Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Jah, #2 seed úgyis meglenne? Mint idén az AFC championship game? Az ilyen feltételezésektől tudok falnak menni...

Köszönöm, de én nem szeretném, ha a Brooking-Mays duóval mennénk neki a szezonnak MLB-ben, ez kb öngyilkosság szint. Az OL depth dettó...

Javulni kell, 2 top pick jön a csoportba, 2 új, sikerre éhes HC jön szembe, új GM-ekkel, iszonyatos bizonyítási kényszerrel -(a Chargers esetében nem is gyenge kerettel) és ez csak a csoport, a komplett AFC-t nem is tekintve...

Tavaly azt hittük, hogy túl kemény lesz a schedule, nem kéne most meg abba a hibába esni, hogy lebecsülünk mindenkit, ezt pont elég szépen beszoptuk a Ravens ellen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gondoltam néha kell egy kis ellenpólus. Aztán majd kitiltanak, hogy nem osztom a tömeg véleményét. 😊
Egyébként örülök, hogy csak az apró megfogalmazásokba kötöttetek bele, ezek szerint a mondanivalóm lényegével (a valós hiányposztok, az előre nem lépés, és az egy év elvesztegetése) mindenki egyetért. Többet nem is akartam kihozni belőle.TheMileHighCity
Írták itt páran, hogy miben léptünk előre. Tavaly annyira nem követtem a csapatot, de azért nekem is feltűnt, hogy ez a Broncos most már elit csapat lett. Nem csak egy sötét ló, akinek összejött minden. Komoly hiányposzt továbbra sincs, de mindig lehet finomítani a dolgon valahol. Igen jól jönne egy CB, Safety, DT, MLB, és Oline emberek. Akkor sem történik tragédia, ha jövőre ugyan ezzel a kerettel indulunk a szezonnak neki, mert úgyis meglesz a #2 seed legalább.

több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Gondoltam néha kell egy kis ellenpólus. Aztán majd kitiltanak, hogy nem osztom a tömeg véleményét. 😊
Egyébként örülök, hogy csak az apró megfogalmazásokba kötöttetek bele, ezek szerint a mondanivalóm lényegével (a valós hiányposztok, az előre nem lépés, és az egy év elvesztegetése) mindenki egyetért. Többet nem is akartam kihozni belőle.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na, és? Az alapszakaszbeli csillogás és winning streak semmit nem ér, ha a PO első meccsén kipucolnak bennünket - nem beszélve a jóval gyengébb schedule-ról és nevetséges div-ről, a 2011-es keret is kihozta volna közel ezt a 13-3-at. Tavaly legalább tudtunk PO-meccset nyerni, nem is akárhogy. Idén meg csak lejárattuk magunkat a rájátszásban.
TheMileHighCity
😊
A pofáraesésről nem tudok vitatkozni, de azért kipucolásról nem beszélhetünk. A csikókat most nem veszem ide, mert nekik már az is öröm, hogy idáig jutottak, ellenben a patriótákat könnyedén mosták le a pályáról. (Akiktől nagyon tartottam.) Nem azt állítom, hogy mi is megvertük volna őket, ha összekerülünk, de az övék inkább volt pucolás. Bár a sebek még fájnak, de most is azt mondom, hogy a mi meccsünkön 2 nagyon erős csapat találkozott és kikaptunk egy FG-vel. És??? Volt sanszunk, nem éltünk vele. Ennyi. Tudom ez PM hibája. 😊roniadi
Igen, én is így gondolom. Egy ki-ki meccsen alulmaradtunk, vagy ilyen. Higgyétek el, jobb érzés úgy kiesni a PO-ból, hogy a Pats is kiesett már, ezt tapasztalatból mondom 😀
Amúgy meg jövőre ez a Ravens nem lesz ilyen erős, utolsó puskaporukkal lőttek egy nagyot, és kihasználták az utolsó esélyük. Nem sajnálom tőlük.

