Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ez edzői felelősség RG3 körül is mekkora vita alakult ki hogy Shany anno visszaengedte. EGy sportoló mindig nyerni akar, Romo is ilyen 49ers ellen törött bordával darát végig egy OT-s meccset. Azt gondolom ez egy szar meccs volt lesz ilyen még idén. Kicsit lehozott minket a földre, de ettől még az erősségeink megvannak, ballsecurity a kulcs nálunk ezt láthatjuk. Eddig elbírta a csapat ma nem, ilyen egyszerű. El kell vergődni a byeweekig aztán nyalogatni a sebeket. Lesz egy kemény és papíron könnyebb meccsünk, 7-3,8-2 az elvárás a csapattól, de nem lebecsülve a Jaguarst őket bizony egy PO csapatnak vernie kell.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Először is, a 'Skins ellen kikapni otthon a legfájóbb dolog egy Cowboys-drukkernek, én is őket szívlelem a legkevésbé, úgyhogy ez nagy pofon. Ennek ellenére jók voltak, nem értem, hogy a viharba állhattak 2-5-tel, ez simán egy 7-8 győzelmes csapat. Meg az, hogy 21 pontos favoritok voltunk? Az mi már? Nem is baj, ha kicsit megszűnik ez a felhajtás körülöttünk a médiában.
Abban gyeeknek teljesen igaza van, hogy ez egy meccs, nem annullálja az elmúlt 6 hét remek teljesítményét, ugyanakkor azt is kijelenthetjük, hogy az elmúlt 6 hét meg nem teszi semmissé az elmúlt majd' 3 évet. Mert bizony ma nagyon csúnyán elvertek minket az oldalvonalon kívül, a pályán is voltak ugyan rossz teljesítmények, de a play calling D, de főleg O oldalon teljesen homály volt, nem sikerült javulást előidézni a meccs alatt sem. Ebben Romonak is nagy szerepe van, ugye van beleszólása, láthattuk is, hogy próbált variálni a játékok előtt rengeteget, kevés sikerrel.
Apropó Romo. Ahogy ott feküdt...Egyrészt ő is hülye, mert ez nem egy "szimpla" ankle injury, itt tényleg azzal játszik, hogy lebénul. Másrészt az edzői stáb felelőssége, hogy visszaengedik. Főleg úgy, hogy Weeden szerintem mindannyiunk várakozásait felülmúlta, valamint vele legalább nem hanyagoltuk volna ennyire a futást a végén. De nem, egy beinjekciózott Tónit vissza kell küldeni, láthatóan nem volt százas, 4&3-nál pl. Beasley futott egy tiszta slot corner route-ot, ha azt megdobja, TD. Szóval ez a meccs nálam (is) a coachingon ment el.
A citrom-díjat McClain és Dez kapja. Előbbi hatalmas homály volt egész meccsen (idén először), utóbbi pedig a gyönyörű TD-je ellenére csinált 2-3 olyan droppot, amik a meccsbe kerültek. Gyeeknek itt is igaza van: ha ligaelit, ezeket meg kell csinálni.
Pozitívumként Mincey és Wilcox emelhető ki, előbbi magához képest, utóbbi minden standard szerint jó meccset játszott.
Durant out for season, remek...Leary és Romo állapotával kapcsolatban meg várunk.
Szóval nem kell pánikolni, ez egy ilyen meccs volt, mindenesetre annyiban jó, hogy kicsit fakult a rózsaszín köd a szurkolók (beleértve magamat, minket) és a média szeme előtt is.
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem fogom sose megérteni ezt a jól jött nekünk meg hu de jó hogy kiszurkoltuk dolgot. 2 meccs egymás ellen minden évben ott kell bizonyítani.
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Azért meg kell emlékezni Murray hihetetlen még mindig tartó 100+ os meccs átlagárol! Nem semmi a csóka!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 542 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát Srácok, nekünk nyilván ez jól jött, de nem irigyellek benneteket Romo miatt. Különösen mert én is csípem őt. Tudom ez lehetetlennek hangzik de szerintem be kéne fejeznie, míg végkép meg nem tud mozdulni. Nagyon durva volt, és nem biztos, hogy megéri. Reméljük nem lesz komolyabb gubanc de még egy elnézett blokk és vége lehet. Reméljük nem így dől el a szezonotok. Gyógyulgatást!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha Durant-ot nem veszítettük volna el, nem bánnám, de így?
Én csak a második félidőt láttam, a Dez droppoktól, de nekem a motiváció hiányzott, főleg a védelemből. Meg persze nagyon jó volt a Was, de miért is ne lettek volna azok? Ez rivalty, nem?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Learynek is valami groin nyűgje van.. Remek....
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Fájó a vereség de jo pozícióban vagyunk. Ha 7-3al tudnánk by weekre menni sztem azt bárki aláírta volna szezon előtt.
Ami aggasztó azok megint a sérülések... Durantnak vege idénre. Romo (aki iden is legitimizalta hogy bizony benne van a TOP 10ben) visszajött mert Ő az aki, elvileg rtg negatív amugy.
Jo lesz ha picit kikerülünk a rivaldafényből, es kellenek is a kijózanító pofonok. Remelem a sracok jovo heten harapni fognak, de a Cards is kemeny dió lesz.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hihetetlen...éreztem én ezt, de főleg Arizona ellen féltem,félek...nehogy jöjjön egy lejtő.....ami benne lehet sajnos.
Romot nem kell erőltetni nehogy kidőljön...
ja Durant kidőlt egész szezonra.......egy meccsen nem volt még ugyanaz az lb sor...legerősebb meg kb félmeccsig...
Ez a meccs több tehát 3 szempontból is vereség...

