Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Romo ma már edzett.

Jerry Jones a ma délelőtti sajtótájékoztatóján is azzal számol, hogy vasárnap Tony kezd QBban.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ok én benne vagyok! Leeds-ből fogok érkezni busszal, még nem tudom mikor de megpróbálok ott lenni! Sört és whiskeyt én is viszek... azon tényleg ne múljon 😉speeedy1
Hogy stíl szerű legyek, mint a fűrész, ilyen póló-ban leszek, aki jön, az jön!!!!!
14 ÓRA PICCADILLY LÉPCSŐŐŐŐŐ



- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Ok én benne vagyok! Leeds-ből fogok érkezni busszal, még nem tudom mikor de megpróbálok ott lenni! Sört és whiskeyt én is viszek... azon tényleg ne múljon 😉
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Persze, hogy játszik! Mikor lenne a találkozó kb.? Én először leszek Londonban, kint élő spanom kalauzol de nyilván megtaláljuk! Egy pár söri és mehet a meccs!speeedy1
Neked és mindenkinek:
TOVÁBBRA IS TARTOM, HOGY AKI INNEN JÖN, ÖSSZEVERŐDHETNE, MONDJUK OTTANI IDŐ SZERINT 14-14.30 KÖZÖTT MONDJUK A PICCADILLY-N, a lépcsőn. AZT NEM LEHET ELTÉVESZTENI. Innen együtt mehetnénk metróval.
(u.i.: dobozos sört hozok, azon nem múlik!!!!)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Persze, hogy játszik! Mikor lenne a találkozó kb.? Én először leszek Londonban, kint élő spanom kalauzol de nyilván megtaláljuk! Egy pár söri és mehet a meccs!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én holnap indulok 😊 Egy kis Leeds-i kitérővel!
Remélem Romo kezd!!! Throwback Romo mezemben fogok feszíteni félrészegen 😀
Gooo Boys!!!!
DC4L!!!!!!speeedy1
bikadili a piccadilly-n nem játszik, ahogy lent felvetettem?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
#CowboysUKbaggio
Ez most utalas lenne? 😊Wirtschaftsteil
ez a Cowboys hivatalos londoni hashtage a twitteren 😊 egy kis PR-öngólbaggio
mért is? mert a hasington post- nak az a véleménye??
az angol boys twitter pedig ..... UKCowboysFans , és??Charlie Firpo
Én sem nagyon értem ezt...aki twitterezik, tudja, aki nem, annak meg úgyis tökmindegy.gorbel
én asszem értem.
de csak az írja a suck-ot suk-nak, akinek nincs meg az elvégzett három oszály általánosból, plusz akinek a spanyol mellett nem sikerül megtanulnia a bazi nehéz angol nyelvet.slowmotion
anyám borogass és hagyj megdegleni....😛 erre nem gondoltam, ott a pont pont

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
#CowboysUKbaggio
Ez most utalas lenne? 😊Wirtschaftsteil
ez a Cowboys hivatalos londoni hashtage a twitteren 😊 egy kis PR-öngólbaggio
mért is? mert a hasington post- nak az a véleménye??
az angol boys twitter pedig ..... UKCowboysFans , és??Charlie Firpo
Én sem nagyon értem ezt...aki twitterezik, tudja, aki nem, annak meg úgyis tökmindegy.gorbel
én asszem értem.
de csak az írja a suck-ot suk-nak, akinek nincs meg az elvégzett három oszály általánosból, plusz akinek a spanyol mellett nem sikerül megtanulnia a bazi nehéz angol nyelvet.
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Én holnap indulok 😊 Egy kis Leeds-i kitérővel!
Remélem Romo kezd!!! Throwback Romo mezemben fogok feszíteni félrészegen 😀
Gooo Boys!!!!
DC4L!!!!!!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Már várom a londoni utat!!!!!!


