Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
DEZ, MURRAY, FREE, CARTER, DURANT, SPENCER, SELVIE, HARRIS MCCLAIN, HAYDEN, MOORE, BEASLEY LEARY őket én megtaranám :/

Hayden selvie-t könnyeb szívvel elengedném, de a többieket megtartanám :/beltazor
Nagyon durva lesz ez...
Dez,Murray, Beasley,Leary négyes aki mindenképp kell sztem. többieknél vagy vagy..
Carter/Durant aki jobb ár-értékarány; Selvie/Spencer, McClain jó áron, Hayden nem, Harris idén nem igazi kérdéses, Moore olcsón, Free jó áron.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Mintha azt olvastam volna, hogy Dez ügynököt váltott,Charlie Firpo
igen, átszerződött Eugene Parker-től a Jay-Z féle Roc Nation-höz.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
a tag-re vonatkozó kiszivárogtatások és az utóbbi X évben nála történt rendőri látogatások kiszivárogtatása sem véletlen most történik, ezzel próbálják kicsit megpuhítani a srácot. jönnek a hírek is, hogy a Cowboys aggódik Dez off field viselkedése miatt, erre persze mindig jön egy Dez nyilatkozat, hogy ő mennyit fejlődött személyiségében... megy azért az adok-kapok a háttérben rendesen.
nem lesz tag, megkapja a 12-13 milliót évente, de csak akkor, ha aláír az elkövetkező 6-7 évre szerintemrva
Azért az sem véletlen, hogy kerek-perec megmondta, hogy ne tesztelje őt a Dallas, ami vélhetően az ilyen próbálkozásokra vonatkozik, mint hogy picit próbálják sározni őt, hogy alább adjon az igényeiből.
Elpattan nála a húr, aztán baszhatja JJ is. A 12-13 millió meg okés, csak ő 16 körült akar kapni. 😀
12-13-at szerintem már most is kínáltak neki, csak gondolom kevesellte. Nyilván ő a hülye, mert Thomasék sem kapnak majd sokkal többet, ha pedig ők aláírnak, onnantól Dez is be lesz árazva úgymond.Stez
Mintha azt olvastam volna, hogy Dez ügynököt váltott, pont a megfeneklett tárgyalások miatt. A Dallas pedig inkább hosszú távú szerződésben gondolkodik, valószínűleg évi relatív alacsonyabb ajánlattal.
Az meg hogy kinek jár le, és milyen kondíciókkal, meg hogy kit tartunk meg, olyan sok-ismeretlenes egyenlet, hogy a megtartandó-átstrukturálandó szerződésekről ne is beszéljünk, hogy azt csak Stephen látja ár Garrett-tel.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Penge élen táncolnak, és nem irigylem egyik oldalt sem 😊rva
Pár könnycseppet én is elmorzsolok a kis Dezért, ha éves szinten nem 16, csak 13 millió dollárt kap 😊
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Dez egy jó játékos, de nagyban függ attól a játéka, hogy milyen hangulatban van. Megértem a dallasi vezetőket, ha ezt a hangulatingadozást szeretnék minimalizálni.

Persze KELL, hogy a játékos elhiggye ő a legjobb, és nincs annál jobb fokmérője ennek, mint hogy mennyit keres. De ez könnyedén a fejébe is szállhat és akkor nincs teljesítmény....

Penge élen táncolnak, és nem irigylem egyik oldalt sem 😊
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Érdekes kérdés, ha relatív jól megy a csapatnak, kevesebb szó esik még novemberben is az offseasonről 😊
A felsoroltak közül én Dezt és Murray-t is csak normális áron, Leary-t mindenképp, Cartert, Free-t és Sterling Moore-t pedig olcsón tartanám meg, a többiek felőlem mehetnek. McClain túl sokat fog kérni, Lee mellett esélytelennek látom, hogy maradjon.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
DEZ, MURRAY, FREE, CARTER, DURANT, SPENCER, SELVIE, HARRIS MCCLAIN, HAYDEN, MOORE, BEASLEY LEARY őket én megtaranám :/

