Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
még gondolkozom azon, mikor is nézzem meg ezt a rettenetet (otthon voltunk a nagyszülőknél, gondoltam majd ma este megnézek egy győztes meccset. aztán reggel félve nyitottam meg a flashscore-t, mondom fasza, kikaptunk, következő gondolat: ugye Romo nem IR?)

látom, edzői stáb megint megpróbált okos lenni, mintha tavaly nem az lett volna a baj, hogy nem az okosabb nyer, hanem az erősebb... na mindegy. legalább a Cards előbb lesz midnen rangsorban, mi underdogok szeretünk lenni.slowmotion
Csak erős idegzetű cowboys szurkolóknak ajánlott!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
TO-kra nagyon kell figyelni,2 meccset is ugy nyertünk h 2-vel több labdaeladás volt, tegnap is..ez nem fér bele minden meccsen,ha ze nincs már elég jól állnánk

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
még gondolkozom azon, mikor is nézzem meg ezt a rettenetet (otthon voltunk a nagyszülőknél, gondoltam majd ma este megnézek egy győztes meccset. aztán reggel félve nyitottam meg a flashscore-t, mondom fasza, kikaptunk, következő gondolat: ugye Romo nem IR?)

látom, edzői stáb megint megpróbált okos lenni, mintha tavaly nem az lett volna a baj, hogy nem az okosabb nyer, hanem az erősebb... na mindegy. legalább a Cards előbb lesz midnen rangsorban, mi underdogok szeretünk lenni.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nem tudom hogy vagytok vele de most egy jó lB trade nem ártana,ártott volna,esetleg CB,RB....

a másik nem olyan mintha nem 3. számú WR? Strett semmit nem kap, Beasleyt keveset használjuk,Harrist is semmit. most Murray kapott 4 labdát....nem tom egy tapasztalt, vén róka 3.WR jól jönne.

Escobar 2 td, tegnapi lasztit se kapott. Fura

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Kicsit előretekintve ez a vasárnapi matchup nagyon nem nekünk áll jelenleg,Cardinals az egyik legjobban blitzelő csapat,láthattuk tegnap mire mentünk ellene,másrészt futás ellen is top5 a ligában,ha jelenleg nem a legjobb.Tehenész
a futás elleni védelem az csak azért jó, mert még ellenünk nem játszottak 😊 az SF, a Seattle vagy most a Washington is jó futás elleni csapatnak volt tartva, mindenhol összehozta Murray a 100+ yardot (sőt)
fumble ne legyen, ne adogassuk a pontokat meg a helyzeteket. a többit majd valahogy megoldják a srácok 😊
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gyjboawtrg8zjgtla1yw
NFL midseason predictions: MVP, Rookie of the Year and more
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


OFFENSIVE PLAYER OF THE YEAR Murray jó pár vélemény
OFFENSIVE ROOKIE OF THE YEAR Martin neve 3szor is előjön.
COMEBACK PLAYER OF THE YEAR McClain neve is felmerül

talán ezért vagyunk most jók. 😊

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hát nagyon nagy kár....főleg sérülések miatt..
Idén két meccsen voltak rosszak az edzők,hívások...ja az 2 vereség is lett (N) ez a tegnapi az elmúlt évek bénázása volt, ilyen teljesítménnyel jön ki a 8-8...ha kicsit többet futunk,romo nem jön vissza,már kb. "sima" W.

Jerry remélem nem utasítani ment le mert az elég gáz lenne,főleg h már azt hittük Stephen irányítgat...Kroos
Jerry lemenetelébe, most azt éreztem, hogy csak információért megy le, meg biztatni a csapatot. ( persze az a pár képkocka amit láttunk, abból nem sok mindent lehet levonni.)beltazor
Én meg sem lepődtem rajta, féltette a befektetését, meg aggódott, meg bíztatott, szerintem ez rendben volt.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Hát nagyon nagy kár....főleg sérülések miatt..
Idén két meccsen voltak rosszak az edzők,hívások...ja az 2 vereség is lett (N) ez a tegnapi az elmúlt évek bénázása volt, ilyen teljesítménnyel jön ki a 8-8...ha kicsit többet futunk,romo nem jön vissza,már kb. "sima" W.

Jerry remélem nem utasítani ment le mert az elég gáz lenne,főleg h már azt hittük Stephen irányítgat...Kroos
Jerry lemenetelébe, most azt éreztem, hogy csak információért megy le, meg biztatni a csapatot. ( persze az a pár képkocka amit láttunk, abból nem sok mindent lehet levonni.)

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Megnéztem, eléggé felborult a labdabirtoklási arány,
38-28 perc volt a was javára, ki is kaptunk.
Eddig ez döntően fordítva volt.

Mezei szemlélőként valami ilyesmit érzékeltem én is:
 sportdfw.com/2014/10/28/dallas-cowboys-fall-back-earth-face-reality/

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
by the way:
A Cowboys mérlege 17-1, amikor DeMarco Murray-nek 20+ futó kísérlete van, és 8-19 ha 20-nál kevesebb. Tegnap este a Redskins ellen 19 volt...


tényleg érthetetlen voltak a játék hívások,főleg Romo állapotában...

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát nagyon nagy kár....főleg sérülések miatt..
Idén két meccsen voltak rosszak az edzők,hívások...ja az 2 vereség is lett (N) ez a tegnapi az elmúlt évek bénázása volt, ilyen teljesítménnyel jön ki a 8-8...ha kicsit többet futunk,romo nem jön vissza,már kb. "sima" W.

Jerry remélem nem utasítani ment le mert az elég gáz lenne,főleg h már azt hittük Stephen irányítgat...

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Romo úgy tűnik, talán megúszta és ez a legfontosabb.

