Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
CBS Sport Mock-ja, első körben a Dallas-nak:

DE Shilique Calhoun, Michigan State

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
10 percig nyomogattam az espn PO mashinet, és nem sikerült kihoznom azt hogy mi POban leszünk, ha kikapunk az eaglestől......beltazor
jogos - valami ilyesmire utaltam lent, hogy halvány az az esély...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
10 percig nyomogattam az espn PO mashinet, és nem sikerült kihoznom azt hogy mi POban leszünk, ha kikapunk az eaglestől......beltazor
ez így is van. sem a Seahawks sem a Lions nem teszi meg azt a szivességet, hogy betlizik év végéig.
szerk: ha az eagles kikap utánunk a Giants-től és a Redskins-től is, akkor meglesz a wildcard, ennek mondjuk még kisebb az esélye mint a Seahawks és a Lions betlijének....

mondjuk ha a SanFrancisco megtenné azt a szívességet, hogy megverné a Seahawks-t, akkor egy Eagles elleni bukóval és a többi meccset behúzva is megvan a PO.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
10 percig nyomogattam az espn PO mashinet, és nem sikerült kihoznom azt hogy mi POban leszünk, ha kikapunk az eaglestől......

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
huha nem tudom, hogy fogjuk megverni ezt az eaglest :/beltazor
Most - a félidő után - már látszik.😉
Na mondjuk van védelme a hawks-nak.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
huha nem tudom, hogy fogjuk megverni ezt az eaglest :/

több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
szerintem 12-4 lesz a vége
a seahawks megeszi most az eaglest, utána mi is megtesszük ugyanezt.a colts kisebb falat lesz, mint az eagles, ezért az is meglesz, a redskinsre pedig már nem pazarolnék szót 😊
ha véletlenül nem lenne meg az eagles jövő héten, akkor majd kezdhetünk számolgatni. de akkor is 11-5 és ez a legrosszabb forgatókönyv a részemről! ha ezzel sincs wadkártya akkor nyaljanak jót. főleg a falcons meg a saints, hogy valamelyik majd 7-9 losing recorddal mehet PO-ba...rva
???
nem nagyon tudok a ligában szarabb matchupot a Cowboysnak náluk.Amare
Denver, NE, Pittsburgh? 😊
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
szerintem 12-4 lesz a vége
a seahawks megeszi most az eaglest, utána mi is megtesszük ugyanezt.a colts kisebb falat lesz, mint az eagles, ezért az is meglesz, a redskinsre pedig már nem pazarolnék szót 😊
ha véletlenül nem lenne meg az eagles jövő héten, akkor majd kezdhetünk számolgatni. de akkor is 11-5 és ez a legrosszabb forgatókönyv a részemről! ha ezzel sincs wadkártya akkor nyaljanak jót. főleg a falcons meg a saints, hogy valamelyik majd 7-9 losing recorddal mehet PO-ba...rva
???
nem nagyon tudok a ligában szarabb matchupot a Cowboysnak náluk.Amare
csak azt mondom, amit érzek. hiába dobál Luck 40 pontokat meccsenként, a Colts védelmében ugyanúgy vannak lyukak mint a miénkben. futás ellen annyira nem megy nekik a játék, a linebacker sor sem világverő (a kettő nyilván összefügg, ha nem tudják tömni a lyukakat, akkor menni fog a futás) ha nekünk megy a futás mi kontrolláljuk az órát, akkor Luck nincs a pályán, akkor nem dob 40 pontot ellenünk - nagyjából ezen a vonalon gondolkozom 😊rva
valami ilyesmit csinál ma a brownsCharlie Firpo
a harmadik negyedben a picksix sokat segített, de így sem volt elég.
ettől függetlenül a blueprint megvan, csak kivitelezni kell 😊
a nyomás nagyon kelleni fog Luck-ra, talán az lehet az egyetlen dolog, amin elvérzik ez az egész remek teória. idén ugyanis pressure van, de sack nincs...
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
szerintem 12-4 lesz a vége
a seahawks megeszi most az eaglest, utána mi is megtesszük ugyanezt.a colts kisebb falat lesz, mint az eagles, ezért az is meglesz, a redskinsre pedig már nem pazarolnék szót 😊
ha véletlenül nem lenne meg az eagles jövő héten, akkor majd kezdhetünk számolgatni. de akkor is 11-5 és ez a legrosszabb forgatókönyv a részemről! ha ezzel sincs wadkártya akkor nyaljanak jót. főleg a falcons meg a saints, hogy valamelyik majd 7-9 losing recorddal mehet PO-ba...rva
???
nem nagyon tudok a ligában szarabb matchupot a Cowboysnak náluk.Amare
csak azt mondom, amit érzek. hiába dobál Luck 40 pontokat meccsenként, a Colts védelmében ugyanúgy vannak lyukak mint a miénkben. futás ellen annyira nem megy nekik a játék, a linebacker sor sem világverő (a kettő nyilván összefügg, ha nem tudják tömni a lyukakat, akkor menni fog a futás) ha nekünk megy a futás mi kontrolláljuk az órát, akkor Luck nincs a pályán, akkor nem dob 40 pontot ellenünk - nagyjából ezen a vonalon gondolkozom 😊rva
valami ilyesmit csinál ma a browns

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
szerintem 12-4 lesz a vége
a seahawks megeszi most az eaglest, utána mi is megtesszük ugyanezt.a colts kisebb falat lesz, mint az eagles, ezért az is meglesz, a redskinsre pedig már nem pazarolnék szót 😊
ha véletlenül nem lenne meg az eagles jövő héten, akkor majd kezdhetünk számolgatni. de akkor is 11-5 és ez a legrosszabb forgatókönyv a részemről! ha ezzel sincs wadkártya akkor nyaljanak jót. főleg a falcons meg a saints, hogy valamelyik majd 7-9 losing recorddal mehet PO-ba...rva
???
nem nagyon tudok a ligában szarabb matchupot a Cowboysnak náluk.Amare
csak azt mondom, amit érzek. hiába dobál Luck 40 pontokat meccsenként, a Colts védelmében ugyanúgy vannak lyukak mint a miénkben. futás ellen annyira nem megy nekik a játék, a linebacker sor sem világverő (a kettő nyilván összefügg, ha nem tudják tömni a lyukakat, akkor menni fog a futás) ha nekünk megy a futás mi kontrolláljuk az órát, akkor Luck nincs a pályán, akkor nem dob 40 pontot ellenünk - nagyjából ezen a vonalon gondolkozom 😊
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
szerintem 12-4 lesz a vége
a seahawks megeszi most az eaglest, utána mi is megtesszük ugyanezt.a colts kisebb falat lesz, mint az eagles, ezért az is meglesz, a redskinsre pedig már nem pazarolnék szót 😊
ha véletlenül nem lenne meg az eagles jövő héten, akkor majd kezdhetünk számolgatni. de akkor is 11-5 és ez a legrosszabb forgatókönyv a részemről! ha ezzel sincs wadkártya akkor nyaljanak jót. főleg a falcons meg a saints, hogy valamelyik majd 7-9 losing recorddal mehet PO-ba...rva
???
nem nagyon tudok a ligában szarabb matchupot a Cowboysnak náluk.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
szerintem 12-4 lesz a vége
a seahawks megeszi most az eaglest, utána mi is megtesszük ugyanezt. a colts kisebb falat lesz, mint az eagles, ezért az is meglesz, a redskinsre pedig már nem pazarolnék szót 😊
ha véletlenül nem lenne meg az eagles jövő héten, akkor majd kezdhetünk számolgatni. de akkor is 11-5 és ez a legrosszabb forgatókönyv a részemről! ha ezzel sincs wadkártya akkor nyaljanak jót. főleg a falcons meg a saints, hogy valamelyik majd 7-9 losing recorddal mehet PO-ba...
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
nyerjük az utolsó 3at és nem kell számolgatni 😀 😛Amare
Mindent legyőző optimizmus, ez kell ide!Charlie Firpo
akkor ezt meg is beszéltük 😀Tehenész
😊
na komolyra fordítva a szót,én azt mondom hogy egy 10-6 vagy egy 11-5 teljesen reális vízió lehet. A 12-4 sem egy teljesen elrugaszkodott dolog,de ahhoz bravúr teljesítmény kéne,zsinórban három meccsen mindhárom csapatrésztől. Ez esetben POra lehet el is fogyna azoxigén....
Az hogy egy 10 vagy 11 győzelmes szezon mire lenne elég,azt meg a rosseb se tudja,annyira szoros a verseny és annyi felé dőlhet a dolog. Valahogy én azt érzem most az Eaglest megverjük,kikapunk a Coltstól,aztán húzzuk a 'Skins elleni szezonzárót is,egyébként függetlenül attól hogy ez mire lenne elég,kövezzetek meg de elégedett lennék a szezonnal. Ez a csapat ezzel a Dvel már így is bőven túlteljesít. Szépen átgondolt lépésekkel 1-2 év és összerakják azt a falat is,és igazából nem lenne okunk senkitől sem tartani. Csak attól hogy Romo bírja addig.