Hayden selvie-t könnyeb szívvel elengedném, de a többieket megtartanám :/

több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
a tag-re vonatkozó kiszivárogtatások és az utóbbi X évben nála történt rendőri látogatások kiszivárogtatása sem véletlen most történik, ezzel próbálják kicsit megpuhítani a srácot. jönnek a hírek is, hogy a Cowboys aggódik Dez off field viselkedése miatt, erre persze mindig jön egy Dez nyilatkozat, hogy ő mennyit fejlődött személyiségében... megy azért az adok-kapok a háttérben rendesen.
nem lesz tag, megkapja a 12-13 milliót évente, de csak akkor, ha aláír az elkövetkező 6-7 évre szerintemrva
Azért az sem véletlen, hogy kerek-perec megmondta, hogy ne tesztelje őt a Dallas, ami vélhetően az ilyen próbálkozásokra vonatkozik, mint hogy picit próbálják sározni őt, hogy alább adjon az igényeiből.
Elpattan nála a húr, aztán baszhatja JJ is. A 12-13 millió meg okés, csak ő 16 körült akar kapni. 😀
12-13-at szerintem már most is kínáltak neki, csak gondolom kevesellte. Nyilván ő a hülye, mert Thomasék sem kapnak majd sokkal többet, ha pedig ők aláírnak, onnantól Dez is be lesz árazva úgymond.Stez
Pedig nem fog annyit kapni,rengeteg FA lesz jövőre akiket nem ártana megtartani,szóval itt 1-2 millió is sokat számít jelenleg.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a tag-re vonatkozó kiszivárogtatások és az utóbbi X évben nála történt rendőri látogatások kiszivárogtatása sem véletlen most történik, ezzel próbálják kicsit megpuhítani a srácot. jönnek a hírek is, hogy a Cowboys aggódik Dez off field viselkedése miatt, erre persze mindig jön egy Dez nyilatkozat, hogy ő mennyit fejlődött személyiségében... megy azért az adok-kapok a háttérben rendesen.
nem lesz tag, megkapja a 12-13 milliót évente, de csak akkor, ha aláír az elkövetkező 6-7 évre szerintemrva
Azért az sem véletlen, hogy kerek-perec megmondta, hogy ne tesztelje őt a Dallas, ami vélhetően az ilyen próbálkozásokra vonatkozik, mint hogy picit próbálják sározni őt, hogy alább adjon az igényeiből.
Elpattan nála a húr, aztán baszhatja JJ is. A 12-13 millió meg okés, csak ő 16 körült akar kapni. 😀
12-13-at szerintem már most is kínáltak neki, csak gondolom kevesellte. Nyilván ő a hülye, mert Thomasék sem kapnak majd sokkal többet, ha pedig ők aláírnak, onnantól Dez is be lesz árazva úgymond.

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
a tag-re vonatkozó kiszivárogtatások és az utóbbi X évben nála történt rendőri látogatások kiszivárogtatása sem véletlen most történik, ezzel próbálják kicsit megpuhítani a srácot. jönnek a hírek is, hogy a Cowboys aggódik Dez off field viselkedése miatt, erre persze mindig jön egy Dez nyilatkozat, hogy ő mennyit fejlődött személyiségében... megy azért az adok-kapok a háttérben rendesen.
nem lesz tag, megkapja a 12-13 milliót évente, de csak akkor, ha aláír az elkövetkező 6-7 évre szerintem
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Thomasék viszont lehet, hogy Dezre várnak, mert ő kicsit megtoldhatja az ő fizetésüket is, ha sikerül kiharcolnia egy 16 millió körüli éves pénzt.Stez
Dez is ugyanúgy vár rájuk, mint ők rá. Biztosan maradni fog, JJ nála kisebb szerelmeit is túlfizette már a múltban. De ha nem sikerülne megállapodni, akkor tutira taget kap. Ha mondanom kéne valakit, szerintem Thomas fog kimenni a piacra.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Beasley, benned mindig lehet bízni!....muhaha😛


Charlie Firpo
huszonötezer dollár, és két meccs eltiltás 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Izgalmas hetek, hónapok következnek a Dallas háza táján, egyre inkább témában van Bryant új szerződése. A hírek szerint ő évi 16 millió dollár körül szeretne kapni, viszont rávilágítottak arra, hogy Green és Thomas várható szerződése, amit évi 12-13 millió környékére saccolnak, jobb belátásra bírhatja Dezt.
Dez utalgatott rá, hogy ne nagyon tesztelgessék a klubnál, gondolom ezzel arra utalt, hogy JJ nyissa ki a pénztárcáját, és ne próbálkozzon. 😀 Nyilván szeret itt lenni, és maradni akar, de a szavai alapján nem törik össze akkor sem, ha távozik, ő arra is nyitott.

Nagyon szeretem Dezt, és se szerződést, se taget nem kapna, akkor felborítaná egy ilyen WR az FA piacot, szóval baromira kíváncsi vagyok rá, hogy mi lesz. Valószínűleg sikerül megállapodniuk, de azért érdekes a történet. Thomasék viszont lehet, hogy Dezre várnak, mert ő kicsit megtoldhatja az ő fizetésüket is, ha sikerül kiharcolnia egy 16 millió körüli éves pénzt.

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Beasley, benned mindig lehet bízni!....muhaha😛



- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 www.bloggingtheboys.com/2014/11/10/7186701/cowboys-rookie-anthony-hitchens-puts-on-a-clinic-at-middle-linebacker

tetszett a srác játéka nekem is.rva
Kinek nem? Ja a jaguároknak meg a sok f..sz haternek. 😕)
Mellesleg eszembe jutott Höri év eleji értetlensége Hitchens korai (?) draftolásáról, de aztán eldöntöttem, nem hozom elő a témát! 😛

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
 www.bloggingtheboys.com/2014/11/10/7186701/cowboys-rookie-anthony-hitchens-puts-on-a-clinic-at-middle-linebacker

tetszett a srác játéka nekem is.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
 twitter.com/RapSheet/status/532284285261463553