Szerintem senki sem számított rá, hogy egy éven belül így összeáll ez a Broncos. Mert alakul a dolog, ezt mindenki láthatja. TT már a múlt, így felesleges a mi lett volna ha mondatokkal kezdeni a monológokat.

TheMileHighCity, megértem, hogy nincs ínyedre ez a helyzet, de azért ilyen homályos szemüvegen keresztül ne nézd a dolgokat. A tavalyi Broncos 13-3-at soha az életben nem csinált volna, még akkor sem, ha ugyan olyan százalékban nyeri a véghajrákat, mint az előző idényben. A Falcons, Pats, Saint simán vert volna a pass heavy O-val. A Texans, Bengals pedig a kiegyensúlyozottságával. Ez helyből 5 vereség, és akkor még ott vannak a csoportmeccsek, plussz a hasonló stílusú Panther, a veszélyes Tampa, és persze a Ravens.....

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
1. nincs klasszikus hiányposzt , kevésbé megoldott needek vannakNegritis
Ezek a "kevésbé megoldott needek" viszont akkorák, hogy miattuk simán kiszórnak minket a rájátszásból az első adandó alkalommal. A Ravens ellen eléggé felszínre jött a CB-kérdés, Champ-nek nem igazán van pótlása és sajnos már ő is egyre többet hibázik. (Aláírom, hogy tehetséges Harris és Carter, de nem Champ-szint egyik sem egyelőre. Pedig át kéne már tenni S-be az öreget, de a CB1 kérdés nem megoldott.). És mi lett volna, ha a hontalanokkal játszunk? Akkor emellett láthattuk volna legalább ilyen mértékben a - szvsz égető, nálad kevésbé megoldott - MLB-hiányt is, csúnyán nyeltünk volna ismét 2-300 yardot csak a TE-passzokból. És persze, OL depth továbbra sincs, sérülések esetén komoly problémát okozott idén is.

Mindezek tavaly ilyenkor ugyanígy megvoltak, gyakorlatilag elvesztegettünk egy évet arra, hogy a Tebow-style-ból átálltunk a Manning-style-ra, run heavy-ből pass heavy offense lett. Ahelyett, hogy befoltoztuk volna a lyukakat és akár a SB-ért mentünk volna. Összeredményben semmi változás. Oké, utolsópillanatos, békanyálas győzelmek helyett sima diadalmenetek (amik szerintem sokkal unalmasabbak voltak). Na, és? Az alapszakaszbeli csillogás és winning streak semmit nem ér, ha a PO első meccsén kipucolnak bennünket - nem beszélve a jóval gyengébb schedule-ról és nevetséges div-ről, a 2011-es keret is kihozta volna közel ezt a 13-3-at. Tavaly legalább tudtunk PO-meccset nyerni, nem is akárhogy. Idén meg csak lejárattuk magunkat a rájátszásban.

Kíváncsi vagyok, hogy az idei offseason-ban igazolunk-e olyan posztokra, amelyek tényleg erősítésre szorulnak, vagy inkább esetleg ha kivágnak valahol egy sztárt, akkor idehozzuk-e poszttól független csak a neve miatt, hogy felforgathassunk újra mindent. Pl FA lesz egy klasszis OLB, akkor kidobjuk Millert, és poénból átalakítjuk az egész D-t, mert miért ne. Csak hogy jövőre más stílusban kihozzuk globálisan dettó ugyanezt. Sok értelme lenne, kb annyi, mint a QB-váltásnak volt.TheMileHighCity
😀 Már meg ne haragudj, de csak mosolyogni tudok ezen

több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tebow 2 évig volt a játékosunkNegritis
Persze, tudom, de első évben csak padozott az utolsó két meccs kivételével. A 2011-es volt az első igazi szezonja, ahol szintén menet közben vette át stafétát. Tehát gyakorlatilag fél szezon alatt ért elég komoly szintre, még hatásosabbak az érveim. 😀 (Rengeteget fejlődhetett volna, ha 2012-ben már a TC-től ő lett volna az első számú QB, de ebbe nem akarok belemenni, lerágott csont.)


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Na, és? Az alapszakaszbeli csillogás és winning streak semmit nem ér, ha a PO első meccsén kipucolnak bennünket - nem beszélve a jóval gyengébb schedule-ról és nevetséges div-ről, a 2011-es keret is kihozta volna közel ezt a 13-3-at. Tavaly legalább tudtunk PO-meccset nyerni, nem is akárhogy. Idén meg csak lejárattuk magunkat a rájátszásban.
TheMileHighCity
😊
A pofáraesésről nem tudok vitatkozni, de azért kipucolásról nem beszélhetünk. A csikókat most nem veszem ide, mert nekik már az is öröm, hogy idáig jutottak, ellenben a patriótákat könnyedén mosták le a pályáról. (Akiktől nagyon tartottam.) Nem azt állítom, hogy mi is megvertük volna őket, ha összekerülünk, de az övék inkább volt pucolás. Bár a sebek még fájnak, de most is azt mondom, hogy a mi meccsünkön 2 nagyon erős csapat találkozott és kikaptunk egy FG-vel. És??? Volt sanszunk, nem éltünk vele. Ennyi. Tudom ez PM hibája. 😊

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Pl FA lesz egy klasszis OLB, akkor kidobjuk Millert, és poénból átalakítjuk az egész D-t, mert miért ne. Sok értelme lenne, kb annyi, mint a QB-váltásnak volt.TheMileHighCity
hahahahahahahaaaa 😂 ezt te sem gondolod komolyan 😀
Én nagyon kedvelem Tebow-t, miatta kedveltem meg a Gatorst is, és a seggemet a földhöz vertem, amikor mi draftoltuk, de ez azért... bitch please 😀pc_x
A hatás kedvéért szemléltettem mai példával. 😀
Max annyi a különbség, hogy Miller két szezon alatt ligaelit lett a posztján, Tebow pedig egy szezon alatt "csak" masszív PO QB, de két denveri év alatt könnyen eljuthatott volna idáig. Szóval szerintem megállja a helyét.TheMileHighCity
Ha nagyon geci akarnék lenni, azt mondanám, hogy idén azért estetek ki a PO első meccsén, ami miatt tavaly továbbmentetek a Steelers ellen --> a vesztesnél az 1. számú CB élete legszarabb meccsét játszotta.

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 451 — The Mathematician
Pl FA lesz egy klasszis OLB, akkor kidobjuk Millert, és poénból átalakítjuk az egész D-t, mert miért ne. Sok értelme lenne, kb annyi, mint a QB-váltásnak volt.TheMileHighCity
hahahahahahahaaaa 😂 ezt te sem gondolod komolyan 😀
Én nagyon kedvelem Tebow-t, miatta kedveltem meg a Gatorst is, és a seggemet a földhöz vertem, amikor mi draftoltuk, de ez azért... bitch please 😀pc_x
A hatás kedvéért szemléltettem mai példával. 😀
Max annyi a különbség, hogy Miller két szezon alatt ligaelit lett a posztján, Tebow pedig egy szezon alatt "csak" masszív PO QB, de két denveri év alatt könnyen eljuthatott volna idáig. Szóval szerintem megállja a helyét.TheMileHighCity
Tebow 2 évig volt a játékosunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Pl FA lesz egy klasszis OLB, akkor kidobjuk Millert, és poénból átalakítjuk az egész D-t, mert miért ne. Sok értelme lenne, kb annyi, mint a QB-váltásnak volt.TheMileHighCity
hahahahahahahaaaa 😂 ezt te sem gondolod komolyan 😀
Én nagyon kedvelem Tebow-t, miatta kedveltem meg a Gatorst is, és a seggemet a földhöz vertem, amikor mi draftoltuk, de ez azért... bitch please 😀pc_x
A hatás kedvéért szemléltettem mai példával. 😀
Max annyi a különbség, hogy Miller két szezon alatt ligaelit lett a posztján, Tebow pedig egy szezon alatt "csak" masszív PO QB, de két denveri év alatt könnyen eljuthatott volna idáig. Szóval szerintem megállja a helyét.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
nem TT-re fogtam egyiket se, csak picit ironikusan próbáltam válaszolni
mivel nem PM miatt estünk ki (mondjuk nem rajta múlt volna h tovább jutunk)
és kiderült pár pozitív dolog a szezonban ami sztem azért rajta is múlt
pl Clady nyugodtabban játszhatott mer nem kellett aggódnia vagy jóval tovább tartania aki szembe van vele
bocsi ha túl komolynak érződött (az 50 perc nem véletlen volt ott)Negritis
Meg kéne már tanulni az embereknek itt egyértelműen fogalmazni, mert így csak fölösleges szófosás van mindenből... 😛