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Ez egy meccs volt az NFLben. Ne borítsuk a bilit egyből a csapatra, vagy ragadjunk ki bűnbakokat. Igen, Garrett, Linehan és Marinelli is benne voltak, a játékosok is, de ne legyünk annyira dölyfösek, hogy nem vesszük figyelembe, hogy a Washington mennyire teljesített felül. És persze ne feledjük a két első félidei fumblet. Az egyikből simán lehetett volna TD (Murray), a másiknál meg pont a defense húzta ki a szarból a csapatot (Randle). Plusz a már említett Bryant dropok (3 kritikus pillanatban, utolsó passzt nem számítva). Ha ligaelit, kapja el azokat a labdákat! Ha ezekből legalább egyet hoztak volna a játékosok, akkor nem lett volna hosszabbítás.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 183
Igazából Romo sérülése miatt annyira nem bántana a dolog, ha nem jött volna elő a "jó" öreg Garett... Mert, ha nekem valaki megmagyarázza, hogy egy 8 yardos futás után a liga legjobb futójával, aki a rövideket is rendre megoldja hála a ligaelit futásblokkoló falnak, mi a retkes faszért kellett hívni 3 passzt a sérült irányítóval, akkor azt mondom az menjen NFL HC-nek. Egyszerűen nem hittem el, mintha úgy döntött volna, hogy vagy Romo hős lesz vagy nyerjen a Skins megérdemlik (ja és, hogy sikerült Romót széttöretni az is komoly munka volt, hisz rendre a szabadon gyilkolhatták, amit meg is tettek sajnos, ahogy illik)...

Amúgy mondom ezen kívül nem érdekel az a lényeg, hogy Romo a bye weekig összeszedje magát, bár azért halkan még megjegyezném végre megmutatta a védelem a foga fehérjét mert amikor kellett akkor kb olyan jól sikerült a védekezés, mintha a Broncos lett volna az ellenfél...
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
hétfő este, az egész USA ezt nézi. valami trükkös play beleférne, mint a múltkori "Manziel a sideline-ra szalad megbeszélni aztán elkapó lesz" történet 😊 vagy legalább egy onside kick...rva
akkor jöjjön egy 50yardos weeden td 😛Tehenész
Elég közel kerültünk valami ilyesmihez...

Jó meccs volt, a Redskins felkészülve érkezett és a meccs eleji bénázások csúnyán megbosszulták magukat. A fumblefest mellett jöttek mistackle hegyek, Bryant dropok és az eddig jól teljesítő O-line pass protectionben megbukott ma, mondjuk ez inkább Linehan sara. Mielőtt Romot aljas módon kiütötték, beszívtak két ugyanolyan all-out blitzet. Frisco meccs óta először diktált a védelem a dallasi O-nak. Részben mivel az O-nak nem ment, a védelem gyengéi is láthatóvá váltak a hosszabb exponálásnak köszönhetően. Második félidőre megkopott az a veszett tempó amit eddig megszoktunk. Mindez persze a Redskinst dicséri mint mondtam, eddig is underrated csapatként tekintettem rájuk (a Giantsnél mindenképp jobbnak), kemények és okosak voltak, ráadásul a secondaryjükben játszó újoncok nagy meglepetések voltak, lesz velük még gond a jövőben.

Romo hátán sok múlik, remélem nem sérült meg súlyosan -- mert őt ismerve tuti megsérült és úgy ment vissza a pályára. Ennek ellenére továbbra is pozitív vagyok a szezonnal kapcsolatban, remélem a megfelelő módon reagálnak a játékosok erre a vereségre.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
hétfő este, az egész USA ezt nézi. valami trükkös play beleférne, mint a múltkori "Manziel a sideline-ra szalad megbeszélni aztán elkapó lesz" történet 😊 vagy legalább egy onside kick...rva
akkor jöjjön egy 50yardos weeden td 😛
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
hétfő este, az egész USA ezt nézi. valami trükkös play beleférne, mint a múltkori "Manziel a sideline-ra szalad megbeszélni aztán elkapó lesz" történet 😊 vagy legalább egy onside kick...
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A mai meccs?
Én mindig várok valami újat, most is:
Egyfelől Harris csinálhatna valami nagy visszahordást, másfelől remélem Carter visszatér, sack-el és sok szereléssel (+ egy bónusz int? 😉 ).

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Broaddus: there is less than a 50% chance Murray is re-signed at season’s end.