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Én sem nagyon értem ezt...aki twitterezik, tudja, aki nem, annak meg úgyis tökmindegy.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
#CowboysUKbaggio
Ez most utalas lenne? 😊Wirtschaftsteil
ez a Cowboys hivatalos londoni hashtage a twitteren 😊 egy kis PR-öngólbaggio
mért is? mert a hasington post- nak az a véleménye??
az angol boys twitter pedig ..... UKCowboysFans , és??

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
#CowboysUKbaggio
Ez most utalas lenne? 😊Wirtschaftsteil
ez a Cowboys hivatalos londoni hashtage a twitteren 😊 egy kis PR-öngól


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
#CowboysUKbaggio
Ez most utalas lenne? 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
#CowboysUK


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
NFC East kitekintés:
Amu IR
Foles egyelőre még nem, de törött kulcscsonttal nem biztos, hogy vissza fog jönni.
Redskins... hagyjuk. ők már lejátszották múlt hétfőn az idei Super Bowl-jukat.slowmotion
Eagles-nél + DeMeco Ryans is kidőlt,aki azért elég nagy név.
Azért remélem nem jön össze a Sanchez vs Weeden páros,mert év elején még valaki ezzel viccelődött,aztán most meg.. 😀Tehenész
Ryans itt az igazi érvágás, a Casey Matthews, Emmanuel Acho, Marcus Smith II triónak kell majd feledtetni a hiányát. Kelly egyénre szabott rendszerében meg még Sancho is elficánkolhat, szóval QB poszton egyáltalán nem biztos, hogy gyengülünk, sőt.

több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
NFC East kitekintés:
Amu IR
Foles egyelőre még nem, de törött kulcscsonttal nem biztos, hogy vissza fog jönni.
Redskins... hagyjuk. ők már lejátszották múlt hétfőn az idei Super Bowl-jukat.slowmotion
Eagles-nél + DeMeco Ryans is kidőlt,aki azért elég nagy név.
Azért remélem nem jön össze a Sanchez vs Weeden páros,mert év elején még valaki ezzel viccelődött,aztán most meg.. 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
NFC East kitekintés:
Amu IR
Foles egyelőre még nem, de törött kulcscsonttal nem biztos, hogy vissza fog jönni.
Redskins... hagyjuk. ők már lejátszották múlt hétfőn az idei Super Bowl-jukat.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát kemény meccs lesz,muszáj nyerni nem lesz könnyű...
Murrayre visszatérve ha kapott volna 25-30 futást, 100 felett lett volna megint,meg ha a többi futó is kapna 5-5 futást.

Ez már a 2 blokkolt field goalunk volt ugye? + spec team se muzsikál idén vmi,jól Harris v blokkok nem tudom..

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Cowboys coach Jason Garrett said today that he believes Romo will be available for Sunday’s game against the Jaguars in London.

The Dallas Morning News reports that Crawford has a strained MCL in his right knee, which usually means a two- to six-week layoff depending on the severity of the tear, while McClain's injury is not believed to be serious.

Update:
The possible loss of Tyrone Crawford to a sprained ligament is not good, but it looks like it may only be for the next game, with the bye week coming up, and the team may be able to weather his absence."

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Szasztok!
Nem igazán van értelme már a meccsel foglalkozni, lefutott, kifutott, lefőtt.
1. Romo come back
2. ha nem, Vaughan is megérhetne egy próbát, a futáshoz ős is legalább így fel tudná adni a lasztit, és ha nyom egy-két jó rövid passzt, már megérte
3. mélyaltatásban Weedent megtanitják játszani - erre látok legkisebb esélyt.
Szóval must win jön így, egy fáintosan éledező védelemmel és egy satuféket fogott támadó részleggel, minimum érdekes lesz.

TOVÁBBRA IS TARTOM, HOGY AKI INNEN JÖN, ÖSSZEVERŐDHETNE, MONDJUK OTTANI IDŐ SZERINT 14-14.30 KÖZÖTT MONDJUK A PICCADILLY-N, AZT NEM LEHET ELTÉVESZTENI. Innen együtt mehetnénk metróval.

