Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Már megint mekkora a locker room speach a DC.com-on....azt hiszem, ezt a csapategységet vártuk szezon előtt!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Na most kiderül, hogy e mögött a Great Wall mögött bárki elfutkározik e! Ha egyáltalán hagy ki Murray... Nekem az a megérzésem, hogy Randle megoldja, nem is akárhogy! Ez meghatározó lesz Murray szerződése ügyében. Ha Randle hasítani fog, akkor nincs gond!
több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
On his radio show Stephen Jones says DeMarco Murray has a broken bone in his hand and will need surgery - hopes he can play vs Colts.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Murray keze elvileg eltört,és ma műtik vele (forrás fűzővel kifelé) máshol még nem találtam erről semmit.

"Dallas Cowboys running back DeMarco Murray has a broken fourth metacarpal in his left hand and will undergo surgery, but there is a chance he could play this week, according to a source."

egy frissebb

DeMarco Murray 2 undergo surgery today 2 repair broken 4th metacarpal, according 2 source. Emmitt Smith had similar surgery, missed 1 game
több mint 9 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Sima győzelem 😀

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Büdös choker ez a Romo meg amúgy is átlag alatti irányító aki a fontos meccseken mindig leblokkol. Ohh wait?
Haterek hol vagytok ilyenkor??? 😀

Na ki az egyetlen idegenben veretlen csapat az NFL-ben? Road warrior üzemmód. Kár hogy a Colts-al otthon játszunk. :/Blevi
Dallas Cowboys Flying Circus 😕)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Akkor azért csak beírom, az alábbi/fentebbi (ki honnan görget) gratulációt vhogy nem sikerült észrevenni.... a múltkor ez a mozzanat vhogy egyikőtök részéről sem sikerült ha jól emlélszem...... ennyi... legyetek bódogokdande
Gratulálok a múltkori meccsetekhez!!! Sajnos nagyon le voltam taglózva, annyira leradíroztatok minket.
(Csak az a bibi - már bocs, hogy látatlanban írok így - hogy nálatok folyamatos a Boys-fikázás, míg itt asszem a legnagyobb tisztelettel vagyunk irántatok, bár Szancsót a múltkor le-Pánzáztam, ezért megkövetlek, de amúgy, én rosszat nem kívánok nektek. Együtt megyünk a PO-ba...)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sérültekről van valami friss infó???
Z. Martin
Free
Murray
fontossági sorrendben.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
érdekes meccs volt, nagyjából a pár héttel ezelőtti meccs fordítottja is lett volna, ha Free nem sérül meg. remélem, nem súlyos. azt is, hogy vagy ő, vagy egy hasonló szintű RT lesz a kezdőben jövőre.slowmotion
ha megy akkor nem csak Free, de Leary helyére is kellene valaki.
túl szép lenne ismét egy első körös draftpicket oda áldozni? 😊rva
szerintem kell egyensúly, és kell valami maximum hányad, amit egy adott pozíciócsoportra lehet fordítani.
nyilván első öt évben két marék szotyiért játszana a fal, viszont cserébe a védelemben nem lenne érdemi vérfrissítés, ráadásul Tyron most vett fel két zsák pénzt, három év múlva Frici fog, utána meg Zaki. szerintem ő már csak úgy fog beleférni, ha Romo addigra visszavonul.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
érdekes meccs volt, nagyjából a pár héttel ezelőtti meccs fordítottja is lett volna, ha Free nem sérül meg. remélem, nem súlyos. azt is, hogy vagy ő, vagy egy hasonló szintű RT lesz a kezdőben jövőre.slowmotion
ha megy akkor nem csak Free, de Leary helyére is kellene valaki.
túl szép lenne ismét egy első körös draftpicket oda áldozni? 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
érdekes meccs volt, nagyjából a pár héttel ezelőtti meccs fordítottja is lett volna, ha Free nem sérül meg. remélem, nem súlyos. azt is, hogy vagy ő, vagy egy hasonló szintű RT lesz a kezdőben jövőre.

szóval a múltkori meccs fordítottja, meg lehet nézni, hogy most az Eagles követte el a hibákat (muffed punt, idióta INT, eggyel több fumble), Sanchez meg össze-vissza dobált, mint tavaly ugyanitt ellenünk Foles (gondolom a szél miatt, kár hogy Romót ez nem érdekelte.)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor bocs a szerencsétlen megfogalmazásért, tényleg őszintén írtam, mert jobbak voltatok, nem olyan értelemben mondtam, egyébként általában magunkkal kapcsolatban szoktam ez így gondolni 😉

A Giants megfogalmazásra inkább nem is reagáltam.....
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Akkor azért csak beírom, az alábbi/fentebbi (ki honnan görget) gratulációt vhogy nem sikerült észrevenni.... a múltkor ez a mozzanat vhogy egyikőtök részéről sem sikerült ha jól emlélszem...... ennyi... legyetek bódogokdande
Ja, az a "ti csókerkedhetitek el" kevésbé klasszikus addendum egy gratulációhoz, szerencsétlen megfogalmazás, lehet hogy páran nem odaillőnek tekintették. De köszi a gratulációt, gg, sok sikert a playoffhoz!

