Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Lawrence (foot) was activated from IR by the Cowboys on Saturday,

Gyerünk, DeMarcus!!!!!


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Randle bizony nagyon sötét:
 dfw.cbslocal.com/2014/10/31/cowboys-randle-underwear-stealer-gets-undressed-by-witten/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy most Durant kiesésével ki kerül a helyére? Hitchens lesz újra a beugró?Toto21
szerintem Wilber, de majd kiderülslowmotion
Hitchenst írtak párszor, Wilbert nem nagyon nyomatják úgy tűnik.

Nem szeretném ha Romo játszana. Sérülten egyrészt nagyobb a hiba esélye meg annak is, hogy összecsukják rendesen és akkor valószínűleg annyi a szezonnak.gyeek
Köszi szépen, akkor majd meglátom érdemes-e felvenni valamelyiket fantasy-ban. 😊

Egyébként szerintem is jót tenne Romo-nak egy hét pihenő még, mert ha PO-ba készültök, akkor ott rosszabb, ha kiesik. Weeden pedig el game manage-el egy meccset ilyen fallal és futójátékkal. Nektek elég a sasokat oda-vissza megverni. 😛
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy most Durant kiesésével ki kerül a helyére? Hitchens lesz újra a beugró?Toto21
szerintem Wilber, de majd kiderülslowmotion
Hitchenst írtak párszor, Wilbert nem nagyon nyomatják úgy tűnik.

Nem szeretném ha Romo játszana. Sérülten egyrészt nagyobb a hiba esélye meg annak is, hogy összecsukják rendesen és akkor valószínűleg annyi a szezonnak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy most Durant kiesésével ki kerül a helyére? Hitchens lesz újra a beugró?Toto21
szerintem Wilber, de majd kiderül
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy most Durant kiesésével ki kerül a helyére? Hitchens lesz újra a beugró?
több mint 9 éve
MaTi Dallas Cowboys 12
köszönöm, írok ma nekik. kezdek már egy kicsit feszült lenni 😡

Your power is your biggest opponent!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Azé hogy ne legyen má jó:
Bruce Carter sufferer a broken left ring finger in practice.

Játszani fog, remélem dühösen.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sziasztok,
van még akinek nem jöttek meg a meccs jegyek ?? olvastam, hogy már több embernek kiszállították, de nekem még mindig azt írja a ticketmasteren, hogy "Your tickets have not yet been dispatched." kezdek ideges lenni :S
(pedig elvileg 10 nappal meccs előtt meg kéne kapjam legkésőbb...)MaTi
Írj nekik bátran, válaszolni fognak.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Az szerintem elég gáz ha még el sem küldték. Az enyém már úton van, UPS tracking szerint ma hajnalban 3 óra 50-kor elhagyta Nürnberget 😊
UPS trackinget, hogy nézel ? mert ott fuvarlevélszámot kér amit sehol nem találok, csak rendelés számom van.MaTi
A kérdés az, hogy UPS-szel kérted-e a delivery-t. Ha nem, akkor azzal nem tudod nézni, ha azzal kérted, akkor elvileg kell egy mailt kapnod, azzal hogy elküldték és benne kell lennie a tracking numbernek.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Az szerintem elég gáz ha még el sem küldték. Az enyém már úton van, UPS tracking szerint ma hajnalban 3 óra 50-kor elhagyta Nürnberget 😊
UPS trackinget, hogy nézel ? mert ott fuvarlevélszámot kér amit sehol nem találok, csak rendelés számom van.MaTi
próbáld meg a rendelésszámot a track by reference alatt (csak egy ötlet)
több mint 9 éve
MaTi Dallas Cowboys 12
Az szerintem elég gáz ha még el sem küldték. Az enyém már úton van, UPS tracking szerint ma hajnalban 3 óra 50-kor elhagyta Nürnberget 😊
UPS trackinget, hogy nézel ? mert ott fuvarlevélszámot kér amit sehol nem találok, csak rendelés számom van.

Your power is your biggest opponent!
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Sziasztok,
van még akinek nem jöttek meg a meccs jegyek ?? olvastam, hogy már több embernek kiszállították, de nekem még mindig azt írja a ticketmasteren, hogy "Your tickets have not yet been dispatched." kezdek ideges lenni :S
(pedig elvileg 10 nappal meccs előtt meg kéne kapjam legkésőbb...)MaTi
Nekem ugyan ez,az biztos,hogy nem sietik el 😀
több mint 9 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Sziasztok,
van még akinek nem jöttek meg a meccs jegyek ?? olvastam, hogy már több embernek kiszállították, de nekem még mindig azt írja a ticketmasteren, hogy "Your tickets have not yet been dispatched." kezdek ideges lenni :S
(pedig elvileg 10 nappal meccs előtt meg kéne kapjam legkésőbb...)MaTi
Az szerintem elég gáz ha még el sem küldték. Az enyém már úton van, UPS tracking szerint ma hajnalban 3 óra 50-kor elhagyta Nürnberget 😊
több mint 9 éve
MaTi Dallas Cowboys 12
Sziasztok,
van még akinek nem jöttek meg a meccs jegyek ?? olvastam, hogy már több embernek kiszállították, de nekem még mindig azt írja a ticketmasteren, hogy "Your tickets have not yet been dispatched." kezdek ideges lenni :S
(pedig elvileg 10 nappal meccs előtt meg kéne kapjam legkésőbb...)

