Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tyron - MRI

sosehangzikjólegyütt😥 😥

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Nekem 95% hogy lesz 2 eladó jegyem.....😥 😥

Aki t érdekel majd privátban írjon...

Seat location: section BK 140, row 41, seats 204-203
Total Charge: £232.40Kroos
Pár oldallal korábban egy San Fran fan keresett két jegyet, keress vissza esetleg.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
LT Tyron Smith said "I'll be alright" when asked Wednesday about his ankle injury.
És még:
Rolando - kihagy 2 napot valami personal situations,
Murray beteg
Bruce - semedz

Na azért erről k ....vára nem volt szó!!!!!!!!! Fuck

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mellesleg:
Cowboys Win Over Seahawks Pulls 30 Million Viewers, 19-Year-High For Regular Season Game on FOX - Nielsen.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nekem 95% hogy lesz 2 eladó jegyem.....😥 😥

Aki t érdekel majd privátban írjon...

Seat location: section BK 140, row 41, seats 204-203
Total Charge: £232.40

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
140es szektorba lehet most kapni két jegyet £126.5-ért, de csak együtt lehet megvenni. Angliában lakok, ide gyorsan kipostáznák és értelemszerűen én is venném meg őket. Valakit érdekel az egyik?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Freenek amúgy lábtörése van. Lehet izgulni mit tud Parnell (holdingon és false starton túl).gyeek
kicsit a 2009-es szezonra emlékeztet, kíváncsi vagyok, hogy ugyanaz lesz-e a folyamatábra.

ott ugye az volt, hogy Colombonak volt valami hajszálrepedés a lábában, Free beállt helyette, és egész pöpecül helyettesítette.
aztán a playoffra visszajött Colombo, mert rutin, meg ugye mert ő a kezdő, és az a Ray Edwards vagy mi nevű viking szénné szopatta.

szóval ezzel csak azt akarom kérdezni, hogy ha Parnell jól játszik, akkor is Free automatikusan visszanyeri a kezdő státuszát, ha visszatér?slowmotion
Először játsszon Parnell jól, aztán meglátjuk!😊
Ha minden snap-nél rá tud feküdni az ellenfelére, akkor lehet még MVP???

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Freenek amúgy lábtörése van. Lehet izgulni mit tud Parnell (holdingon és false starton túl).gyeek
kicsit a 2009-es szezonra emlékeztet, kíváncsi vagyok, hogy ugyanaz lesz-e a folyamatábra.

ott ugye az volt, hogy Colombonak volt valami hajszálrepedés a lábában, Free beállt helyette, és egész pöpecül helyettesítette.
aztán a playoffra visszajött Colombo, mert rutin, meg ugye mert ő a kezdő, és az a Ray Edwards vagy mi nevű viking szénné szopatta.

szóval ezzel csak azt akarom kérdezni, hogy ha Parnell jól játszik, akkor is Free automatikusan visszanyeri a kezdő státuszát, ha visszatér?
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Freenek amúgy lábtörése van. Lehet izgulni mit tud Parnell (holdingon és false starton túl).

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
brilliáns győzelem volt, grat San Franból! 😀 végignézve az NFCE első két csapatának a mérlegét, büszkeséggel tölt el hogy tőlünk van az az 1-1 vereség 😉
mekkora lenne már találkozni a PO-ban, újraéleszteni az örökös rivalryt. szemem rajtatok tartom :cool:petey

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Hát ez nagyon gettó... xD Valaki vizsgáltassa meg az agyrászkódását kicsit tüzezesebben!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
letartóztatták Randle-t, akit bolti lopáson kaptak egy dallasi mall-ban...Klaci79
Alsóneműt és parfümöt lopott 500 dollárt meg nem haladó értékben.

Ilyen szarul megy mostanság?Shawn84
én valami rossz viccre gyanakszom...ez azért tényleg röhejes vagy siralmasKlaci79
Valami 120dollár értékbe ha jól olvastam,úgy,hogy elvileg ma v holnap érkezik a számlájára 30k+ $ .. sírjak vagy nevessek tipikus esete
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
 espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/11699736/dallas-cowboys-rb-joseph-randle-arrested-shoplifting

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
letartóztatták Randle-t, akit bolti lopáson kaptak egy dallasi mall-ban...Klaci79
Alsóneműt és parfümöt lopott 500 dollárt meg nem haladó értékben.

Ilyen szarul megy mostanság?Shawn84
én valami rossz viccre gyanakszom...ez azért tényleg röhejes vagy siralmas
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
letartóztatták Randle-t, akit bolti lopáson kaptak egy dallasi mall-ban...Klaci79
Alsóneműt és parfümöt lopott 500 dollárt meg nem haladó értékben.