2. DeMarcus végre beindul / vagy valaki - Melton,Mincey, Tyrone trióbólCharlie Firpo
Az említett négyesből szerintem Melton és Crawford már eléggé "be van indulva", tőlük sokkal többet nem lehet várni. Mincey egy backupnál jobb teljesítményre nem képes. Lawrence szezonjára pedig a sérülése teljesen rányomja a bélyegét, én idén tőle nem is nagyon várok semmit, 2015-ben remélhetőleg jobb rálátásunk lesz a játékerejére.gorbel
Pont a BTB olvastam az egyik ottani sráctól hogy pont az az egyik legnagyobb bajunk a Dline-al,hogy a két legjobb játékosunk,tehát az általatok is emlegetett Melton és Crawford,gyakorlatilag ugyanazon a poszton játszik. Mindketten tipikus 3-tech tackleök,így igazából egymástól "veszik el" a lehetőséget. Emiatt is van hogy pl Meltont mostanában egyre töbször rakja ki endnek Marinelli,hogy legalább onnan hátha hasznosíthat valamit a passrush movejaiból anélkül hogy ezzel Crawfordot kéne szintén arrébb tenni a komfort zónájából.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
2. DeMarcus végre beindul / vagy valaki - Melton,Mincey, Tyrone trióbólCharlie Firpo
Az említett négyesből szerintem Melton és Crawford már eléggé "be van indulva", tőlük sokkal többet nem lehet várni. Mincey egy backupnál jobb teljesítményre nem képes. Lawrence szezonjára pedig a sérülése teljesen rányomja a bélyegét, én idén tőle nem is nagyon várok semmit, 2015-ben remélhetőleg jobb rálátásunk lesz a játékerejére.
Akitől én többet várnék a védelemben az Spencer, ha nem virít valami, nyugodt szívvel engedhetjük el. Valamint Selvie, a tavalyi szezonja kellemes meglepetés volt, idén viszont nálam Carr mellett a leggyengébb láncszem, vele csak létszámban vagyunk többen.gorbel
Ha ez így van, akkor ez a védelem - ismerve Carr erényeit - teljes mértékben esélytelen.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
2. DeMarcus végre beindul / vagy valaki - Melton,Mincey, Tyrone trióbólCharlie Firpo
Az említett négyesből szerintem Melton és Crawford már eléggé "be van indulva", tőlük sokkal többet nem lehet kérni. Mincey egy backupnál jobb teljesítményre nem képes. Lawrence szezonjára pedig a sérülése teljesen rányomja a bélyegét, én idén tőle nem is nagyon várok semmit, 2015-ben remélhetőleg jobb rálátásunk lesz a játékerejére.
Akitől én többet várnék a védelemben az Spencer, ha nem virít valami, nyugodt szívvel engedhetjük el. Valamint Selvie, a tavalyi szezonja kellemes meglepetés volt, idén viszont nálam Carr mellett a leggyengébb láncszem, vele csak létszámban vagyunk többen.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Az mondjuk optimizmussal tölthetne el minket, hogy :
1. Rolando újra elég jól mozgott, reméljük elmúlik valamelyik bibije és a szezon első felében mutatott formához tér vissza
2. DeMarcus végre beindul / vagy valaki - Melton,Mincey, Tyrone trióból
3. Hitch megint hozzá ad valami pluszt

