Dallas Cowboys

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
érdekesslowmotion
Igen, az, kösz!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Jol hangzik bar a Packers a Tampa-val a Lions meg a széteső Bears-el jatszik.
Csak magunkra számíthatunk, es ez igy van jól. Ütni kell a Coltsot 😊Blevi
És ezt egy (ne adj' isten) hétvégi Murray out esetében reméljük, hogy Garrették nem úgy próbálják megoldani, hogy 50-szer passzoltatják Romo-t. Úgy meredek lesz.
Bár ma edzett DeMarco, úgyhogy bizakodjunk.balentin
Viszont ami nagyobb baj,hogy se Martin se Free nem edzettTehenész
Pihentetés - "Gondold erősen, hogy ott lesz az a híd!"Charlie Firpo
ha viszont tényleg nem lesznek akkor lesz baj. Romo is épp hogy kategória egészség terén, ha kap egy komolyabb ütést, na f@szom inkább nem folytatom. De, hogy passzból így is úgyis több lesz az biztos, de ez nem feltétlen jelenthet nekünk rosszat. Linehan bizonyíthat.Wong
Jöhetnek a TE játékok meg Beasley 😊 , hogy azért csak kicsit haladjunk, pihenjen a védelem eleget. Érdekes kérdés lesz, hogy sérült Murray inkább vagy pedig a helyettesek. Meg Ronaldo megint nem edz, sajnos úgy tűnik, folyamatosan sérült és úgy játszik. Azért az eagles ellen is el-el mentek mellette, ha jól emlékszem.Charlie Firpo
Igen ez egy érdekes kérdés. Kérdéses a fal, ugye induljunk ki ebből. Egy nem all pro falon Murray is nehezen jut keresztül, és a sérülés veszélye is nagyobb. Így azt mondom játszanak a helyettesek. Beaslyt meg amúgy is többet használnám, meg Escobart is mint amennyit jelenleg használva vannak. Most a PO szereplésre kell koncentrálni és a colts ellen pedig pihentetni azokat akik nélkül amúgy sem nyernénk egy PO meccset sem, mert akkor kár -megint- bejutni ha első körben búcsúzunk.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 971 — Cowboys fan
érdekes
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Jol hangzik bar a Packers a Tampa-val a Lions meg a széteső Bears-el jatszik.
Csak magunkra számíthatunk, es ez igy van jól. Ütni kell a Coltsot 😊Blevi
És ezt egy (ne adj' isten) hétvégi Murray out esetében reméljük, hogy Garrették nem úgy próbálják megoldani, hogy 50-szer passzoltatják Romo-t. Úgy meredek lesz.
Bár ma edzett DeMarco, úgyhogy bizakodjunk.balentin
Viszont ami nagyobb baj,hogy se Martin se Free nem edzettTehenész
Pihentetés - "Gondold erősen, hogy ott lesz az a híd!"Charlie Firpo
ha viszont tényleg nem lesznek akkor lesz baj. Romo is épp hogy kategória egészség terén, ha kap egy komolyabb ütést, na f@szom inkább nem folytatom. De, hogy passzból így is úgyis több lesz az biztos, de ez nem feltétlen jelenthet nekünk rosszat. Linehan bizonyíthat.Wong
Jöhetnek a TE játékok meg Beasley 😊 , hogy azért csak kicsit haladjunk, pihenjen a védelem eleget. Érdekes kérdés lesz, hogy sérült Murray inkább vagy pedig a helyettesek. Meg Ronaldo megint nem edz, sajnos úgy tűnik, folyamatosan sérült és úgy játszik. Azért az eagles ellen is el-el mentek mellette, ha jól emlékszem.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 971 — Cowboys fan
Egy csapat annyira játszik jól amennyire hagyják.
Hát ezt mondom én is!Hagytuk hogy jól játszatok!😕)sümegphillyfan
Az az igazság, hogy gyakori hiba minden sportban egy adott csapat drukkereitől, hogy csak sajátjaiktól teszik függővé a meccs kimenetlét (nézzünk magunkba kedves Cowboys drukkertársak, velünk is elő szokott fordulni). Ha nyerünk, akkor mindegy, mennyire volt rossz az ellenfél, mi votunk a jók. Ha rosszul játszunk és/vagy ki is kapunk, akkor magunkban keressük a hibát: rossz döntések az edzők részéről, X meg Y gyenge napja stb. Amúgy ezzel semmi baj nincs, nyilván mindenki a sajátjait ismeri jobban, tőlük tudjuk, hogy mit lehet várni, aztán ahhoz képest mennyit hoztak az adott meccsen. Ez csak onnantól válik kellemetlenné, amikor jönnek ezek a "ti nem is voltatok olyan jók, magunkat vertük meg" jellegű hozzászólások. A történet lényege annyi, hogy 3 hete ti csúnyán elvertetek minket, most meg mi aránylag magabiztosan titeket. A konzekvenciákat mindenki levonhatja a saját háza táján, de egymással túl sokat foglalkozni a gratuláción kívül nem érdemes.gorbel
azért tényleg vannak olyan meccsek, amikor valaki saját magát veri meg (lásd még talán két éve a Cincy elleni meccsünket, amikor AJ Green-nek volt vagy öt elejtett passza, közte FD, TD rec, és végül nagy nehezen sikerült nyerni). minden más ugye az egyik oldalról hiba, a másikról jó megmozdulás.
Hálaadáskor Romo nem bírta eltalálni a saját embereit, most Sanchez. evvan.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Jol hangzik bar a Packers a Tampa-val a Lions meg a széteső Bears-el jatszik.
Csak magunkra számíthatunk, es ez igy van jól. Ütni kell a Coltsot 😊Blevi
És ezt egy (ne adj' isten) hétvégi Murray out esetében reméljük, hogy Garrették nem úgy próbálják megoldani, hogy 50-szer passzoltatják Romo-t. Úgy meredek lesz.
Bár ma edzett DeMarco, úgyhogy bizakodjunk.balentin
Viszont ami nagyobb baj,hogy se Martin se Free nem edzettTehenész
Pihentetés - "Gondold erősen, hogy ott lesz az a híd!"Charlie Firpo
ha viszont tényleg nem lesznek akkor lesz baj. Romo is épp hogy kategória egészség terén, ha kap egy komolyabb ütést, na f@szom inkább nem folytatom. De, hogy passzból így is úgyis több lesz az biztos, de ez nem feltétlen jelenthet nekünk rosszat. Linehan bizonyíthat.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Egy csapat annyira játszik jól amennyire hagyják.
Hát ezt mondom én is!Hagytuk hogy jól játszatok!😕)sümegphillyfan
Az az igazság, hogy gyakori hiba minden sportban egy adott csapat drukkereitől, hogy csak sajátjaiktól teszik függővé a meccs kimenetlét (nézzünk magunkba kedves Cowboys drukkertársak, velünk is elő szokott fordulni). Ha nyerünk, akkor mindegy, mennyire volt rossz az ellenfél, mi votunk a jók. Ha rosszul játszunk és/vagy ki is kapunk, akkor magunkban keressük a hibát: rossz döntések az edzők részéről, X meg Y gyenge napja stb. Amúgy ezzel semmi baj nincs, nyilván mindenki a sajátjait ismeri jobban, tőlük tudjuk, hogy mit lehet várni, aztán ahhoz képest mennyit hoztak az adott meccsen. Ez csak onnantól válik kellemetlenné, amikor jönnek ezek a "ti nem is voltatok olyan jók, magunkat vertük meg" jellegű hozzászólások. A történet lényege annyi, hogy 3 hete ti csúnyán elvertetek minket, most meg mi aránylag magabiztosan titeket. A konzekvenciákat mindenki levonhatja a saját háza táján, de egymással túl sokat foglalkozni a gratuláción kívül nem érdemes.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Jol hangzik bar a Packers a Tampa-val a Lions meg a széteső Bears-el jatszik.
Csak magunkra számíthatunk, es ez igy van jól. Ütni kell a Coltsot 😊Blevi
És ezt egy (ne adj' isten) hétvégi Murray out esetében reméljük, hogy Garrették nem úgy próbálják megoldani, hogy 50-szer passzoltatják Romo-t. Úgy meredek lesz.
Bár ma edzett DeMarco, úgyhogy bizakodjunk.balentin
Viszont ami nagyobb baj,hogy se Martin se Free nem edzettTehenész
Pihentetés - "Gondold erősen, hogy ott lesz az a híd!"