The #Cowboys officially activate DT Josh Brent from reserve/suspended and waive LB Tim Dobbins. First time Brent is active since 2012@RapSheet
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Itthonról ez így nézett ki?
Kintről:
1. A Romo faktor végig benne volt. Melegítésnél, meccs előtt, játszik-e? Milyen lesz? Sérülten rásérül-e?
2. Futunk-e eleget egy vizes-füves pályán?
3. Az O-fal milyen lesz? Megint jó?
4. A védelem????
A válaszokat ti is láttátok, de élőben a legdrámaibb - amit laikus szemmel azonnal mi is levettünk Dzsokival - az a special team munkája, főleg Harris visszahordásainál. Élőben is látható volt, hogy nem tudjuk, mit kéne csinálni. Erre jó lesz a két hét edzés (nem pihi).
Szóval szerintem meg nem volt könnyű meccs, nagyon nem, persze - biztos a nézők miatt is - nagyon megemelték a tétet, vesztes-hullám effektus, Romo, stb.
Élőben két dolog ütött ki még nagyon élesen:
1. a futásokat nagyon lehetett értékelni, a dobásokat meg nagyon nem. Murray, Randle (vel pacsiztak a többiek, jó volt látni, talán elrendeződik ez is) úgy robbant a pályán, mint a bomba. Nekünk, akik pont vonalban voltunk pedig nagyon túldobottnak látszott az első Witten sikertelen play, és végig - a játék menetéhez képest furcsán - lassúak voltak Romo dobásai.
2. Tony mozgása. Egy lassított csiga, egy 80 éves mama sebességével csoszogott fel a los-ra, aztán varázsolt, majd letipegett. Iszonyat vigyáz magára, minden mozdulatára.
+ extra: mi másfél órával a meccs előtt ültünk be, és végig jól látszott, a játékosok, az edzők, a csapatrészek és a csapat iszonyat összetartó, tényleg lerítt a jó csapatszellem. Garrett ment fel melegíteni az irányítókat, elkapókat, maga csinált mindent, max respect!!!!

Nekem az első talán utolsó Boys meccsem volt, iszonyat nagy élmény, nem azért mondom, hogy elkeserítsem az itthon-maradottakat, de az egész oltári volt. Kezdve a londoni hangulattal, minden kocsmában, mindenhol Boys-boys kiáltások, intések, beszólások, több amcsi családdal is összeismerkedtünk így. Két kedvenc szitu ugyan abban a pub-ban:
1. egy magas srác egész este integet mindenkinek, x-el a kezével, aztán zárás körül hallom, ahogy mentegetődzik 'No, I am not american!' - mindenhonnan voltak boys szurkerek szerte európából.
2. ahogy mi is - egy jólszituált amcsi apa-fia kombó esett be, persze rögtön váltottunk pár szót, az apa Panthers szurkoló, a család kaliforniai, az apa valami alapító a frencsájzban, a neve ki van vésve a stadionba, szóval benfentes, a fiú óriási boys fan. Sokat dumáltunk, de egyet nem értett az apa végig: 'hungarian dallas fans'!!!!! ismételgette, kb. százszor. Szembe jött, hogy ez külföldön is egy népszerű csapat, ahogy német szurkolókkal megjegyeztük, nem csak Americas's Team hanem World's Team is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Nem megbántva a jaguárokat, de ez egy uli-buli meccs volt szinte végig. Sanders fumblijáig izgultam egy picit, utána azonban már különösebb vérnyomás-emelkedés nélkül hoztam le a meccset. O-line baba volt, a játékhívás is nagyon tetszett. Dez teljesítménye sem volt akármi, de inkább azt szeretném látni, hogy egy komolyabb csapat ellen csinál hasonlókat.
Hitchens kiválóan helyettesítette McClaint, bár nem vagyok benne biztos, hogy mondjuk egy Philly O-line+McCoy-Sproles kombó ellen nyugodtan nézegetném MLB-ben szaladgálni. Lawrence egyelőre elég súlytalan, de én a bye weekig nem is vártam tőle semmit a sérülése miatt, utána azonban rápörkölhetne.
Lehet pihenni, aztán egy nagyot harapni az almába.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
de nagy a pörgés... bye week van? 😀slowmotion
Még összeszedem a gondolataimat, és ha igény vóna rá, írnék ékménymiazmást.
Jelenleg fáj a torkom és a pénztárcám!😀

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
de nagy a pörgés... bye week van? 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a meccs meg haterekkel, utálnak bennünket, de minek ez? Charlie Firpo
Mert a Jaguars volt a "hazai" csapat. Hogy örülhetnek nekünk, hogy kvázi mi reprezentáljuk Londont. 😀
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Giants - 2014:
Csak a Boyst üssük otthon, a többit innentől leszarom.balu10

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sajna az összegyűlés nem jöt össze. A meccs állat volt, London tele texas-i boys fanokkal, a meccs meg haterekkel, utálnak bennünket, de minek ez? A meccs: a futásokat élvezet volt nézni, a dobásoknál-főleg az elején-azért féltünk. Randel észhez tért.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
most akkor go Giants?beltazor
LOL. Nem.gyeek
WC miatt, gondoltam jobb lenne giants winbeltazor
amíg nincs jobb mérlegük, addig verjük őket Wc-összevetésben