Clady csak simán szar példa volt, róla többet tudtunk meg tavaly (azt, hogy tud szar is lenni), mint idén, amikor visszatért a korábbi formája közelébe. Azt meg, hogy mennyivel volt nyugodtabb tavaly, amikor egy menekülésre képes QB volt mögötte és a 2. számú DE jött vele szembe, mint idén, amikor a gyorsabban dobó, de falábúbb PM-et kellett az első számú DE-től megvédenie, no, ezt tőle kéne megkérdezni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Pl FA lesz egy klasszis OLB, akkor kidobjuk Millert, és poénból átalakítjuk az egész D-t, mert miért ne. Sok értelme lenne, kb annyi, mint a QB-váltásnak volt.TheMileHighCity
hahahahahahahaaaa 😂 ezt te sem gondolod komolyan 😀
Én nagyon kedvelem Tebow-t, miatta kedveltem meg a Gatorst is, és a seggemet a földhöz vertem, amikor mi draftoltuk, de ez azért... bitch please 😀


több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
1. nincs klasszikus hiányposzt , kevésbé megoldott needek vannakNegritis
Ezek a "kevésbé megoldott needek" viszont akkorák, hogy miattuk simán kiszórnak minket a rájátszásból az első adandó alkalommal. A Ravens ellen eléggé felszínre jött a CB-kérdés, Champ-nek nem igazán van pótlása és sajnos már ő is egyre többet hibázik. (Aláírom, hogy tehetséges Harris és Carter, de nem Champ-szint egyik sem egyelőre. Pedig át kéne már tenni S-be az öreget, de a CB1 kérdés nem megoldott.). És mi lett volna, ha a hontalanokkal játszunk? Akkor emellett láthattuk volna legalább ilyen mértékben a - szvsz égető, nálad kevésbé megoldott - MLB-hiányt is, csúnyán nyeltünk volna ismét 2-300 yardot csak a TE-passzokból. És persze, OL depth továbbra sincs, sérülések esetén komoly problémát okozott idén is.

Mindezek tavaly ilyenkor ugyanígy megvoltak, gyakorlatilag elvesztegettünk egy évet arra, hogy a Tebow-style-ból átálltunk a Manning-style-ra, run heavy-ből pass heavy offense lett. Ahelyett, hogy befoltoztuk volna a lyukakat és akár a SB-ért mentünk volna. Összeredményben semmi változás. Oké, utolsópillanatos, békanyálas győzelmek helyett sima diadalmenetek (amik szerintem sokkal unalmasabbak voltak). Na, és? Az alapszakaszbeli csillogás és winning streak semmit nem ér, ha a PO első meccsén kipucolnak bennünket - nem beszélve a jóval gyengébb schedule-ról és nevetséges div-ről, a 2011-es keret is kihozta volna közel ezt a 13-3-at. Tavaly legalább tudtunk PO-meccset nyerni, nem is akárhogy. Idén meg csak lejárattuk magunkat a rájátszásban.