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Jol hangzik bar a Packers a Tampa-val a Lions meg a széteső Bears-el jatszik.
Csak magunkra számíthatunk, es ez igy van jól. Ütni kell a Coltsot 😊Blevi
És ezt egy (ne adj' isten) hétvégi Murray out esetében reméljük, hogy Garrették nem úgy próbálják megoldani, hogy 50-szer passzoltatják Romo-t. Úgy meredek lesz.
Bár ma edzett DeMarco, úgyhogy bizakodjunk.balentin
Viszont ami nagyobb baj,hogy se Martin se Free nem edzett
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Jol hangzik bar a Packers a Tampa-val a Lions meg a széteső Bears-el jatszik.
Csak magunkra számíthatunk, es ez igy van jól. Ütni kell a Coltsot 😊Blevi
És ezt egy (ne adj' isten) hétvégi Murray out esetében reméljük, hogy Garrették nem úgy próbálják megoldani, hogy 50-szer passzoltatják Romo-t. Úgy meredek lesz.
Bár ma edzett DeMarco, úgyhogy bizakodjunk.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Sokkal szívesebben nézem az alapszakasz utolsó heteit mostanában mint az elmúlt pár évben, nem is értem, hogy miért.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
ha kikapnánk, akkor utolsó fordulóban át kell menni Detroit drukkerbe is 😊
és játszhatnánk kedvenc csopi riválisunk ellen még egy meccset 😊

több mint 9 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Jol hangzik bar a Packers a Tampa-val a Lions meg a széteső Bears-el jatszik.
Csak magunkra számíthatunk, es ez igy van jól. Ütni kell a Coltsot 😊
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Végül is egyszerű:

The Cowboys clinch a playoff berth with: a win plus a Packers loss or tie plus a Lions loss or tie as long as both results don't tie.

The Cowboys clinch the NFC East with:
1) a win plus an Eagles loss or tie
2) a tie plus an Eagles loss.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Murray mennyi scrimmage yardnál van?sorozatjunkie
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/lu4pqg7cvxbz7z4oormo
DeMarco Murray Stats, News and Video - RB | NFL.com
Latest on RB DeMarco Murray including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


aszongya hogy 1687 + 395 = 2082 scrimm yard

39 yarddal Bell előtt,

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
sorozatjunkie Pittsburgh Steelers 269
Murray mennyi scrimmage yardnál van?
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 003 — Stromfeld Aurél fan
Egy csapat annyira játszik jól amennyire hagyják.
Hát ezt mondom én is!Hagytuk hogy jól játszatok!😕)sümegphillyfan
Erről van szó! Mindezt persze akaratuk ellenére hagyták. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Egy csapat annyira játszik jól amennyire hagyják.
Hát ezt mondom én is!Hagytuk hogy jól játszatok!😕)sümegphillyfan
Jobbak vagyunk, most sajnálom igazán WR elleni érthetetlen vereséget 😀

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Egy csapat annyira játszik jól amennyire hagyják.
Hát ezt mondom én is!Hagytuk hogy jól játszatok!😕)sümegphillyfan
Szerintem egy kicsit túlbonyolítod. Idegesek, dekoncentráltak voltatok, pont úgy, ahogy mi az első meccsen. Minket mostanában a hazai pálya nyomaszt (talán az elvárások miatt), titeket meg a rájátszás hájp. És hát ilyen kezdés, mit Huff-é, akár egy egész csapat teljesítményét befolyásolhatja. Mi meg haraptunk, pont úgy, ahogy ti tettétek korábban.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
Egy csapat annyira játszik jól amennyire hagyják.
Hát ezt mondom én is!Hagytuk hogy jól játszatok!😕)
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Free és Martin day-to-day. Ha Martin edz pénteken, játszik. Freeben nem vagy olyan biztos, lásd Murray lejjebb.gyeek
valahol láttam olyan tweetet, hogy két hetet ki fog hagyni (Charean Williams, legyen akármekkora is a szavahihetősége)slowmotion
Ez volt?:
"While the Fort Worth Star-Telegram reported Cowboys right tackle Doug Free (ankle) is expected to misss the last two regular-season games, team owner Jerry Jones told 105.3 The Fan he has "every reason to believe" Free will play Sunday against the Colts."

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én olyat olvastam, hogy elvileg a két falember nem sérült komolyan, Murray meg állat, játszani akar majd, és talán fog is. Ha nem, jöhet a bugyibuci, vagy a sok passz, én azt sem bánnám.
Murray-nél, ahogy olvastam, a blokkolás és az elkapás sem mindegy, ez lehet az, ami miatt nem megy majd fel. Viszont Randle nem tudom, hogy blokkol (vasárnap is, emlékeztek, Murray is elengedett egy blokkot, jött is a sack), szóval ez nagyon nem mindegy.

Ja, ha nem akkor:
Free - Parnell
Murray - Randle
Martin - Bernadeau
lesz??

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 971 — Cowboys fan
Free és Martin day-to-day. Ha Martin edz pénteken, játszik. Freeben nem vagy olyan biztos, lásd Murray lejjebb.gyeek
valahol láttam olyan tweetet, hogy két hetet ki fog hagyni (Charean Williams, legyen akármekkora is a szavahihetősége)
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 003 — Stromfeld Aurél fan
Rohadt jó lett a TTN... pár Eagles drukker nagyon arcoskodott az elején, aztán könnyek, aztán megint arcoskodás, aztán még több könny. :p

Hype video:
 www.dallascowboys.com/video/2014/12/14/finishthefight

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 003 — Stromfeld Aurél fan
Free és Martin day-to-day. Ha Martin edz pénteken, játszik. Freeben nem vagy olyan biztos, lásd Murray lejjebb.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.