Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
most akkor go Giants?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a jól megérdemelt Whez és nagyon sok sikert a hátralévő 6 meccsre plusz esetleges playoff!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát, a kint lévőknek biztosan nagy élmény, megmondom őszintén, engem a sárga irigység teljesen felemésztett mostanra. Nem vagyok benne biztos, hogy lesz lehetőségem életem során élőben látni a Cowboyst, de ezt most pénzhiány miatt el kellett engednem. Jó szórakozást, és persze Dallas W-t!gorbel
Jerry bácsi azt mondta a héten, higy nem zárkózik el attól, ha a közeljövőben újra jönnie kell majd Európába a Dallasnak, de csak és kizárólag, mint vendégcsapat!
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Hát, a kint lévőknek biztosan nagy élmény, megmondom őszintén, engem a sárga irigység teljesen felemésztett mostanra. Nem vagyok benne biztos, hogy lesz lehetőségem életem során élőben látni a Cowboyst, de ezt most pénzhiány miatt el kellett engednem. Jó szórakozást, és persze Dallas W-t!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Romo, McClain és Hayden is aktív. McClain esetében nem tudni, mennyit fog játszani.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 5 p5 perccel ezelőtt
As for Dez Bryant, #Cowboys are worried about him off-the-field. Per DeSoto City PD, police have been to his house 6 times in 4 years.
Among 6 police visits to Dez Bryant’s house: There was a harassment incident, a robbery at his home, fire unlocked a car with a baby inside.
This explains why #Cowboys best offer to Dez Bryant was 10 years, $114M — with just $20M guaranteed. Deal avged 10M over the 1st 6(!) years
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Akkor a 2 óra picadilly circus marad? Ma jártam ott,tényleg nehéz lenne eltéveszteni 😀 Sajnos csak most jutottam itt kint nethez,kemény 2óra/4 fontért.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Huhu kevesebb mint 1 nap vam hatra. Ami jo Romo full practicet nyomott. Meg elozo hethez kepest Free es Leary is ott lesz ami sokat jelenhet. Remelem futunk sokat, 1-2hosszu jatek,Dez megorul pozitiva,D szerez 1-2 labdat. Remelem gyozelmet lathatok eloben.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Akkor mindenkinek minden jót, főleg Boys győzelmet!
A londonosoknak pedig jó utat!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tony Romo valószínű (proable) besorolást kapott szóval előreláthatólag játszik vasárnap.
McClain és Hayden játéka kérdéses, Crawford biztosan nem játszik.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
ez itt pénzre megy. ha Romo csak 90%-os lesz a meccsen, akkor is kezdeni fog, mert úgy ítélik meg, hogy 90%-osan is jobb, mint a 100%-os Weeden. SOKKAL kisebb kockázatot vállalnak vele még akkor is, ha nem tökéletes, mint akármelyik csere irányítóval. lásd első meccs, ahol szerintem ugyanekkora baj volt. ha nem nagyobb.rva
plusz valszeg Romo sem mindenáron akar megint elimination game-et játszani utolsó héten 😉slowmotion
Ha összetörik nem is fog. Ahogy fentebb írták, a csoportrangadó a legfontosabb ott dől el a playoff.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 020 — Me for President!
ez itt pénzre megy. ha Romo csak 90%-os lesz a meccsen, akkor is kezdeni fog, mert úgy ítélik meg, hogy 90%-osan is jobb, mint a 100%-os Weeden. SOKKAL kisebb kockázatot vállalnak vele még akkor is, ha nem tökéletes, mint akármelyik csere irányítóval. lásd első meccs, ahol szerintem ugyanekkora baj volt. ha nem nagyobb.rva
plusz valszeg Romo sem mindenáron akar megint elimination game-et játszani utolsó héten 😉slowmotion
még ha a Jags meccset most be is húzzuk, akkor is reális esélye van egy 10-6-nak vagy egy 9-7-nek. Csoportrangadók és kemény ellenfelek várnak ránk az év végégig. Minden meccsnek úgy kell nekimenni, hogy mindenképpen behúzzuk, nem szabad "tuti meccseket" meghagyni, hogy majd ott meglesz a pont. Mert az nem szokott bejönni 😊
és igen, senki sem szereti az extra terhelést, az életéért játszani az utolsó meccsen, stbstb.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
ez itt pénzre megy. ha Romo csak 90%-os lesz a meccsen, akkor is kezdeni fog, mert úgy ítélik meg, hogy 90%-osan is jobb, mint a 100%-os Weeden. SOKKAL kisebb kockázatot vállalnak vele még akkor is, ha nem tökéletes, mint akármelyik csere irányítóval. lásd első meccs, ahol szerintem ugyanekkora baj volt. ha nem nagyobb.rva
plusz valszeg Romo sem mindenáron akar megint elimination game-et játszani utolsó héten 😉
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 020 — Me for President!
Feleslegesnek érzem a Jags ellen a kockáztatást. Kicsit korainak tartom a visszatérését. Pár snapért meg minek a kockázat,nem mostanában fogunk 6-2vel kezdeni egy szezont. DE. Menjen fel,lássátok élőben,élvezzétek és húzzon le ,bye week után meg húzzon bele.Wong
egészen másképp gondolkoznak a Walley Ranch-en.

The Cowboys really need to get to 7-3 before the bye and have no interest in playing it safe against the lowly Jaguars.Clarence Hill Jr.
érdemes ezt is végig olvasni, mert jól mutatja a gondolkodást: eddig mindig az volt, hogy jó, majd a következőn megoldjuk. jó, még nincs minden veszve, jó majd az utolsó meccsen, stbstb. aztán nem jött össze. de ha két hónappal korábban sokkal komolyabban vesznek egy másik random meccset, akkor az utolsó pont nem számított volna.
 bleacherreport.com/articles/2259140-cowboys-learning-from-past-8-8-history-taking-no-chances-against-the-jaguars

ez itt pénzre megy. ha Romo csak 90%-os lesz a meccsen, akkor is kezdeni fog, mert úgy ítélik meg, hogy 90%-osan is jobb, mint a 100%-os Weeden. SOKKAL kisebb kockázatot vállalnak vele még akkor is, ha nem tökéletes, mint akármelyik csere irányítóval. lásd első meccs, ahol szerintem ugyanekkora baj volt. ha nem nagyobb.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Romo ma már edzett.

Jerry Jones a ma délelőtti sajtótájékoztatóján is azzal számol, hogy vasárnap Tony kezd QBban.iktriad
Hiba (bocs az utazóktól)Wong
Semmi gond, mi is az egészséges Romo-t akarnánk látni.
De miért hiba? Ha rosszul érzi magát, fel sem megy a kezdőbe. Még menet közben is lejöhet. Vár néhány snap-et, akár megnézik az ellent, a védelmünket és döntenek, hogy meddig és mit csinál. Sok opció van.
Ha a rásérüléstől félsz vagy egy bekapott sack-től, az akármelyik meccsen eljöhet, sajna.
Még Weeden-nel is kezdhetnek valamit, pl. csak futást hívunk vagy váltva mennek fel, hogy pihenhessen Tony.Charlie Firpo
Feleslegesnek érzem a Jags ellen a kockáztatást. Kicsit korainak tartom a visszatérését. Pár snapért meg minek a kockázat,nem mostanában fogunk 6-2vel kezdeni egy szezont. DE. Menjen fel,lássátok élőben,élvezzétek és húzzon le ,bye week után meg húzzon bele.Wong
Remélem nem kockáztatnak vele, így teljesen egyetértek veled. Nem csak rá vagyunk azért kíváncsiak.
Ráadásul - ahogy az időjárást nézem - szemerkélő esőt mond, ami meg inkább a futásnak kedvez, alapból.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Romo ma már edzett.