Ez azért erős...Charlie Firpo
Egyik lehetőségnek ott van a franchise tag is,bár fogalmam sincs az mennyibe lenne,gondolom nem a legolcsóbb megoldásTehenész
Nem lesz franchise tag, azt Dez-re tartogatják.
Murray 'disposable' főleg mert a statisztikák alapján eljutott a csúcsra, innen csak lejt mindenkinek. 28 után a nagy számok törvénye alapján a futók teljesítménye romlik. És az egyetemről ráadásul nagyon könnyű jó futót szerezni, meg ugye az sem véletlen, hogy azok sem első körben kelnek el... Bár mennyire is fáj, a futó a legkönnyebben helyettesíthető pozíció az NFL-ben, az értékük egyre csökken és a nagy futó szerződések ideje lejárt.
Ha szerencséje van még valakitől kap egy 2-3 éves szerződést, de ha van esze, akkor abból az első évben legalább a 2/3-a garantált... Én Murray-t érdemei elismerése mellett év végén elengedném máshová, és a harmadik-negyedik körben hoznék valakit utódának. Gonoszul hangzik, de ez üzlet.rva
Azt olvastam, hogy Murray-nek hosszú távút kínálnánk, ami relatíve kevéssel terhelné meg a jövő évi büdzsét. Viszont akkor meg a kor lesz a probléma.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
"Ross Jones of Fox Sports reported that Dez Bryant has parted way with his agent, Eugene Parker. Clarence Hill says that the team offered Dez a team-friendly deal in the offseason, but his agent is the one who shot it down. Will be interesting to see what happens next. I have a feeling this is going to be a good thing for the Cowboys." undorító féreg ügynökök!!!!!!

nem lesz itt Dez franchise tag... legalábbis ez bizakodásra ad okot! Murray tag akkor lenne nagy húzás ha Peterson cut lenne mert az ő nagy szerződése tornássza fel a RB-k tag árát, azt olvastam, hogy 3-4 misivel kevesebb lenne.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Broaddus: there is less than a 50% chance Murray is re-signed at season’s end.

Ez azért erős...Charlie Firpo
Egyik lehetőségnek ott van a franchise tag is,bár fogalmam sincs az mennyibe lenne,gondolom nem a legolcsóbb megoldásTehenész
Nem lesz franchise tag, azt Dez-re tartogatják.
Murray 'disposable' főleg mert a statisztikák alapján eljutott a csúcsra, innen csak lejt mindenkinek. 28 után a nagy számok törvénye alapján a futók teljesítménye romlik. És az egyetemről ráadásul nagyon könnyű jó futót szerezni, meg ugye az sem véletlen, hogy azok sem első körben kelnek el... Bár mennyire is fáj, a futó a legkönnyebben helyettesíthető pozíció az NFL-ben, az értékük egyre csökken és a nagy futó szerződések ideje lejárt.
Ha szerencséje van még valakitől kap egy 2-3 éves szerződést, de ha van esze, akkor abból az első évben legalább a 2/3-a garantált... Én Murray-t érdemei elismerése mellett év végén elengedném máshová, és a harmadik-negyedik körben hoznék valakit utódának. Gonoszul hangzik, de ez üzlet.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Broaddus: there is less than a 50% chance Murray is re-signed at season’s end.

Ez azért erős...Charlie Firpo
Egyik lehetőségnek ott van a franchise tag is,bár fogalmam sincs az mennyibe lenne,gondolom nem a legolcsóbb megoldás
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
hát igen nehéz lesz megtartani jo pár játékost...Bryant,Murray, Carter, McClain stb...jo lett volna Murrayval szezon előtt..ez így most pluszt 5-7 misi...vagy még valakire mehet franchise tag..ami szintén nem kevés...
nálam MO,Carr cut...
CB draft és FA is...persze ezek még koraik...

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Broaddus: there is less than a 50% chance Murray is re-signed at season’s end.

Ez azért erős...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Amitől félek,hogy McCoy-ra hogy készültünk fel?Nagyon nem is volt mit elemezni,max régi meccsekből.Nekünk áll a zászló,csak nehogy a texasi fiú meglepjen
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Amobi Okoye[/url] aki még a reserve/non-football injuries listán marad további 3 hétig, ami után a csapat eldöntheti, hogy felveszi rosterre, év végéig visszateszi NFI-re, megválik tőle, vagy szezon végéig tartó IR-re teszi. Megmondom őszintén, hiába volt első körös pick egyelőre én nem látom, hogy kit tudna kiszorítani az aktuális keretből... A texansi első pár éve óta mintha nem találná a helyét. Bár mi eddig is ilyen emberek gyűjtőhelye és olvasztótégelye voltunk, itt most van bennem félelem. No nem mintha Melton térde miatt nem aggódnék minden meccsen.

Ez szerintem Marinelli személyes missziója a 3 hónapig kómában lévő volt, de tehetséges játékosa megmentéséért.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ja megjött a jegyem!!!! a Dallas-Jagsre 😊 😊 (L) amire nem tudom még h tudok e menni.....Kroos
Nekem is, nekünk is!
Én és Dzsoki menni Cowboys nézni London !!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ja megjött a jegyem!!!! a Dallas-Jagsre 😊 😊 (L) amire nem tudom még h tudok e menni.....

PunBB bbcode test