Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sírok, olyan jó a támadó falunk - megint!

Az megvan, hogy végre elbillentünk a 8 győzelemről?
Mi, ha nem ez ad nekünk erőt és mindent lebíró akaratot???😀 😀

Tony-nak megint 138-as a rat-je. Jeeeeeeeeeeeeee

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
DeMarcus nem játszik, Brent meg igen. Reméljük, bejön.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Aut vincere, aut mori - Győzelem vagy halál.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
éljenek az éjszakai meccsek!
ja nem...
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
 www.chicagotribune.com/sports/columnists/ct-bowen-bears-spt-1204-20141203-column.html
hogy legyen valami tartalom is 😊rva
ja, aki előfizető...slowmotion
hupsz, ez free tartalom volt akkor, amikor linkeltem.... sorry. már én sem tudom megnézni, mert természetesen én sem vagyok előfizető 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
 www.chicagotribune.com/sports/columnists/ct-bowen-bears-spt-1204-20141203-column.html
hogy legyen valami tartalom is 😊rva
ja, aki előfizető...
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
 www.chicagotribune.com/sports/columnists/ct-bowen-bears-spt-1204-20141203-column.html
hogy legyen valami tartalom is 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
Nem azért de ebböl kettö lány, azért ennyire nem rossz a csapat... Max plusz két cheerleader még 😛Toto21
Lingerie Football League? 😉
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
4 gyerek, gratula!rva
Hmm akkor egy DT DE TE meg mondjuk egy T 😀 Jövő Cowboysa! :d

Mondjuk én tuti nem engedném a fiaimat amerikai focizni....beltazor
Nem azért de ebböl kettö lány, azért ennyire nem rossz a csapat... Max plusz két cheerleader még 😛

Csütörtökön egyébként Romo-t nem fogja semmilyen sérülés fenyegetni, mivel a "pass rush"-unk, 2m méterre se fogja megközelíteni. Szerintem simán át fogtok futni. 100 yard-ot várok legalább Murray-töl.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561

Dallas Cowboys tight end Jason Witten, 32, is dad to four kids—sons CJ, 8, and Cooper, 6, and daughters Landry, 2, and Hadley Grace, who arrived Nov. 21, weighing in at 6 lbs., 11 oz, and measuring 20 inches long. (The first photo of the proud dad and Hadley is above.)
slowmotion
Gratulálok!!
Behozhatatlan előnyre tett szert velem szemben Jason - az élet ezen területén is!😀

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
4 gyerek, gratula!rva
Hmm akkor egy DT DE TE meg mondjuk egy T 😀 Jövő Cowboysa! :d

Mondjuk én tuti nem engedném a fiaimat amerikai focizni....

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
4 gyerek, gratula!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan

Dallas Cowboys tight end Jason Witten, 32, is dad to four kids—sons CJ, 8, and Cooper, 6, and daughters Landry, 2, and Hadley Grace, who arrived Nov. 21, weighing in at 6 lbs., 11 oz, and measuring 20 inches long. (The first photo of the proud dad and Hadley is above.)
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nekem meg pont az jutott eszembe hogy év elején amikor néztük a menetrednünket tartottam a decembertől hogy 3 idegenbeli meccs és csak 1 hazai. Ehhez képest eddig idegenben veretlen a csapatn,szal a jelenlegi forma alapján az a futcsa helyzet hogy még lehet jobb is így 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Hacsak nem összevarázsolunk idén is egy 8-8-at 😊gorbel
Minden viccet félre téve,egyáltalán nem lehetetlen az elkövetkező meccseket elnézve.. de akkor felborulna a lelki világom egy életre 😀
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Hacsak nem összevarázsolunk idén is egy 8-8-at 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
Ti mit gondoltok az edzői stábról? Garrett cutra van e esély?
Év elején nagyon jo húzások voltak,egyre érthetetlenebb hívások, stb.. Ami vereségünk volt ott a stáb valamilyen szempontból lehetett egy kicsit kritizálni..főleg Redskins,ami nagyon fontos W lett volna...Kroos
nem. csak akkor, ha felgyújtja a stadiont.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nyilván látható fejlődés, time managment stb.., de vannak érthetetlen hívások is. Escobar be nem építése,hanyagolása.De ha nincs playoff megint...?persze idén túlteljesítettünk,de akkor is. Persze sztem marad akármi van 99.9%
Azért felkészülés hiány,rövid hét oké,de Eaglesnek is,plusz előtte voltunk gyak bye weeken...teljesen rossz volt a felkészítés az Eagles ellen vmi miatt.Kroos
Reméljük, ennél csak jobban fogunk játszani. Egyszer még év közben mondta, ha jól emlékszem Garrett, hogy egy a lényeg: a játék élvezete. Azért idén - valljuk be - már volt nem is egy ilyen közös élményünk. Reméljük, tart majd még!
Én optimista vagyok, Dzsokival vállvetve szurkolunk töretlenül.

