Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem egy rossz 1-2 punch kombó ő meg Bryant az biztos

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
a szezon egyik legszebb jelenete szerintem... Williams te jó isten hatalmas tehetség
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Csoportriválisok meccse anyone? A Giants vagy az Eagles egyike 99% hogy kikap! :pgyeek
A mai nap fényében nem biztos 😀dande
Igaz, két döntetlen egy héten szerintem még sosem volt, helyesbítek: A Giants vagy az Eagles egyik 100% hogy kikap! 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
37 - 22
A labdabirtoklási idő. Ennyire lent tudtuk tartani Wilson-ékat. Ma ez a kedvenc statom.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ámberek,csapatunk van,ennyi. Nem is tudom mióta,most végre a 'Boys nem tálentumokról,vagy kiemelkedő játékosokról szól hanem a csapatról. Le a kalappal előttük,ez a mai meg igazi férfimunka volt.

Azért ezt az Oline-t még így a hatodik meccsen is nehéz megszokni 😀 2 éve mondjuk miket irtunk itt egy egy meccs utána a támadófalról 😊 Murray meg maradjon egészséges és simán mehet az MVP címért év végén.

A védelem meg le se lehet írni mekkora pozitív csalódás.

Kezd működni ez na 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csoportriválisok meccse anyone? A Giants vagy az Eagles egyike 99% hogy kikap! :pgyeek
A mai nap fényében nem biztos 😀
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Csoportriválisok meccse anyone? A Giants vagy az Eagles egyike 99% hogy kikap! :pgyeek
Vagy egy jó kis döntetlen??? Van remény😛

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Csoportriválisok meccse anyone? A Giants vagy az Eagles egyike 99% hogy kikap! :p

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Majd ha tud valaki valamit Free-ről tolja már az infót, köszi. Remélem nem kell sokat kihagyni (ha egyáltalán)
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
csak azt nem értem, miért nem Randle-t futtattuk, amikor sokkal jobb átlaggal futott, mint Murray 😀
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Egy vödör vizet izzadtam ki magamból a tv előtt. Istenem, de jó most Cowboys drukkernek lenni. 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Ez tömör lesz:
COWBOYS!!!!!
VIZILÓ
ja, de a bírókat még mindig utáljuk 😉 😀
több mint 9 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Ez tömör lesz:
COWBOYS!!!!!
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Na most egy bazinagy WAAAAGGGHHHH, egy győzelmi cigi és holnap vagy holnapután Trolling The Nation Mega Edition a BTB-től.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Gratulalok a győzelemhez,a jobb csapat nyert. Jó kis seggrefejelos játékot játszotok,ez még a Westben is sikeres lenne.undisputedly
Köszi. Azt kell mondjam nagyon hiányzott középről Unger, teljesen más játékot mutatott a Seahawks mint hétfőn. Wilson sosem volt kényelemben a zsebben. További jókat!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
És fenthagytuk Rolando-t - VÉGIG!!!!! 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gratulalok a győzelemhez,a jobb csapat nyert. Jó kis seggrefejelos játékot játszotok,ez még a Westben is sikeres lenne.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Ha kikapunk 20al az sem baj, csak ne legyen sérülés! pls pls pls 😊

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Az van hogy van 4 győzelmünk és 6 csoportmeccsünk hátra. Egyáltalán nem élet halál meccs. Tudjuk tartani a 'hawkst és ne legyen új sérült. Csoport meccsek döntenek el mindent idén is.Blevi
Cartert is jövő hétre 'jegeljük'...de szó szerint! Érdekes lesz, hogy Rolando-t meddig hagyjuk fent.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Az van hogy van 4 győzelmünk és 6 csoportmeccsünk hátra. Egyáltalán nem élet halál meccs. Tudjuk tartani a 'hawkst és ne legyen új sérült. Csoport meccsek döntenek el mindent idén is.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ghém dhéj!!!!
Egy szoros győzelemmel kiegyeznék😀 !Charlie Firpo
én egy simával is, de nem vagyok telhetetlen. ha valamikor nyerni kell, akkor inkább jövő héten.

ma csak annyit szeretnék, hogy meccs után ne legyen új név az injury reporton.slowmotion
Én is erre gondoltam...meg arra, hogy de kár, hogy a Tampa-val idén nem játszunk!!!😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Ghém dhéj!!!!
Egy szoros győzelemmel kiegyeznék😀 !Charlie Firpo
én egy simával is, de nem vagyok telhetetlen. ha valamikor nyerni kell, akkor inkább jövő héten.

ma csak annyit szeretnék, hogy meccs után ne legyen új név az injury reporton.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ghém dhéj!!!!
Egy szoros győzelemmel kiegyeznék😀 !

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Annak, aki nem látta még:


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leigazoltátok Kerry Taylort. Kezdőtapasztalattal is rendelkező WR, aki idén főleg a practice squadunkban volt, mielőtt tegnap kiraktuk onnan.iktriad
akkor tuti nyerünk.slowmotion
4.- 5. WRnek ideális, bár idén TC és előszezon alatt sok volt a dropja. .