Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Ez már megint eléggé kézben volt, egy kicsit ugyan ránk ijesztettek, de figyelitek???
ROMO meg sem rezdült az int után, ilyen korábban nem volt.

ROMO-ROMO-ROMOCharlie Firpo
mert az nem az ő hibája volt, Dez akkor esett el, amikor a labda már a levegőben volt

szerk: egyébként meg Romo egy choker 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
worst D in 2013, 0-4 in preseason 2014.
logikus a mérlegünk, nem?
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ez már megint eléggé kézben volt, egy kicsit ugyan ránk ijesztettek, de figyelitek???
ROMO meg sem rezdült az int után, ilyen korábban nem volt.
jA, BOCSÁNAT, INT-TEL EGYÜTT 135-ÖS RATE

ROMO-ROMO-ROMO

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Randle-lel reklámszerződést kötött a MeUndies alsóneműgyártással foglalkozó cég xD
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/10/19/jospeh-randle-partners-with-an-underwear-company/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Karma egy kurva, ne kísértsük... Minden nekünk szol. Szet futottuk az eddigi legjobb rush D-t, Giants nyelt egy csomót múlt heten. Brutális az O-lineunk, a boxot sem tomhetik tele a Dez T-Will Witten es társai miatt. A vedelem is működik a legjobb elkapojuk kiesett. Szoval egy újabb trap-game. Ha simazunk akkor tenyleg nem a same old Cowboys vagyunk, de ez egy csoportmeccs....Blevi
Jets-Patshez hasonlíthat ez a meccs. Ott is szerintem sokan sima Pats győzelmet vártak a 2 csapat aktuális formája alapján, aztán mivel nagy rivalizálásról van szó, nagyon szoros volt végig. A Cows egyértelmű esélyes, de mivel csoportmeccsről van szó, még egyszer biztosan nem nulláznak, mint múlt héten a Philly ellen.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Még Asbee is 10 pontos Dallas győzelmet jósolt ma délelőtt!😊)))))
Ámen!VIZILÓ
jinx😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Még Asbee is 10 pontos Dallas győzelmet jósolt ma délelőtt!😊)))))
Ámen!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Belinkelem nektek is, készültünk valamivel a két csapat szurkolóinak. Megtekinteni ITT tudjátok.Asbee
Nagyon köszönöm!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Belinkelem nektek is, készültünk valamivel a két csapat szurkolóinak. Megtekinteni ITT tudjátok.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
engem nem izgat, ha 10-6-al megyünk a playoffba, és csak utána kezdünk mindenkit szétsz*patni
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Karma egy kurva, ne kísértsük... Minden nekünk szol. Szet futottuk az eddigi legjobb rush D-t, Giants nyelt egy csomót múlt heten. Brutális az O-lineunk, a boxot sem tomhetik tele a Dez T-Will Witten es társai miatt. A vedelem is működik a legjobb elkapojuk kiesett. Szoval egy újabb trap-game. Ha simazunk akkor tenyleg nem a same old Cowboys vagyunk, de ez egy csoportmeccs....
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
ez nyilván habitus kérdése de túl élénken élnek az emlékeim a múlt pofonjairól 😊 Nem is olyan régen még olyan volt a 'Boys hogy az egyik héten simán pariban volt a liga legjobbjaival is,akár még egy egy upset W is becsúszott aztán a következő héten meg a kutyaütő csaptok ellen ment a szenvedés. Még akkor is élénken él ez bennem ha valóban,egyelőre úgy néz ki az idei 'Boyst nem ilyen fából faragták 😊
Meg úgy általánosságban azt tapasztaltam e sport figyelése közben az elmúlt szűk 10 évben,hogy sokkal inkább szól ez a játék a match upokról,nem lehet ilyen egzaktan megmondani hogy ha az előző héten vertél egy 3-1es csapatot akkor simán ütöd a következőn a 3-3ast. Láttunk már erre ellenpéldát nem is csak kizárólag a Cowboystól,

Meglássuk na mi lesz.

Más:
azzal együtt hogy a média ezt elég rendesen fújja is gyakorlatilag a szezon második meccse óta,van azért benne valami.Nem ártana kicsit okosabban használni Murrayt,és az elmúlt évek érthetetlen running game filozófiából most nem átesni a ló hasa alatt és szarrá használni DMet még mielőtt egyáltalán mutathatna valamit egy esetleges rájátszásban.
 espn.go.com/nfl/story/_/page/hotread141017/dallas-cowboys-rb-demarco-murray-risk-heavy-workload