Ahogy nézem, Spencer kezdő lesz, plusz DeMarcus is beindul egyszer, reméljük, most! Tyrone pedig - túl az első sack-jén - nyomhatna még párat! Melton, meg nehogy már most ne mutassa meg, mit is tud...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nyilván látható fejlődés, time managment stb.., de vannak érthetetlen hívások is. Escobar be nem építése,hanyagolása.De ha nincs playoff megint...?persze idén túlteljesítettünk,de akkor is. Persze sztem marad akármi van 99.9%
Azért felkészülés hiány,rövid hét oké,de Eaglesnek is,plusz előtte voltunk gyak bye weeken...teljesen rossz volt a felkészítés az Eagles ellen vmi miatt.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ti mit gondoltok az edzői stábról? Garrett cutra van e esély?
Év elején nagyon jo húzások voltak,egyre érthetetlenebb hívások, stb.. Ami vereségünk volt ott a stáb valamilyen szempontból lehetett egy kicsit kritizálni..főleg Redskins,ami nagyon fontos W lett volna...Kroos
Már ha az én véleményemet is, akkor én mellette vagyok, engem megvett. Jó igazolások (Carr, khm.), jó draftok (Claiborne, khm.), jó edzői stáb, nekem nincs velük problémám. A gyengébb meccseket én szimplán fejben elvesztettnek tartom, a skins elleninél - ha emlékeztek - már olyan jól ment előtte, hogy simán benéztük (lenéztük?) őket. A mostani zakót meg mindenki edzéshiányra, a felkészülési idő hiányára vezeti vissza, szerintem is van benne valami. Én - laikusként - úgy vélem, ha nem tudnánk egy igazán nagy nevű HC-t szerezni, akkor inkább ne, ez most Garrett csapata.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ti mit gondoltok az edzői stábról? Garrett cutra van e esély?
Év elején nagyon jo húzások voltak,egyre érthetetlenebb hívások, stb.. Ami vereségünk volt ott a stáb valamilyen szempontból lehetett egy kicsit kritizálni..főleg Redskins,ami nagyon fontos W lett volna...

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Wild card elég egyszerü. 3csapat versenyez 2 helyért. 49ers már csakmatemikai esély szinte. Seattle detroit, dallas 3asbol egy kiesik. 11-5 kell wild cardra. sztem.Gyuri34
én is kb hasonlóan látom, azzal a plusszal hogy a Lionst tuti belehet írni az egyik WC helyre, a sorsolásukat nézve.
+ Még esetleg bejátszhat egy Arizona visszaesés is.

Eagles-Seahawks meccsen vlaki tuti kikap( vagy nem 😀 ) így vagy a csopi első hely vagy a Wcre nyílik nagyobb esély.
Persze addig semmiről nem szabad beszélni, míg titeket nem győzünk le.

több mint 9 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Wild card elég egyszerü. 3csapat versenyez 2 helyért. 49ers már csakmatemikai esély szinte. Seattle detroit, dallas 3asbol egy kiesik. 11-5 kell wild cardra. sztem.
több mint 9 éve
obraz 170
Hogy látjátok a Bears elleni esélyeiteket? A Hálaadás napi meccset sajnos nem láttam, meg is lepett a végeredmény mert szűk hazai győzelmet vártam és ezzel gondolom nem voltam egyedül.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Titans 2-10
Rams 5-7
Saints 5-7
Texans-6-6
Seahawks 8-4
Giants oda-vissza 3-9
Jaguars 2-10gorbel
Azért nem olyan sima ez, hogy szar csapat és nem ér sokat a győzelem. A Titansnek kb esélye sem volt a meccsen, és még csak nem is játszott olyan jól a Cowboys. A Rams ellen idegenben -21ről fordítottak. A Saintset leiskolázták. A Texans ellen overtime győzelem ami sosem garantált. A Seahawks a meccs előtt bizony nagyonis formában volt, ráadásul hazai pályán nem kaptak ki időtlen idők óta. A szezon meglepetése volt addig a pontig és talán még most is, hogy az lett és úgy, ami és ahogy. Giants. Amikor legközelebb játszanak a csapattal, akkor 3 éve nyertek ellenük utoljára. Csoportrivális is akartak is nyerni nagyon. Menniyre lehet ez frusztráló egy ex-bajnoknak? :p Jags: papírforma.

A vereségeken látványosan szarul és esetegesen Romo nélkül (első meccsen félig) játszottak. Ha megnézed ezek a legyőzött csapatok kiket vertek meg, hát van köztük néhány szép trófea, pl a Rams a Broncost, a Saints a Packerst, és lehetne még sorolni. Nincsenek verhetetlen csapatok ebben a ligában.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.