Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Prince Hamupanama reakciója, miután közölték vele, hogy Romonak nem volt rontot passza (és 7ből 9 Deznek ment): "No fucking way! I didn't know that."

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Tyron Smith nem volt a legjobb, biztos hogy vlami kisebb sérüléssel játszott!beltazor
annyira biztos, hogy még a múlt heti meccsen sérült meg
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Nekem ami a legjobban tetszik, hogy a labda mindkét oldalán fizikálisak vagyunk. Escobar felemelkedéséhez is kell az, amit ecseteltetek, hogy Witten inkább a blokkoknál vállal komolyabb szerepet, azt is remekül teszi. Az O-line is brutális ilyen szempontból, főleg a nagy hármas miatt kicsit háttérbe szoruló Leary.
D oldalon is megvan ez, a tegnapi kierőszakolt fumbliknál látványosan (kudos Durantnek), Church ugye erről híres, de tegnap annál a 3rd downnál, amikor Beckham cut blockolt, és ennek ellenére Church hátulról odaért, majd megállította 4&shorton őket, fejjel lefelé beleállítva az elkapót a földbe. Ott termelődött bennem az endorfin rendesen.
Az egyetlen negatívum talán a pass rush, bár a secondary munkája miatt ez nem akkora probléma (Sterling Moore is mit leművel). Spencerrel mi volt tegnap? nem volt inaktív, mégis alig lehetett látni. Crawford akár hosszú távon is jó lehet középen, ahogy Melton is éledezik, ez nyilván egyenes arányosságban van egyre javuló fizikai állapotával. Selvie az, aki nekem nagy csalódás idén, szinte teljesen súlytalan. Mincey is ha benn van, legtöbbször elnyomják, Hayden és T. McClain pedig rapszodikus teljesítményt nyújtanak, tegnap épp a jobbik arcukat láthattuk, ezért is voltunk erősek futás ellen.
6-1, jól állunk, de a PO még mindig hosszú út. A bye weekig nagyon kellene az 8 (9) W, mert utána baromi nehéz sorozatunk kezdődik.
több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 292 — justinblackmonpohara
Mi a mano lett veletek iden? 😀ZoliZoltán
Végre normális gameplan van, ahogy én látom. Nem ész nélkül dobáltatják Romot, hanem használják a liga egyik legjobb futóját azzal a brutál fallal. Ezen kívül nagy változást én nem látok, de pont elég ez is.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Tyron Smith nem volt a legjobb, biztos hogy vlami kisebb sérüléssel játszott!

több mint 9 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Gratulálok!
Most egyértelműen ti vagytok a jobb csapat.

Off:
Endzone-ban nem volt valaki közületek meccsnézésen?
Volt két elég taplón viselkedő (lehet, hogy csak részeg) 'boys-szimpatizáns. Esetleg...?G-men
Ha rám gondolsz, akkor én Angliában élek. 😊
gyeek
Ja, nem gondoltam senkire sem konkrétan.

Neked amúgyis pm-et írtam volna, mint a múltkor.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Mi a mano lett veletek iden? 😀ZoliZoltán
Inkább mi a f*sz volt a csapattal az elmúlt 3 évben? A fal mondjuk idén brutál és Marinelli jól elkapta a srácokat, de sok dolog nem változott tavaly óta.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Gratulálok!
Most egyértelműen ti vagytok a jobb csapat.

Off:
Endzone-ban nem volt valaki közületek meccsnézésen?
Volt két elég taplón viselkedő (lehet, hogy csak részeg) 'boys-szimpatizáns. Esetleg...?G-men
Ha rám gondolsz, akkor én Angliában élek. 😊

+ ha eltökélem, hogy balhét akarok akkor azt józanul teszem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Gratulálok!
Most egyértelműen ti vagytok a jobb csapat.

Off:
Endzone-ban nem volt valaki közületek meccsnézésen?
Volt két elég taplón viselkedő (lehet, hogy csak részeg) 'boys-szimpatizáns. Esetleg...?
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mi a mano lett veletek iden? 😀
több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
 m.espn.go.com/general/blogs/blogpost?blogname=dallascowboys&id=4735671&city=dallas
Maybe not so many haters out there today. 😊
Btw azert egyik Escobar TD sem volt egyszeru elkapas főleg TE eseteben. Testtől távol csak kézzel.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Januárban így röhögtek még a front officeon:

Cowboys K Dan Bailey's six-year extension is worth $22.5 million, with $7.5 million guaranteed.
Only in Jerry's World. More cap strapped than any team in football, the Cowboys will likely have to convert salaries into prorated "signing" bonuses elsewhere on the roster to fit Bailey's head-scratching new deal into their already in-the-red finances. Bailey gets a $4.5 million signing bonus and $3.4 million per year in new money. We don't have any problem with Bailey -- he's 26 and one of the top placekickers in the game -- but the Cowboys' contractual dealings are annually the most preposterous in football. Maybe they'll bulk up Bailey and get him to double at defensive tackle. Dallas is currently nearly $22 million over the cap. rotoworld
Tele eget rengető baromságokkal, pitiáner gúnyolódással. Maradjanak inkább csak a száraz hírközlésnél, meg a nyomi fantasy spekulációnál...gyeek
és akkor még nem is tudták, hogy a sapka megemelkedik egy nyolcszámjegyű összeggel...
több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Rolando tradere is jött ide mindeki, hogy Ozzy a király és lehúzta a vén szenilis barmot. Ohhh wait... 😛
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Januárban így röhögtek még a front officeon:

Cowboys K Dan Bailey's six-year extension is worth $22.5 million, with $7.5 million guaranteed.
Only in Jerry's World. More cap strapped than any team in football, the Cowboys will likely have to convert salaries into prorated "signing" bonuses elsewhere on the roster to fit Bailey's head-scratching new deal into their already in-the-red finances. Bailey gets a $4.5 million signing bonus and $3.4 million per year in new money. We don't have any problem with Bailey -- he's 26 and one of the top placekickers in the game -- but the Cowboys' contractual dealings are annually the most preposterous in football. Maybe they'll bulk up Bailey and get him to double at defensive tackle. Dallas is currently nearly $22 million over the cap. rotoworld
Tele eget rengető baromságokkal, pitiáner gúnyolódással. Maradjanak inkább csak a száraz hírközlésnél, meg a nyomi fantasy spekulációnál...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
A sérültek miatt aggódok nagyon. Tyron és Murray is furán mozgott.
több mint 9 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
DeMarco Murray is now the 1st player in NFL history to start a season with 7 straight games of 100+ rushing yards. Murraynek gratulálok szenzációs volt ma is😊 Deztől ma kaptam meg azt amit egész szezonba vártam tőle. Megállíthatatlan volt! Nagy győzelem ez😊
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ja Bailey 49 yardosában még volt hosszra pár, nem???😀 😀

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Mikor volt utoljára olyan, hogy Wittennél több yardot szerzett a 2. TE?gyeek
Sajna, ezzel lehet hogy meg kell barátkoznunk idén....Charlie Firpo
Ha Escobar végre elkezd termelni akkor nem bánom, kell még az öreg a háznál pár évig amúgy.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mikor volt utoljára olyan, hogy Wittennél több yardot szerzett a 2. TE?gyeek
Sajna, ezzel lehet hogy meg kell barátkoznunk idén....

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Mikor volt utoljára olyan, hogy Wittennél több yardot szerzett a 2. TE?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ez már megint eléggé kézben volt, egy kicsit ugyan ránk ijesztettek, de figyelitek???
ROMO meg sem rezdült az int után, ilyen korábban nem volt.

ROMO-ROMO-ROMOCharlie Firpo
mert az nem az ő hibája volt, Dez akkor esett el, amikor a labda már a levegőben volt

szerk: egyébként meg Romo egy choker 😊slowmotion
Most írtam be, 135 !!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Ez már megint eléggé kézben volt, egy kicsit ugyan ránk ijesztettek, de figyelitek???
ROMO meg sem rezdült az int után, ilyen korábban nem volt.

ROMO-ROMO-ROMOCharlie Firpo
mert az nem az ő hibája volt, Dez akkor esett el, amikor a labda már a levegőben volt

szerk: egyébként meg Romo egy choker 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
worst D in 2013, 0-4 in preseason 2014.
logikus a mérlegünk, nem?
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ez már megint eléggé kézben volt, egy kicsit ugyan ránk ijesztettek, de figyelitek???
ROMO meg sem rezdült az int után, ilyen korábban nem volt.
jA, BOCSÁNAT, INT-TEL EGYÜTT 135-ÖS RATE

ROMO-ROMO-ROMO

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Randle-lel reklámszerződést kötött a MeUndies alsóneműgyártással foglalkozó cég xD
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/10/19/jospeh-randle-partners-with-an-underwear-company/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...