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
biztos hogy nem lesz sima meccs ebben én is szinte biztos vagyok. De azt gondolom hogy most behúzzák a srácok,ha nem jön közbe a meccsen valami sérülés,akkor most van olyan erős a csapat hogy behúzza ezt a derbit még mondjuk egy nagyon motivált,felpörgött Giants ellen is.Amare
Miért biztos, hogy nem lesz sima meccs? Három meccsett húzott be a Giants és ők voltak a közvélemény szerint a legforróbb csapat egészen múlt vasárnapig, még az Eagles drukkereket is megtévesztette a hírnevük. A Cowboyst csak a mostani győzelem után kezdik komolyan venni, pedig akik tüzetesen követik a csapatot tudják, így nem álltak össze még soha, megkockáztatom, jobbak mint a 2007es csapat, bár a keret védő oldalon gyengébb. Én speciel sima meccsre számítok és nem a nagyképűség beszél belőlem, Csak vagyok olyan bátor (vagy naív :p), hogy a Seahawks ellen mutatott játék (amit már mutattak korábban is tulajdonképpen) alapján higgyek a csapat képességeiben és merjem is vállalni a véleményem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Nekem is volt rossz érzésem, de elvetettem. Amíg egészséges a csapat, nem lesz baj, simán jók vagyunk. A Seattle-nek adott 17 pont ellenére is nyertünk. Ligaelső 3rd down konverzió, ligaelső futás, fizikális-erőszakos secondary, tűrhető passrush, lenyomjuk a torkukon a játékstílusunkat.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
biztos hogy nem lesz sima meccs ebben én is szinte biztos vagyok. De azt gondolom hogy most behúzzák a srácok,ha nem jön közbe a meccsen valami sérülés,akkor most van olyan erős a csapat hogy behúzza ezt a derbit még mondjuk egy nagyon motivált,felpörgött Giants ellen is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
kicsit tartok a meccstől. nem tudom, miért, de túl sok minden szól mellettünk ahhoz, hogy sima meccs legyen.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Rolando hype cikk, kötelező olvasmány.

És ilyen listából többet akarok látni, lássuk kinek mit ér a szagértelme:
- Matt Mosley of Foxsports called the trade a "move that makes no sense," and wrote that he'd be shocked "if McClain makes it through the first week of training camp."
- Ex-Redskins GM and now NFL columnist Charley Casserly called a the trade for Rolando McClain a "waste of time" and said "I don't think he can play."
- Bleeding Green Nation, who have an odd fixation with everything remotely Cowboys-related, called the move "beyond perplexing."
- Eric Edholm of YahooSports didn't try to hide his disdain for the trade: "Jerry Jones just traded for a retired guy. Never change, Jerry."BTB

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
vagy benéztem??Charlie Firpo
Nem, csak beelőzted a forrásaimat. Mind a 4et. 😊

Már jött is : OT Tony Hills from Miami’s practice squad - ex LONGHORNSCharlie Firpo
Mi az, Dzsoki beleszerkesztett a kommentedbe? 😊gyeek
Nem, csak mégis csak texas-i. Én nem szurkolok a Longsnak, de mégis követem, hogy idén sok a hazai igazolás. Tavaly slow-al nem értettem meg magam ez ügyben, azóta skubizom a témát.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
letartóztatták Randle-t, akit bolti lopáson kaptak egy dallasi mall-ban...Klaci79

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
vagy benéztem??Charlie Firpo
Nem, csak beelőzted a forrásaimat. Mind a 4et. 😊

Már jött is : OT Tony Hills from Miami’s practice squad - ex LONGHORNSCharlie Firpo
Mi az, Dzsoki beleszerkesztett a kommentedbe? 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Smith NEM high ankle sprain.😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tyron - MRI

sosehangzikjólegyütt😥 😥Charlie Firpo
Most lett NFC Offensive POW, bár ez a megtiszteltetés inkább szól az egész egységnek. Nehogy már a mázlista Giants ellen dőljön ki egyszerre Smith és Free is... az a csapat 5 év alatt több szerencsés fordulatnak volt részese mint a Browns, Bills és Lions fennállásuk alatt összesen.gyeek
Már jött is : OT Tony Hills from Miami’s practice squadCharlie Firpo
Nem találok semmi forrást Smith sérülésére.gyeek
 www.star-telegram.com/2014/10/15/6203284/injury-report-tyron-smith-getting.html

vagy benéztem??

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Tyron - MRI

sosehangzikjólegyütt😥 😥Charlie Firpo
Most lett NFC Offensive POW, bár ez a megtiszteltetés inkább szól az egész egységnek. Nehogy már a mázlista Giants ellen dőljön ki egyszerre Smith és Free is... az a csapat 5 év alatt több szerencsés fordulatnak volt részese mint a Browns, Bills és Lions fennállásuk alatt összesen.gyeek
Már jött is : OT Tony Hills from Miami’s practice squadCharlie Firpo
Nem találok semmi forrást Smith sérülésére.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tyron - MRI

sosehangzikjólegyütt😥 😥Charlie Firpo
Most lett NFC Offensive POW, bár ez a megtiszteltetés inkább szól az egész egységnek. Nehogy már a mázlista Giants ellen dőljön ki egyszerre Smith és Free is... az a csapat 5 év alatt több szerencsés fordulatnak volt részese mint a Browns, Bills és Lions fennállásuk alatt összesen.gyeek
Már jött is : OT Tony Hills from Miami’s practice squad - ex LONGHORNS

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Tyron - MRI

sosehangzikjólegyütt😥 😥Charlie Firpo
Most lett NFC Offensive POW, bár ez a megtiszteltetés inkább szól az egész egységnek. Nehogy már a mázlista Giants ellen dőljön ki egyszerre Smith és Free is... az a csapat 5 év alatt több szerencsés fordulatnak volt részese mint a Browns, Bills és Lions fennállásuk alatt összesen.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.