Ez kb. azt mutatja, hogy a védelemnek kéne mozdulnia, frissülnie, gyorsulnia.
Ha ez megvalósul, akkor nem fogok aggódni, addig viszont nem sok miről lehet beszélni...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
seattle vagy eagles? nem tudom, kinek a győzelme lenne, jobb nekünk?
Úgy számolok hogy Lions tuti WC-s. marad arra az egy helyre mi meg a seattle.
vagy csopi győzelem, de megfogjuk tudni verni az eaglest, kövi héten?? :/beltazor
Ritkán fogtok hallani tőlem ilyet,de nyerjen az eagles 😊 Márpedig azért mert jövőhéten megverjük a sasokat,ezt nagyon érzem,de csoporton belül szerintem már behozhatatlan a hátrány,ha csak nem giants vagy skins kisegítene minket,de erre nem lehet alapozni.

Viszont nézzük csak seattle schedule-t : at eagles,49ers,at cardinals,rams na most ezek közül egyik se lesz egyszerű

amúgy még ott van a 49ers is mint wild card esélyes,nekik pedig at raiders,at seahawks,chargers,cardinals na hát raiders-en kívül ez is elég nehéz sorsolás.

Cardinals meg ki tudja,lehet ők is wild card-ért kűzdenek majd a végén,szóval velük is számolni kell ott,főleg ha ma is kikapnak a chiefs ellen.Tehenész
Kikapnak, én nem is számolnék a Card-dal, sima 9-6 a vége nekik. Az az idegesítő, hogy idén a 11-5 sem biztos a wc-re, és hát ott az Indi meccs is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
nyerjük az utolsó 3at és nem kell számolgatni 😀 😛Amare
Mindent legyőző optimizmus, ez kell ide!Charlie Firpo
akkor ezt meg is beszéltük 😀
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
nyerjük az utolsó 3at és nem kell számolgatni 😀 😛Amare
Mindent legyőző optimizmus, ez kell ide!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
nyerjük az utolsó 3at és nem kell számolgatni 😀 😛

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
seattle vagy eagles? nem tudom, kinek a győzelme lenne, jobb nekünk?
Úgy számolok hogy Lions tuti WC-s. marad arra az egy helyre mi meg a seattle.
vagy csopi győzelem, de megfogjuk tudni verni az eaglest, kövi héten?? :/beltazor
Ritkán fogtok hallani tőlem ilyet,de nyerjen az eagles 😊 Márpedig azért mert jövőhéten megverjük a sasokat,ezt nagyon érzem,de csoporton belül szerintem már behozhatatlan a hátrány,ha csak nem giants vagy skins kisegítene minket,de erre nem lehet alapozni.

Viszont nézzük csak seattle schedule-t : at eagles,49ers,at cardinals,rams na most ezek közül egyik se lesz egyszerű

amúgy még ott van a 49ers is mint wild card esélyes,nekik pedig at raiders,at seahawks,chargers,cardinals na hát raiders-en kívül ez is elég nehéz sorsolás.

Cardinals meg ki tudja,lehet ők is wild card-ért kűzdenek majd a végén,szóval velük is számolni kell ott,főleg ha ma is kikapnak a chiefs ellen.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
seattle vagy eagles? nem tudom, kinek a győzelme lenne, jobb nekünk?
Úgy számolok hogy Lions tuti WC-s. marad arra az egy helyre mi meg a seattle.
vagy csopi győzelem, de megfogjuk tudni verni az eaglest, kövi héten?? :/beltazor
Szerintem nincs jó válasz, majd ha legyűrik egymást, akkor kiadja. Utólag mind a két eredmény lehet jó is és rossz is.
Elvileg a csoportgyőzelemre kéne hajtani, ezért hawks, de akkor - is - minden meccsünket nyerni kéne innentől. Ha ez nem jön össze, akkor meg emiatt bukhatjuk a wc-t is, szó szerint. Ami jó, hogy elvileg sokkal több időnk van a jövő heti meccsre, ráadásul lehetne ma hosszabbításos döntetlen is, na az lenne a tuti!😀

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
seattle vagy eagles? nem tudom, kinek a győzelme lenne, jobb nekünk?
Úgy számolok hogy Lions tuti WC-s. marad arra az egy helyre mi meg a seattle.
vagy csopi győzelem, de megfogjuk tudni verni az eaglest, kövi héten?? :/

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
"(Expletive) no, I do not care," Bryant said, via the Dallas Morning News. "Because I know I'm not doing anything wrong. They don't know what's going on. I can't care less. They ain't on no sidelines. Nobody's on the sidelines with us.

"The only thing they're waiting for us to do is take an L so they can talk a bunch of (expletive) about us. 'Oh, the same old Cowboys in December.' C'mon, man. Ain't none of that. We're going to take advantage of what we need to take advantage of.
"I don't give a (expletive) who films it. That's the truth. That's the truth. That's how I feel. As long as we get the W, that's the only thing that matters. Put that (expletive) down. ... Put my whole cuss words in there. I meant that. We're trying to do something big here. That's the only thing that matters."

Hatalmas like erre Bryanttől! Bekaphatja az összes fasz firkász meg "szakértő" meg hater aki folyton ezeken csámcsog.Amare
kétmillió! 😊slowmotion
que? 😊 milyen kétmillió?Amare
hát hogy ennyit káromkodik, meg minden. az MLSZ ezért kétmillióra büntetné 😊
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Phil Sims, a legnagyobb homály figura a bizniszben, külön magánszám amit meccseken lenyom.

41-28, 4. negyed, 1:47 vissza
Jim Nantz: "És a Bearsben még mindig van élet."
PS: "Bizony van, az idő még mindig az ő oldalukon van."

xD

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.