Jerry Jones a ma délelőtti sajtótájékoztatóján is azzal számol, hogy vasárnap Tony kezd QBban.iktriad
Hiba (bocs az utazóktól)Wong
Semmi gond, mi is az egészséges Romo-t akarnánk látni.
De miért hiba? Ha rosszul érzi magát, fel sem megy a kezdőbe. Még menet közben is lejöhet. Vár néhány snap-et, akár megnézik az ellent, a védelmünket és döntenek, hogy meddig és mit csinál. Sok opció van.
Ha a rásérüléstől félsz vagy egy bekapott sack-től, az akármelyik meccsen eljöhet, sajna.
Még Weeden-nel is kezdhetnek valamit, pl. csak futást hívunk vagy váltva mennek fel, hogy pihenhessen Tony.Charlie Firpo
Feleslegesnek érzem a Jags ellen a kockáztatást. Kicsit korainak tartom a visszatérését. Pár snapért meg minek a kockázat,nem mostanában fogunk 6-2vel kezdeni egy szezont. DE. Menjen fel,lássátok élőben,élvezzétek és húzzon le ,bye week után meg húzzon bele.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Szevasztok Srácok,

Ti tulajdonképpen csípitek Jerry Jonest?
Úgy gondolom korrekt a viszonyunk, szeretném, ha így is maradna....de készül egy írás az NFL amoralitásáról, aminek a csapathoz semmi köze nincs, Joneshoz egy kicsit több.

Köszi.
Üdv.
HHelmut Zimmer
Bill Parcells Jerry-ről:

“He’s a good man, he’s honest, and he’s benevolent,” Parcells said. “He’s done some wonderful things for people that no one knows about. He’s still paying medical bills for some former Cowboys coaches who’ve been out of football for a long time.”

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
szombaton v vasárnap nem megy vki Londonba innen?Kroos
A szombat hajnali wizz-el megyünk Dzsoki-val.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A találkozóba én is benne vagyok,82es throwback mez lesz rajtam,remélem megtaláljuk egymást 😀Tehenész
Keresd Charlie-t, ahogy lent írtam, össze fog jönni!!!!😕)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
A találkozóba én is benne vagyok,82es throwback mez lesz rajtam,remélem megtaláljuk egymást 😀
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
szombaton v vasárnap nem megy vki Londonba innen?

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Romo ma már edzett.

Jerry Jones a ma délelőtti sajtótájékoztatóján is azzal számol, hogy vasárnap Tony kezd QBban.iktriad
Hiba (bocs az utazóktól)Wong
Semmi gond, mi is az egészséges Romo-t akarnánk látni.
De miért hiba? Ha rosszul érzi magát, fel sem megy a kezdőbe. Még menet közben is lejöhet. Vár néhány snap-et, akár megnézik az ellent, a védelmünket és döntenek, hogy meddig és mit csinál. Sok opció van.
Ha a rásérüléstől félsz vagy egy bekapott sack-től, az akármelyik meccsen eljöhet, sajna.
Még Weeden-nel is kezdhetnek valamit, pl. csak futást hívunk vagy váltva mennek fel, hogy pihenhessen Tony.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 020 — Me for President!
Romo ma már edzett.

Jerry Jones a ma délelőtti sajtótájékoztatóján is azzal számol, hogy vasárnap Tony kezd QBban.iktriad
Hiba (bocs az utazóktól)Wong
 cowboysblog.dallasnews.com/2014/11/baylor-qb-bryce-petty-on-having-similar-back-injury-as-tony-romo-hell-be-fine-like-i-am.html/
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Romo ma már edzett.

Jerry Jones a ma délelőtti sajtótájékoztatóján is azzal számol, hogy vasárnap Tony kezd QBban.iktriad
huh paráztam hogy RBben kezd 😀 😀

több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Romo ma már edzett.

Jerry Jones a ma délelőtti sajtótájékoztatóján is azzal számol, hogy vasárnap Tony kezd QBban.iktriad
Hiba (bocs az utazóktól)