Ez a csapat bárkit eltud verni! Mindenki ellen van esélye, nincs olyan hogy tuti bukta.
Ez most így sikerült, a következőt behúzzuk! 😊

több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ráadásul az idei szezon alapján úgy tűnik (ezt direkt nem kopogom le), hogy Palmer vakvilágba hajigált labdáiban sem bízhatunk, hátha valaki visszaviszi.
Túloldalon a Peterson-Dez matchup mondjuk elég komoly lehet. Ott biztosan nem fér bele 2-3 ilyen drop (bár a Washington ellen sem fért, mint láthattuk).
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Kicsit előretekintve ez a vasárnapi matchup nagyon nem nekünk áll jelenleg,Cardinals az egyik legjobban blitzelő csapat
Ja csak idén talán még el se értük a 10 db sacket csapatszinen, engem ez zavar leginkább, nincs meg az a 4-5-6 yard előnyünk ami ilyenkor van a 1down-hoz.Egyébként pedig sajnálom Durant-et.Tehenész
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Egy dolog ami bíztat, ennyire rosszak csak nem leszünk még egyszer.Tehenész
Remélem találtál valami fa felületet amin ezt le tudtad kopogni. A sorsot ilyen brutálisan kísérteni már-már hübrisz.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Kicsit előretekintve ez a vasárnapi matchup nagyon nem nekünk áll jelenleg,Cardinals az egyik legjobban blitzelő csapat,láthattuk tegnap mire mentünk ellene,másrészt futás ellen is top5 a ligában,ha jelenleg nem a legjobb.

Egy dolog ami biztat,ennyire rosszak csak nem leszünk még egyszer .
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Sziasztok, Romo-val kapcsolatban van-e valami hír? Remélem nem sérült meg komolyabban, sajnáltam amikor le kellett vinni, nem nézett ki jól. Nagyon kár lenne érte. 😕Highlander
Azt mondja semmi baja. Mexikói vér...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Mi van Durant-tel, játszik vasárnap? Ahogy néztem mindenhol ott volt tegnap ahol a labda. Nyugodtabb lennék ha nem játszana, meg ne sértődjetek idén nagyon jól játszik.Ka'deemCarey25
Nem csak ellenetek,de nagy valószínűséggel out for season(torn biceps ha jól tudom)


Egy biztos,soha többet nem nézek,legalábbis élőbe tuti nem Monday Night Football-t ha a Cowboys játszk,eddig sikerült ezt megnéznem,meg a két Bears elleni meccset tavaly és tavaly elött ha jól emlékszem..
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Sziasztok, Romo-val kapcsolatban van-e valami hír? Remélem nem sérült meg komolyabban, sajnáltam amikor le kellett vinni, nem nézett ki jól. Nagyon kár lenne érte. 😕

több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Mi van Durant-tel, játszik vasárnap? Ahogy néztem mindenhol ott volt tegnap ahol a labda. Nyugodtabb lennék ha nem játszana, meg ne sértődjetek idén nagyon jól játszik.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Rövid hét és jön a mumus! Nem vagyok pesszimista az utóbbi időben, de nem árt ha zakóra készülünk. A Cards D lesz szerintem az eddigi legnagyobb erőpróba az épp bajlódó offensenek, a szintén gyengült védelmet pedig most leleplezte a Redskins. A lendület nekik kedvez sajna.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Tök király volt, amikor JJ-t kapcsolták a közvetítésben. Jó fej volt az öreg. A personell-t dicsérte, de most először a szezonban sokat hibázott az edzői gárda.gyurczi
én örülök, hogy a szezon felében jutunk el csak oda, hogy az edzői gárdát okoljuk a hibáért. Ez azt jelenti, hogy eddig nem volt velük probléma, ami nagyon jó hír az elmúlt éveket figyelembe véve 😉
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Tök király volt, amikor JJ-t kapcsolták a közvetítésben. Jó fej volt az öreg. A personell-t dicsérte, de most először a szezonban sokat hibázott az edzői gárda.gyurczi
A múlt héten jó volt, sajna nem lehet minden héten csoportriválisokat verni. Jó hogy így megenyhültél, és jössz barátkozni. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Tök király volt, amikor JJ-t kapcsolták a közvetítésben. Jó fej volt az öreg. A personell-t dicsérte, de most először a szezonban sokat hibázott az edzői gárda.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Teljesen várható volt, hogy a 'Skins felszívja magát ellenünk, és hát meg kell hagyni McCoy élete formájában játszott most Arlingtonban. De a blitzekkel sem tudtunk mit kezdeni... Ezt a gyengeséget szerintem a többiek is ki fogják használni a jövőben, főleg a Cardinals.
Fantasztikus, hogy Rolando McClain játékán mennyire múlik a defense és az egész csapat, illetve, hogy a buta fumble-kkel adományozott pontok vagy elbukott helyzetek végül csak megbosszulják magukat, ahogy az első meccsen is az SF ellen.

Kicsit nem baj, hogy a Cards meccs előtt jött a pofon, mert magasabbról nagyobbat lehet esni, de nem is jó, mert division rival ellen sose jó bukni.

Romo visszahozásának szerintem a momentum megszerzése lett volna a célja, az, hogy a játékosok is elhiszik, hogy nem a backup irányítóval kell befejezni. Kicsit ez lélektani hadviselés, ami most talán nem jött a legjobbkor. Főleg úgy, hogy a Romo out napjain azért csak Weeden gyakorol az első csapattal minden héten legalább egy napot, ergo nem véletlen a mutatott teljesítmény, és eredménytől függetlenül én hagytam volna a pályán. Utólag persze könnyű okosnak lenni.

Tegye fel a kezét, aki szezon előtt elégedetlen lett volna egy 6-2 állással a szezon felénél? 😊 volt aki egyenesen 7-9-et jósolt a végére 😀