Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
Sérülésnek nem örülhetünk,de Parnell-nek könnyebb dolga lesz az biztos így.Amúgy hogy teljesített,valaki olvasott már róla valamit?Tehenész
a PFF számai szerint az egyik legjobb fal ember volt a meccsen. a rookie Zack Martin mögött a második, hogy pontos legyen, és kiemelkedően jól teljesített futás ellen.
csak azért, hogy ha nem hinnél a szemednek 😊
soha rosszabb backup játékost
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
 www.dallascowboys.com/video/2014/10/20/tony-romo-identifies-giants-mcclain-mike-lb-mcclain-disagrees
nem tudom feltűnt e valakinek meccs közben 😀Amare
igen, a Fox közvetítésben lehetett hallani.
csodálkoztam is, hogy ennyire jól bemikrofonozták a pályát, hogy az ilyeneket is lehet már hallani?
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 www.dallascowboys.com/video/2014/10/20/tony-romo-identifies-giants-mcclain-mike-lb-mcclain-disagrees
nem tudom feltűnt e valakinek meccs közben 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
OFF

Azoktól kérdezem, akik jönnek LONDON-ba a meccsre:
Valamelyikőtök megkapta már a jegyét?
Én most írtam egy érdeklődő mail-t, mert nekem még nem érkezett meg.Charlie Firpo
én úgy hallottam/olvastam több embertől is,hogy nagyon random ki mikor kapja meg,volt aki 3 nappal meccs elött,volt aki 2 héttel.Nem tudom neked hogy van,én UPS-el kértem a kiszállítást és ott van tracking is,nézd meg azt,hátha már úton van a kicsike 😊Tehenész
Kösz, én sima postával kértem, most kicsit nógatom őket, meglátjuk.Charlie Firpo
A rendelésnél elvileg oda van írva, hogy elküldték-e már vagy sem. Nekem most ez van: Your tickets have not yet been dispatched.
Tavaly nekem a Steelers-Vikings jegy kb. 10 nappal a meccs előtt érkezett, szóval türelem 😊
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Láttátok?
Orakpo - IR torn pectoralCharlie Firpo
A 'skins nem fogja újra igazolni. Drafttól függően megér egy próbát, az ár nem lesz nagyon magas várhatóan.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Nekem is volt rossz érzésem, de elvetettem. Amíg egészséges a csapat, nem lesz baj, simán jók vagyunk. A Seattle-nek adott 17 pont ellenére is nyertünk. Ligaelső 3rd down konverzió, ligaelső futás, fizikális-erőszakos secondary, tűrhető passrush, lenyomjuk a torkukon a játékstílusunkat.rva
Ez a tipp úgy, ahogy van ült is, még több hasonló jót a következő hetekre!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Murray milyen tacklet nyomott már amúgy Amukamarán az int után 😀 Akármelyik safetynknek becsületére vált volna. Imádom a faszit,Barber óta nem volt ilyen fizikális futónk,csak hát amikor ő bekerült a kezdőbe egy másfél év alatt megette a saját stílusa.Amare
hát azért kicsit jobban örültem volna, ha nem fejjel próbál meg szerelni.
tíz-húsz évvel ezelőtt, amikor még megtanították a fiatalokat az alapokra, akkor még tudtak vállal szerelni. ma meg...
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
OFF

Azoktól kérdezem, akik jönnek LONDON-ba a meccsre:
Valamelyikőtök megkapta már a jegyét?
Én most írtam egy érdeklődő mail-t, mert nekem még nem érkezett meg.Charlie Firpo
én úgy hallottam/olvastam több embertől is,hogy nagyon random ki mikor kapja meg,volt aki 3 nappal meccs elött,volt aki 2 héttel.Nem tudom neked hogy van,én UPS-el kértem a kiszállítást és ott van tracking is,nézd meg azt,hátha már úton van a kicsike 😊Tehenész
Kösz, én sima postával kértem, most kicsit nógatom őket, meglátjuk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
OFF

Azoktól kérdezem, akik jönnek LONDON-ba a meccsre:
Valamelyikőtök megkapta már a jegyét?
Én most írtam egy érdeklődő mail-t, mert nekem még nem érkezett meg.Charlie Firpo
én úgy hallottam/olvastam több embertől is,hogy nagyon random ki mikor kapja meg,volt aki 3 nappal meccs elött,volt aki 2 héttel.Nem tudom neked hogy van,én UPS-el kértem a kiszállítást és ott van tracking is,nézd meg azt,hátha már úton van a kicsike 😊
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
OFF