Ilyen szarul megy mostanság?
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
letartóztatták Randle-t, akit bolti lopáson kaptak egy dallasi mall-ban...
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
másik lehetőség, hogy Martin kijjebb lép RT-be, és a helyére jön Bernieslowmotion
elmondták, Broaddus is, meg az eddzők is, hogy nem fog Martin kintebb mozogni.
Szerintem Parnell megoldja azt a 2-3 hetet, amit Free kihagy. (ha egyáltalán)
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ma 72 éves PIMP 😊
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Majd ha tud valaki valamit Free-ről tolja már az infót, köszi. Remélem nem kell sokat kihagyni (ha egyáltalán)rva
állítólag a végére visszajött.slowmotion
Doug Free suffered a sprained right foot in Sunday's win against the Seattle Seahawks but the team is unsure if he will miss significant playing time or even any time.Charlie Firpo
 www.bloggingtheboys.com/2014/10/13/6971831/report-cowboys-doug-free-could-miss-three-to-four-weeks

most akkor mi?Tehenész
Szerintem utóbbi. Mondjuk amint bejött Parnell egyből letarolt pár arcot Murray TDjénél. Most kiderül mit ért az elmúlt 3 év edzése.gyeek
másik lehetőség, hogy Martin kijjebb lép RT-be, és a helyére jön Bernieslowmotion
Ha Parnell is megsérül... :p Elég csal ránézni a srácra, elég kötött, nem igazán passzolna szerintem tacklenek, Parnell még mindig jobb opció.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Majd ha tud valaki valamit Free-ről tolja már az infót, köszi. Remélem nem kell sokat kihagyni (ha egyáltalán)rva
állítólag a végére visszajött.slowmotion
Doug Free suffered a sprained right foot in Sunday's win against the Seattle Seahawks but the team is unsure if he will miss significant playing time or even any time.Charlie Firpo
 www.bloggingtheboys.com/2014/10/13/6971831/report-cowboys-doug-free-could-miss-three-to-four-weeks

most akkor mi?Tehenész
Szerintem utóbbi. Mondjuk amint bejött Parnell egyből letarolt pár arcot Murray TDjénél. Most kiderül mit ért az elmúlt 3 év edzése.gyeek
másik lehetőség, hogy Martin kijjebb lép RT-be, és a helyére jön Bernie
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk Free játékán szerintem sokat javított hogy nem egy kutyaütő Guard játszik mellette. Nyilván korai még de igaznak bizonyulnak azok a jóslatok hogy MArtin volt a legbiztosabb választás a drafton. Nem egy sexy pick, de sztem nagyon megérte. Nem kapunk róla sok büntetést, a guard húzásoknál brutál, jól lép fel a második szintre is. EGyszóval jóság van. 😊
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Majd ha tud valaki valamit Free-ről tolja már az infót, köszi. Remélem nem kell sokat kihagyni (ha egyáltalán)rva
állítólag a végére visszajött.slowmotion
Doug Free suffered a sprained right foot in Sunday's win against the Seattle Seahawks but the team is unsure if he will miss significant playing time or even any time.Charlie Firpo
 www.bloggingtheboys.com/2014/10/13/6971831/report-cowboys-doug-free-could-miss-three-to-four-weeks

most akkor mi?Tehenész
Szerintem utóbbi. Mondjuk amint bejött Parnell egyből letarolt pár arcot Murray TDjénél. Most kiderül mit ért az elmúlt 3 év edzése.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Majd ha tud valaki valamit Free-ről tolja már az infót, köszi. Remélem nem kell sokat kihagyni (ha egyáltalán)rva
állítólag a végére visszajött.slowmotion
Doug Free suffered a sprained right foot in Sunday's win against the Seattle Seahawks but the team is unsure if he will miss significant playing time or even any time.Charlie Firpo
 www.bloggingtheboys.com/2014/10/13/6971831/report-cowboys-doug-free-could-miss-three-to-four-weeks

most akkor mi?
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Kb mindent leírtatok már,amit én is akartam,viszont az se elhanyagolható,hogy most,illetve houston ellen ,továbbá talán rams ellen is úgy tudtunk nyerni,hogy a turnover csatát elvesztettük,és többször is hátrányból jöttünk fel.Ez is mutatja,hogy most tényleg jó a háttér munka az edzők részéről,rendbe teszik a fejeket,és ebből egyre nagyobb önbizalmat nyer a csapat !!!

Tavaly pont,hogy sokszor zuhant össze a csapat és onnan nem volt megállás.Nem tudom ez kinek a legfőbb érdeme,JG,Marinelli,vagy bárki,de győztes csapatok mentalitását kezdjük mutatni.

Ami viszont mosolyt csal az arcomra,hogy rengeteg potenciál van ebben a csapatban MÉG! 😊
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Majd ha tud valaki valamit Free-ről tolja már az infót, köszi. Remélem nem kell sokat kihagyni (ha egyáltalán)rva
állítólag a végére visszajött.slowmotion
Doug Free suffered a sprained right foot in Sunday's win against the Seattle Seahawks but the team is unsure if he will miss significant playing time or even any time.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.