@sümeghyphillyfan:
Olyan akkor sincs, hogy magát verte meg egy csapat. Egy csapat annyira játszik jól amennyire hagyják. Ha magukat verik meg akkor Eagles 38 - 27 Eagles? Akkor nyert az Eagles? Nem. A Cowboys jobb volt tegnap, nincs mit ragozni ezen. Nem volt egyetlen nagy momentum amire rá lehet húzni a vereséget, ellenben sok. Ismétlem magam: egy csapat annyira jó amennyire hagyják. Mindenki tudta ebben a témában, hogy nem azt a szintet hozta a Cowboys hálaadáskor amit tudnak, mégsem volt rinyálás meg ellenfél lekicsinylése. Pedig nem egy jó Cowboys ellen nyert akkor az Eagles. Senkit sem érdekelt.


Ezt meg csak az NFC East szuterinjéből, lementem zseblámpával:
De szép lesz egy napig azon röhögni, hogy a phily 11-5el nem kerül be a playoffbavittore
Én már 3 hónapja röhögök a Giantsen. Azóta voltam biztos benne, hogy a POnak közelébe se jutnak idén (sem).

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Akkor azért csak beírom, az alábbi/fentebbi (ki honnan görget) gratulációt vhogy nem sikerült észrevenni.... a múltkor ez a mozzanat vhogy egyikőtök részéről sem sikerült ha jól emlélszem...... ennyi... legyetek bódogokdande
mihez kéne gratulálni? ügyesen szurkoltál v mi?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor azért csak beírom, az alábbi/fentebbi (ki honnan görget) gratulációt vhogy nem sikerült észrevenni.... a múltkor ez a mozzanat vhogy egyikőtök részéről sem sikerült ha jól emlélszem...... ennyi... legyetek bódogok
több mint 9 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ha ugyanezt valaki leírja Hálaadás után jött volna a savanyú szőlő duma, de mi most ettől megkímálünk Téged.
több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
Sikerült szépen megverni magunkat!sümegphillyfan
Az ilyenek a kedvenceim, azzal mint ami az eredménykövetőben van.

Úgy adják fel a magas labdát, mint Celek Wilcoxnak.gyeek
Csakhogy én azt is odaírtam hogy mit értek ez alatt, azt viszont már nem idézted ide!Nyertetek gratulálok!De kár lenne azt hazudni,hogy egy jó Eagles ellen!ennyi tőletek is kevés lesz a playoffban!Az O playcalling dög unalom volt, (ugyanaz a szar mint Seahawks ellen),ti meg pontosan azt játszottátok amit mindenki várt,mégsem tudtunk vele mit kezdeni, mert gyengén játszottunk...Nem ti nagyon jól!SZERINTEM.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Na ki az egyetlen idegenben veretlen csapat az NFL-ben? Road warrior üzemmód. Kár hogy a Colts-al otthon játszunk. :/Blevi
ugyanez jutott eszembe 😊

(nem néztem a meccset, viszont álmodtam az eredményről, 21-20-as Eagles győzelmet. reggel jó volt arra kelni, hogy az csak álom volt 😀)
több mint 9 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Büdös choker ez a Romo meg amúgy is átlag alatti irányító aki a fontos meccseken mindig leblokkol. Ohh wait?
Haterek hol vagytok ilyenkor??? 😀

Na ki az egyetlen idegenben veretlen csapat az NFL-ben? Road warrior üzemmód. Kár hogy a Colts-al otthon játszunk. :/
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
A szomszédból. Most ezt csinálhatják:


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sikerült szépen megverni magunkat!sümegphillyfan
Az ilyenek a kedvenceim, azzal mint ami az eredménykövetőben van.

Úgy adják fel a magas labdát, mint Celek Wilcoxnak.gyeek
Na, este megnézem az ismétlést, mégis ki volt az a kutyaütő banda, aki megverette őket saját magukkal😀 .

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Sikerült szépen megverni magunkat!sümegphillyfan
Az ilyenek a kedvenceim, azzal mint ami az eredménykövetőben van.

Úgy adják fel a magas labdát, mint Celek Ertz Wilcoxnak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
"Mi vagyunk a rock, mi vagyunk az élet! nánánánááááááá"

Há mire ébredek fel itt a nagy magyar reggelen???? Mi volt itt??
Ja, hogy 42-18 volt a ball possession ide...jeeeeeeeee

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok tietek a pálya innen tényleg csak ti chokerkedhetitek el!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
DC.com-on most fenn van a football life legujabb,Staubachről szóló része,minden 'Boys fannek kötelező 😊Amare
sőt, még a zasszony is végignézte, pedig elég későn álltam neki