Kíváncsi vagyok, hogy az idei offseason-ban igazolunk-e olyan posztokra, amelyek tényleg erősítésre szorulnak, vagy inkább esetleg ha kivágnak valahol egy sztárt, akkor idehozzuk-e poszttól független csak a neve miatt, hogy felforgathassunk újra mindent. Pl FA lesz egy klasszis OLB, akkor kidobjuk Millert, és poénból átalakítjuk az egész D-t, mert miért ne. Csak hogy jövőre más stílusban kihozzuk globálisan dettó ugyanezt. Sok értelme lenne, kb annyi, mint a QB-váltásnak volt.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 451 — The Mathematician
nem TT-re fogtam egyiket se, csak picit ironikusan próbáltam válaszolni
mivel nem PM miatt estünk ki (mondjuk nem rajta múlt volna h tovább jutunk)
és kiderült pár pozitív dolog a szezonban ami sztem azért rajta is múlt
pl Clady nyugodtabban játszhatott mer nem kellett aggódnia vagy jóval tovább tartania aki szembe van vele
bocsi ha túl komolynak érződött (az 50 perc nem véletlen volt ott)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
1. nincs klasszikus hiányposzt , kevésbé megoldott needek vannak
2. miért volt kidobott pénz?
kiderült h DT-ED nem dropkirály hanem képesek elkapni a labdát ha jól van megdobva, Clady elite tackle, és a D# képes folyamatosan elit szinten teljesíteni -még ha csak az alapszakaszban is- ha nem 50 percig vannak a pályánNegritis
Azt azért kétlem, hogy Clady-nek tavaly Tebow miatt volt szar éve, pont a gyengébb DE került szembe a meccseken, mégis gyatrább volt, mint korábban. Szar éve volt, van ilyen, de ezt speciel szerintem nem lehet Tebow-ra kenni. Ha áttettük volna RT-be és akkor jött volna a szar forma, akkor lehetne rá fogni, de így szerintem minimum véleményes... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 451 — The Mathematician
😀
csak 1 megjegyzésem van:
PM-et nem kell kivásárolni, 1+2+2 éves szerződést kötöttünk vele. Most nem muszáj élni az opcióval, h újabb 2 évet nálunk töltsön, s "kidobjunk" újabb évi 20misit 😛
Black_Adder
Az opció nem ilyen, ha átmegy az orvosin, akkor egyből él, én így emlékszem... 😊StormST
olcsóbb fizetni egy új orvost mint 20 misit 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
😀
csak 1 megjegyzésem van:
PM-et nem kell kivásárolni, 1+2+2 éves szerződést kötöttünk vele. Most nem muszáj élni az opcióval, h újabb 2 évet nálunk töltsön, s "kidobjunk" újabb évi 20misit 😛
Black_Adder
Akkor egyértelmű, hogy ki kell vágni. Kár, hogy nincs mögötte egy potenciális franchise QB. Ennyivel hátrébb vagyunk tavalyhoz képest.

Egy szempontból nem volt kidobott pénz, hogy láthattam minden idők legnagyobb clutch OT pick-jét. Ez megért 18 millát. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
😀
csak 1 megjegyzésem van:
PM-et nem kell kivásárolni, 1+2+2 éves szerződést kötöttünk vele. Most nem muszáj élni az opcióval, h újabb 2 évet nálunk töltsön, s "kidobjunk" újabb évi 20misit 😛
Black_Adder
Az opció nem ilyen, ha átmegy az orvosin, akkor egyből él, én így emlékszem... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
😀
csak 1 megjegyzésem van:
PM-et nem kell kivásárolni, 1+2+2 éves szerződést kötöttünk vele. Most nem muszáj élni az opcióval, h újabb 2 évet nálunk töltsön, s "kidobjunk" újabb évi 20misit 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 451 — The Mathematician
1. nincs klasszikus hiányposzt , kevésbé megoldott needek vannak
2. miért volt kidobott pénz?
kiderült h DT-ED nem dropkirály hanem képesek elkapni a labdát ha jól van megdobva, Clady elite tackle, és a D# képes folyamatosan elit szinten teljesíteni -még ha csak az alapszakaszban is- ha nem 50 percig vannak a pályán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egyszerűen ki kell vásárolni PM-et, hogy legyen végre mozgásterünk azon hiányposztok betöltésére, amelyek egy évvel ezelőtt ugyanígy fennálltak.

Ja bocs, azt nem lehet, mert azzal belátnák, hogy csak ablakon kidobott pénz volt idecsődíteni ezt a bohócot.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Doom megér ennyit, nem csak maga, hanem Von miatt is és még csak 29, DE-ben elmozoghat 34-35-ig, főleg mert ő nem 130-140 kilókat mozgat egész meccsen. 11 sack-et csinált idén és jól elvonja a kettőzést még mindig Von-ról sokszor, ha ő nem lenne ott, akkor Von számai is rosszabbak lennének, ez biztos. Doom nem fog átstruktúrálni soha, hacsak nem esik vissza. Ő mindig megkapná a pénzét a piacon szerintem...

DJ-t ugyanennyiért nem fogjuk megtartani, ez már biztos, vagy paycut vagy trade, még van értéke a piacon, 4. kör környékét megérhet valakinek, aki meg tud vele egyezni egy kicsit alacsonyabb fizus hosszabb szerződésről...

Prater nehezebb kérdés, őt szerintem egy rosszabb szezon miatt nem fogjuk kivágni, azt a pár misit benyeljük, kivágni se lenne olcsó szerintem. Ő tavaly bizonyította, hogy clutch-ban lehet rá számítani, erre idén nem nagyon volt szükség, a Ravens meccses hiba meg benne van, azért nem fogják bántani és arról is csak utólag tudjuk, hogy számított, de nem azon ment el a meccs...

Mays-t amennyire szerették a csapatnál eddig, szerintem megtartjuk, nagyon remélem, hogy paycut-al...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Remek, nem ment el amit készítettem az előbb 😊
Szóval összeszedegettem a lejárókat, és összesen 17,5 millióra jött ki Ezt eddig szépen kifelejtettük a számolásból, így jövőre elviekben 35,5 millióból lehet gazdálkodni jövőre.
 www.spotrac.com/nfl/denver-broncos/yearly/

És ezek csak a lejárók és a Cap Space együtt. Plussz a Dead Money-al is jól állunk majd, mert
Ty Warren 1,250,000
Drayton Florence 1,500,000
Darcel McBath 386,000
Jabar Gaffney 375,000
Richard Quinn 232,500
-ja felszabadul biztosan.
(Hallkan hozzátenném, hogy Revis jövőre 3 milliót keres majd csak, ami egy vicc 😀 )

Clady, Von, Decker, DT együtt egy hosszú távú szerződéssel hát mondjuk 50 millió lenne. Na az nem kevés, és ha a Cap fel is emelkedik 130 millióra, akkor is maradna 80 millió a maradék 48 játékosra 😊

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Idén beleférünk, de ha jól tudom, akkor lehet a cap kihasználatlan részét tovább görgetni, ami nem lenne utolsó...
Doomal pont a contractyear-jében csinált 17 sackket, s lett AllPro, ezért keres ennyi pénzt. Azóta valóban nem ér ennyit, de egy nehezen pótolható stabil kezdő, neki nagyon nehéz vagdosni a fizetéséből.
Most ha Mayst elveszítjük, tán még örömünnep is lenne. És senki más nem adna neki 4M-t.
Ha DJ-t elveszítjük a fizetéscsökkentési szándék miatt, na bumm. Nem jó, de nem tragédia. És senki más nem adna neki 7M-t. Egyrészt nem fiatal, és rendszeresek nála az offseason "ügyek"
Pratert ha elveszítjük nem biztos, h rosszul járunk. Olyan kickert aki 80%-os pontossággal lő, nem lehetetlen találni a semmiből se. Annak idjeén, amikor IR-ren volt Hauschka rúgott helyette, idén vele, még lehet h jobban is jártunk volna. Más kérdés, h tavaly nagyon kellett egy Prater, és ezért is kapta meg a pénzt, de az idei év alapján, majdnem lényegtelen, h mekkorát rúg a kicker. Inkább legyen pontosabb...

