Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan

Frederick nagy arc 😀 😀Drip
engem arra a jelenetre emlékeztet a Dennis, a komisz című korszakos eposzból, amikor a kancsal kiccsávó almát eszik a kertben, megjelenik mögötte a kerítésnél a csavargó. megkérdezi a kiccsávót, hogy mit eszik, erre az odamutatja az almát, aszongya, 'Óma'. a csavargó meg felszúrja a bicskára az almát, aztán kiveszi a gyerek kezéből.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard

Frederick nagy arc 😀 😀

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Csak az utókor számára, hogy itt is meglegyen:

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Könnybe lábadok:

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Hitchens, Moore nem mozgott rosszul, nem figyeltem 100%ban őket, de nincs a fejemben olyan jelenet ahol nagyobbat hibáztak volna.

Spencer (remélem) meccsről meccsre jobb lesz. Melton is sztem javulgat, fránya sérülés... :/
Reménykedem benne hogy Demarcus felépülése után egy remek kis játékos lesz, ő is segíthet még jobb lenni.

Vagyis én azt látom, hogy a védelem inkább fejlődik, mint vissza felé haladna, és még tudnak feljebb lépni. ( Persze ez addig igaz, míg nem jönnek a sérülések)


O-nál ami tetszik az az hogy előző évekhez képest egy rendezettebb játék hívás van. Mintha készülnénk is a meccsekre! 😊beltazor
Az O-ra vonatkozóan egyetértek, és tök jó, hogy Harris meg Beasley is kapott végre labdákat. Hátha marad ez a tendencia a 'Hawks ellen is, az meg még királyabb lenne, ha még Hanna vagy Escobar is bele tud szólni egy-egy elkapással.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Két dolog jutott eszembe a tegnapi meccsen:
1. Helyenként már úgy játszunk, ahogy azt egy jó csapat teszi (még nem mondom, hogy esélyes, de jó), okosan, keményen, néha könyörtelenül. Ez tegnap a második-harmadik negyedben jött el. Megjegyzem, a Rams ellen a meccs második felében, a sajnos általam nem látott Saints meccsen meg nagy részt, ahogy hallom. Végre olyan volt a nyomorult monitor előtt ülni, hogy ez igen ez AZ.
2. Nincs meccsfeladás. Ez hülyén hangzik, meg olvastam a FIGHT sulykolást egész edzőtábor alatt... de mégis, nálunk Boysland-on nagyon is van értelme a korábbi évek után. Ami végtelenül tetszik, az az, hogy nem esünk össze (rögtön persze az első meccs ezt cáfolja, de ott is értünk el pontot, sok eredménye azonban nem volt). Ez is tetszetős.

Century-n meg jöhet a visszavágó, azért az elpuntblokkoltrontott meccsért, lenne mit törleszteni, még meggyengült LB-sorral is. Tudom, nehéz lesz, de Lynch sem biztos, hogy 100% lesz...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Hitchens, Moore nem mozgott rosszul, nem figyeltem 100%ban őket, de nincs a fejemben olyan jelenet ahol nagyobbat hibáztak volna.

Spencer (remélem) meccsről meccsre jobb lesz. Melton is sztem javulgat, fránya sérülés... :/
Reménykedem benne hogy Demarcus felépülése után egy remek kis játékos lesz, ő is segíthet még jobb lenni.

Vagyis én azt látom, hogy a védelem inkább fejlődik, mint vissza felé haladna, és még tudnak feljebb lépni. ( Persze ez addig igaz, míg nem jönnek a sérülések)


O-nál ami tetszik az az hogy előző évekhez képest egy rendezettebb játék hívás van. Mintha készülnénk is a meccsekre! 😊

több mint 9 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Amúgy ha McClain kiesik akkor a Seattlebe a következő LB sorral megyünk:
Hitchens-Durant-Wilber, de ki lesz a csere??? 😊
LEgalább jövő héten nem nyom majd az esélyesség terhe, senki ne sérüljön le nem szégyen a Centuryn kikapni.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
Az sem Watt-é volt!😊
Viszont ggye védelem? Ennél több kell Hawks-ban.Charlie Firpo
valóban, nem Watté. mondjuk meg is kapta a neki kijáró figyelmet.
több védelem jövő héten? nyilvánvalóan. most nyilván az sem jött nyilván jól, hogy megint elvesztettük meccs közben McClain-t. meg valamikor kiment Selvie is, bár ő idén nem tűnik ki annyiszor, mint tavaly.