VÉLEMÉNY?????
üdv: Attila

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
az volt a baj, hogy néztem a felállást, és sokszor már nekem, relatíve laikusnak is nyilvánvaló volt, hogy mit fogunk csinálni (főleg a futásokra gondolok). az meg külön nem tetszett, hogy a zárt formációkban 0-2 yardokat sikerült futni, de továbbra is erőltettük az egészet. oké, ha megy, akkor erőltessük, igazából kevés annál demoralizálóbb dolog van, mint amikor tudja a védelem, mi fog következni, de tehetetlenek a támadókkal szemben.
slowmotion
Ha Romo a pályán van ez a meccs nyerhető lett volna bőven,minden elismerésem a Cardinalsnak,szimpatikus kis csapat,de a védelmünk 3 negyeden keresztül meccsben tartotta a csapatot,mert az offense az utolsó driveon kívül(amit amúgy már nem láttam) 3!!! pontra volt képes.

Nem véletlen,hogy nem ment a futás,állandoan 6-7-8 ember volt a boxba,úgy tényleg rohadt nehéz futni,és rá se voltak szorulva,hogy ezen változtassanak,mert Weeden ritkán talált embert,akkor is droppoltak,úgy voltak vele,futás legyen megfogva,aztán oldja meg Weeden,amit meg láttunk,mennyire sikerült.

Jaguarsnél ugyanez lesz a taktika gondolom,persze más kategória mint a Cardinals,de jobb félni mint megijedni .

egy kis off:

Megérkezett a jegyem,mondhatni időben,pénteken már utazom 😀 Amit eddig beszéltünk itt a fórumon meccs előtt/után vagy esetleg taligate party során találkozni,kinek lenne kedve?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
Csalódás volt az egész, megint ezek a play hívások,stb. tavalyi rossz énünk van már 2 meccse. Murrayt is többet kellett volna futattni, se passz játék se semmi nem volt.mintha csak menjetek fel és majd lesz vmi...
Sérülések nem kímélnek, Dbe főleg, de azért Free és Leary is nagyon hiányzik...Kroos
az volt a baj, hogy néztem a felállást, és sokszor már nekem, relatíve laikusnak is nyilvánvaló volt, hogy mit fogunk csinálni (főleg a futásokra gondolok). az meg külön nem tetszett, hogy a zárt formációkban 0-2 yardokat sikerült futni, de továbbra is erőltettük az egészet. oké, ha megy, akkor erőltessük, igazából kevés annál demoralizálóbb dolog van, mint amikor tudja a védelem, mi fog következni, de tehetetlenek a támadókkal szemben.
hát most is nyomtuk ezerrel a futást, de igazából csak a végén indult be érzésem szerint, akkor meg már passzolni kellett.
az meg oké, hogy nekimegyünk 4th&1-nak, de akkor legalább egy kicsit csináljunk úgy, mintha passzolhatnánk is!

persze, tudom, Weeden volt a Cardinals legjobb védője, de néha azért ő is eltalálta az embert...
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Csalódás volt az egész, megint ezek a play hívások,stb. tavalyi rossz énünk van már 2 meccse. Murrayt is többet kellett volna futattni, se passz játék se semmi nem volt.mintha csak menjetek fel és majd lesz vmi...
Sérülések nem kímélnek, Dbe főleg, de azért Free és Leary is nagyon hiányzik...

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King a vasárnapi meccsünkről:

9. I think Tony Romo plays in London against the Jaguars on Sunday, and if he doesn’t—either because he aggravates his back or it tightens up on the nine-hour flight to London—I think the Jags win the game.
Szidta Bortlest is ma, de Weedent meg egyenesen a hét lúzerének választotta.
Goat of the Week
Brandon Weeden, quarterback, Dallas.
His numbers in the 28-17 loss to Arizona were not necessarily goat-worthy (18 of 33, 183 yards, one TD, two picks), but you never had the feeling watching the game that Dallas had a prayer. Weeden could never get anything going, and from the looks of his chemistry with his receivers—or lack thereof—he doesn’t seem to be held in the highest regard by the men he’s throwing to.
 mmqb.si.com/2014/11/03/nfl-week-9-peter-king-monday-morning-quarterback/7/
Ouch.