Azoktól kérdezem, akik jönnek LONDON-ba a meccsre:
Valamelyikőtök megkapta már a jegyét?
Én most írtam egy érdeklődő mail-t, mert nekem még nem érkezett meg.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Láttátok?
Orakpo - IR torn pectoralCharlie Firpo
Sérülésnek nem örülhetünk,de Parnell-nek könnyebb dolga lesz az biztos így.Amúgy hogy teljesített,valaki olvasott már róla valamit?Tehenész
Ugyan nem vagyunk külföldi szakik, de a saját szemünknek is hihetünk ebben a kérdésben 😊 Parnell problémamentesen helyettesítette Free-t, tegnap inkább Smith volt a gyenge pont, JPP + sérülés kicsit soknak bizonyult, de elbírtuk.
De ha mindenképpen angolszász nyelvű forrásból akarod hallan/olvasnii:
 cowboysblog.dallasnews.com/2014/10/dallas-cowboys-rt-jermey-parnell-settles-in-during-victory-over-giants.html
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Láttátok?
Orakpo - IR torn pectoralCharlie Firpo
Sérülésnek nem örülhetünk,de Parnell-nek könnyebb dolga lesz az biztos így.Amúgy hogy teljesített,valaki olvasott már róla valamit?Tehenész
Nem is azért írtam, mert örülnék (ráadásul texas-i).Charlie Firpo
Jah én se azért írtam,félre ne értsd,de nehogy más rivális fórumozó annak vélje tudod.. 😛
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Láttátok?
Orakpo - IR torn pectoralCharlie Firpo
Sérülésnek nem örülhetünk,de Parnell-nek könnyebb dolga lesz az biztos így.Amúgy hogy teljesített,valaki olvasott már róla valamit?Tehenész
Nem is azért írtam, mert örülnék (ráadásul texas-i).

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Láttátok?
Orakpo - IR torn pectoralCharlie Firpo
Sérülésnek nem örülhetünk,de Parnell-nek könnyebb dolga lesz az biztos így.Amúgy hogy teljesített,valaki olvasott már róla valamit?
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Láttátok?
Orakpo - IR torn pectoral

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
kis off: Ware 3 sack a mai meccsen. not bad 😀beltazor
 www.sbnation.com/nfl/2014/10/20/7016135/demarcus-ware-sack-joe-staley-fake-spin-move

Az egyik nem is akármilyen,Staley úgy el lett küldve,hogy már csak a sacket látta 😀Tehenész
nézve a gifet, mennyivel jobban állt neki a fehér mez 😀

több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Murray milyen tacklet nyomott már amúgy Amukamarán az int után 😀 Akármelyik safetynknek becsületére vált volna. Imádom a faszit,Barber óta nem volt ilyen fizikális futónk,csak hát amikor ő bekerült a kezdőbe egy másfél év alatt megette a saját stílusa.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
kis off: Ware 3 sack a mai meccsen. not bad 😀beltazor
 www.sbnation.com/nfl/2014/10/20/7016135/demarcus-ware-sack-joe-staley-fake-spin-move

Az egyik nem is akármilyen,Staley úgy el lett küldve,hogy már csak a sacket látta 😀
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Elnézést kérek minden Kedves Dallas szurkolótól a podcast-ben leadott és csúnyán elrontott tippem miatt ("30-20").
😊))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Imádok úgy bejönni a munkahelyemre, hogy mindenki a Cowboyst fényezi és gratulál (mitha nekem kellene gratulálni...)

GO 'BOYZ!!!VIZILÓ
Szép volt Gyula, szép volt Gyula.....(már bocsánat, így látatlanban a fórumról) 😀 !

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Elnézést kérek minden Kedves Dallas szurkolótól a podcast-ben leadott és csúnyán elrontott tippem miatt ("30-20").
😊))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Imádok úgy bejönni a munkahelyemre, hogy mindenki a Cowboyst fényezi és gratulál (mitha nekem kellene gratulálni...)

GO 'BOYZ!!!
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
kis off: Ware 3 sack a mai meccsen. not bad 😀

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nos hát, ezt is megértük végre: élmény nézni a játékunkat, és azt gondolom - a visszajelzésekből is - nem csak funoknak.
Tegnap sokan tettek hozzá, és fejben is nagyon ott voltunk.

Én a felkészülési idő alatt is bizakodó voltam, ha emlékeztek rá, idéztem-linkeltem egy rakat elemzést arról, hogy:
1. Futójáték kell (bár erről előzetesen Scott Linehan-al kapcsolatban szeptikusak voltak, hogy a nagy passzkreátor hogyan kezeli Murray-t,de hát jól), bitang fallal.
Murray
College:
Career Records at University of Oklahoma

Former All-Time Leader in Points Scored (390) Surpassed by Kicker Michael Hunnicutt in 2014
All-Time Leader in Touchdowns (65)
All-Time Leader in All Purpose Yards (6,718)
All-Time Leader in Receiving Yards for a Running Back (1,571)
All-Time Leader in Kickoff Return average (27.6)

Pro:
Murray became the first player in NFL history to begin the season with seven consecutive 100-yard games. Murray broke the record previously held by Browns legend Jim Brown. If you're curious: Murray needs to average 132.4 yards over the last nine games to break Eric Dickerson's all-time single-season record.

2. Védelem: Marinelli rendszere szinte mindig a 2-3. évben kezd el élni. Ez is bejött.


Plusz: javulhat még a pasrush (Spencer, Melton) és jön DeMarcus is vissza, én speciel nagyon várom. Akkor mehetünk át romboló módba.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
hát férfiasan bevallom, 14-14-nél lefeküdtem aludni... aztán reggel remegő kézzel nyitottam meg a telefonon a scorecentert.... 😊 ma bepótolom a második félidőt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
dez ha a játékkal foglalkozikZolee23
Dez pár éve csakis a játékkal foglalkozik. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
idén egyelőre élmény nézni amit játszotok. murray elmebeteg, 4-5 ember kell mire leviszik, csak maradjon egészséges. dez ha a játékkal foglalkozik matchup nightmare. a védelem is agresszív, kemény, mindenki komolyan veszi, ahogy kell.

jó lesz ez, remélem a playoffban sem lesz chokerkedés.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain