Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
abból mekkora balhé lenne ha hoznánk mondjuk champ+3.köré 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
- Viszont Revis most tér vissza valami hosszú (talán achilles) sérülésből, ezért nagyok a kockázatok
burzum
Csak annyit pontosítanék, hogy térdszalag (ACL) szakadásból tér vissza.
Én örülnék neki nagyon. Bár szép álom... A PO megmutatta, hogy nem az alapszakaszra kell gyúrnunk, hanem a PO-ra. Ott pedig szükségünk lehet egy shutdown cornerre, mert Champ jövőre ismét 1-gyel több lesz. Viszont azt nem szeretném, hogy ez Chris én Tony kárára történne. Ha én hoznám, akkor Champ-et kipróbálnám safetyként. Nálam érné az 1/28-at is. 😊
Ahogy olvasom 16milliót szeretne, meg garantált 60-at. Pffff! Ezek után felejtős, de sérülésből épülgetve sztem jó lesz, ha lejjebb adja ő is mondjuk a felére.
Vélemények?

Ui.:Ha hozzánk kerül, remélem az az orvos műtötte aki Petersont is. 😊

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
ugye amerikában van az a mondás a major sportokban, hogy ha van lehetőséged megszerezni a legjobbat akkor szerezd meg

én ezzel nem teljesen értek egyet, de tavaly Elway vmi hasonlóra épített, idén nem hiszem hogy áldoznánk ennyit egy nem túl nagy needre főleg hogy lutri hogy marad-e

de az biztos h a CB1#et megoldaná jó időre 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nah ez érdekes egy hír

 football.realgm.com/src_wiretap_archives/30199/20130125/packers_broncos_49ers_seahawks_interested_in_revis/

nem tudom mennyire örülnék neki ha itt lenne, alapvetően nem szimpatikus számomra mint ember, de tisztelendő mint játékosNegritis
Ugyan emberileg nem tudom mi gond lenne Revis-el, de nfl.com-on is benne vagytok az erről szóló cikkben és tegnap már állítólag 2 csapat érdeklődött is nálunk Revisről. 😊Beki
nem szimpatikus, nem tudom miért van,simán taszít valamiért
lehet ha sűrűbben látnám meg jobban foglalkoznék vele ez változnaNegritis
Emberileg nincs vele semmi gond, csak a hírek szerint a korábbi GM-ünkkel nem volt jó a viszonya, így nagyon a hosszabbítás sem került szóba, az újnál pedig rögtön felmerülnek a trade hírek...😀
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
- Nem tudom, hogy mennyi valós alapja van a hírnek.
- Champ lassulásával jövőre vagy az azutáni évben CB1 hiányunk lesz. Vannak CB-jeink, de olyan aki egy Calvin Johnsont vagy más hasonló kaliberű WR-t tud őrizni, az jelenleg csak Champ.
- A jelenlegi rendszerünk is jórészt az elit CB (Champ) miatt sikeres, mert nagyon sok playben annyira magára hagyhatjuk a WR1-gyel, hogy a safety törődhet a többi célponttal, vagy jobban felérhet futás ellen; esetleg blitzelhet.
- Viszont Revis most tér vissza valami hosszú (talán achilles) sérülésből, ezért nagyok a kockázatok
- 1 év van hátra a szerződéséből. Ilyen játékosért egyfelől én nem adnék sokat (1. kör 20. pick körüli árról szólnak a pletykák), mert teljesen simán lehet, hogy egy év után elköszön.
- Másfelől posztján talán a liga legjobbja, és ilyen játékost nagyon ritkán van alkalmad elhozni.

Igazából nem nagyon tartom valószínűnek, hogy hozzánk jön, de érdekes eljátszani a gondolattal. Ha esetleg másnak is van ideje / kedve, akkor örömmel olvasnék még véleményeket!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
nah ez érdekes egy hír

 football.realgm.com/src_wiretap_archives/30199/20130125/packers_broncos_49ers_seahawks_interested_in_revis/

nem tudom mennyire örülnék neki ha itt lenne, alapvetően nem szimpatikus számomra mint ember, de tisztelendő mint játékosNegritis
Ugyan emberileg nem tudom mi gond lenne Revis-el, de nfl.com-on is benne vagytok az erről szóló cikkben és tegnap már állítólag 2 csapat érdeklődött is nálunk Revisről. 😊Beki
nem szimpatikus, nem tudom miért van,simán taszít valamiért
lehet ha sűrűbben látnám meg jobban foglalkoznék vele ez változna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Gondolom Revis is lemond a fizetése nagy részéről, hogy beférjen a capbe... 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nah ez érdekes egy hír

 football.realgm.com/src_wiretap_archives/30199/20130125/packers_broncos_49ers_seahawks_interested_in_revis/

nem tudom mennyire örülnék neki ha itt lenne, alapvetően nem szimpatikus számomra mint ember, de tisztelendő mint játékosNegritis
Ugyan emberileg nem tudom mi gond lenne Revis-el, de nfl.com-on is benne vagytok az erről szóló cikkben és tegnap már állítólag 2 csapat érdeklődött is nálunk Revisről. 😊
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
nah ez érdekes egy hír

 football.realgm.com/src_wiretap_archives/30199/20130125/packers_broncos_49ers_seahawks_interested_in_revis/

nem tudom mennyire örülnék neki ha itt lenne, alapvetően nem szimpatikus számomra mint ember, de tisztelendő mint játékos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Leigazoltuk Mario Butler CB-t és Greg Orton WR-t future contractra.
Mindketten a PS-ünkben voltak.

Az eddigi névsor:
Justin Boren G, Gerrell Robinson WR, Ben Garland DT, Duke Ihenacho S, Paul Cornick OT, Quentin Saulsberry C, Blake Gildeon S, Jeremiah Johnson RB.

Borent és Robinsont leszámítva mind a PSünkben edződtek az év folyamán...


Knapp pedig ott lesz már a Pro Bowlon az edzői stábbal, ahol kezdhet is ismerkedni Peyton Manninggel...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
ez van, mindenkinek lehet szar napja
sajna neki nagyon az volt, de az is tény h a GamePlan se segítette

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Von Miller is lemondta a Pro Bowlt.

ez a PFF observation pedig még mindig feltépi a sebeket:
Denver Broncos: During the regular season Champ Bailey allowed just 29.9 yards per game and one touchdown all season. In his playoff game, he allowed 128 yards and two touchdowns. www.profootballfocus.com/blog/2013/01/23/32-observations-pro-bowl/
És akkor Prater vagy Moore hibájáról ne is beszéljünk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
off
@peterk
szintén matematikusnak készülök, és nem küzdök azért 😀
csupán szarul írtam fel az egyensúlyi helyzet és a stabilitás definícióját
valamint a keresztkérdésben összekevertem a Floquet és Liuville tételeket 😀
és én már jó ideje nem adom fel 😀
on

azért ha 3. körben még bent lesz Teo azért remélem behúzzuk 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Kupert újra meg kell műteni, rásérült a sérült lábára. //mondjuk annyira nem játszott jól, h a sérülés kockáztatásával feltétlen 94 snappet legyen fent a Ravens ellen. Vajh miért is panaszkodom annyit évek óta az OL depth miatt... Nem vagyok biztos benne, h ennyi sérülés után 100% formában tér majd vissza...

Más: MLB téma, Elway Te'o-ról:
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/2013/01/22/nfl-executives-baffled-by-manti-teo-story-draft/1856695/
“It’s a little bit mind-boggling to think what did happen, what he did know,” Broncos executive vice president John Elway said. “He’s going to get asked about it probably 32 times at the Combine. Everyone is going to ask him about it. It’s hard for us to understand—why he wouldn’t know?”
Ezek alapján, ha bent lesz 1/28-ban akkor se húzzuk. Mondjuk a történtek után, nem biztos, h akkora hiba lenne bent hagyni. Vagy ennnyirenaggyon hülye, vagy hazug. Mindkettő redflag... Akkor már sokkal inkább maradjon DJ egy szerződésátstrukturálással elért fizetésracionalizáció után...

