs. tackle, pass breakup stb, egy TD-t adtak meg róla, ami akkora OPI volt mint a ház, de hát Jeffery-nek nem ez az első szabálytalan TD-je ellenünk. meg -28-nál gondolom már nem zavarta a bírókat.
a másik meg Tyrone RtP-je, majd ha lesz valami all-22 elérhető, akkor megnézem, bár azt nem értem, hogy alacsony tackle-ből hogy lehet megütni a sisakot, de gyanúsan nem játszották vissza.

Murray egy állat (jó értelemben), 179 yard, és ebben nincs benne az a -14 yardos szarakodás sem, amikor úgy gondolta, hogy Bailey-nek is csinál egy kis munkát, nehogy megfázzon a pálya mellett...
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Grat, ennek így kellett lennie. Murray pályán tartása viszont érthetetlen, gondolom nektek is.csi77
Én ezen már sokat gondolkodtam, nyilván a csapat szempontjából érthető és szükséges lenne a pihentetése, de nem lehet, hogy itt a játékos is a lehető legtöbbet pályán akar lenni? Ihletett formában van, kiváló a támadófal előtte, teljesen reális esélye van a 2000 yardos szezonra, ami azért nem sok embernek jött össze a ligában eddig, MVP várományos is lehet, ha azt megcsinálja, kell hozzá átlag 132 yard a hátralévő 3 meccsen. Egy játékos életében kb. egyszer van ilyen szezon, nem biztos, hogy szabad ezt elvenni tőle, még ha nyilván vissza is fog ütni a karrierje szempontjából az, hogy idén meg lehetett volna spórolni neki vagy 100 cipelést. És a 2000 futott yard mellett a 2500 scrimmage yard is reális cél lehet, ami ha jól tudom, return nélkül csak Chris Johnsonnak sikerült, 2509 yarddal, ami még megdönthető bőven, ha ebben az ütemben halad tovább.

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Grat, ennek így kellett lennie. Murray pályán tartása viszont érthetetlen, gondolom nektek is.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Az igen!Szep W!Grat. 😉
Futas ellen is brutal....Murray meg mit muvelt? 😀