jövő héten akkor este 10 után lesz a meccs, mi? legalább a fürdetés nem lóg bele 😊
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
izgi meccs volt még úgy is, hogy másfél óra késéssel kezdtem.
észrevételek?
- a Texans egy jó irányítóra van a komolyabb céloktól, de Fitzpatrick nem kimondottan az a buszvezető, ahova elvezeti a jól védekező csapatot, mint mondjuk Dilfer. aztán persze majd jöhet facepalm, ha mégis 😊
- kemény volt háromszor eladni a labdát, meg hát úgy látszik, az 53 yard az nem Bailey távolsága. mondjuk most már a tökéletes mérleg miatt nem kell aggódnia.
- azért is jó, hogy nyertünk, mert akkor nem kell fennakadni azon, hogy megint kurvára nem tudnak konzisztensen ítélni a bírók. ha az irányítót éppen a földre viszik a zsebben, de bedobja a védővonal mögé egy olyan területre a labdát, ahol nincs senki, az incomplete pass. ha az irányítót blitzelik, és a zsebben állva bedobja a labdát a védővonal mögé egy olyan területre, akkor az intentional grounding. értem. még jó, hogy nem ezen múlott. (azt meg már nem is mondom, hogy Foster éledése előtt nem fújtak be egy akkora kibaszott facemaskot, hogy azért mér két zászlót kellene dobni. meg hát az oda-vissza csináljunk tackle-t a pass rusheren... OMG)


Nem elvitatva Murray érdemeit, azért a #1 futójáték 80%-ban minimum az OL érdeme. Murray nem az a fajta RB, aki a semmiből összehoz 4-5 yardokat. Ez amúgy mindegy is lenne, ha nem contract yearről beszélnénk. Aggódom, hogy őt is aggasztóan túl fogjuk fizetni. Akkor már inkább Dezt.gorbel
csak annyit mondok, hogy ha átlagban 80% az OL érdeme, akkor ma az 50%-os kilengés volt. egyszerűen iszonyat sok kontaktot kapott Murray, nagyon sokszor már 0 yardnál, ez a 31 carry (plusz 6 catch) kitett annyit, mint két vagy három másik, 25 carry 4 reception-ös meccs.
az OL érdeme ma az volt, hogy ezt a Texans front seven-t 1 sacken tartották.slowmotion
Az sem Watt-é volt!😊
Viszont ggye védelem? Ennél több kell Hawks-ban.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
izgi meccs volt még úgy is, hogy másfél óra késéssel kezdtem.
észrevételek?
- a Texans egy jó irányítóra van a komolyabb céloktól, de Fitzpatrick nem kimondottan az a buszvezető, ahova elvezeti a jól védekező csapatot, mint mondjuk Dilfer. aztán persze majd jöhet facepalm, ha mégis 😊
- kemény volt háromszor eladni a labdát, meg hát úgy látszik, az 53 yard az nem Bailey távolsága. mondjuk most már a tökéletes mérleg miatt nem kell aggódnia.
- azért is jó, hogy nyertünk, mert akkor nem kell fennakadni azon, hogy megint kurvára nem tudnak konzisztensen ítélni a bírók. ha az irányítót éppen a földre viszik a zsebben, de bedobja a védővonal mögé egy olyan területre a labdát, ahol nincs senki, az incomplete pass. ha az irányítót blitzelik, és a zsebben állva bedobja a labdát a védővonal mögé egy olyan területre, akkor az intentional grounding. értem. még jó, hogy nem ezen múlott. (azt meg már nem is mondom, hogy Foster éledése előtt nem fújtak be egy akkora kibaszott facemaskot, hogy azért mér két zászlót kellene dobni. meg hát az oda-vissza csináljunk tackle-t a pass rusheren... OMG)


Nem elvitatva Murray érdemeit, azért a #1 futójáték 80%-ban minimum az OL érdeme. Murray nem az a fajta RB, aki a semmiből összehoz 4-5 yardokat. Ez amúgy mindegy is lenne, ha nem contract yearről beszélnénk. Aggódom, hogy őt is aggasztóan túl fogjuk fizetni. Akkor már inkább Dezt.gorbel
csak annyit mondok, hogy ha átlagban 80% az OL érdeme, akkor ma az 50%-os kilengés volt. egyszerűen iszonyat sok kontaktot kapott Murray, nagyon sokszor már 0 yardnál, ez a 31 carry (plusz 6 catch) kitett annyit, mint két vagy három másik, 25 carry 4 reception-ös meccs.
az OL érdeme ma az volt, hogy ezt a Texans front seven-t 1 sacken tartották.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Bazáros kulcs, Sporttv-s meccs lesz a kövi :S az nekünk sosem jó....beltazor
Minden rossz sorozatot meg kell egyszer szakítani, ezt is!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Bazáros kulcs, Sporttv-s meccs lesz a kövi :S az nekünk sosem jó....

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szép volt srácok. Összességében több közötök volt a meccshez mint nekünk.

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ja hát igen:
With a 34-yard catch in the third quarter, tight end Jason Witten became the third tight end in NFL history to surpass 10,000 receiving yards for a career. Witten joins Tony Gonzalez (15,127) yards and Shannon Sharpe (10,060 yards).

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Nagyon kellett ez a W, mert jövő héten Seattle :/

több mint 9 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Örömteli volt számomra Wilcox játéka jól tolta, és Carr is mutat életjeleket. Mincey jelenleg a legjobb pussrusherünk ami baj sajnos, mondjuk a Texans O-line a jobbak közül való... Kemény csapat ez a Texans de ma valóban sok volt az egyéni hiba.
Dez ezért kedvenc célpontja Romonak mert rá lehet így kúrni labdát és a liga egyik legjobb CB-jét is le tudja nyomni. Összességében ennél simábban kellett vna nyerni a játék képe alapján, de ezért és a múlthetiért is csak 1 W-t adnak és a végén az számít!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Rolando - groin.
Ahogy lejött, feléledt a Texans futójátéka, ez mondjuk nem boldogít. Carter mellett ne veszítsünk már kulcsvédőt.
No SACK ?????
Amúgy a támadó falra továbbra sincsenek szavak, Watt...what???? 😀

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Kemény meccs volt, ahogy sejtettem. Sok egyéni hiba lassította a srácokat, de tetszett a higgadság ahogy kezelték a helyzetet. Mielőtt nekiestek panaszkodni a játékosokra, edzőkre, jegyezzük meg, hogy a Texans nagyon keményen játszott. Murray nem kapott annyit majdnem az elmúlt 4 meccsen mint most és a támadásuk is nagyon szívósan küzdött. Mint mondtam sok volt az egyéni hiba, de ez inkább a Texansnak köszönhető, mintsem a Cowboys dekoncentráltságának. Az egyetlen dolog ami jelenleg komolyan aggaszt az a pass rush tartós hiánya. Kb mindenki "Almost-Anthony" módban van. Kell egy kiemelkedő játékos a D-lineban.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 278
Easy Win! 😀 Bryant elkapása meg háát arra nincsenek szavak... Ejj de jó meccs volt. 😊

Még egy nap a Governor's Bowlig. 2007es Bills fílingem van. Akkor 4-0 volt és a Bills sokkal gyengébb mint a Houston holnap. Mégis úgy érzem a Cowboys most rég látott lendületben van és a hazai pályával papíron ők az esélyesek. Trap gamet emleget más is... sokkal jobb underdognak lenni.gyeek
Hát nem volt sokkal rosszabb meccs. 😀 Ott se sikerült megvernie e csapatnak magát, meg itt se, bár azért itt sokkal dühítőbb lett volna a vereség, mint ott, mert itt végig a Dallas-nak állt a meccs.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
egy kis friss :

"NFL Media Insider Ian Rapoport told NFL GameDay Morning that the 'Boys have offered Murray a four-year contract that would pay him more than any free-agent running back earned in 2014, per team sources."Tehenész
na tessék, pedig ezt még nem is olvastam 😊
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Nem elvitatva Murray érdemeit, azért a #1 futójáték 80%-ban minimum az OL érdeme. Murray nem az a fajta RB, aki a semmiből összehoz 4-5 yardokat. Ez amúgy mindegy is lenne, ha nem contract yearről beszélnénk. Aggódom, hogy őt is aggasztóan túl fogjuk fizetni. Akkor már inkább Dezt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
egy kis friss :

"NFL Media Insider Ian Rapoport told NFL GameDay Morning that the 'Boys have offered Murray a four-year contract that would pay him more than any free-agent running back earned in 2014, per team sources."
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Még egy nap a Governor's Bowlig. 2007es Bills fílingem van. Akkor 4-0 volt és a Bills sokkal gyengébb mint a Houston holnap. Mégis úgy érzem a Cowboys most rég látott lendületben van és a hazai pályával papíron ők az esélyesek. Trap gamet emleget más is... sokkal jobb underdognak lenni.gyeek
Watt ellen futni kell, a védelmünk meg egyre jobban összeszedi magát. Bend-but-not-break. Lehet 300 yardot engedni, ha kulcs helyzetekben 3 and out van.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 278
Eddig egy és fél meccset tudtam élőben megnézni a 49ers ellenit és a Rams elleni első félidőt, holnap pont úgy alakul, hogy ráérek a Texans ellen, mit gondoltok nézzem élőben vagy majd megint pótoljam? 😀

Egyébként mindent leírtatok már én most tudtam csak pótolni a Saints ellenit, és egyetlen egy gondolat van a fejemben az pedig az, hogy Murray egy állat. 😀 Ja és jó látni, hogy végre nem csak mi látjuk pozitívan a csapatot. 😀 😉