Kíváncsi leszek erre a draftra...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
sajnos a vizsga viszont jövő kedden megint, mondjuk nem azon múlott 😀Negritis
[offtopic]
Sok sikert hozzá. 😊

Milyen szakon tanulsz egyébként, hogy diffegyenletekkel küzdesz? Nekem annak idején "elég sok" matek tárgyam volt, ami nem csoda, tekintve, hogy matematikusnak készültem. 😀 Négy év analízis, több féle is, számelmélet, algabra több típusa és a többi gyönyör. Körülbelül a differenciálszámítás környékén döntöttem el, hogy szép a matek szép, de inkább "számítástechnikus" leszek. 😊 (Akkor még így hívták azt amit ma informatikusnak.)[/offtopic]


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
az NBAbe az új CBA szerint több lépcsős luxusadó van
az elején 1$ túllépés -> 1 $ adó
aztán van egy szint ahonnan 2 majd talán 3
de igen a Lakers, Knicks , Nets marketingű csapatoknak ez nem kihívás

azért is írtam hogy nem értek teljesen hozzá (az nba-t picit jobban vágom ilyen téren) és majd valaki pontosít, de nekem se ártott hogy jobban megismertem keresés közbe
sajnos a vizsga viszont jövő kedden megint, mondjuk nem azon múlott 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 en.wikipedia.org/wiki/Salary_cap
nah picit ránéztem, 2010ben nem volt cap. azóta hard cap van, hogy előtte pontosan mi volt nem tudom sajnos diffegyenletekre tanulok így csak 'pihi'ként néztem rá, de lehet hogy pontosan le van írvaNegritis
2010-ben azért nem volt cap, mert lejárt az előző szerződés, és nem volt még új. De a "nem volt cap" nem teljesen igaz, mert egyrészt valóban nem volt, másrészt viszont azokat a csapatokat, akik ezzel visszaélve manipuláltak a szerződésekkel (erre az évre időzítve nagy kifizetéseket például), azokat a liga alaposan megbüntette. A Redskinsnek pl. ha jól tudom valami 30 milliós cap büntije van idén, és még valamennyi jövőre is lesz.

A hard cap egyébként nem annyira hard, hogy egyáltalán nem lehet túllépni, de nem is olyan soft, mint az NBA-ben, ahol ha túlléped, akkor fizetsz valamennyi büntit és el van rendezve. A bünti egyébként ott elég kemény, a túllépés 3x-osa ha jól tudom. De a Lakershez hasonló csapatok megengedhetik maguknak, hogy kifizessék, mert a franchise még ezzel együtt is nyereséges.

Visszatérve az NFL-re, a hard cap nem teljesen hard, van valamennyi mozgástér, ami valahogy úgy működik, hogy bizonyos összeget a csapatok mozgathatnak az évek között. De a kb. 120 millás caphez képest ez relatíve nem sok, néhány milliós tételt jelent.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem Broncos téma, de válaszolok, abban a reményben, h nem kerekedik belőle flame, noha cikket nem olvastam róla, se angolul, se más nyelven.Black_Adder
Szerintem nem lesz ebből flame, főleg, ha ennyire kerek és korrekt összefoglalók születnek egy kérdésre. Megint csak elismerésemet tudom kifejezni. 😊

Egyébként, Tebow legnagyobb problémája szerintem is az, amit említettél: a hype. Én, mint fullextrás Colts és Manning fan, akit e kettőn kívül amúgy pár éve totál hidegen hagyott minden más, a Patset Brady-vel és a Steelers-t BifBen-el kivéve (ők voltak lényegében az egyetlen "akadályok"), szóvel még én is megnéztem annak idején 1-2 college meccsét, pedig a college fociról se tudtam akkor még semmit. (Ma se sokat. 😊). Sőt, a draftjáról is tudtam, és a Denveri meccsei közül is jópárat megnéztem, pedig azelőtt utoljára Elway-el néztem Broncos meccset. 😀 Szóval a hype lehet TT legnagyobb gondja, mert, ahogy írod is, annyira nem jó, hogy egyértelműen leverjen egy konkurrenst a TC-ben, a hype viszont megzavarhatja az öltözőt, ha nem ő kezd.