Your power is your biggest opponent!
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Tavaly is ev vegen ment a ködösítés az Eagles ellen. Aztan meg Romo IR-re...
Weeden time?...
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Romo meg day to day,ha az eddigi tapasztalatokat nézem,amikor JG ezt mondta,akkor ez nem jelent túl sok jót..

Én Weeden-t eröltetném,Cardinals ellen Romoval se biztos,hogy nyernénk jelenleg,és még a szezon fele itt van elöttünk,szval jobban fog hiányozni egy egézségesebb Romo mint amennyire fájna egy vereség most.Tehenész
Vagy - ahogy a meccs után mondták - csak zúzódás, azt meg ki lehet pihenni. Nem edz, max pénteken, videózik, pihen. Ha pályára tud lépni, fog is. Tovább nő a teher a falon, hogy még inkább megvédjék. Szép lesz.

Tony Romo has been labeled "day-by-day" with his back contusion, according to Cowboys coach Jason Garrett. Garrett spoke to the media Wednesday after the team received Romo’s CT scans on the injury he suffered Monday night against the Redskins. The injury will be enough to keep the quarterback out of practice Wednesday, but his availability the rest of the week remains to be seen. "It’s a day-by-day thing with Tony, we’ll see how he handles the pain and we’ll see how functional he is as the week goes on," Garrett said. "We’ll see what his availability is for this ball game."

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Romo meg day to day,ha az eddigi tapasztalatokat nézem,amikor JG ezt mondta,akkor ez nem jelent túl sok jót..

Én Weeden-t eröltetném,Cardinals ellen Romoval se biztos,hogy nyernénk jelenleg,és még a szezon fele itt van elöttünk,szval jobban fog hiányozni egy egézségesebb Romo mint amennyire fájna egy vereség most.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
LB Tim Dobbins has signed with the Cowboys and will wear No. 48.

Offensive guard/center Jeff Baca and linebacker Will Smith will undergo physicals, could work out, and are possibilities for the Cowboys to sign, according to a source.

Josh Brent wearing No. 56 as he watches practice.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az IR-re kerülő Durant helyére Tim Dobbins érkezett az aktív keretbe

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Nem tudom hogy vagytok vele de most egy jó lB trade nem ártana,ártott volna,esetleg CB,RB....

a másik nem olyan mintha nem 3. számú WR? Strett semmit nem kap, Beasleyt keveset használjuk,Harrist is semmit. most Murray kapott 4 labdát....nem tom egy tapasztalt, vén róka 3.WR jól jönne.

Escobar 2 td, tegnapi lasztit se kapott. FuraKroos
Beasley tegnap 28 snapnál volt fenn, ebből 4-nél kellett futást blokkolnia, a többi passz volt.
Harris 7 snap-nyi lehetőséget kapott, Escobar 5-öt
Az offense-ben a PFF számai szerint megint Frederick volt a leggyengébb láncszem, igen, beleértve Parnell-t és a rookie Martin-t is.

érdekesség, hogy Romo-nak jobb napja volt amikor blitzelték őt mint amikor nem (61,5% completion rate vs 59,1%) de a pálya egy része felé nem tudtunk sikeresek lenni, a 10 yardnál nagyobb távon jobbra előre csak 39,6 QBR jut az irányítóra, míg az összes többi irányba 100 körüli vagy felette lévő értékek vannak. Ki is védekezett ott a Washingtonban? 😉

futásban továbbra is mindkét oldalon a guard és a tackle között a legjobb a futók átlaga (9 meg 7,5 yard per carry @) )

és Breeland-en Witten meg Williams is megcsinálta a play-eket, csak Dezről szedett le hármat.... (ja meg Street-ről és Harris-ről is egyet-egyet, de arra azt mondom oké)
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Fantasztikus, hogy Rolando McClain játékán mennyire múlik a defense és az egész csapat, ...rva
 www.profootballfocus.com/blog/2014/10/28/refo-redskins-cowboys-week-8/

Rolando McClain, MLB: -2.9

Breakdown: Got into position and made stops as he has done all season since his return to the field but also missed a spate of tackles. His four missed tackles last night were as many as he had missed all season to this point, taking him to seven missed tackles in the last three games.

Signature Stat: McClain’s missed tackles represented missed opportunities for the Cowboys with three of his four misses coming behind the line of scrimmage.PFF
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Remélem megmaradunk Kóboj mumusnak 😀 De ha nem akkor sem vágok eret 😉
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Jól látom, hogy nem cseréltünk? Nincs is hiányposztunk?
Church tegnap 64 snap-nél volt fent a pályán, emlékeztek, a végén simán lemaradt szerelésnél többször is. Véletlen?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
még gondolkozom azon, mikor is nézzem meg ezt a rettenetet (otthon voltunk a nagyszülőknél, gondoltam majd ma este megnézek egy győztes meccset. aztán reggel félve nyitottam meg a flashscore-t, mondom fasza, kikaptunk, következő gondolat: ugye Romo nem IR?)

látom, edzői stáb megint megpróbált okos lenni, mintha tavaly nem az lett volna a baj, hogy nem az okosabb nyer, hanem az erősebb... na mindegy. legalább a Cards előbb lesz midnen rangsorban, mi underdogok szeretünk lenni.slowmotion
Csak erős idegzetű cowboys szurkolóknak ajánlott!Charlie Firpo
Mint az elmúlt pár évben megszokhatuk, Cowboys meccs(ek) idén is kerül(nek) az éves Top10-be...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.