Ezzel szemben Dumervil ha nem is ér 12,5M-t (valóban nem ér), attól még stabil kezdő, aki nagyon hiányozna a csapatból. Tavaly is kulcs fontosságú szerepe volt a sikerekben, vélhetően jövőre se hárul majd rá kisebb szerep. És egy kétségbe esett csapat, ahonnan mondjuk csak egy passrusher hiányzik, de az nagyon, az még akár adhat is neki ennyit. Azért neki is több sackje lehetne, ha nem kéne Von Millerrel is versenyeznie.
Amúgy 2015-ig van szerződése, és a rotoworld szerint minden évben egyre kevesebbet fog keresni, szóval nem annyira nagy tragédia a fizetése, de ha egyszer lejár neki, akkor biztos, nem kap majd ennyit. 2014-ben 10M-t keres majd, 2015-ben 8M-t. Ugyanakkor emiatt átstrukturálni is nehezebb a szerződését, bár az is egy opció, h ami idén megmaradna hely, azt nem átgörgetjük jövőre, hanem pl Doom szerződését átalakítjuk, h idén kapjon többet később kevesebbet.

De alapvetően a paycut az nem egy olyan egyszerű dolog. Akiknél írtam, náluk meg van az esély, h ha nem kevesebbért, akkor sehol. Persze próbára tehetik a szerencséjüket, és még ha nekem is van igazam, akkor is lehet, h azt a kevesebbet már mástól kapják, de a csapat szempontjából ez se lenne tragédia, ellenben Doom már kényesebb kérdés... Ahhoz h Suepr Bowl aspriánsok legyünk, ahhoz azért rá is szükség van.

Hogy az Indi hogy tartotta együtt azt az offense-t olyan sokáig, arra azt tippelném, h a védelem kárára. Nem akarom a szót a 2000-es évek Coltsára fordítani, de az első ami eszembe jut, az a vállalhatatlan futás elleni védekezés, még ha a szélső pass rush jó is volt. a másik pedig ami még eszembe ötlik, az a colts fanok csillapíthatatlan panaszkodása az OL miatt. Na ilyen áron, mi is meg tudjuk tartani Deckert is és Thomast is. de én ennél többet akarok. aztán lehet h marad mindkét WR és a védelemből távozik majd inkább valaki, ha elkerülhetetlen lesz, de az messzebb van, egyelőre megelőzni próbáljuk a problémát, nem megoldani, s mire szembesülünk vele, addigra lehet h az a kép is tisztább lesz, h ki a legkevésbé nélkülözhetetlen a szerződés hosszabbítás előtt álló nagy nevek közül...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó kis összefoglaló lett Black_Adder.
Pár megjegyzést fűznék hozzá csak.

Dumervil szerintem már rég nem ér annyit, főleg, hogy már kifele megy ő is. Von pénzét majd az Doom szerződésének leépítéséből szerzik majd, ebben majdnem biztos vagyok.
Clady jó drága lesz, ezt tudjuk, bár ez a sérülés kicsit bekavarhat. Így nőtt az esélye, hogy idén csak egy TAG-et kap, és megnézik, hogy muzsikál a sérülés után a következő szezonban.
Ha DJ, Pratert és Mays szélnek eresztjük, akkor lesz kb. 28 millió pénz. Ebbe simán bele kell férjen az összes játékos, akit felsoroltál.

Indyben nem tudom, hogy oldották meg, hogy Harrison és Wayne is ilyen sokáig ott maradt, PM giga szerződése mellett. Remélhetőleg itt is sikerül majd ügyeskedni valamit DT és Decker ügyében. Nagy veszteség lenne bármelyik menne is, de olyan szempontból "nem lényeg", hogy PM bárkinek tud dobálni jószerével.