Az egész Tebow történetben engem az zavar/bosszant a leginkább, hogy miután kiderült, hogy Elwaynek nem kell, akkor ha volt csapat amelyikben tényleg el tudtam képzelni, az pont egy Jetshez hasonló csapat. Ahol van egy nagyon jó futó játék (2 éve még ligaelsők is voltak), és van egy (akkor még) korrekt, de nem elit kategóriájú QB, aki egy game manager QB szintet tud hozni. Egy ilyen csapatot fel tudna dobni egy a konvencióktól eltérő felállásra épülő playbook. Például egyfajta 2 QB-s felállás, ahol Szancsópanza a "passzer", és mellette Tim FB/HB pozícióban. A snap mehet a "passzernek", aki vagy passzol, vagy a futónak, vagy Timnek adja a lasztit, aki futhat, de akár passzolhat is. Időnként meg TT kapná a direkt snapet, és olvasva a védelmet, vagy futna, vagy passzolna, vagy a "passzert" is játékba hozhatná, aki oldalról passzolna. Egyfajta wildcat, és a futkározós "klasszikus" spread read option játék (amit pl. RGIII játszik) keveréke lehetne ez. Nagyon szeretem a nem konvencionális csapatok játékát nézni, egy ilyen Jets-nek szerintem megnéztem volna az összes meccsét idén. 😊 (Idén a Redskins, Seahawks és Kapernick óta a Ninersis rengeteg meccsét megnéztem emiatt.)

Az idei nyár valószínűleg hosszabb távra eldönti, hogy mi lesz vele. Ha valaki megpróbálkozik vele, akkor szvsz az lesz a live or díe esélye. Negyed éves profi, nem hiszem, hogy adnának neki éveket, kb. azonnal elfogadhatóan kéne teljesítenie. Ha sikerül, akkor éljen, ha nem, akkor kb. vége a pályafutásának is. Csere QB-ként - ahogy nagyon sok nem kezdő szintű QB még évekig ellébecol egyébként az NFL-ben - sehol nem fogják merni alkalmazni a hype miatt.

Ha pedig nem kel el QB-ként (pillanatnyilag erre látok több esélyt), akkor talán önmagával is akkor tenne a legjobbat, ha ő maga hárítaná el a személyével kapcsolatos legnagyobb akadályt (hype). Mondjuk kéne adnia egy interjút, amiben elmondja, hogy nem csak QB-ként, de más poszton is szívesen játszana az NFL-ben. Ezzel az akadályból még előnyt is kovácsolhatna, mert akkor a fanbase elfogadná őt más poszton. Így az öltözőről lekerülne a "QB kérdés" nyomása, könnyebben hívnák a csapatok valami akár teljesen más, akár valami QB-hibrid posztra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 en.wikipedia.org/wiki/Salary_cap
nah picit ránéztem, 2010ben nem volt cap
azóta hard cap van, hogy előtte pontosan mi volt nem tudom sajnos diffegyenletekre tanulok így csak 'pihi'ként néztem rá
de lehet hogy pontosan le van írvaNegritis
Köszi szépen a választ 😊

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
 en.wikipedia.org/wiki/Salary_cap
nah picit ránéztem, 2010ben nem volt cap
azóta hard cap van, hogy előtte pontosan mi volt nem tudom sajnos diffegyenletekre tanulok így csak 'pihi'ként néztem rá
de lehet hogy pontosan le van írva

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Itt NEM lépheti túl mindenképp bele kell szorítania a dolgokat ha jól tudom, nem úgy mint a Maddenben 😛dande
nem madden hanem NBA szokás 😀
de igen hard cap vanNegritis
Tudom, csak Maddenben 08ban legalábbis van ilyen, szépen kifizetem a büntit és egyben is marad a legjobb csapat 😀dande
tudtommal előző CBA-ban úgy volt
aztán volt 1 v 2 év kb no cap
viszont az új CBA már elvileg hard cap

de tuti h vannak okosabbak akik megmondják

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt NEM lépheti túl mindenképp bele kell szorítania a dolgokat ha jól tudom, nem úgy mint a Maddenben 😛dande
nem madden hanem NBA szokás 😀
de igen hard cap vanNegritis
Tudom, csak Maddenben 08ban legalábbis van ilyen, szépen kifizetem a büntit és egyben is marad a legjobb csapat 😀
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Itt NEM lépheti túl mindenképp bele kell szorítania a dolgokat ha jól tudom, nem úgy mint a Maddenben 😛dande
nem madden hanem NBA szokás 😀
de igen hard cap van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt NEM lépheti túl mindenképp bele kell szorítania a dolgokat ha jól tudom, nem úgy mint a Maddenben 😛
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ugyan már! Rutin?

PM, Champ, Brooking, Koppen...

Mind megjártak már pár nagy csatát, alapszakaszban és PO-ban is...

Nem volt felkészült a csapat, se a játékosok, se az edzők, ennyi. Ennek az okait kell megkeresni, méghozzá nagyon gyorsan, mert így meg annak nő az esélye, hogy a következő PO meccset túlstresszeljük...

Én féltem a Ravens meccstől már előtte is és minden fórum hsz-al, bizakodó cikkel és nyilatkozattal tovább nőtt a félelmem. Egy olyan csapatnál ez különösen nagy hiba volt, amelyik már egyszer rálépett erre az útra és elbukott. Tudom, akkor jól folytatódott, de erre nem lehet alapozni, ez a csapat teljesen más, mint az volt és főleg az edző más (azért a 97-es Shanny még igencsak offense mastermind-nak számított), ráadásul akkor nem cseréltünk OC-t a két szezon között...

Reed nem fog eljönni a Ravens-ből, ott kevésbé hülyék a vezetők, mint anno az Eagles-nél voltak Dawkins esetében, ha játszani akar még, kapni fog szerződést Baltimore-ban. Mellesleg ő csak 1, max 2 éves megoldás lenne, ami nem biztos, hogy jó ötlet...

LB: nem hiszem, hogy top LB-re rámegyünk, amíg DJ és Mays is fogja a cap-et, addig biztos nem, ha DJ megy, akkor lehet, hogy valakinél bepróbálkozunk, de abból a listából szerintem egyébként is kevesen mennek majd ki a FA piacra...StormST
A védelemről volt szó csak. És CB poszton nem nagyon lehet playeket bemondani, és irányítgatni a többieket, hogy esetleg hova helyezkedjenek, kire/mire figyeljenek. Egyszerűen túl távol van a tűzvonaltól.

Brooking jó lehetne, bár idén már egyre kevesebb szerepet kap szerintem. Ha Champ-ből tényleg safety lesz idén, akkor nem téma, de ha marad még CB, akkor szerintem mindenképpen fontos lenne hozni valakit arra a posztra. Draftolni lehet mondjuk DT-t, OL embereket (sőt kell is idén), de a safety poziciót mindenképpen FA-ról kéne megoldani valahogy. Akár DJ árán is.
Fiatalok vannak, egyesek szerint Moore jó lehet, így 1-2 éves megoldás működhet. Ameddig PM regnál, konkrétan, utána úgyis rebuild lesz.

Lehet hogy rosszul gondolom, de simán rámehetünk nyáron a SB contenderség, és akár PM személye miatt is néhány gyűrű éhes kiöregedő félben lévő játékosra, akik olcsón aláírnának.
És mellettük fejlődhetnének az ifjak is. Kicsit már itt egy Lakers vízíonálnék, amikor összeállt Malone, Payton, Kobe, Shaq csapat 😀 A jövő alapkövei már megvannak (Von, Decker, DT, Woody.....), most a jelenre kellene koncentrálni, így fiatalok helyett inkább a biztosabbra kéne menni szerintem.

Kicsit Off: Itt is van luxusadó, hogyha túllépi egy csapat a salary cap-et?